|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 10:19:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam svojom biciklicom išla do lidla da kupim lepinje, da bu napravila T sendvič za put. Sad sedim u dvoristancu, pa da dam deci doručak.

Ivanka, tako naidje neki period. Biće bolje. Što se tiče Iv, nemoj da se sekiras. Nije najgora. Samo su deca danas jako podmukla i onda se ne snadjes u takvom društvu. Moja T mnogo pati jer celu sebe daje. Ne snadjena je u nekim situacijama. I ja sam bila takva. Dan danas umeju i mene i mm da ljudi prevare.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 12:09:01   
Ivanka 75
Vala bas nesnadjena u nekim situacijama. Iznenadi je kad je  eko grub prema njoj i onda ne ume da odreaguje a bude mnogo povredjena. Lekcija je, nadam se, naucena. Bar za ubuduce da zna kako da se snadje u slicnim situacijama.
Napravih joj tortu. Ponecu sutra malo kad podjemo po nju. Da olaksa dusi malo 😊
Te lepinje iz Lidla mm stalno kupuje pa pravi sendvice za posao. Ja volim one okrugle kuvane kajzerice. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 21:48:38   
Ivanka 75
Znaci zene, recite deci da menjaju sobu ako im ne odgovara drustvo na ekskurziji, rekreativnoj i tako tim putovanjima.
Zlo je blaga rec za bezobrazluk i nevaspitanje i sve ono sto je moje dete do veceras pretrpelo. 
I ona i mi jedva cekamo sutra da je pokupimo i dovedemo kuci. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 22:21:03   
flamingos
Apsolutno si u pravu Ivanka.Strašno je kako se pojedina deca ponašaju.Još malo i stiže vaše dete.Žao mi je što je prošla kroz sve to.Ljubi je puno.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 22:36:37   
Ivanka 75
Hvala Flam. Ako mi dozvoli pisacu ovih dana kojim ponizenjima je bila izlozena, snimana, i optuzivana.Sve sto su mogle da smisle na njoj su isprobale. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 22:41:58   
Kata90
Ivanka bas mi je zao,saosecam stobom....uf i ja bi poludela...ma treba razgovarati sa roditeljima obavezno.Pojedini ni neznaju kakva su njim deca,dok se nesto ne desi haos... 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 23:32:53   
Ivanka 75
Ako od nje dobijem dozvolu, obraticu se i roditeljima. Za sad ih ignorise. Otisla je iz te sobe.
Osecaj besa i nemoći da pomognes sopstvenom detetu je prejak i uzasan. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 08/23
13.8.2023 2:40:32   
Sanjica26 RR
Ivanka, zašto nisi zvala nastavnike koji su ih tamo doveli? Malo da im se skrene pažnja.
Moje dete je otputovalo. Ja klasika ne spavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 08/23
13.8.2023 5:54:09   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,odi kod razredne ili koga god da razrešiš situaciju i da ti bude lakše.Baš mi je žao Ivke i vas.Brinete,a ne možete da joj pomognete.Uskoro ste svi skupa.Ne mogu da spavam i evo pijem kafu.Želim vam prijatan dan.Nadam se da ste dobro.Kato,kako bebica?Kako si ti?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 08/23
13.8.2023 6:52:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, zašto nisi zvala nastavnike koji su ih tamo doveli? Malo da im se skrene pažnja.
Moje dete je otputovalo. Ja klasika ne spavam.



Nije mi dala da ih ja zovem a ona oklevala do sinoc. Trebalo ne sinoc sve da prijavi. Nije mi ae javila pa pretpostavljam da nije ni prijavila. Do sad ne govorila da nece sa pravi probleme. Mozda nije naala glavnog trenera jee im je sinoc bio zadnji dan i znam da su imali neku svecanost sa strancima. Ma ja cu to da resim kad se vrate. Idem pravo do glavnog. Da je znao sta se desava, znajuci ga, haos bi im napravio. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 7:58:37   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Gde ste, šta radite? Ivanka, kako su svi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 8:21:55   
Tiziana
Cao devojke, dobro jutro.Mi smo se vratili sa odmora posle 3 nedelje. Jako teska srca. Ispijam kafu i krecem u kancelariju. Ne znam kako cu se sastaviti da radim. 
Ana, pisem ti pp danas kad budem stigla. 
Nadam se da ste sve dobro. Kako su decica? Zahladnelo ovde ujutru i uvece, smrzosmo se. 
Pozdravljam vas. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 8:27:07   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,isto pitanje koje ti je postavila Ivana.Tizi,drago mi je da ste uživali i da ste se odmorili.Sad u nove radne pobede.Da,jutra i večeri su hladni.Sad greje sunce.Odmorila sam se i da popijem kafu.Ručak ima od juče.Popodne mi dolazi komšinica.Da koristimo lepo vreme u našem selu.Još malo i i kreće škola.Nadam se sa ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 8:30:31   
Sanjica26 RR
Tizi, dobrodošla nazad. user posted image
Meni je ovo leto bas radno. Ali barem cu sledeće godine da uživam. Nema više učenja.
T se javila jutros. Lepo je spavala. Posle doručka idu na kupanje. Išle su u diskoteku. Ali sestricini, drugarici i njoj se ne sviđa ta muzika. A vala ni meni kad mi je poslala snimak. Sofi je kod moje mame. Ja sam juce ceo dan sredjivala seminarski. I poslala prof.i prihvatio je. Tako da samo da izađem na ispit.
Ivanka, kad se vraća dete?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 14.8.2023 8:31:12 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 9:30:08   
Srecko47E
Ja sam prosto sokirana.
Iskreno,ne znam kako bih odreagovala i na koji nacin...
Toga me je najvise strah.

