|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u zeludcu?
12.7.2009 22:43:18   
Anoniman
MM ima problema sa zeludcem,krenulo je povracanjem od piva,pa posle nervoze ga boli zeludac pa nekad i povraca,juce je uzeo da jede i u trenutku ga je zaboleo zeludac kaze kao grc i jedva progutao zalogaj,nastavio je danas da ga bolucka,ja sam prvo mislila da je od hladnog jogurta i nervoze zbog posla i neredovne ishrane...
Bas se plasim a nikako da ga ubedim da ode kod lekara!
Imam i ja malo problema,ceste su mi gorusice,pocela sam namerno da podrigujem jer mi se cini da mi je lakse,nekad kad spustim glavu imam osecaj da ce sve na nos da mi izadje,pa ja opet podrigujem i tako u krug...
Moracemo oboje da posetimo lekara al me zanima jer je neko imao slicna iskustva?

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 12.7.2009 22:45:12 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 22:47:30   
dunja RR
 to podrigivanje imam i ja...ali nemam ostalih problema sa zelucem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 22:49:19   
Anoniman
Podrigujem namerno pogotovu kad sam gladna a onda mi krene gorusica verovatno od kiseline!
Ma strasno!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 22:56:21   
mihi
Mm je to imao, i bol i nadutost i podrigivanje, ispostavilo se da ima Helicobacter pylori, popio je lekove za eradikaciju i sad mu je dobrouser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 22:57:05   
mihi
Posetite gastroenterologa u svakom slučaju.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 22:58:03   
Anoniman
Samo mi kazi kakve je preglede imao? Ono sa sondom mora? user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:01:24   
mihi
Ne dala mu je da ispije lekove protiv H. pylori, i rekla da ako tegobe ne prođu da će onda gutati sondu (gastroskopija), ali bilo je sve ok, ranije su mu radili gastroskopiju kaže da nije strašno, a sada je rade u kratkotrajnoj opštoj anesteziji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:05:35   
Anoniman
Joj hvala ti puno na odgovorima!
Ja se plasim te sonde!

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:07:31   
mihi
Nema na čemu pčeliceuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:21:56   
Verus
mihi, valjda je radio test na heliko iz krvi prvo?  Nadam se da mu nisu dali te teske antibiotike napamet....ja sam cesto naduta, i dobijem zgaravicu a heliko mi je normalna, tj. bila je 0.65 a do 0.9 se smatra da je OK.  Znaci da je imam, i moram je pratiti jer je vrlo lako moguce da ce da se prenamnozi jednog dana...
Pcelice, test na heliko mozete uraditi u bilo kojoj laboratoriji...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:30:48   
Anoniman
I u domu zdravlja?
Hvala vam puno divne ste!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:39:00   
Verus
Sigurno...ja sam radila u privatnoj laboratoriji, ali ako od do svog dr. mogu mu dati uput na osnovu tegoba...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:43:28   
Anoniman
Mi kod nas nemamo privatnih klinika sto je strasno a ja sada nema ni knjizicu! C c c

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:46:39   
Verus
Mislim da mozes otici i u drzavnu, i ako nemas knjizicu platices za testove....tako sam ja jednom u urgentnoj morala sve platiti jer namam knjizicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bol u zeludcu?
12.7.2009 23:50:31   
Anoniman
Ma platicu al moram da idem uskoro! A plasim se rezultat i za MM i za mene! Mada su mi spominjali neki ljudi na osnovu tegoba i mogucnost gastritisa i kod mene  i MM!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bol u zeludcu?
13.7.2009 8:33:54   
barbara
ja imam stalno problema sa zelucom!smakne se i boli me glava od zeluca,samo par puta me zabolio zeludac i zvala sam strinu ona mi zavarila strunu i odmah me prestane!nisam isla doktoru i ne planiram!kada sam objasnjavala jednoj doktorici ona mi kaze da je to zeludacna nervoza!inace kadea je tesko,oblacno vreme ne mogu da zivim od zeluca,kada se iznerviram gotovo odmah me zaboli i sl!ali nasla sam lek i za to stavim prst u usta ispovracam zivot i onda kao nova!izvinjavam se na opisu ali mozda i vama nekome pomogneuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bol u zeludcu?
13.7.2009 14:16:37   
Anoniman
Jao ja to ne mogu! Ja se plasim i mnogo gadim povracanja! Ma sve nek mi fali samo ne to!

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bol u zeludcu?
23.10.2011 17:33:06   
Lu
Boli me želudac (popila sam pola šolje turske)  sad pijem čaj od mente, ako ne prođe šta drugo mogu uzetiuser posted image
Nemam nikakvih tebleta!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here