|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/24
27.1.2024 9:40:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nadam se da ste svi dobro. Mi smo pre otprilike cetiri godine uzeli sest stolica, bile su oko 3000din po komadu I bas smo zadovoljni. Imaju I mekan naslon I udobne. Srecno sa tapaciranjem. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 01/24
27.1.2024 15:19:05   
Ivanka 75
Hvala Ivana 😊 Jedva cekam da budu gotove. U utorak stize mebl, neka kakao boja, nije ni brao ni mnogo svetao. U sredu vozimo stolice majstoru i do kraja sledece nedelje ce verovatno biti gotove. I da ne budu, bar smo pokrenuli proces 😁
Ivana, rad, materijal i sundjer =3500 po stolici. To su one sto im je i naslon oblozen meblom, oko 1.5m2 ode samo na mebl. 
Sledece ce biti ugaona, sad kad sam nasla majstora i to blizu 😁
Inace, mm trenutno menja crevo na bojleru u kuhinji. Bojler nam je iz antičkog doba, jos od babe mm, preko 50 godina star - vintidž. I na njemu je još uvek jedno crevo iz babinog doba, ovo drugo menja. Naučila sam da se zove pancir crevo sa unutrašnjim navojem od 3.5 nečega😉 Sakriveni su u gornjem delu sudopere pa se ne vidi ni crevo ni bojler. To smo pametno odradili. 
Odo da naložim kotao, niko drugi se ne javlja. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 01/24
27.1.2024 15:39:01   
Ivanka 75
E da... Da vam dočaram bojler... 😂😂😂 Znate onaj okrugli točkić na bojleruza podešavanje I, II, III, koliko jako želite da vam greje vodu? E to je kod nas neki tvrdi zeleni sunđer isečen grubo u krug i na njemu markerom mm napisao rimske brojeve! Ne vidim ga i ne smeta mi, ali kad ga vidim svaki put se nasmejem. ModErno 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 01/24
28.1.2024 9:49:54   
Tiziana
Dobro jutro devojke, kako ste? Ivana, jel poceo išijas da prolazi?Ivanka pa vi imate bojler iz buducnosti 😂😂😂 Ja pijem kafu i gledam tenis. Kad zavrsim kafu moram u nabavku za ruckove pa u kuhinju, stavila ves da se pere. Mm odvezao sina na utakmicu. Cerka spavala kod drugarice, jos nije dosla kuci. Juce ujutru je ucestvovala u Sv. Savskoj priredbi u skoli i pravo odande otisla kod nje.Nama sinoc dosao jedan kum, pa drugi, dosla moja kuma sa decom, pa svratila kumova zena sa decom. Puna kuca, galama, al je bilo super..Na poslu standardno, nema mirnog perioda, stalno neki pritisak, tenzijica..ali necu da se zalim..Odoh u radne pobede.Uzivajte u nedelji. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 01/24
28.1.2024 10:24:46   
Ivanka 75
Dobro jutro. Nedeljna jutarnja kafa u tisinici 😉
Tizi, opasan bojler 😂 Sposoban! 
Mi nemamo posebne planove za danas. Videću šta ću za ručak, kako se izjasne to će biti. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 01/24
28.1.2024 10:42:30   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja cu musaku, odavno nisam spremala, a volimo je.
Ne boli me mnogo, stanje se smiruje, al nije idealno 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 01/24
28.1.2024 10:53:05   
Ivanka 75
Sta ti je rekao fizijatar? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 01/24
28.1.2024 13:42:57   
flamingos
Samo da vam mahnem i odoh da drugujem sa peglom.Završila sam u kuhinji.Rano sam ustala.Dete išlo na čas gitare i sad obnavlja istoriju i spremna je za školu.Kasnije joj dolazi drugarica.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 01/24
28.1.2024 21:33:23   
Ivanka 75
Ženeeeee ajte na friške vanilice 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 12:06:28   
Kata90
Dobar dan,stigli kuci sa vakcine sada spava beban....Ognjen otisao u skolu.Iv njami vanilice,ali ne jedem vec neko vreme slatko...moram skinuti stomak jos koju kilu 😁 Skoro sam se posvadjala sa doktorkom,kaze pa zabranjene su hodalice za decu jooooj sto su postali pametni....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 12:16:48   
Srecko47E
Dobro jutro, tj dobar dan alija to po difoltu.

Meni je svanulo,pre pola sata.

Salu u stranu,nadam se da ste dobro.