Osecaj nemoci da pomognes detetu,koje trpi..
Jos vise me sokira ponasanje dece,nikako mi ne ide u glavu da sve ide iz kuce,kako stariji kazu.
Jel moguce da roditelji ne pricaju i da se ne bave sopstvenom decom.


Inace, dobro jutro zene.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 10:27:10   
Sanjica26 RR
Nažalost moguće je da se roditelji ne bave svojom decom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 13:10:12   
Ivanka 75
Dobro jutro. Hvala vam sto brinete za nas ❤️
Isli smo juce po nju, imali su jutaarnji treni g pa kako ko je zavrsavao tako su isli kuci. Kad sam je ugledala bila je tuzna i bezvoljna. Kako je dan odmicao vratilo mi se moje dete. Celo popodne juce je provela sa drugaricama, i malopre su otisle na bazen. Mada, mislim da ce kisa da ih otera, mraci se nesto 😂
Jedna od onih devojcica je sinoc zvala da se "druze", rekla bih da ispipava situaciju. Znaju da su preterale. Druga kad me juce videla samo sagla glavu i ni da mi se javi. 
Deluje da sve nije ostavilo nekog traga na nju, ali videcemo kad se vrati na treninge. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 13:14:09   
Ivanka 75
Svasta mi je jos sinoc ispricala, i ona sokirana sta je radila devojcica koja joj je bila bas bas bliska. Nikad ne veruj nikome u potpunosti.
Necu je pritiskati narednih dana. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 13:17:11   
Ivanka 75
Ja cu najverovatnije da odem kod psihologa da se posavetujem sta da radimo u ovoj situaciji. Ona misli da nista lose nece vise doziveti od njih dve jer nece biti u prilici. Da je ovo izolovan slucaj sto se nje tice. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 14:38:03   
Sanjica26 RR
Ivanka, ja ću da ti kažem umesto psihologa.user posted image Tako što se ne zaštićuje neko ko te ugrožava. Niste trebali da ćutite sve vreme. Trpis nečije iživljavanje. A to spuštanje glave i treba da ju je sramota. Strasno sta deca rade. Ali svako dete je slika i prilika svog roditelja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 14:47:28   
Ivanka 75
Ne zelim da zastitim tu decu, naprotiv. Shvatam da je ona sad  u fazi negiranja i ocekivanja da je sve gotovo i da ce one sada biti bolje prema njoj. Zato i hocu kod psihologa, da pomognem svom detetu kome su sedeli na glavi 😢
I kod svoh koje treba da obavestim za ovo ponasanje. Nece ostati neprimeceno. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 08/23
14.8.2023 19:54:37   
Ivanka 75
Otisao mm u nabavku, kupio iskljucivo slatkise 😂Za dete, kaze ❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 7:34:31   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,ti najbolje znaš šta bi trebalo da uradiš.Ako misliš da bi trebalo da se poset_i psiholig,tako i uradi.Tvoje dete je najbitnije.O ostalima govore njihovi postupci.Strašno,mada me ništa ne iznenađuje.Kakvi su roditelji,deca su još i dobra.Dalje neću...Pijem kafu,pa odoh da pustim mašinu da pere i da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 12:17:25   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ovde sipkala neka kisa pa prestade, sad vrelo ali duva  neki vetar. Ja podjoh kod zubara da vidim sta mi je ciniti 🙄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 12:56:55   
Srecko47E
Dobar dan zene,

kod nas na poslu nema posla,dosadno,a mene glava ubija.
bas je neko tesko i bezbezno vreme.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here