|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
16.5.2011 10:30:57   
mirks
e pa poludecu vise...marku je izasao prvi zubic 7. maja...posle 3 dana dobije temp. i to nas je drzalo 3 dana...nadala sam se da je od zubica jer nije prelazila 39...sad nema temperaturu ali kuka vec 2 dana katastrofa...doca nam je van grcke i nije ponela tel. javio se muz kaze vraca se ove nedelje...nije mi rekla da mazem nicim desni.. druga jedinica samo sto nije izasla a dvojke donje su u pripremi cak se vidi jedna dvojka onako se belasa....mm ne da da mu mazem belim vinom kaze da nisam normalna da napijam dete...i sad kao slag na tortu jutros se ospe sav stomak ledja lice ...i sad sam u teskom ocajanju...da je od hrane zar ne bi juce to bilo..nisam mu davala nijednu novu namirnicu...da li  se desavalo mamama da se ospe beba od zuba??? upomooooooc!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 22:25:36   
Anoniman
Marko već danima u nazad cvili... danju, noću... vrti se dok spava... nazovimo to spavanjem... balav je do pupka, sav ojeden oko usta, osut po celom licu, zagrizao je danas kašičicu, i suze krokodilske, nije hteo dalje da jede. Vrti se dok spava, te je pao s kreveta danas. user posted image Curi mu nos, kašlje (što je mogao dobiti od Luke, ali mislim da nije)... odvedem ga kod dr danas (bili smo i juče, i nije mu ništa), ali smo danas opet otišli, jer mi se baš ne dopada kako kašlje, ali nema ništa na plućima, grlo čisto, ali levo uho malo crveno. Kaže dr: osip na licu, njakanje, slabo spavanje, pa i crveno uho idu uz rast zuića. user posted image Da ipak posetimo sutra ORL, ali ona misli da je to od zubića.
Kupila mu je moja mama večeras ćilibarsku ogrlicu, pa da probamo i to. Daj Bože da nas reši muka, jer je ovo postalo već nepodnošljivo.
Natečeno mu je sve napred, sumnjam da će sva 4 prednja zuba odjednom.

(odgovor članu mamyca)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 22:40:36   
lanajelena
I kod nas Tash ista situacija,cak propraceno bilo i T sva sreca da je bar to proslo izasle odjednom sve cetvorke i trojka na vidiku a dr pominjala i sesticu ali se nesto zeznula mislim da ni L nema sestice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 22:42:14   
mirks
joj tash mukicauser posted image ...meni je doslo i ja da placem zajedno sa mojim mackom dok mu nije izasao i drugi zuba...sad valjda imam malu pauzuuser posted image ali ne znam dokle...doca nam rekla da se spremamo jer su se nadule gornje desni...hvala Bogu spava zadnjih 6-7 dana bajno(nocu mislim)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 23:03:26   
Anoniman
Ma kakve crne 6ice. Nema ih ni Luka. user posted image

Evo sad je vrištao. Jedva sam ga smirila. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 255
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 23:12:10   
choopa choops
Kod nas je ista prica (nemoguce da im svima rastu zubi u isto vrijeme??user posted image ). Znaci M se izvija koliko vristi, cima se haos. Cak mi je palo na pamet da mu uvece dam Paracetamol protiv bolova da bolje spava user posted image Kazu da pomaze masiranje desni ijelim vinom??? Nisam nista probala, samo se nadam da ce da izadju vise user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 23:17:12   
snješka
Viktoru je izašla desna donja jedinica, a sad ide i lijeva. A sve to uz plakanje i nervozu, nespavanje i baljenje.
Sa S nismo imali problema, nije ih skoro ni osjetila, a vidim da su joj krenule petice donje obje i nema problema. Ali je V kritičan.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 23:18:51   
snješka
Eh da, kažu da je pored bijelog vina dobro desni natrljati svježim crnim lukom. Nisam probala, a Boga mi ću morati izgleda.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Bolan rast zubica
26.5.2011 23:20:33   
Ivanka 75
Nama se pojavila donja desna jedinica, na pomolu je i leva, a sto je najgore, cini mi se da su krenule i gornje jediniceuser posted image
Kad je hranim kasicica udara u tvrdo, i i oset_im struganje i odozgo i odozdo.
Sve u svemu, izuzev temp super ona to podnosi. Nabije celu saku usta i trljauser posted image   A i Dentinox pomaze.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 16:27:27   
choopa choops
Kod nas i dalje nista sem one dvije jedinice sto su izasle prije mjesec dana. On se ubi od bolova user posted image I bas me nervira sto ne mogu da mu pomognem. Oni gelovi su obicno s***e jer se ne mogu ni namazati kako treba. Jedino sto mu pomaze, doduse kratkorocno, ali bolje ista nego nista, jeste cetkica za zube. Trlja je do iznemoglosti user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 16:40:07   
*Alexx*
Andrej sad ima pauzu u nicanju petica, ne ujeda, ne balavi. Čekam novi nalet user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 16:43:36   
gagana83
Mi jos nemamo ni donje dvojke, o peticama mogu samo da sanjam user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 16:46:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi jos nemamo ni donje dvojke, o peticama mogu samo da sanjam user posted image


