|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
3.12.2009 9:40:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


Tako da kad neko kaze NEeeeeemooooguuuuuuu...... znam da moze jer sam i ja bila uzasan pusac....sad mi se gadi ...pa pusaci sssmrde ljudi!
Kad sam negde s pusacima dodjem kuci sva smrdljiva ....fuj ..odmah na presvlacenje..nek vam to bude jedna od motivacija.... a nezelite da smrdite ..zar ne? user posted image user posted image user posted image


Takođe,mm nije nikad pušio a ja 15 godina(ne znam kako me je ljubiouser posted image ),on kad dođe iz kafića mora odmah da skine svu odjeću i  da iznese na terasuuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
3.12.2009 10:44:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja


Tashke, jel' si istrajala, sta bi sa tim?



Ne.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
3.12.2009 14:36:13   
jacagoga
Devojke jel ima neka da je imala problem sa mucninom kada je prestala da pusi (strastven pusac)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:36:56   
*Alexx*
Moj dragi je kupio Tabex - preparat na bazi citizina, a to je, kako sam shvatila, zamena za nikotin.Pije se po tačno propisanom principu, mesec dana. Prvih nekoliko dana je pušio i pio te tabletice, u subotu ujutro je popušio svoju poslednju (nadam se) cigaretu. Kaže da mu organizam i ne traži - tu valjda dolazi do izražaja ovaj citizin.
On je nekoliko puta prestajao da puši, i samo ja znam kakve sam muke Tantalove preživljavala tih prvih nekoliko dana (a kako li je tek bilo njemu) - sa ovim, ništa. Nema nervoze, ne žvaće ništa, ne drži u ruci...

Javiću da li je uspelo user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:38:33   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Moj dragi je kupio Tabex - preparat na bazi citizina, a to je, kako sam shvatila, zamena za nikotin.Pije se po tačno propisanom principu, mesec dana. Prvih nekoliko dana je pušio i pio te tabletice, u subotu ujutro je popušio svoju poslednju (nadam se) cigaretu. Kaže da mu organizam i ne traži - tu valjda dolazi do izražaja ovaj citizin.
On je nekoliko puta prestajao da puši, i samo ja znam kakve sam muke Tantalove preživljavala tih prvih nekoliko dana (a kako li je tek bilo njemu) - sa ovim, ništa. Nema nervoze, ne žvaće ništa, ne drži u ruci...

Javiću da li je uspelo user posted image



To se u apoteci kupi? Kolko $$$?


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:42:36   
*Alexx*
U apoteci, nešto ispod 700 din. Kaže mm da to nije skupo kad se poredi sa onim Nicorette proizvodima, ja ne znam.

Imaš sajt, pa možeš da vidiš šta sadrži i tako to. Da ga ne postavljam ovde, zbog reklame, Google ga nalazi user posted image


< Poruku je uredio Alexx RR -- 25.1.2010 12:43:25 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:44:22   
Nensi*
To pretpostavljam da je nesto slicno kao Ziban...Ja sam ga pila mesec dana,u pocetku se pusi i dok se piju tablete,pa se posle prestaje...Ja nisam pusila dok sam ga pila i pocela sam vrlo brzo opet po prestanku uzimanja tableta...A bio je bas nesto skup,vise se ne secam koliko,to je bilo pre 2-3 godine...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:45:33   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

U apoteci, nešto ispod 700 din. Kaže mm da to nije skupo kad se poredi sa onim Nicorette proizvodima, ja ne znam.

Imaš sajt, pa možeš da vidiš šta sadrži i tako to. Da ga ne postavljam ovde, zbog reklame, Google ga nalazi user posted image



A koliko ima u pakovanju?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:46:55   
*Alexx*
Nemam pojma, nensi, videćemo kakvi su rezultati, mm ne puši tek dva dana. Ovo mu dođe kao neki online prenos user posted image   Ja se nadam da će prestati.
Doduše, u uputstvu piše da osoba mora psihički biti spremna da prestane, a citizin rešava tu fizičku zavisnost.

Ne znam koliko ima u pakovanju, ima taman toliko koliko traje ta terapija od mesec dana. I kad prođe tih mesec dana, ne sme se nastavljati, već se čeka... e sad ne znam koliko, ali duži neki period.

I nije ispod 700, već 772 din user posted image


< Poruku je uredio Alexx RR -- 25.1.2010 12:48:48 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:48:52   
Delijagirl
Hm cu da probam pa da imamo dva online prenosa :)

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:49:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Hm cu da probam pa da imamo dva online prenosa :)


Hajde, DG! Pa da se prijaviš u temu EX pušači!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:51:36   
Delijagirl
cek da pocnem :)

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:53:11   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Nemam pojma, nensi, videćemo kakvi su rezultati, mm ne puši tek dva dana. Ovo mu dođe kao neki online prenos user posted image   Ja se nadam da će prestati.
Doduše, u uputstvu piše da osoba mora psihički biti spremna da prestane, a citizin rešava tu fizičku zavisnost.

