|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 22:57:16   
snješka
Tasho, koliko Mare ima zubića? user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:01:46   
Anoniman
Nema zube. user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 277
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:06:12   
snješka
Aaaaaa??? Nijedan ni na pomolu?? Hahahahaha, sunce malo slatko. Biće, polako. Čini mi se da će to biti kad krenu da će sve jedan za drugim. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:08:34   
Anoniman
Zato ja i pitam dal je ovo sada posledica bolesti ili će napokon neki zub.
Večeras mi mm pruži prst, kaže "Hoćeš da grizeš tatu?", a on oprezno, tek tek stisnuo i pljunuo. Onda stavio svoj prstić, malo stisnuo i izvadio prst. Dudu glođe, i onda se rasplače i tresne je o zemlju. Žvaće stolicu za hranjenje, pragove, ogradicu. Prija mu mokra krpa (pre neki dan je skinuo sa trika mm-ovu mokru čarapu, jedva sam mu oduzela).

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:10:32   
ivaj
IZVORNA PORUKA: Tash

Sad sam off, ali moram da pitam. Jesi radila nešto sa tim osipom? Meni je pedijatar rekao da puderišem, a baš i ne vidim što bih, to nije vlažan osip, već suv, u ravni kože, da sam slepa i da samo pipam, ne bih znala da ga ima. 

I meni su rekli da stavljam puder ali nisam.Sto ti rece nekako sam imala osecaj da nema potrebe za tim,ne znam zasto.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:13:02   
Mivica
Joj, Tasho, meni je to slatko! user posted image
Kad dobiju zube, više nisu onako bebaste bebe, nego samo bebe. user posted image

Todor je balavio od 4. meseca, toliko da je to neopisivo...A onda je to prestalo pre nekih 10 dana...
U četvrtak se pojavio prvi zubić, a već u petak drugi. Nisu bili propraćeni bilo kakvim simptomima, baš kao što nam nisu bili ni najavljeni. user posted image

On je danas napunio 7.


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:13:33   
Anoniman
Pa ja sam stavila, tačno je krenulo od lica, koje ja sada već skoro skroz ok, i spustilo se na leđa i grudi, koji su manje crveni nego juče, i danas se spustilo na rukice i malo butkice. Nadam se da sutra već prolazi, jer, ne bih previše da ga puderišem, i ovako je bre suv, trebala bih ga mazati kremom a ne puderisati. 

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:13:50   
snješka
Meni nekako miriše na zubiće. Tako isto i Viktor radi. Najviše voli one loptice skočice. Danas je nekako otvorio vrata ormarića u kupatilu i našao tampone. Sjeo na pod i žvakao do besvijesti. Vidim ja on se umirio. Pošto mu je godilo i bio sav srećan, a i kad sam pokušala da mu oduzmem on počeo plakati, ja mu pustila. Bio je miran pola sata sigurno.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:14:58   
Anoniman
Mivice, tako su i Luki izbijali zubi. Imao je 9-10 meseci, i kad su krenuli, kao kokice, ali bez ikakvih simptoma i problema.
Ali Luka i Marko su kao dupe i oko.

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:15:30   
snješka

IZVORNA PORUKA: Tash

Pa ja sam stavila, tačno je krenulo od lica, koje ja sada već skoro skroz ok, i spustilo se na leđa i grudi, koji su manje crveni nego juče, i danas se spustilo na rukice i malo butkice. Nadam se da sutra već prolazi, jer, ne bih previše da ga puderišem, i ovako je bre suv, trebala bih ga mazati kremom a ne puderisati. 

Kao da sam negdje čitala da osip može da se pojavi i kod rasta zuba.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:16:54   
Anoniman
Da, ali ovo nije to. Ovo je od trodnevne groznice. 

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:17:20   
Nensi*
Vuku su sa 7 meseci izbile donje jedinice,a tek sa godinu dana gornje. Dvojki nema ni na pomolu,a sve zivo trpa u usta,sad se navukao na dudu jer smo mu je davali na plazi na moru da ne bi jeo sljunak.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:20:05   
Sanjica26 RR
Evo nama se taman malo smirila prehlada sad nas muce desni. I ne moze od bola da zaspi.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:22:06   
snješka

IZVORNA PORUKA: Tash

Da, ali ovo nije to. Ovo je od trodnevne groznice. 


Srce malo. Baš mi je žao. A da nije i groznica od toga ili?

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:25:10   
Mivica
I moji su totalno različiti, Borisu je prvi zub izašao sa 5,5. Uopšte nije balavio. Ali, nije imao ni probleme tipa nervoza, temperatura... On ništa nije stavljao u usta osim svog palca, a Todor bi nas sažvakao sve koliko nas ima!

I čini mi se da je sa godinu dana Boris imao 10 zuba.


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:25:19   
IVA 11
Nama izbijaju trojke, samo sto ne probiju desni a nabubrile skroz...Mislim da se najteze podnose, strasno...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:27:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: snješka


IZVORNA PORUKA: Tash

Da, ali ovo nije to. Ovo je od trodnevne groznice. 


Srce malo. Baš mi je žao. A da nije i groznica od toga ili?


Ne. KLIK

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 292
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:32:10   
snješka
Aha, nisam bila baš u toku. Ok, bitno je da je sad dobro. A i zubići će brzo. Moje drugarice ćrkica je prvi zub dobila sa 13 mjeseci, ništa strašno.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:33:52   
Anoniman
Ajao, ne mogu bre da slušam ovo cviljenje još 2 meseca! 

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 294
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:40:36   
snješka
Ma ne, ne mora da znači da će isto. Možda Maretu prvi izbije već ujutro. Kažu da su petice najbolnije, mi ih kod Selene nismo ni osjetili. Već kod Viktora osjetimo svaki, a ima ih 4. Krenule mu i dvojke pa trpa sve i svašta.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 23:42:14   
Anoniman
Ja Lukine petice ne znam kad su izrsle. user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Bolan rast zubica
25.7.2011 17:35:30   
ana77
Gornje jedinice su bile najgore, a sa trojkama se mucimo bas dugo. Samo sto jedna nikne, krene druga. Mislim da sad nice treca. Grozno je boli, danas kuka ceo dan :(. Dvojke, donje jedinice i cetvorke prakticno nismo ni osetili.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Bolan rast zubica
25.7.2011 17:56:07   
Anoniman
I opet je noćas vrištao, tražio da jede, vrisne iz čista mira tokom dana... 

(odgovor članu ana77)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: Bolan rast zubica
1.8.2011 10:47:23   
Anoniman
Nini izgleda kreću jedinice (gornje) i danima slabo jede. Neće ništa na kašiku, samo mleko. Pije mleka i soka baš puno, a voće, ručak na kašikicu ni da lizne. Da li su i vaše bebe bile samo na mleku dok su im izbijali zubi?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Bolan rast zubica
1.8.2011 11:22:26   
IVA 11
Da to je normalno da samo piju tecnosti, desni ih bole pa im je tesko da zvacu... Samo gel i naprijed, kad jedan izbije, svi sledeci ce kao kokice! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here