Radna nedelja je startovala,kod mene sa uzasnim bolom u stomaku.Divota.
Jos se hvalim skoro,kada me zeludac nije vec dugo boleo....
Bolje da sam cutala.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 12:28:06   
flamingos
Dobar dan.Evo završavam u kuhinji i uporedo sređujem stan.Dete u školi,mm na svom poslu.Išla sam da snimam zub.U 14 h idem kod doktora da vidimo šta i kako dalje.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 13:04:32   
Ana RR
Kato, dubak se odavno ne preporučuje, ako na to misliš. Ni jedan fizijatar ti neće reći da je dobar za dete.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 14:27:21   
Ivanka 75
Kato, pojela sam gomilu od jutros 😊 A one male ko dugmići 😂
Moje dete nije htelo u dubak ali zato sestrina deca jurila ko metak, i nemaju problema ni sa kukovima ni sa hodanjem i prohodavanjem. Mislim da treba sve umereno i kontrolisano. 
Spremam se na posao. U mojoj ulici grade zgradu međ kućama, celo jutro prolaze mešalice i mešalice. Već su uništili ivičnjake. 😩

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 15:22:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja za koji minut krecem po treci put u skolu. Danas mi je turbo dan.

Kato, u pravu je dr. I Ana to sto kaze jeste istina. Mi nismo nikad to nismo koristili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 20:54:48   
Kata90


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kato, dubak se odavno ne preporučuje, ako na to misliš. Ni jedan fizijatar ti neće reći da je dobar za dete.




Ne vidim nista lose u tome,kao hodaće na prstima....stariji sin mi isto bio u hodalici pa nista i ja isto sam tako.....i nemamo nikakvih problema.Normalno je sve.Samo sam namerno spomenula doktorici,jer kod nas svi to rade....Aleksej bas voli,i svidja mu se....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 22:54:14   
Ivanka 75
Nema vise vanilica... 😭 Sve pojeli 😭😭


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 01/24
29.1.2024 23:07:01   
Ana RR
Nisu samo prsti problem. Koristila sam i ja dubak pre 43 godine ali naravno da se do danas došlo do drugačijih saznanja. Moj M je dugo išao kod fizijatrice na vežbe kao bebac zbog hipertonusa i tortikolisa i mnogo smo od nje naučili tada. Naravno, svako radi po svom nahođenju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 01/24
30.1.2024 6:46:06   
flamingos
Dobro jutro.Kato,već si sa jednim detetom sve to prošla.Da ne pametujem mnogo.Dobila si savete i ovde,a i od doktora.Odluka je na tebi.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja imam zakazano kod vaskularnog hirurga.Imam problema sa venama,pa da vidim šta ću.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 01/24
30.1.2024 9:39:26   
Srecko47E
Preporuka za dr Ducica kao nasem vrhinskog strucnjaka.
Covek lepo kaze da dubak ima vise steti,a koristi osim da je majki lakse druge nema.
Isto vazi i za njihalice,gde bebeu budu cesto i po par sati.

Hristina fizio mama ima toliko besplatnih saveta,zena je znaj.
Sve je dostupno.


Hod na prstima je ozbiljan problem,koji treba srediti i raditi na tome,cim se primeti.
Necu vise,jer je dubak kao i kravlje mleko vecita dilema i svadja,cim se spomene.



U sustini,nisam od onih mama koja kaze da najbolje zna sta je za njeno dete najbolje,nego pitam strucnjake.

Ja se drzim strucnjaka i hvala im na postojanju. user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 01/24
30.1.2024 9:40:10   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nema vise vanilica... 😭 Sve pojeli 😭😭





Ja sam sinoc pravila trecu turu od decembra. user posted image
Nista bolje od domacih kolaca...Jos koji mogu da stoje,pa gde ces bolje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 01/24
30.1.2024 9:48:45   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Što je lepo kada je sunčano napolju pa makar bilo i hladno. Nekako mi je raspoloženje mnogo bolje. Inače, opet me lomi prehlada user posted image slinim, kijam, noću ne spavam od kašlja. Baš divno.

Ja nisam ljubitelj vanilica, mada volim one iz Zrno Ra pekare. U suštini to suvkasto testo nešto ne volim. Moji se navadili na banana bread, nekim čudom uvek dve banane ostanu nepojedene, taman koliko treba za kolač user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 01/24
30.1.2024 9:51:44   
Srecko47E
Ana,tebe dugo drzi?
Neki virus ili?

Bas je dosta ljudi prehladjeno,ne znam sta je ovo vise...



Ja sam skoro otkrila kolac sa bananom i limunom,odlican je!
Uvalim banane tu,bas je socan i odlican je za uzinu ( to je kod mene 2u1),sad tako razmisljam, da izbegnem spremanje x2.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 01/24
30.1.2024 10:10:43   
Ana RR
Pa bilo me prošlo i sad za vikend je opet počelo nešto da me lomi. Već tri noći kašljem, noćas sam počela i da slinim. Stvarno više...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 01/24
30.1.2024 10:17:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ni ja ne volim vanilice i takve vrste kolaca.
Kod nas je mm bolestan. Ni danas nije otisao na posao. Ja sam u selu. Juce me je mnogo bolela desna plecka i radovala sam se masazi. Odem na masazu, promasila sam dan. On me covek ocekivao prethodni dan. Icicu danas. Morala sam da popijem lek protiv bolova.
Uzivajte u danu. Ovde je suncan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here