|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste usvojili dete
10.3.2015 1:43:06   
Nallee
Bih usvojila bih da ne mogu da imam svoju ...sigurno a bih i da sam materijalno obezbedjena da mogu da priustim i da imam sve sto je potrebno odgajala bih jos dece to jest usvojila ali evo razmisljamo se hocemo li da radimo na drugom detetu bas zbog finansija al da mogu rado bih usvojila

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Da li biste usvojili dete
4.12.2015 13:41:25   
Cobi
Potencijalni donator sperme, na raspolaganju.

(odgovor članu Nallee)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Da li biste usvojili dete
16.6.2017 22:19:21   
Dora89
Nisam sigurna. Mislim da se ne bih usudila. Plašilo bi me kakve gene to dete nosi, kako će se uklopiti, da li će se socijalitovati... Verujem da je najveći uticaj usvojitelja, ali opet bi me plašilo poreklo deteta. Što je dete mlađe, to bi bilo manje važno. Ali apsolutno podržavam tu ideju, i to je jedan uzvišen postupak, toliko izuzetno plemenit. I oslobođen svake sujete, jer bi ljudi radije pokušavali vto po milijardu puta da bi dete bilo njihove krvi nego što bi se opredelili za usvajanje.

(odgovor članu Cobi)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Da li biste usvojili dete
17.6.2017 16:36:22   
Anck Su Nmaun
Bih da imam vremena i sredstava

(odgovor članu Nallee)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Da li biste usvojili dete
17.6.2017 16:38:44   
IvanaSK RR
Da, verovatno bih.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Da li biste usvojili dete
17.6.2017 18:20:47   
Sanjalicaaa
Da nismo u mogućnosti da imamo decu verovatno da bismo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Da li biste usvojili dete
17.6.2017 19:59:38   
suzi kju
Definitivno da u slučaju da nemam svoje.
Milion puta smo ja i suprug pričali o tome i da nismo dobili našu decu sigurno bismo usvojili neko.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Da li biste usvojili dete
17.6.2017 20:35:36   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Dora89

Nisam sigurna. Mislim da se ne bih usudila. Plašilo bi me kakve gene to dete nosi, kako će se uklopiti, da li će se socijalitovati... Verujem da je najveći uticaj usvojitelja, ali opet bi me plašilo poreklo deteta. Što je dete mlađe, to bi bilo manje važno. Ali apsolutno podržavam tu ideju, i to je jedan uzvišen postupak, toliko izuzetno plemenit. I oslobođen svake sujete, jer bi ljudi radije pokušavali vto po milijardu puta da bi dete bilo njihove krvi nego što bi se opredelili za usvajanje.


Dora, možda ti ljudi pokušavaju hiljadu puta VTO baš iz razloga (između ostalog, da ne pominjem proceduru za usvajanje itd) koji si ti gore navela kao svoj prvi razlog protiv usvajanja.
Izvini, ali malo mi je kontradiktoran tvoj post.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2017 20:37:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Da li biste usvojili dete
14.11.2017 17:49:39   
MamaNecaVo
Da.
Odluku koju sam donela jos kao malo dete.
Ua koju godinu cu se potruditi da se ova odlika i ostvari.

Imam svoje dete,imacu ih jos Bogu hvala,ali usreciti napusteno dete i pruziti mu ljubav i toplinu doma nema cenu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Da li biste usvojili dete
14.11.2017 21:40:13   
mama Jo
Vrlo specificna tema...
Iz ovog uvla mogu da kazem - naravno da bih...
Imam svoje dete i cekam drugo, nemam potrebu za usvajanjem... da nemam i ne mogu da imam svoje, ne znam da li bih isgo razmisljala... verovatno bih ali mi je tesko da se stavim u tu situaciju

