|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 13:29:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 101
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 13:32:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kandida
9.12.2009 13:32:49   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: jacagoga

I izbegavaj dnevne uloske



isto i ovo korisitim user posted image


I ja sam dok me nije spopala kandida na svaka dva meseca, pa mi je doca rekao da su oni za infekcije dusu dali odlicna podloga. Najbolje je da do sebe imas iskljucivo pamuk ili eventualno parcence gaze ili vate. Od kad ih ne koristim nema gljivice  vec duzi period

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kandida
9.12.2009 13:35:33   
Dudu25
hvala vam puno drage moje

Mejera, Gagi , Mari  i  Jacagoga


sve cu da vas poslusam , ali stvarno nisam znala o ovim stvarima, ali eto danas ucila

za sve vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 104
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 13:42:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kandida
9.12.2009 14:48:19   
Dudu25
ja sam krivauser posted image

moram svima da se izvinjavam
ona mi je slala bila sms da treba oboje da uzmemo te tablete eritomicin 500
ali ja nisam obratila paznju na to "oboje" ako mi vjerujete nego citala ime lijeka i istrcila da to kupim
evo sad sam je kontaktirla i potvrdila mi isto user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 106
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 14:51:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kandida
9.12.2009 14:52:49   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Dudu25

ja sam krivauser posted image

moram svima da se izvinjavam
ona mi je slala bila sms da treba oboje da uzmemo te tablete eritomicin 500
ali ja nisam obratila paznju na to "oboje" ako mi vjerujete nego citala ime lijeka i istrcila da to kupim
evo sad sam je kontaktirla i potvrdila mi isto user posted image


ma nemoj user posted image , uzimajte oboje terapiju i bice sve ok. Ne brini

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kandida
9.12.2009 15:01:05   
Dudu25
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kandida
10.12.2009 9:34:48   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: Dudu25

ja sam krivauser posted image

moram svima da se izvinjavam
ona mi je slala bila sms da treba oboje da uzmemo te tablete eritomicin 500
ali ja nisam obratila paznju na to "oboje" ako mi vjerujete nego citala ime lijeka i istrcila da to kupim
evo sad sam je kontaktirla i potvrdila mi isto user posted image


ma nemoj user posted image , uzimajte oboje terapiju i bice sve ok. Ne brini






ja uzimam terapiju i isto i vaginalete sam pocela da stavim
a mm nece da uzima antibiotike, jer kaze da nema on kandidu user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kandida
10.12.2009 9:36:44   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: mejra81

Kako mi ispade ovakav post, ne znam! user posted image
Dudu, valjda ces se snaci...




hvala draga, citala sam, a kako treba on da zna za kandidu, izvinite jer stvarno neznam ali sta on da briseve ili spermu znam da sam glupa ali neznam kako muskarac da bris za kandidu

i da Mejra povodom svakog tusiranja ja dlakice skidam masinicom, ne brijem do korijena ali bas su mi malkice, tako da neznam jel smijem toliko ili treba vece da ih ostavim, izvini sto sam ovako direktna sa pitanjem ali bi voljela da se rijesim nekako ove gljivice ...
tange bas malo nosim samo kad je potrebno za koju haljincu ili pantalone, a pamucne gace pocela sam da nosim uvijek,mada sam i prije nosila ali isto i svilene i svakave matrijale user posted image


Evo direktno: ujutru nakon ustajanja nega povuce kozu na dole na svom "malisi" kandida se u tom delu manifestuje kao beli prah ili sluz gadnog mirisa. Takodje, javlja se i kod njih nesnosan svrab







Jaco,

ja sam mu prenjela ovo sto si ti napisala i kaze on ja znam za to i znam da sam imao ranjije,mozda kad sam ja imala peckanje dolje ali kaze da nema to odavno

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kandida
10.12.2009 9:39:39   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: Dudu25

ja sam krivauser posted image

moram svima da se izvinjavam
ona mi je slala bila sms da treba oboje da uzmemo te tablete eritomicin 500
ali ja nisam obratila paznju na to "oboje" ako mi vjerujete nego citala ime lijeka i istrcila da to kupim
evo sad sam je kontaktirla i potvrdila mi isto user posted image


ma nemoj user posted image , uzimajte oboje terapiju i bice sve ok. Ne brini






ja uzimam terapiju i isto i vaginalete sam pocela da stavim
a mm nece da uzima antibiotike, jer kaze da nema on kandidu user posted image

Molim te ubedi ga nekako, sigurno da je ima i ako se ne bude lecio opet ces dobiti od njega kad se izlecis.
Svi li su isti, ja sam mog jedva ubedila

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 112
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 9:40:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kandida
10.12.2009 9:41:07   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: mejra81

Kako mi ispade ovakav post, ne znam! user posted image
Dudu, valjda ces se snaci...




hvala draga, citala sam, a kako treba on da zna za kandidu, izvinite jer stvarno neznam ali sta on da briseve ili spermu znam da sam glupa ali neznam kako muskarac da bris za kandidu

i da Mejra povodom svakog tusiranja ja dlakice skidam masinicom, ne brijem do korijena ali bas su mi malkice, tako da neznam jel smijem toliko ili treba vece da ih ostavim, izvini sto sam ovako direktna sa pitanjem ali bi voljela da se rijesim nekako ove gljivice ...
tange bas malo nosim samo kad je potrebno za koju haljincu ili pantalone, a pamucne gace pocela sam da nosim uvijek,mada sam i prije nosila ali isto i svilene i svakave matrijale user posted image


