|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 14:21:59   
Ivanka 75
E pa pozdrav za sve one koji su povremeno tu 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 14:26:01   
Srecko47E
Ivanka 75-Krenulo je ludilo koje nije stalo od pocetka decembra.Samo se nastavilo.user posted image
Ja tek danas imam koncentraciju za rad,da ne lutam sa mislima.

Podigli su takse,podigli su poreze,kako ko udje zale se ljudi.
A meni glava kao dobos.




Apropo,bolesne dece i vrtica...Ugriscu se za jezik.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 14:33:44   
Ana RR
Milena, baš je lepo videti te opet (što reče pesma) user posted image

Čestitam na kupovini staa, sećam se da si pričala da hoćete da se odvojite iz kuće. Sjajne vesti user posted image

A deca rastu kao iz vode, ja nekako ne mogu da povežem da nisu bebe. A onda pogledam moje dete koje me preraslo i zapanjim se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 15:53:42   
Ivanka 75
Ooo zdravo Milena 😊
Vidis da smo neki ostali na RR ko inventar 😁
Bravo za stan! Srecno useljenje! 🎀

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 01/24
11.1.2024 16:27:05   
17 joka
Milena  cestitke za stan i od mene  uzivajte 😊

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 7:21:07   
dddaca
Dobro jutro! Najzad peetaaak user posted image A kad dodje vikend ne znam gde cu i sta cu pre. Dete me tera vec danima da idemo na klizanje, ja se nesto izvlacim na vreme. Prosle nedelje bilo toplo, gde ce da padne u vodu. Otkud znam, mozada nije lepo zaledilo. Ove nedelje debeo minus, ko ce da se smrzava dok ona kliza. Ali ovog vikenda se izgleda necu izvuci.
Milena, cestitam za stan user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 10:45:34   
Ivanka 75
Dobro jutro. Rekoh ja na ne otkljucavate negativu 😂😂😂
Petak, divota. Ja juce povadila emotivno oset_ljive stvari iz mog ormara i odnela u H&M i reko ajd naci cu nesto da kupim kad ono nista. Ne pamtim kad smo kupili tamo nesto. Bas mi nista nije zapalo za oko. Sve deluje ko polovno. 
Dajte mi ideju za rucak! 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 11:36:54   
Milena18
Dobar dan!
Hvala na čestitkama 😊
Kod nas je sve do danas bilo sunčano, mm ih je svakog dana vove nedelje vodio u neku avanturu, kako to oni zovu. Baš im je lepo bez mene hahaha. Ja dok stignem kući već je skoro mrak i prehladno da se bilo gde šeta. 
Moram da se vratim malo unazad da vidim ko je sve aktivan i šta se dešava kod vas. 



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 11:53:01   
Ivanka 75
Dete prelomilo za rucak, spagete u pesto sosu. Nista lakse. 😊
Poceo vetar da duva, brrrrrr. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 12:18:46   
Ana RR
Ivanka, mi petkom najčešće pravimo picu ili radi dostava. Danas će biti ovo drugo jer nisam juče zamesila testo a i mrzi me, da budem iskrena.

Za sutra smo poručili roštilj, doći će kumovi, ja ću danas samo da zamutim neki slatkiš. Imam maskarpone koji moram da iskoristim pa ću možda neki Cheesecake brownie da nam spremim.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.1.2024 12:19:56 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 12:29:10   
Ivanka 75
Petkom su kod nas palacinci uvece a rucak kad sta stignem. Pizzu smo pravili u utorak tako da otpada jos bar 7 dana, da se ne ponavljamo 😂
Ma meni lako kad mi daju ideju. 
Trenutno se razvlacim. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 13:07:41   
flamingos
Mi odosmo na ručak kod prijatelja,tako da danas ne kuvam.Koristimo raspust za druženje.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 13:32:01   
Ivanka 75
Malo mi je dosadno... Dete ruca spagete pa ode na klizanje ja sama do pola 4. Prebrisala podove, podset_ile ste me zabog onog laminata 😂
Svi rade pre podne. Preko nedelje niko nije slobodan. Pogotovu pre podne, samo ja i svekijevci 😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 13:52:43   
Sanjica26 RR
Ivanka, tako je i meni bilo neki dan. Danas sam se vratila u skolu. A sad sam u busu za Obrenovac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 13:54:56   
Ivanka 75
Srecan put! Kapu na glavu, rukavice na ruke i putuj bez zime 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 15:29:37   
Ivanka 75
Moram da vas nasmejem malo 😊
Ja retko kad sanjam a nocas sam sanjala da sam u Parizu i da rucam u sa Monikom Beluci u njenom stanu 😂 I u snu se iznenadim sto sam sa Monikom, nisam je odmah prepoznala! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 15:54:33   
Srecko47E
Pozdrav zene!

Zelim svima lep vikend.
Ja od pocetka decembra ne stizem redovno da se javljam,jer mi je haos na poslu pa valjda od februara krene bolje.U smislu,manje posla.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 19:55:57   
flamingos
Srecko.❤️Evo mi dok došli,pa sam išla kod prijateljice.Otvorila je frizerski salon u mom komšiluku,kafenisale smo i ispričale se.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 01/24
12.1.2024 21:49:44   
Ivanka 75
Bas mi je dosadno danas. Idosmo i u brzinsku nabavku, trazih opet tanjire ali nema. Kazu ko zna kad ce dobiti. Moracu jos da proset_am po gradu da vidim gde ih ima na komad. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 01/24
13.1.2024 9:16:38   
dddaca
Dobro jutro. Jutros sam bas poranila. Ne svojom voljom. Gospodjica navila alarm da gleda crtani. Kaze, nece da vraca, hoce premijerno da gleda. A ja nisam znala za to, pa pozurila da iskljucim alarm da je ne probudi. Evo je sad ljuta sto je nisam probudila.
Ivanka, cini mi se da je tih tanjira na komad bilo u Rodi i Tempu

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 01/24
13.1.2024 9:20:54   
flamingos
Dobro jutro.Daco,dete voli da gleda premijeru.Ljubi je puno.Moje dete spava.Pijem kafu,pa ću do grada.Nešto sam baš loše spavala.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 01/24
13.1.2024 9:34:38   
Ivanka 75
Dobro jutro. Neki i skitnju neki na posao 😁
Nema u Rodi, gledala sam sinoc. Tempo mi bas bas daleko da idem. Ali nije losa ideja, nisam se ni set_ila. 
Daco, tako je i I gledala Bracu Kret cini mi se, i Pibodija i Sermana. Da ne propusti nesto slucajno 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 01/24
13.1.2024 10:39:52   
Srecko47E
Pozdrav zene,prijatna subota svima i generalno vikend.

Ja danas nisam trebala da radim,no kako da prodje bez mene.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 01/24
13.1.2024 11:27:05   
dddaca
Daco,dete voli da gleda premijeru.

Daco, tako je i I gledala Bracu Kret cini mi se, i Pibodija i Sermana. Da ne propusti nesto slucajno 😊

Uh, gleda ona i premijeru i vraca posle jos ko zna koliko puta unazad user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 01/24
13.1.2024 12:21:57   
Ivanka 75
Dok ne nauce napamet 😂 A onda, kad malo porastu krenu da slusaju na engleskom jer srpsku verziju odlicno znaju! 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here