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Da li biste usvojili dete
14.11.2017 22:18:08   
MamaNecaVo
Ja razmisljam na drugaciji nacin.
Jesnostavno,svako dete treba da ima srecno detinjstvo.
Ro sto je neko usvojen ne menja nista.
Ljudi iz moje okoline ce radije bezuspesno pokusavati i pokisavati VTO nego da usvoje dete.Kau nije to to.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Da li biste usvojili dete
1.3.2018 9:38:56   
Dora89
Da, razumem sad situaciju. Razumem ljude koji hoće da prošire sopstveno potomstvo, pa makar i VTO procedurom. I sad sve više sam za usvajanje, samo kad bih imala vremena i sredstava da pružim tom detetu koliko i svom. Naravno, da se ne lažemo, prioritet mi je da rodim još jedno svoje dete.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Da li biste usvojili dete
1.3.2018 9:40:17   
Mala Elena
Jedno malo crnce user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Da li biste usvojili dete
1.3.2018 9:40:58   
Anck Su Nmaun
Skoro sam razmisljala kako neki ljudi imaju ogromne pare a jedno dete, da se ne bi nedaaaj boze bogatstvo rasipalo. A meni odmah pala na pamet decica koja jedva da imaju sta da jedu. Da, da finansijski mogu, ali ono bas sigurno bih usvojila, bez obzira sto imam svoju rodjenu decu.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Da li biste usvojili dete
1.3.2018 9:49:28   
Sarav
Godinama sam razmišljala o ovome jer mi je majka kad sam imala nekih 15,16 godina rekla da su imali problema da dobiju dete. Izgubila je tri trudnoće, od kojih jednu na porođaju u terminu. Pričala mi je šta se sve dešavalo i da je moj otac rekao da više ne želi da se ona muči trudnoćama i tragedijama nego da usvoje dete, po meni vrlo logična odluka. I to je i bila opcija kad sam ih ja iznenadilauser posted image e sad, da li usvojiti dete kad već imaš svoju decu, stvarno ne znam. Nije fer usvojiti dete i voleti ga manje nego svoje. Komplikovano.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Da li biste usvojili dete
7.8.2018 13:48:07   
mama ivane
Ja imam jaku zelju da pored svoje dece pruzim ljubav jos jednom detetu , zelim da usvojim dete cim mi se stvore uslovi za to i dok moja deca porastu malouser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Da li biste usvojili dete
7.8.2018 13:55:25   
mama Jo
Bas komplikovano, sto Sarav napisa. Ali nesto najhumanije sto covek moze da uradi. Poznajem ljude koji su usvojili dvoje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Da li biste usvojili dete
7.8.2018 14:52:26   
vonavoj
Da nemam svoju decu,usvojila bi,ovako ne.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Da li biste usvojili dete
20.4.2019 10:51:24   
Dzulijus
Uvek postoji izbor.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Da li biste usvojili dete
21.4.2019 15:23:12   
dragana25
To je kompleksna tema.I to mogu razumeti samo neki.ljudi, i oni koji ne mogu imati decu.To je ujedno lepa stvar za osobu koja usvaja, ispuni ga, ima svoje dete koje ne bi mogao imati. A dete dobije ljubav i dom.Licno mislim da bih mogla, jer volim decu i svako prihvatam, ali opet, kompleksno je

(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Da li biste usvojili dete
21.7.2019 19:09:48   
MimaKos
Kompleksno jeste ali mislim da je pitanje jasno ako nema drugog izbora. Licno, ako bih imala finansijskih mogucnosti i vise prostora odnosno zivela u kuci, apsolutno bih!


(odgovor članu dragana25)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Da li biste usvojili dete
14.12.2019 12:31:16   
Dragce86
Hm, bas tesko pitanje iz ove perspektive, kad imam svoja 2 deteta, ali mislim da nisam imala mogucnost da ih dobijem a jako da sam zelela verujem da bih..al opet ne moze covek nista da zna dok nije u toj kozi.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Da li biste usvojili dete
14.12.2019 12:32:00   
Slavkic
S obzirom da ih imam 3 mislim da ne bih 


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Da li biste usvojili dete
1.4.2022 8:37:08   
Plavetnilo
Imam 48 godina. Nisam se udavala jer prosto nisam imala srece da nadjem nekoga. Volim porodicu, ljude i puno volim decu.

Radim u skoli sa decom. Stalno imam strah da odem u Centar za socijalni rad jer citam kako je tesko usvojiti dete, posebno nama samcima.Zivim sa majkom i moja majka nije za tako nesto. Ja bih zbog toga uzela stan na kredit, ali opet onda mislim da ce mi praviti problem oko finansija, tipa - kako mislim da uzmem dete ako cu placati mesecne rate za stan.Pri tom, kako objasniti njima da bi moja majka brzo prihvatila to dete i ja bih mogla onda da zivim sa njom i detetom bez problema.... Dakle u konfuziji sam i ne znam sta da radim.Svako vase misljenje mi je dobro doslo....  💗

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 299
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here