Evo direktno: ujutru nakon ustajanja nega povuce kozu na dole na svom "malisi" kandida se u tom delu manifestuje kao beli prah ili sluz gadnog mirisa. Takodje, javlja se i kod njih nesnosan svrab







Jaco,

ja sam mu prenjela ovo sto si ti napisala i kaze on ja znam za to i znam da sam imao ranjije,mozda kad sam ja imala peckanje dolje ali kaze da nema to odavno


Kod muskaraca se kasnije ispolji ta sluz tj kad infekcija uhvati maha, zato nije primetio

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kandida
10.12.2009 9:44:32   
Maza82
Dudu mila user posted image user posted image
Evo ti par savjeta što se tiče kandide, što sam saznala od svoje drugarice, pa sam je pitala radi tebe..
Jedno mjesečno kristi vaginalete kantariona
Izbaci tange pod obavezno
oblači samo pamučne
kad se tuširaš nemoj puno da se brišeš peškirom dole, nego samo blago pokupi ono što je mokro
nemoj odmah da oblačiš gaće, nego prvo lezi na krevet i raširi noge da se prirodno osuši
izbjegavaj baš one sintetičke štramplice ili čim dođeš kući odmah ih skini i obuci nešto pamučno i široko...
Eto Dudu....

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kandida
10.12.2009 9:49:22   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Maza82

Dudu mila user posted image user posted image
Evo ti par savjeta što se tiče kandide, što sam saznala od svoje drugarice, pa sam je pitala radi tebe..
Jedno mjesečno kristi vaginalete kantariona
Izbaci tange pod obavezno
oblači samo pamučne
kad se tuširaš nemoj puno da se brišeš peškirom dole, nego samo blago pokupi ono što je mokro
nemoj odmah da oblačiš gaće, nego prvo lezi na krevet i raširi noge da se prirodno osuši
izbjegavaj baš one sintetičke štramplice ili čim dođeš kući odmah ih skini i obuci nešto pamučno i široko...
Eto Dudu....





hvala puno draga , evo ja od sinoc kad sam se kupala pokusavam sve to jer su me ucile juce djevojke ovdje


(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 116
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 9:50:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kandida
10.12.2009 9:52:34   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

Nazalost isti slucaj i sa mojim muzem..............





neznam sta da radim user posted image
bas nece, a i imali smo raspravu oko toga, i ja zaboravila da mu dam da vecera a ja ne veceram skoro nikad a njemu sam bila spremila i zaboravila da mu dam a on legao gladan, pa i jutros kaze kako ovako sam gladan itd pa mi bilo krivo nekako izgledam sebicna ili neznam sta je samnom
a otvorio je firmu tu kanc. kuci, a ide na posao od 8 do 4h i posle dodje kuci i radi u kanc. pa danas ima razgovor za posao ... neznam sta vise da pisem ali znam da za tablete nece

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kandida
10.12.2009 9:53:30   
Dudu25
gagi jel se ta mast kupuje negdje ili kako ?

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 119
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 9:54:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 120
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 9:55:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kandida
10.12.2009 9:57:03   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Dudu25

gagi jel se ta mast kupuje negdje ili kako ?



Imas domacu najbolja je.......ako imas nekog na selu da ti nose bilo bi super ,ne znam odakle si ....ne pise ti na avateru.





iz Podgorice sam iz CG,
moji na selo imaju prasice, ali neznam jel imaju tu mast ...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 122
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 9:58:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kandida
10.12.2009 9:59:39   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: gagi

Draga moras da fino sjednes sa njim i objasnis svoj problem.....Reci mu otvoreno da te to muci i ako se ne bude lijecio da ce vam se stalno vracati candida.....


Slazem se, lepo mu sve objasni, i dodaj da nema user posted image dok se to ne resi a ako ne upali ukini mu muc muc (malo se salim), stavi mu do znanja da imate problem i da morate zajedno da ga resite. Malo uhvati na zensku foru poput "pa neces valjda sad da me ostavis na cedilu zbog par tabletica"

< Poruku je uredio jacagoga -- 10.12.2009 10:00:21 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kandida
10.12.2009 10:03:34   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: gagi

Draga moras da fino sjednes sa njim i objasnis svoj problem.....Reci mu otvoreno da te to muci i ako se ne bude lijecio da ce vam se stalno vracati candida.....


Slazem, lepo mu sve objasni, i dodaj da nema user posted image dok se to ne resi a ako ne upali ukini mu muc muc (malo se salim), stavi mu do znanja da imate problem i da morate zajedno da ga resite. Malo uhvati na zensku foru poput "pa neces valjda sad da me ostavis na cedilu zbog par tabletica"





sve sam mu lepo objasnila i rekla i slala na mail juce i jutros kako svudje pise treba da se izlece oba dva partnera ali dzaba ...
kao da ima alergiju od tableta ...
i rekla sam isto zasto mi ovo radis, radis nama,jer ja cu sigurno imatu ovu kandidu i sledeci mjesec, a ako je nemam dobicu je od tebe i dace mi ponovo tableta a ne bi voljela da uzimam tablete ali nista kaze, ja nemam znam za sebe

inace ove tablete su mi nekako jake,neznam kako da ih upisujem ali cudno mi djeluju na organizam,kao da mi dodje da povracam od njih bas su mi teskeuser posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here