|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kandida
9.12.2009 12:21:32   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: mejra81

Kako mi ispade ovakav post, ne znam! user posted image
Dudu, valjda ces se snaci...




hvala draga, citala sam, a kako treba on da zna za kandidu, izvinite jer stvarno neznam ali sta on da briseve ili spermu znam da sam glupa ali neznam kako muskarac da bris za kandidu

i da Mejra povodom svakog tusiranja ja dlakice skidam masinicom, ne brijem do korijena ali bas su mi malkice, tako da neznam jel smijem toliko ili treba vece da ih ostavim, izvini sto sam ovako direktna sa pitanjem ali bi voljela da se rijesim nekako ove gljivice ...
tange bas malo nosim samo kad je potrebno za koju haljincu ili pantalone, a pamucne gace pocela sam da nosim uvijek,mada sam i prije nosila ali isto i svilene i svakave matrijale user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kandida
9.12.2009 12:26:34   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: mejra81

Kako mi ispade ovakav post, ne znam! user posted image
Dudu, valjda ces se snaci...




hvala draga, citala sam, a kako treba on da zna za kandidu, izvinite jer stvarno neznam ali sta on da briseve ili spermu znam da sam glupa ali neznam kako muskarac da bris za kandidu

i da Mejra povodom svakog tusiranja ja dlakice skidam masinicom, ne brijem do korijena ali bas su mi malkice, tako da neznam jel smijem toliko ili treba vece da ih ostavim, izvini sto sam ovako direktna sa pitanjem ali bi voljela da se rijesim nekako ove gljivice ...
tange bas malo nosim samo kad je potrebno za koju haljincu ili pantalone, a pamucne gace pocela sam da nosim uvijek,mada sam i prije nosila ali isto i svilene i svakave matrijale user posted image


Evo direktno: ujutru nakon ustajanja nega povuce kozu na dole na svom "malisi" kandida se u tom delu manifestuje kao beli prah ili sluz gadnog mirisa. Takodje, javlja se i kod njih nesnosan svrab

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kandida
9.12.2009 12:27:21   
jacagoga
Daje bris

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kandida
9.12.2009 12:28:59   
mejra81
Pustis onako na dvojku user posted image ako me razumes, dovoljno je da bude pokrivena povrsina i to svuda gde one rastu,na preponama mozes skidati, naravno!
I ja isto masinicom skidam,to mi niko nije zvanicno potvrdio da ima neke veze ali ja od kad pustam dlacice nemam problema sa kandidom,a pre katastrofa, stalno...
I samo pamucne gacice..nista svila i ostala sr...Trebalo bi i izbegavati uske stvari,koje te dole stezu, farmerice i tako to al ajd sad ne moze covek bas svega da se odrekne...
U vreme kad sam ja dobijala kandidu,meni ginekolog kaze sta partner da maze, obicno je to daktanol!
Najbolje da pitas doktora! To stvarno sad ne znam...

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kandida
9.12.2009 12:32:49   
mejra81

IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: mejra81

Kako mi ispade ovakav post, ne znam! user posted image
Dudu, valjda ces se snaci...




hvala draga, citala sam, a kako treba on da zna za kandidu, izvinite jer stvarno neznam ali sta on da briseve ili spermu znam da sam glupa ali neznam kako muskarac da bris za kandidu

i da Mejra povodom svakog tusiranja ja dlakice skidam masinicom, ne brijem do korijena ali bas su mi malkice, tako da neznam jel smijem toliko ili treba vece da ih ostavim, izvini sto sam ovako direktna sa pitanjem ali bi voljela da se rijesim nekako ove gljivice ...
tange bas malo nosim samo kad je potrebno za koju haljincu ili pantalone, a pamucne gace pocela sam da nosim uvijek,mada sam i prije nosila ali isto i svilene i svakave matrijale user posted image


Evo direktno: ujutru nakon ustajanja nega povuce kozu na dole na svom "malisi" kandida se u tom delu manifestuje kao beli prah ili sluz gadnog mirisa. Takodje, javlja se i kod njih nesnosan svrab



Da,ovako je! Ja mislim da oni ne daju bris, nego ako ti imas onda i on ima....Mozda gresim,al meni su uvek ginekolozi odmah davali i terapiju za njega bez da ustanove...

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kandida
9.12.2009 12:34:24   
jacagoga
U 99 posto slucajeva ima je i partner mewni su za mm davali kanesten mast da maze

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kandida
9.12.2009 12:37:21   
mejra81

IZVORNA PORUKA: jacagoga

U 99 posto slucajeva ima je i partner mewni su za mm davali kanesten mast da maze


I ja tako mislim! Najbolje da pitas svog ginekologa pa ce ti on reci sta i kako sa partnerom...

