|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
26.12.2009 18:17:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:17:31   
Verus
user posted image  ne mogu da verujem! Ja sam mislila da ovo niko drugi ne radi. OBOZAVAM da citam sastojke na hemikalijama za ciscenje, kremama, samponima, ma sta go mogu da dohvatim dok kakim!!! smesno do zla boga
IZVORNA PORUKA: cipiripi

brojim plocice po kupatilu dok kakim user posted image
citam deklaracije na dezodoransu , kremama i tako...
valjda trazim inspiraciju za  user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:22:18   
Anitaaa
user posted image user posted image user posted image ja ponesem i novine ako mi nestane te vrste štiva user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:24:41   
cipiripi
ali fora je da se udubis u to sto citas..sto sitnije to bolje user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:26:24   
Anitaaa
user posted image user posted image user posted image juče sam čitala etiketu sa toalet papira user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:26:56   
Dora
Čitam novine i časopise u društvuuser posted image to mrzim ali je jače od mene!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:27:43   
Anitaaa
Ne bi čitala u mom društvu.Ja ti dodjem ko cirkus ha ha user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:28:00   
cipiripi
meni je on visoko na komodi..ne dofacam user posted image user posted image user posted image
imala sam neki sjaj za usta nemacki..citala sam ga 7 dana dok nisam usavrsila user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:29:43   
Anitaaa
Ha ha.Imam ja na veš mašini kutiju praznu od paste za zuibe.Ne znam što je još tamo kad je prazna al eto nije loše štivo ha ha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:32:51   
ljubavce

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  ne mogu da verujem! Ja sam mislila da ovo niko drugi ne radi. OBOZAVAM da citam sastojke na hemikalijama za ciscenje, kremama, samponima, ma sta go mogu da dohvatim dok kakim!!! smesno do zla boga
IZVORNA PORUKA: cipiripi

brojim plocice po kupatilu dok kakim user posted image
citam deklaracije na dezodoransu , kremama i tako...
valjda trazim inspiraciju za  user posted image
user posted image user posted image



I JA TO STALNO RADIM I BAS JE ZANIMLJIVOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:35:21   
cipiripi
nikad necu zabraviti kad me je uhvatila frka  user posted image   a ja umesto da sednem na solju kao vecina normalnih ljudi..ja kopam po fioci..trazim neku nalepnicu, bar kod, bilo sta...
zavrsila sam sa vlaznim maramicama u rukama user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:36:10   
Anitaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:36:19   
ljubavce
volim da na raznim sarama (plocice, mebl od kreveta....) trazim neki lik, oblik, giguru ili dogadjaj, kao da gledam u solju kafe.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:37:17   
Anitaaa
e da moj muž vidi sad šta tipkam ovde....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:42:25   
cipiripi
moj zna za to...user posted image user posted image user posted image user posted image
zajebava me.. kaze "oces da se skinem .. pa gledaj user posted image user posted image user posted image "


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:53:26   
Anitaaa
user posted image user posted image user posted image jeste bolja varijanta 

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 19:57:43   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  ne mogu da verujem! Ja sam mislila da ovo niko drugi ne radi. OBOZAVAM da citam sastojke na hemikalijama za ciscenje, kremama, samponima, ma sta go mogu da dohvatim dok kakim!!! smesno do zla boga
IZVORNA PORUKA: cipiripi

citam deklaracije na dezodoransu , kremama i tako...
valjda trazim inspiraciju za  user posted image
user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj zaboleo me stomak kolik se smejem.
I ja to isto radim.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 20:51:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

citam deklaracije na dezodoransu , kremama i tako...
valjda trazim inspiraciju za  user posted image
user posted image user posted image


I ja to radim al samo kad vidim da ce da se oduzi!user posted image user posted image user posted image

Ja sam u stanju po 200 puta da operem ruke na dan! Sta god da dohvatim ja se osecam nelagodno dok ne operem ruke,cak i ispod noktiju ako su duzi! Uzas! Znam da treba prati ruke al ja ga preterujem!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 26.12.2009 20:52:04 >

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 22:57:08   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nedja

mamanp, nisam te valjda ja inspirisala onim opsesivno kompulsivnim poremecajemuser posted image
ja ih imam miliooonuser posted image al moja mama je najzesca, ona SVE broji. Broji, kad sece luk, koliko puta je secnula, uvek zna koliko ima sarmi, snicli, kockica mesa...ma uzas! I namesta zavesu non stop da bude simetricna. Od toga sam ludela, a sad i ja to posinjem da radim.
Milion puta sam u stanju da proverim da li sam iskljucila sporet, i da li je ukljucen baby alarm, cak i ako je pored mene.


