|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 13:12:32   
flamingos
Ovde je bilo nevreme.Nestajala i struja.Ivanka,srećno kod zubara.❤

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 15:33:03   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ovde je bilo nevreme.Nestajala i struja.Ivanka,srećno kod zubara.❤



Ja cekam provalu oblaka pa na posao. Hvala Flam 😊 Bilo ok kod zubara, stavio kočić i nadogradio zub. Sad imam kolac u glavi 😂
2 sata sam sedela na onoj stolici. Usta mi se razvalila, sedmica je u pitanju. 
Odo da provirim napolje. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 15:46:27   
flamingos
Super Ivanka.Jeste trajali,ali vredi.Ovde u par navrata bilo nevreme.Sad se stišalo.Odoh da mm i ja popijemo kafu,nes(da vidim šta on želi),pa da se pakujem za grad.Sutra pre podne idemo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 16:48:28   
dddaca
Citala sam ovih dana sta ste pisale, ali ne stigoh da pisem. Ivanka, zao mi je sto je dozivela takav stres. Ja ne bih cutala, zahtevala bih od kluba da se ta deca sankcionisu. A i treneri nisu mogli da ne primete bas ništa. Za psihologa se raspitaj, vidi ko najbolje radi sa decom. Verujem da ce joj pomoci da prevazidje sve sto se izdesavalo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 08/23
15.8.2023 22:29:24   
Ivanka 75
Dobro vece, dosla sam peske kuci i skuvalaaaaa seeeeee 😊Ovde nista od kise nine bilo danas, dzaba sam cuvala veš. 
Detetu drugarice dosle na prespavanjac, znaci zurka u kuci. One dve je ceo dan zivkaju i pisu poruke. Nema ona sad vremena za to, ima goste 👍
Obavesteni su oni koji trebaju da budu obavesteni porukom malopre, napisala sam dva glavna dogadjaja koja su se desila pa cekam da mi odogvori. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.8.2023 22:31:56 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 9:00:53   
flamingos
Dobro jutro.Kod nas je čitave noći grmelo,padala kiša,haos.Struja tek sad došla.Da popijemo kafu i odosmo u grad.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 9:07:06   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Dobro jutro.Kod nas je čitave noći grmelo,padala kiša,haos.Struja tek sad došla.Da popijemo kafu i odosmo u grad.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤
Dobro jutro. Ovde ni kapi kise. Noc je bila pretopla. 
Da popijem kafu pa da deci napravim dorucak. Jos spavaju, ko sardine. 😊 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 9:09:33   
IvanaSK RR
Dobro jutro ovog sivog jutra. Kiša je fino noćas padala. Ivanka, kako ste? Ostali? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 10:32:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ni kod mojih nema kiše. A ovde se razvali od padanja. Pre pola sata je stala.
Ja se uhvatila dečijeg ormara. Nisam jos završila. Ali deo je sad tip top. Pakujem male stvari i gledam kome da ih poklonim. Ono što nije za oblačenje icice pored kontenjera. Nervira me sto nema kod nas reciklaža garderobe. Možda ima, a da ja ne znam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 10:44:01   
Ivanka 75
Ivana, dobro smo, hvala sto mislite na nas. Cekam da mi se svi jave pa da raspletemo zapleteno.Bice to sve ok, ona ima mene za majku, na srecu ❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 11:54:27   
Srecko47E
Dobar dan zene.

Apropo recikliranja odece,bacite pogled na kampanju HM,ja godinama kod njih nosim.


Kod nas je vreme bljak, tmurno,mracno u kuci,imas osecaj kao da je novembar mesec ,a ne sredina avgusta.
Imam osecaj kao da je tokom celog leta bilo ovako.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 12:07:19   
Ivanka 75
Dodjite kod mene, vreme je prelepo! Deca opet idu na bazen! 😊 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 14:51:48   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Dobar dan zene.

Apropo recikliranja odece,bacite pogled na kampanju HM,ja godinama kod njih nosim.


Kod nas je vreme bljak, tmurno,mracno u kuci,imas osecaj kao da je novembar mesec ,a ne sredina avgusta.
Imam osecaj kao da je tokom celog leta bilo ovako.




E Srećko znala sam za njih, ali sam mislila da je to bila trenutna akcija. Jel mora njihova garderoba ili moze i druga?