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 82
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 12:38:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kandida
9.12.2009 12:40:08   
jacagoga
I ne preporucuju muc muc tokom terapije, a ako bas mora OBAVEZNO sa "kapicom"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 12:42:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kandida
9.12.2009 12:44:44   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: mejra81

Pustis onako na dvojku user posted image ako me razumes, dovoljno je da bude pokrivena povrsina i to svuda gde one rastu,na preponama mozes skidati, naravno!
I ja isto masinicom skidam,to mi niko nije zvanicno potvrdio da ima neke veze ali ja od kad pustam dlacice nemam problema sa kandidom,a pre katastrofa, stalno...
I samo pamucne gacice..nista svila i ostala sr...Trebalo bi i izbegavati uske stvari,koje te dole stezu, farmerice i tako to al ajd sad ne moze covek bas svega da se odrekne...
U vreme kad sam ja dobijala kandidu,meni ginekolog kaze sta partner da maze, obicno je to daktanol!
Najbolje da pitas doktora! To stvarno sad ne znam...



ja nemam dvojku, ali nebitno je pusticu ja nek rastu dlake pa i pletenice cemo napraviti ja i mm samo da prodje ova kandida
a za pamucne gacice sad nosim uvijek a prije nisam nesto obracala paznju

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kandida
9.12.2009 12:49:57   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

Da mozes da se sex ali obavezno kondom,ali ono je bolje izbjegavati da bezveze ne iritiras dole malenuuser posted image




ali ona nam je rekla da u subotu,nedelju i ponedeljak mutimo i da tad ne koristim vaginalete dok mutimo user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 87
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 12:52:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kandida
9.12.2009 12:56:56   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

Pa dobro ako je bebac u pitanju samo naprijed,evo ja naprimjer nikada nisam mogla da se seksam kada sam imala ovu napasta jer me je jako svrbilo i peklo.Sada ne znam kako je kod tebe hoces li moci?



draga evo sta je meni ona dala da pijem jer imam i ureoplazmu
gino - daktanol 200mg - vaginalete uvece
diflucan -150mg - samo jednu tabletu
i eritromicin 500mg - rekla mi je da pijem 2 tablete ujutro i 2 na vece

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 89
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 12:57:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kandida
9.12.2009 12:59:29   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

A zasto ti je dala eritromicinuser posted image



jer je rekla da sam pozitivna na ureaplazmu i kandidu i da eritromicin mogu da uzemem sad jer ne smeta i ako ostanem user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 91
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 13:01:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kandida
9.12.2009 13:06:14   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

Eritromicin je antibiotik jeli tako?



da tablete user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kandida
9.12.2009 13:07:33   
Mari86
IZVORNA PORUKA: gagi

Eritromicin je antibiotik jeli tako?


Jeste!!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 94
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 13:09:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kandida
9.12.2009 13:20:48   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

Da draga........ali antibiotik i vaginalete protiv gljivica ne idu zajedno zato sto antibiotik narusava ph a vaginlete ti pomazu da se rijesis napasti sada ne znam koliko to dvoje mogu ici zajedno.......u svakom slucaju mozda i uspjjes da se toga oslobodis .Ja ti jos mogu savjetovati da pijes dosta jogurta i da jedes bijelog luka.mozes i da kupis kantarion mast da se mazes dole brze ce ti proci.i nemoj da jedes slatkise jedan period i gazirane sokove...........user posted image




hvala puno draga
evo vec sam javila mm da kupimo posle posla jogurt i luk, a inace jogurt volim, a po neki put crni luk mi smeta na jelo, ali sve cu pokusavati da jedem da se rijesim ovoga ...
a neznam onda ona zasto mi je dala i vaginalete i tablete ali valjda ona zna ... pokusacu ovako da ih uzmem


hvala puno

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 96
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 13:24:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kandida
9.12.2009 13:27:00   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image Jos nesto da ti napisem kada se pres dole ili kupas obavezno samo vodom toplo,nikakvi sapuni,gelovi itd .Nemoj koristit omeksivac kada peres gacice u masini i znas da kada imas gljivice samo na 90 stepeni moras ih prati......



nista od ovoga nisam znala ... znaci ja sam sve kontra ovo uvijek radila user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kandida
9.12.2009 13:28:05   
jacagoga
I izbegavaj dnevne uloske

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kandida
9.12.2009 13:29:33   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: jacagoga

I izbegavaj dnevne uloske



isto i ovo korisitim user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here