|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/23
23.12.2023 10:24:15   
Sanjica26 RR
Ivana osecamuser posted image user posted image
Dobar dan. T i ja smo u busu. Kao da smo usle u frizider. Jos se nije ugrejao bus.
Ostalo mi je jos malo za drugu skolu da uradim. Verovatno cu sutra lagano.

Znate da sam se trgla jutros kao da me ceka milion obaveza. Treba se navici na ovo situaciju bez ucenja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 12/23
23.12.2023 10:47:31   
Ivanka 75
Srecko, mi smo ih uzimali u DexiCo - u, mislim da su bili 300, nemoj mi verovati, pitacu Ivu. Ona mi rece da ih ima i u Pepco-u i Lidlu. I opet nemoj mi verovati, proveri u alplikaciji za Lidl.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 12/23
23.12.2023 10:51:31   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam se javim.Kod nas loše vesti.Moj zet je imao infarkt.U bolnici je,strašno...Želim vam prijatan vikend.Mm ode po roštilj i ostalo šta smo poručili od hrane.Dolaze nam gosti.Još malo su ovde,pa se vraćaju za Beč.A nemam volje...Brinem...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 12/23
23.12.2023 11:51:38   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Srecko, mi smo ih uzimali u DexiCo - u, mislim da su bili 300, nemoj mi verovati, pitacu Ivu. Ona mi rece da ih ima i u Pepco-u i Lidlu. I opet nemoj mi verovati, proveri u alplikaciji za Lidl.





Danas cu do Pepka,mislim da su tako tako...249/299.
Juce u Dexy co nisam videla.user posted image
Imali su Burago,ali ti ne staju u garazu.To je kao neki kofer.Glupost.Ko me sisa sto nisam citala napomenu-user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 12/23
23.12.2023 20:46:16   
Tiziana
Hello.Sanjice nisam ja bila u institutu, ali jeste mama drugara moje dece. Radi tamo. Nadam se da vam je bilo lepo. Oni imaju svasta nesto za decu, svakakve radionice. Vole deca da idu. 
Po gradu je bas guzva. Muka me hvata pri pomisli na bilo kakvu kupovinu. Ljudi su potpuno pomahnitali, kao da sutra ne postoji. 
Zensko dete otislo sa drugaricama da gleda Vili Vonku. Sad cekamo da cujemo utiske.. 


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 12/23
23.12.2023 21:19:08   
Sanjica26 RR
Tizi, bilo je bas lepo. Posle smo se T i ja svrckale po gradu. Isle smo do Narodnog muzeja. Koliko mi je bio blizu muzej i koliko sam cesto bila u tom kraju i nikad nisam otisla. Odusevljena sam slikama.
Sad gledam seriju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 12/23
24.12.2023 1:32:57   
Kata90


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kato, kako je dete sad?
Sanjice, neko takmicenje u crtanju na francuskom? 😊





Znaci nestignem da se javim🙄 ceo dan oko malog...Malo je bolje,ali interesantno ujutro i uveče dobije temp.37 tako....pomaze donekle inhalacija ali kaslje po malo.U pon ga vodim na kontrolu,pa videcemo kako dalje.


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 12/23
24.12.2023 14:06:24   
Ivanka 75
Dobar dan, idosmo nas dve u set_njicu i kupovinocu za neke drugare.
A dan pretopao. Prolecni. 
Kato, kasalj ce polako da jenjava, trebalo bi tako. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 12/23
24.12.2023 19:03:07   
Kata90
Sretno vam Badnje veče i Božić 🌲🍷


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 12/23
24.12.2023 22:21:11   
Ana RR
Srećan Božić, Kato user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 12/23
24.12.2023 22:41:55   
Kata90
Hvala Ana 🤗

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 12/23
24.12.2023 22:48:10   
Ivanka 75
Srećan Badnji dan i Božić svima koji danas slave! 😊
Spremamo se za radnu nedelju. Pa zasluzeni odmor nekoliko dana. Konačno da sredim ormare. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 12/23
24.12.2023 22:55:27   
flamingos
Kato,srećan Badnji dan vama,a i svima koji slave.Nadam se da je dete dobro.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 12/23
25.12.2023 0:12:23   
Kata90
Hvala mamike😊🎄

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 12/23
25.12.2023 6:52:38   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo da vas pozdravim i pozelim lep dan. Ja odoh da radim. Srecan nam pocetak radne nedelje I da prodje sa sto manje stresa. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 12/23
25.12.2023 6:55:25   
flamingos
Dobro jutro.Srećan Božić svima koji slave.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 12/23
25.12.2023 8:44:33   
Ivanka 75
Dobro jutro. Mi kod zubara sabajle 😊 Kad se vratimo kafa i dremka 😄
Nebo plavooooo a sunce zubato! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 12/23
25.12.2023 9:49:59   
Srecko47E
Dobro jutro i od mene.

