|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 16:14:41   
Nensi*
Cao svimauser posted image
Evo i ja vam se pridruzujem,ostavljam cigare posle 11 godina aktivnog pusenja...
Danas sam popusila 3,i necu vise...
Nadam se da cu ovog puta biti karakter i uspeti da se resim tog djubreta...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 16:43:13   
Brand new mama
Nensi, ja sam pusila od srednje skole, znaci skoro 12 godina i prestala sam.Sigurna sam da ces i ti!!!user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 17:06:01   
Anoniman
Nensi!!!! user posted image Meni je danas prvi dan! Evo sada sam baš napisala jednu sms sledećeg sadržaja: Zamotaću cveće iz saksije u novinsku hartiju i zapaliti na grejač u rerni! user posted image

Perem zavese da miriše... user posted image

Napravi Ticker, mnogo motiviše! Vidi na prethodnoj stranici moj post, stavila sam KLIK na stranicu sa Tickerima.

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 20:31:49   
suziQ
Ja sam pusila od svoje 17.godine , kada sam zatrudnela nisam odmah prestala,bilo mi je jako tesko posto radim u hitnoj pomoci ,smene su po 12h , noci rada,stres,da vas ne smaram.Kada sam prestala da radim postepeno sam smanjivala ,prvo 10dana po 10 cigareta , pa 10 dana po 5 cigareta , 10 dana do 3 dnevno a predhodno sam odredila datum potpunog prestanka,tako da drage moje , ja ne pusim vec 45 dana i nemam nikakvih problema niti sam ih imala,jer sam to sama odlucila jer ne zelim da moja beba pije kiselo i gorko mleko puno otrova.Zato vas sve podrzavam i samo napred!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 20:39:22   
suziQ
Inace , zbog sebe ih nikada ne bih ostavila iako svake zime koristim pumpicu jer se gusim , ali za bebu zaista bez problema...Evo jedan podatak  buducim mamama.Radjeno je istrazivanje,analize urina beba majki koje doje a pusaci su.U bebinom urinu(mokraci )nadjena visoka koncentracija svih otrova koji se inace nalaze u cigaretama.Zamislite samo, ti otrovi su prvo u bebinom stomacicu,pa u krvi , pa kroz bubrege,pa u besici..koliko stete naprave???

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 21:54:39   
Nensi*
Ja sam ostala na one tri danas user posted image za sad me ne vuce,valjda nece ni sutra...Necu da razmisljam o tome,vec ouser posted image koje cu nadam se skoro ugledatiuser posted image
Zboguser posted image i ostavljam cigare,a zbog sebe ni ja verovatno nikad ne bi...

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 22:01:35   
Lu
Bravo nensi, držim ti figeuser posted image
Treba što više da se javljaju i pišu ovako osviještene buduće mame,kao primjer svim ostalim pušačicama jer,u pravu si nensi,ne radi se više samo o nama,sebe možemo slobodno da trujemo i da nam nitko ne smije prigovarati ali o djeci ne smijemo tako odlučivati,
djeca imaju pravo na zdrav život i zdravo majčino mlijeko!!!
Potrudimo se zbog njihuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 22:07:18   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Zamotaću cveće iz saksije u novinsku hartiju i zapaliti na grejač u rerni! user posted image


Draga moja, budi hrabra!!
ZNAŠ ZAŠTO TO RADIŠ!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 22:09:21   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dakle hiljaditi put sam odlučila da pokušam da prestanem.

Ne osećam se dobro već neko vreme, budim se noću sa gadnim gušenjima, svaku noć u 4h, i lekovima nekako uspevam da se dovedem u red (astmatičar sam).

Jutros je i moje dete ustalo sa mnom u 4h, sedi pored mene, pita jesam li dobro, i neće u krevet bez mene. Onda sam se zapitala šta će biti ako meni zaista pozli i završim u bolnici (ne bi bilo prvi put).

Noćas u 4h sam bacila cigarete u đubre, zajedno sa upaljačem.

Nisam zapalila od sinoć.

Držite mi palčeve.

user posted image user posted image user posted image
Nadam se iskreno da ćeš uspjeti...zbog Luke i buduće djeceuser posted image
A neće ni tebi biti zgoreguser posted image
Šalim se malo,znaj da ti želim svim srcem da uspiješuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 22:18:41   
Maya21
Tasho user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 22:30:20   
Brand new mama
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Perem zavese da miriše... user posted image



Ja sam to radila  neka dva mjeseca-sve mi je smrdelo na duvan.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 23:25:46   
Sneža
Tasho,svaka čast,BRAVO za tebeuser posted image user posted image user posted image
A tek ticker!!!user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
9.7.2009 23:29:52   
Ana RR
Tasha, bravo za odluku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
10.7.2009 8:07:59   
Anoniman
Ja moram da se pobunim i kažem da ja ovo ne radim primarno zbog deteta. Da sam radila zbog njega, ostavila bih cigare kada sam ostala trudna, što nisam uradila. Pušila sam celu trudnoću, sve vreme dojenja, i evo do preključe, a on je pre 5 dana napunio 3 godine. Znači, hajde da se ne lažemo: ne radim to zbog njega. (Naime, radim I zbog njega, ali primarno zbog sebe.)

