|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
21.5.2009 10:18:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 10:19:17   
Ana RR
Gagi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 10:22:23   
NadaR
Ja nikad u zivotu nisam zapalila cigaretu. user posted image
Navijam da se sto prije rijesite tog porokauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 10:28:14   
dana198495
Znam da će vam biti teško odreći se tog poroka,ali trebate imati jaku volju i nešto da vas pogura da istrajete u tome.Meni je trudnoća bila presudni faktor da prestanem i kako sam je tada ugasila još nisam nikako zapalila drugu,mada suprug još uvijek puši ali mene ne vuče želja jer su mi u glavi i sada riječi jednog deke koji mi je rekao "DJETE DRAGO ZAR STE VI SVI ĆORAVI PORED SVOJIH OČIJU PA NE VIDITE DA VAM PARE GORE POD NOSOM".Takoda se ja super osjećam i više ne kašljem niti me glava boli........ma sve u svemu super se osjećam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 10:28:58   
dana198495
user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 12:38:55   
Anoniman
Nemoj misliti na torticu, nemoj misliti na torticu...

(odgovor članu dana198495)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 12:42:27   
dana198495
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 12:42:57   
Tara

IZVORNA PORUKA: Sneža

Joj ova tema mi je rak ranauser posted image ali kako da ih ostavim kad volim da pusim??????


Uffffuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 12:55:32   
gracija
...I ja sam se vratila ovom porokuuser posted image .Dok sam bila trudna ,nisam pusila ali sam redovno sanjala cigarete,ali eto izdrzala sam...Kako mi je nestalo mlijeka tako sam i ja pocela da pusim,i evo sad ne gasim.Mislim da necu prestati(a i ne pokusavam),jedino ako opet zabebimuser posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 13:25:35   
bebać
Čitam vaše postove i ne mogu da verujem koliko sebi sudite,Tasha pogotovu kao da je ubila čoveka negdjeuser posted image user posted image user posted image user posted image Tasho kolikom pušiš dnevno i šta pušiš,koliko nikotina ????

J apušim doduše one slabe,EVA SLIMS 0,1 I 1.Meni je to čisto ćeif,i ove mi potpuno odgovaraju...možda sam ja blaži slučaj u odnosu na vas,pa to tako vidim ne znam!Po meni to NIJE TOLIKO STRAŠNO!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 13:27:59   
Anoniman
Ma pušim Karelia Slims Menthol, katran 3mg i Nikotin 0,3mg. Ne mogu da pušim nementol cigare. Gadne su mi.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
21.5.2009 13:29:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 13:30:15   
Anoniman
ja pusim one jake ... ne podnosim mentol...light .... ma nista

drina jedina tar 12mg i nicotine 0.9mg

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   [Obrisana poruka]
21.5.2009 13:31:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 14:41:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nemoj misliti na torticu, nemoj misliti na torticu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
21.5.2009 14:42:48   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nemoj misliti na torticu, nemoj misliti na torticu...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
22.5.2009 14:16:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Toliko sam besna na sebe!

Već neko vreme želim da prestanem da pušim i jednostavno ne ide. Zar je moguće da je ta paklica od 20 cigareta koje čak nemaju ni život, ni volju, ni bližnje zbog kojih bi se radovali, jača od mene?! Nepojmljivo.
Često mi se desi da me dete zove da se igramo i ja kažem "Evo dok mama ispuši!" i onda bih najradije povraćala od same sebe. Razmišljala sam koliko bih više vremena provodila sa detetom da ne pušim, ne bi moralo da čeka da ispušim nego bismo mogli ređati kocke čim to zaželi. Hm, ali možda je dobro da sačeka, time se uči strpljenju! ETO... vidite koliko opravdanja imam za to otrovno sra**.
Često sedim u pušioni (prostorija predviđena za pušače) na poslu, i gledam te ljude... uglavnom gledam starije od sebe, i primećujem da im je koža drugačije boje. Više ne znam ni da li umišljam.
Često mi kroz glavu prođe Jecina rečenica da sada napokon iz kuće izlazi mirišljave kose i da joj garderoba miriše na oplemenjivač rublja a ne na cigare. Setim se lu koja je rekla da je sela pred paklicu cigara i "dogovorila" se sa njima da one nisu jače od nje.
Setim se svog osećaja kada je Luka dobio bronhitis.
Neko je negde napisao (ne mogu sada da nađem) da joj je dete reklo "Mama kako ti smrdiš" i često se zapitam jesam li ja normalna. OK, operem zube, ali dečiji nosić to oseti, onda okrenem leđa Luki u krevetu, a znam da to nije dosta.

Zašto nisam dovoljno jaka?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga na dobrom si putu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
22.5.2009 14:22:50   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image

Još nešto da dodam. Desi se vrlo često da sanjam da pušim. Puši mi se ponekad, ubila bih za cigaretu. Ali rekla sam NE. Ma lepo mi je bre, ako zaboravimo sve one prednosti koje nepušenje ima, i da se hvalim kako sam karakter već 18 meseci. Tasho, važno je da prelomiš i kraj. Ali moraš biti sigurna da to želiš, a ne čas pušim čas ne pušim. Ja prva znam koliko je teško, kao i svi oni koji su prestali da puše. I sad, iz ove pozicije, lako je reći "prestani", ali eto makar pokušaj. Nadji motiv i drži ga se.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
30.5.2009 11:54:11   
Sneža
Tasho??????

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
30.5.2009 14:41:40   
Anoniman
Molim draga?

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
30.5.2009 14:44:47   
Anoniman
Tasho, na dobrom si putu cim uvidjas sve ove stvari o kojima pises user posted image Samo jos malo jace volje i pobedices, sigurna sam u to!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
30.5.2009 14:45:42   
Anoniman
Katjice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
30.5.2009 23:41:24   
Anoniman
Na RTS2 ide neka emisija o drogama, i stižemo do nikotina koji nazivaju drogom, kao i svim ostalim drogama. Kaže čika, od 2 pušača 1 će umreti od pušenja, a ja od muke palim cigaru. user posted image

Moram da napišem, kaže LSD nije strašna droga, recimo, jedan lik se popeo na drvo da nahrani ptice. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
30.5.2009 23:43:10   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moram da napišem, kaže LSD nije strašna droga, recimo, jedan lik se popeo na drvo da nahrani ptice. user posted image user posted image


Ma nije strasna droga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
30.5.2009 23:46:39   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Na RTS2 ide neka emisija o drogama, i stižemo do nikotina koji nazivaju drogom, kao i svim ostalim drogama. Kaže čika, od 2 pušača 1 će umreti od pušenja, a ja od muke palim cigaru. user posted image

Moram da napišem, kaže LSD nije strašna droga, recimo, jedan lik se popeo na drvo da nahrani ptice. user posted image user posted image




E i ja nesto da kazem. Znate da imam kafic, da se ja pitam ukinula bih alkohol a ne cigarete, jer pusaci ostaju uvek bistre glave a brate alkoholicari su opasni po druge i to jako.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here