Svim vernicima katolicke veroispovesti zelim Srecan Bozc!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 12/23
26.12.2023 16:01:16   
IvanaSK RR
Dobar dan. Gde ste? Nigde nikoga. Ja stigla kuci, da pozavrsavam obaveze pa idemo u pozorište da gledamo macu I drugare, izvode nam predstavu. Ove nedelje ne znam gde sam 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 12/23
26.12.2023 16:03:45   
flamingos
Dobar dan.Evo mene.Svi smo u nekoj gužvi.Uživajte!❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 12/23
26.12.2023 23:03:51   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja nesto ovih dana jurcam. Sto kazu deca toliko je dosadna ova poslednja nedelja. Vala i jeste.
Sutra mi je nezgodan dan. Zamolila sam drugaricu da dodje sutra da Sofiji sredi frizuru. Ima koncert sa folklorom. Mm je na putu. Ja imam posle podne nastavu. Moram da jurcam nazad da je vodim i T i ja gledamo. Mm ce u petak sam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 12/23
27.12.2023 8:00:49   
Tiziana
Dobro jutro devojke. Da, ova nedelja u godini je stvarno uvek ludilo. Ja sam i sinoc i preksinoc imala neku organizaciju sa firmom, proslavu, dodelu nekakvih nagrada. Trebalo bi i veceras, ali ja ne mogu, nemam snage, a i moram da odem da kupim poklone.. I dalje nemam ideju sta.. 🙃Za vikend imamo neke ruckove i druzenje, uvek to volim pred NG, a sad je fino palo za vikend pa cemo biti dodatno opusteni. Za 31.uvece imamo dva poziva pa videcemo.. Jednom detetu je bolja jedna opcija, drugom druga pa ti sad budi pametan😂 mozda budemo najedeni i napijeni pa se sa tog rucka vratimo kuci i ne odemo nigde nego na krov da gledamo vatromet pa u krevet🙂
Videcemo. Odoh da dovrsim kafu pa u radne pobede.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 12/23
27.12.2023 12:50:00   
Ana RR
mozda budemo najedeni i napijeni pa se sa tog rucka vratimo kuci i ne odemo nigde nego na krov da gledamo vatromet pa u krevet🙂


Tizi, ovo najbolje zvuči hahaha



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 12/23
27.12.2023 14:23:55   
Ivanka 75
Jaooo ja jedva cekam opustenost oraznika, da ne moram nigde da idem i zurim 😊
A ne volim praznike uopste, ali taj nerad obozvam. 
Evo danas, za hvala, resavam tudje probleme. Tj, ja znam nekoga ko bi mogao da zna nekoga.... I tako u krug... Pre 10 min sam konacno rekla da me ne zpvu vise i da se sami snadju. Jer ja provedem pola sata na telefonu da zovem i trazim. To mogu i oni, ali nece, jer ima koga su zaduzili. E sad vise nema ni zaduzenog. 
Podjoh na posao i propustih 2 krcata autobusa. Valjda ce ovaj treci biti bar malo prazniji. 
Ana, kako je M? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 12/23
27.12.2023 14:41:29   
Ana RR
Sav je kilav, srećom nema temperaturu. Dobio je inhalacije berodualom pa u petak na kontrolu. Danas je morao u školu a sutra će ići samo na ruski.

Inače, pre mesec dana su mu u dz vadili krv i slali u Batut na analizu na veliki kašalj. On je počeo da kašlje pred našu slavu 27. oktobra a krenulo je od njegovog drugara i pola razreda kašlje još uvek. Uglavnom, tek juče sam konačno došla do rezultata i igG su mu pozitivni na veliki kašalj user posted image u zavodu za javno zdravlje su mi rekli da imaju puno zaraženih na našoj opštini mada javno se to nigde ne govori.

Ne znam šta ga nije snašlo ove godine, nikako da ojača...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here