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 19:16:44   
Kata90
Hellloooo😊 evo kod nas upravo kisa pada,mada ceo dan je bas sparno bilo...a sutra opet toplo.Necemo jos dugo uzivati u vrucini.....bebac mi nesto bezvoljan danas,samo se nesto budi.Ivanka bas javi krajnji rezultat sta su ti rekli.....


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 08/23
16.8.2023 21:20:14   
Ivanka 75
Evo vama nasa vrucina, da se malo menjamo 😂
Sanjice, ja u H&M odnesem punu kesu raaazne odece, sve sto nam je visak i ne treba vise. Oni spuste u kontejner ili vrecu pored kase, i ne gledaju sadrzaj. Tako da je tu bilo pocepanih majica, krpa, carapa... Dobijes vaucer za popust na kupovinu i to je to. 
Kato, nozda malenog nesto svrbi, sto bi rekao moj stric, pa zato place. Samo da znas, ni bebe ne vole promenljivo vreme. 


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 08/23
17.8.2023 7:39:18   
flamingos
Dobro jutro.Ovde je magla.Kato,ljubi bebicu i da lepo spavka.Mi danas idemo u obližnji grad.Moja zaova je postala baka,pa nas pozvali na ručak kod njih.Posle da idemo da vidimo bebu(naravno,njen sin i snaja sa bebom žive odvojeno,u istom gradu).Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 08/23
17.8.2023 7:39:45   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste danas? Nema kiše, opet se vraća leto. Ja jedva ustala 🙄. Jos i dobila juče pa sam sva nikakva. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 08/23
17.8.2023 9:00:44   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ispada se kisa lagano i polako nocas. Bas je bilo lepo za spavanje. Otvoren prozor, provetreno a kisica tiho pada.
Ivana, odmori malo ako mozes, vidis kakvo je vreme. 
Kako, kako prodje noc?
Sanjice, kako je T? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 08/23
17.8.2023 9:43:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Teodora je ok. Prva dana im je bilo teško, jer su malo drugačiji uslovi nego kad ideš sa mamom i tatom. user posted image Cimerke su im neke tracarke (to je izraz Teodorin) koje pricaju o momcina u sedmom. user posted image Napolju su kabine za tuširanje, nema wc šolja, nego cucavac. Nekako su prepustene sami sebi. Ja znam kad je super kamp to su zajedničke aktivnosti. Ali dobro bitno da ona nema probleme i da je sa sestrom. Malo vidi i tu stranu kampa. Moja mama kaze kad smo porodično u kamp normalna su bila kupatila.

Ja sam se do sada izlezavala. Vala juče sam se naradila. U ponedeljak startujem sa radom. Vraćamo se u školu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.8.2023 9:44:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 08/23
18.8.2023 8:20:48   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Posle da sređujem kuću.Juče smo se lepo proveli u gostima i uveče dođosmo u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 08/23
18.8.2023 10:03:16   
Srecko47E
Ne mora samo njihova garderova,bukvalno sta god imas odneses.
Vaucer koji daju je ako se ne varam 10%,bicu iskrena nisam obratila paznju,jer kod njih retko sta kupim,a vaucer prosledim odmah.

Meni je super opcija za stavri koje nisu za prosledjivanje,ne bacim ih,oni recikliraju i lepo svima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 08/23
18.8.2023 10:24:35   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ja se osecam lose kad odnesem stare stvari njima na reciklazu, u protivnom zavrsile bi u kanti (ono sto nije i ne moze biti prosledjeno nekome).
Dan je diiiivan 😊
Rucak imam tako da sam freeeeee 😊

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 08/23
18.8.2023 15:21:43   
flamingos
Ja poklonim prijateljicama i tako mi je super.Znam da će njihova deca da nose.Sve su to lepe stvari,očuvane.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 08/23
18.8.2023 16:20:53   
Ivanka 75
Htela sam gore da napisem da, se ne osecqm lose kad odnesem njima na reciklazu, ispilustih pola reci.
Jos sam bila pod utiskom razgovora sa skolskim psihologom. Isla sam jutros u 9. Isplakah se propisno, pa me tesili svi redom. I tako se popricah, posavetovah i povratih se malo. Vratila mi se vera u mene kao roditelja. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 08/23
19.8.2023 8:01:56   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da zamesim testo za štrudlu sa makom.Danas je praznik.Juče sam sredila kuću i danas samo oko doručka,ručka.Kasnije da odemo do komšinice.Ivanka,ako si išla na razgovor i drago mi je da ti je sad lakše.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here