Ne znam koliko ima u pakovanju, ima taman toliko koliko traje ta terapija od mesec dana. I kad prođe tih mesec dana, ne sme se nastavljati, već se čeka... e sad ne znam koliko, ali duži neki period.

I nije ispod 700, već 772 din user posted image



Pa to je onda dosta jeftinije od Zibana...Meni je nesto u glavi da je jedna tableta Zibana kostala oko 100 din,a pile su se 2 dnevno i tako mesec dana...Bilo je bas nesto skupo...

Drzim palceve tvom muzu i tebi Delija,da uspete u svojoj nameri...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:55:44   
*Alexx*
Hvala, nensi! Samo da napomenem da je mm strastven pušač, već 20 godina pakla dnevno. Pa, ako ovo uspe... ćutim, da ne izbaksuziram user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 12:58:25   
Nensi*
Ja sam pusila 12 godina,bez prekida,i jedino mi je uspelo da ih bacim kad sam ostala trudna...Izgleda da pre toga nikada nisam imala dovoljno dobar i jak razlog...user posted image
Jako sam ponosna na sebe user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 13:18:03   
lothroniell
Ja sam pusila oko 2.5- 3 godine i cim sam saznala da sam trudna ostavila sam to. Znam da sigurno necu zapaliti ni jednu do kraja trudnoce i dok budem dojila, a ako se posle toga desi sta sad ali bitno mi je da bebu ne trujem!

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 13:20:40   
*Alexx*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 13:23:56   
lothroniell
user posted image Moj tata je cuo za neke plasicne cigare, koje ispustaju dim na bazi pare ili sta vec, pa bih molila nekoga ako zna ista o tome i ako zna gde kod nas ima da se nabavi da javi! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 13:27:05   
*Alexx*
Mislim da ima tema električna cigareta ili tako nešto... 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 13:29:28   
Nensi*
Evo sta sam nasla KLIK

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 13:32:06   
lothroniell
Hvala! Poslacu mu link pa sam nek vidi... Ne znam bas koliko je to efikasno... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
25.1.2010 17:36:53   
Anoniman
Električna cigareta KLIKNI

Elektronska cigareta KLIKNI

< Poruku je uredio Tasha RR -- 25.1.2010 17:38:23 >

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
23.2.2010 21:12:50   
Delijagirl
Alex kako deluje tabax? 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
24.2.2010 8:59:40   
*Alexx*
Deluje, DG, deluje! Baš sam htela ovih dana da pišem.
Po "pravilima" bi trebalo da prestaneš sa cigaretama peti dan korišćenja Tabax-a, mm je prestao nakon dve nedelje. Pritom je sve vreme pušio manje, i kaže da mu se nije pušilo kao obično. Nema onih užasnih promena raspoloženja, nije bio nesnosan svima u okolini, naprotiv - bio je skoro pa normalan user posted image
Malo veće promene raspoloženja su nastale nakon završetka "terapije" - ali kažu da je to normalno, pošto ti lekovi funkcionišu na taj način. On je to okarakterisao kao PMS kod žena - u jednom trenutku je super happy, u drugom mrzi svet oko sebe.  Ali opet, to je DALEKO od onoga kako je to izgledalo kad je prestajao "na suvo".
Izbegavao je pušače taj prvi neki period, nije išao u kafiće, zabranio pušenje u svojoj kancelariji.
Za sada se drži user posted image Juče je imao neki sastanak na kojem se pušilo i kaže da nije imao želju da zapali, mada mu je prijalo da oseti miris dima user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Izaberite dok ne bude kasno (O pušenju!)
24.2.2010 13:07:36   
mimi79
Zdravo svima.
Ja sam nova na ovom forumu.
Vec danima mucim sebe razmisljanjem da moram da ostavim cigarete.
Suprug i ja cemo ako Bog da uskoro na vantelesnu, pa ja moram da batalim cigarete skroz user posted image .
Do pre nekih mesec dana pusila sam paklu, paklu i po cigareta, sada sam ih smanjila na 10kom.
Jako me grize savest, posle svake ispusene cigarete...

Pa lepo je cuti neke od Vas...
Ja se bez cigareta osecam jako tuzno, dosada me ubi i dan mi je predugacak. Na poslu svi purnjaju, u kancelariji je prosto nezamislivo biti bez kafe i cigare..
I jos nesto, posto se jako slabo snalazim ovde, postoji li neka tema o neplodnosti, VTO...
Pozdrav za sve Vas

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here