Krezubo naše user posted image Bolje ih nemati nego imati, znaš li kako je gadno kad te ujede sa 16 zuba user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 16:49:07   
gagana83
Tek sad mi je jasan naziv ove teme, znaci bolan je za mame, ne za decuuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 17:21:25   
goda
Slobodno mazite desni belim vinom ali dobro rashla]enim u frizider,meni pedijatar nije htjela aništa dati jer kaže da je belo vino najbolje. Oprati ruke i umakati prst u čašu sa belim vinom i trljati mesto gde ce da izbije zub dok ne pocne da skripuce pod prstom. Od vina ,hladnoce i trljanja manje boli  i utrni a videcete da se dete nece braniti ni malo cak sta visae zinuce ko peš jer mu godi. To treba raditi obavezno pred spavanje mnogo mirnije spavaju.
Osim bola mi smo se mucili stalno sa temperaturom a sva 4 zuba su joj iznikla za 20 dana i to u 12 mesecu. Sada je mal apauza neznam do kada ali vidim da se vuce za usi i gura opet prstice u usta a taman bila prestala.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 22:32:10   
Snelle
L već 10ak dana i više muči četvorka koja se oseća pod prstom, ali nikako da izbije. Danju je nervozna, noću se vrti u krevetu do iznemoglosti, budi se...uh! user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Bolan rast zubica
14.6.2011 23:28:55   
sneza24

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Andrej sad ima pauzu u nicanju petica, ne ujeda, ne balavi. Čekam novi nalet user posted image


I kod nas ista situacija.Cekamo petice.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Bolan rast zubica
15.6.2011 8:17:31   
Shishica
Godo, za belo vino sam znala i nikako da ga primenim.. jednom sam joj namazala davno, a sad bi bas trebala.. Hvala sto si me podsetila user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 21:52:18   
Anoniman
Pre 5 dana, Marko je dobio temp. Bili kod dr, Trodnevna groznica, dijagnoza ispravna, jer se nakon 3 dana temperature osuo. Međutim, pre 2 noći počinje da se budi u pola 2 ujutru, vrišti, ništa neće samo da se nosa, baca dudu jer je krivo zagrize, kenjkav je ceo dan, pije po max 180ml mleka, kašice jede slabije nego inače... Onda sam brinula da nije ipak grlo, ali sve mi se čini da su zubi. Jel idu ovakvi simptomi uz zube (nevezano za osip i trodnevnu groznicu)?

(odgovor članu mamyca)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 22:01:41   
majathegreat
E Tash ista priča. Prošla je temperatura i bila super raspoložena, međutim sinoć i danas pogotovo, kenjkava, a uopšte ne bih rekla da je grlo. Jako su joj nabubrile gornje dvojke, pa pretpostavljam da je ta priča, jer se isto ponašala kad su izlazile jedinice gore. Samo bi kod mene da se nosa, dr nam je potvrdila da su uši prošle, malčice je rekla crveno grlo, a i ona (dr Jela) je konstatovala da zubi samo što nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 22:04:57   
ivaj
Jelena je skoro imala temp sa tim osipom i nekoliko dana posle toga bila nepodnosljiva.Vodili je kod dr,kaze zubi nisu,vec taj period posle tog virusa.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 22:08:01   
majathegreat
Mi ćemo sutra na kontrolu, samo se nadam da sutra neće biti ovakva. Crkla sam danas, nije htela da se odvoji od mene. Možda se nešto zaigra, ali čim se okrene i vidi da me nema odmah dopuzi brzinom svetlosti, popne mi se uz noge i vuče me čitav dan za šorc. Čak smo i tako dok je stajala i držala me za šorc oprali sudove i ispeglali veš...

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 22:10:27   
Anoniman
I ja mislim da ću otići sutra, htela sam u subotu ali je lila kiša. Čisto da dobijem potvrdu da je grlo prošlo.
ivaj, koliko je trajao osip?

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 22:54:47   
ivaj
2,3 dana

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Bolan rast zubica
24.7.2011 22:56:19   
Anoniman
Sad sam off, ali moram da pitam. Jesi radila nešto sa tim osipom? Meni je pedijatar rekao da puderišem, a baš i ne vidim što bih, to nije vlažan osip, već suv, u ravni kože, da sam slepa i da samo pipam, ne bih znala da ga ima. 

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here