Ja sam radila gomilu ovih opsesivno-kompulsivnih radnji,zapravo radim ih jos uvek ali u mnogo manjoj meri(ili sam se mozda i srodila sa njima pa vise i ne obracam paznjuuser posted image ).Najizrazenija je brojanje slova-neko mi nesto prica i ja brojim koliko recenica ima slova,ovo sam toliko usavrsila da sad mogu dok kazes keks da kazem koliko slova ima neka malo kraca recenicauser posted image
Brojala sam npr i zalogaje i vodila racuna da bude okrugli broj,npr 5,10,20user posted image E kad je to pocelo da me nervira mislila sam da mogu da se izborim s tim tako sto bih umesto 10 namerno pojela 11 zalogaja.E onda mi je i to postala navikauser posted image Ne znam je l mozete da me pratite,malo sam konfuzna.
Kao klinka soba je morala da mi bude cakim pakum.Ako neko uzme ram za slike sa police i vrati je nekoliko santimetara dalje istog momenta bih ustala i vratila je na prvobitno mestouser posted image Verovatno sam time izludjivala ljude oko sebe

< Poruku je uredio gagana83 -- 26.12.2009 22:59:17 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:03:39   
gagana83
A sad imam naviku da stalno pitam koji je danas dan i koliko je sati i posle par minuta zaboravimuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:06:39   
Anoniman
Nedjo, tvoja mama bi ispraznila neki kazino u Ls Vegasu igrajuci Jack Potuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Nedja

mamanp, nisam te valjda ja inspirisala onim opsesivno kompulsivnim poremecajemuser posted image
ja ih imam miliooonuser posted image al moja mama je najzesca, ona SVE broji. Broji, kad sece luk, koliko puta je secnula, uvek zna koliko ima sarmi, snicli, kockica mesa...ma uzas! I namesta zavesu non stop da bude simetricna. Od toga sam ludela, a sad i ja to posinjem da radim.
Milion puta sam u stanju da proverim da li sam iskljucila sporet, i da li je ukljucen baby alarm, cak i ako je pored mene.




(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:09:52   
viking
joj, gagana, nije ti lako user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sam radila gomilu ovih opsesivno-kompulsivnih radnji,zapravo radim ih jos uvek ali u mnogo manjoj meri(ili sam se mozda i srodila sa njima pa vise i ne obracam paznjuuser posted image ).Najizrazenija je brojanje slova-neko mi nesto prica i ja brojim koliko recenica ima slova,ovo sam toliko usavrsila da sad mogu dok kazes keks da kazem koliko slova ima neka malo kraca recenicauser posted image
Brojala sam npr i zalogaje i vodila racuna da bude okrugli broj,npr 5,10,20user posted image E kad je to pocelo da me nervira mislila sam da mogu da se izborim s tim tako sto bih umesto 10 namerno pojela 11 zalogaja.E onda mi je i to postala navikauser posted image Ne znam je l mozete da me pratite,malo sam konfuzna.
Kao klinka soba je morala da mi bude cakim pakum.Ako neko uzme ram za slike sa police i vrati je nekoliko santimetara dalje istog momenta bih ustala i vratila je na prvobitno mestouser posted image Verovatno sam time izludjivala ljude oko sebe


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:09:53   
srea
cjepam etikete sa gardarobeuser posted image ne trpim ih za vratuser posted image a i na oslalu garderobu muz cetso kaze nemoj mi zeno cjepat etiketu kad oblacim majcu neznam gdje je napred a gdje pozadiuser posted image al meni to navikauser posted image

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:10:42   
srea
aha jos da dodam brojim stepenisteuser posted image user posted image

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu srea)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 23:12:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille

Ja sabiram, oduzimam i delim brojeve na registarskim tablicamauser posted image Trazim neku logikuuser posted image



Ja ne tražim logiku, ali sabiram, nesvesno to radim. Ostalo još iz perioda srednje škole, kada onda recimo saberem da je to 16, pa je to N u azbuci, paran broj, pa je to žensko, znači žensko na N misli na mene. user posted image Znam tačno koje slovo je pod kojim brojem u azbuci. user posted image


IZVORNA PORUKA: gagana83


Brojala sam npr i zalogaje i vodila racuna da bude okrugli broj,npr 5,10,20


Ja tako pijem. Mora da bude ili 3 ili 9 gutljaja, i ako vidim da će biti recimo 8, onda poslednji gutam po malo iz 2 puta da bude 9. user posted image


< Poruku je uredio Tasha RR -- 26.12.2009 23:13:26 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here