Znači, nisam dobro. Zuji mi u ušima (kao da su začepljene, i neki osećaj, kao da ću da počnem da se preznojavam. No, s druge strane, napokon sam prespavala noć bez da ustajem u 4h i uzimam pumpicu. Zar je moguće da već prvu noć nakon ne pušenja imam takav efekat, ili je ustvari uzrok uzimanja pumpice prethodnih noći bio neki drugi? user posted image

MM je oduševljen što pokušavam da ostavim.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
10.7.2009 8:14:11   
Brand new mama
Pa Tasho, naravno da radis zbog sebe(sebe najvise i trujes i onemogucavas disanje. A za olaksanje kod disanja-ko zna,mozda je vise i na psihickoj bazi- kao ne pusis pa ti je odmah i bolje.Jedna moja prijateljica i ja smo ostavile cigarete skoro u isto vrijeme, recimo-ona je pocela da kaslje posle 2 dana,izbacivala je slajm, a meni nije bilo nista, samo mi se prenaglo vratilo culo mirisa(navela sam ranije- prala sam zavjese 2 puta nedjeljno). U svakom slucajuuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
10.7.2009 8:17:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

A za olaksanje kod disanja-ko zna,mozda je vise i na psihickoj bazi-


Ali iz sna na psihičkoj bazi?

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
10.7.2009 8:29:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Znači, nisam dobro. Zuji mi u ušima (kao da su začepljene, i neki osećaj, kao da ću da počnem da se preznojavam. No, s druge strane, napokon sam prespavala noć bez da ustajem u 4h i uzimam pumpicu. Zar je moguće da već prvu noć nakon ne pušenja imam takav efekat, ili je ustvari uzrok uzimanja pumpice prethodnih noći bio neki drugi? user posted image



Možda ovo nema nikakve veze sa pušenjem odnosno nepušenjemuser posted image
Ovo mogu biti simptomi i bolesti i nekih psihičkih stanja meni vrlo poznati...
Ne želim ti ništa posebno reći osim  da bi trebala možda napraviti neki pregled ili samo razgovor sa druser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
10.7.2009 8:33:52   
Brand new mama
Ne, mislila sam na to sto te nocas nije budilo gusenje

< Poruku je uredio Brand new mama -- 10.7.2009 8:34:25 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
2.12.2009 22:11:16   
Anoniman
Moj dragi buduci tata je ostavio pushenje.... user posted image user posted image user posted image

Vetj 2-3 meseca se prelama....ostavi jedan dan...pa sutra opet zapali...i tako stalno....i neki dan mi kaze.....ja vetj 2 dana nisam zapalio cigaru....user posted image

Nego juche mu stigli nalazi sa sistematskog pregleda....na kojem su mu snimali i srce i pluca.....i kao zakljuchak lekara je napisano da mu se savetuje da ostavi pushenje.... poshto ga je to prilichno prodrmalo....mislim da tje ovaj put istrajati user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
2.12.2009 22:21:18   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nensi!!!! user posted image Meni je danas prvi dan! Evo sada sam baš napisala jednu sms sledećeg sadržaja: Zamotaću cveće iz saksije u novinsku hartiju i zapaliti na grejač u rerni! user posted image




Tasho, kako napredujes, nisam u toku draga, da li istrajala u (ne)pusenju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
2.12.2009 22:28:09   
Anck Su Nmaun
Jes me malo sramota kad kazem da sam pocela jos u 7 razredu osnovne user posted image .... ....da sad tacno ne brojim preko 10 godina sam bila aktivan pusac ....  vec dve godine ne pusim...kako i zasto....

Upoznala njega a on nepusac , jako mu je to smetalo i ajde u pocetku nisam pusila u njegovom drustvu... kasnije sam  probala da pusim samo uz kafu * kao* ma po 4 cigare uz kafu user posted image user posted image .... malo po malo... evo za NG ce tacno dve godinice kako ne pusim i uopste mi nefali!!!!!

Tako da kad neko kaze NEeeeeemooooguuuuuuu...... znam da moze jer sam i ja bila uzasan pusac....sad mi se gadi ...pa pusaci sssmrde ljudi!
Kad sam negde s pusacima dodjem kuci sva smrdljiva ....fuj ..odmah na presvlacenje..nek vam to bude jedna od motivacija.... a nezelite da smrdite ..zar ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
3.12.2009 9:16:23   
dunja RR

Tashke, jel' si istrajala, sta bi sa tim?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
3.12.2009 9:33:40   
jacagoga
Ja nepusim od .1.12., dva dana ali za mene je i to napredak

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
3.12.2009 9:37:53   
Lu
Bravooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
3.12.2009 9:39:14   
LillyT
Ja sam ostavila (zvanicno 5.9.) ali sam se od tada pocastila sa neke 3-4 cigare. Necu da ih zelim u trudnoci user posted image Kao za inat, uvek sam imala momke nepusace, covece, kako su znali da smaraju. Moj dragi je ubedjen da vise nikada necu pusiti, bas me je smorio pre neko vece, kada je to rekao. Ja sam ga samo pogledala i napravila "onu" facu, odmah se izbedacio, kao, pa zasto, vidis da mozes user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here