|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kandida
10.12.2009 10:04:03   
Maza82
Slažem se sa Jacom, oni znaju biti teški što se tiče tih tableta..
Ali mu reci da je to za vaše dobro, da bi nesmetano mogli da dobijete bebu i da je to tebi jako neprijatan osjećaj, da to uradi iz ljubavi prema tebi..

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 126
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 10:04:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kandida
10.12.2009 10:12:05   
Dudu25
hvala drage moje

pricacu sa njim ponovo

a za mastu zvala sam majku i pitala ona kaze da ima masta ta svinjska od prosle godine kaze cista je ali kaze mozda ima jak miris jer je cijelo ljeto bila zatvorena i niko nije to koristio pa kaze neznam jel ti valja ali cista je ili da sacekam posle nove godine imace novu mastu svjezu

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 128
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 10:14:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kandida
10.12.2009 10:19:13   
Dudu25
Sad sam javila majki da mi to salje popodne, samo ako mozes javi mi sta treba snjom da radim... jer to mogu veceras i sjutra vece

pa onda u subotu,nedelju i ponedeljak da ne koristim jer imam ovulaciju ... ili da sacekam da zavrsim sa vaginaletama i ovim tabletama pa posle O ... da koristim mast tu

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kandida
10.12.2009 10:23:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Dudu25

gagi jel se ta mast kupuje negdje ili kako ?



Imas domacu najbolja je.......ako imas nekog na selu da ti nose bilo bi super ,ne znam odakle si ....ne pise ti na avateru.





iz Podgorice sam iz CG,
moji na selo imaju prasice, ali neznam jel imaju tu mast ...



draga, samo nadji neku staru baku ili deku, stari to znaju, to je lek za mnoge stvariuser posted image user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kandida
10.12.2009 10:26:05   
Mari86
Dudu tm nece da ti pije lekove?? user posted image
Ti mu podmetni ...izvini draga ali ne mogu da verujem da nece...pa to je za vas dvoje!!
Zasto je on tako siguran da je nema,kada je vec jednom imao...
E sad sam se iznervirala...user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kandida
10.12.2009 10:27:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Dudu tm nece da ti pije lekove?? user posted image
Ti mu podmetni ...izvini draga ali ne mogu da verujem da nece...pa to je za vas dvoje!!
Zasto je on tako siguran da je nema,kada je vec jednom imao...
E sad sam se iznervirala...user posted image user posted image




vala bašuser posted image prebaci to preko kolena pa beng beng(fali mi smalji koji lupeta po dupetu)user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kandida
10.12.2009 10:28:05   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Mari86

Dudu tm nece da ti pije lekove?? user posted image
Ti mu podmetni ...izvini draga ali ne mogu da verujem da nece...pa to je za vas dvoje!!
Zasto je on tako siguran da je nema,kada je vec jednom imao...
E sad sam se iznervirala...user posted image user posted image



I ja sam se iznervirala. Nego nece lepo da zvuci, ali ako nece milom a ti silom, neko rece sipaj mu u nesto pa sto mora da zna, u ostalom on te i tera na to jer je ubedjen da je nema pa ako je ubedjen onda u laboratoriju pa da se vidi ko je u pravu ako je nema onda super ali ne verujem

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kandida
10.12.2009 10:34:04   
anci 81
Moj muz je isti takav! Nema sanse da bi on nesto pio... uvek je to nekako MOJ problem. Sad da dodjem da mu kazem da imam neku infekciju on bi mi rekao A ODAKLE TI TO????!!!! JA TO NEMAM,VALJDA BIH NESTO OSETIO!!!! Nema sanse njega naterati da nesto pije,maze... ja i sada imam Candidu,ali kaze dr. da je normalno u trudnoci,odnose nemamo pa ne verujem da on ima,ali tek sad necemo da ih imamo user posted image user posted image !

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kandida
10.12.2009 10:38:02   
Mari86
Pa ne mogu da verujem.... user posted image
Pa valjda ste vas dvoje,nije on sam..valjda lekar bolje zna od njega..ma kad bi ja dreknula..
rat bi izbio... user posted image
Ali ja sam tako tempetamentna...to ne znaci da je dobro..
Drage moje vi mu lepo podmetnite lek i gotovo....pa ima da ga popije!!!!!
A ako mozete lepo ga naterajte da ode u labaratori..pa da vidis majcin sine kako nemas!! user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kandida
10.12.2009 10:42:13   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Mari86

Pa ne mogu da verujem.... user posted image
Pa valjda ste vas dvoje,nije on sam..valjda lekar bolje zna od njega..ma kad bi ja dreknula..
rat bi izbio... user posted image
Ali ja sam tako tempetamentna...to ne znaci da je dobro..
Drage moje vi mu lepo podmetnite lek i gotovo....pa ima da ga popije!!!!!
A ako mozete lepo ga naterajte da ode u labaratori..pa da vidis majcin sine kako nemas!! user posted image



Tako je Mari. Da se zna ko je gazda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kandida
10.12.2009 10:45:07   
Maza82
Ako su oni snažniji, mi smo zato LUKAVIJE, DUDU mila ti to njemu nekako uvali, u hranu, piće, kako god... CILJ OPRAVDAVA SREDTVO user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kandida
10.12.2009 10:45:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Pa ne mogu da verujem.... user posted image
Pa valjda ste vas dvoje,nije on sam..valjda lekar bolje zna od njega..ma kad bi ja dreknula..
rat bi izbio... user posted image
Ali ja sam tako tempetamentna...to ne znaci da je dobro..
Drage moje vi mu lepo podmetnite lek i gotovo....pa ima da ga popije!!!!!
A ako mozete lepo ga naterajte da ode u labaratori..pa da vidis majcin sine kako nemas!! user posted image



jaoj skroz si blesava mariceeeeeeuser posted image ubih se od smehauser posted image majčin sine!!!!zvučiš kao mia madreuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kandida
10.12.2009 10:45:36   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: anci 81

Moj muz je isti takav! Nema sanse da bi on nesto pio... uvek je to nekako MOJ problem. Sad da dodjem da mu kazem da imam neku infekciju on bi mi rekao A ODAKLE TI TO????!!!! JA TO NEMAM,VALJDA BIH NESTO OSETIO!!!! Nema sanse njega naterati da nesto pije,maze... ja i sada imam Candidu,ali kaze dr. da je normalno u trudnoci,odnose nemamo pa ne verujem da on ima,ali tek sad necemo da ih imamo user posted image user posted image !




ja cu da se lecim, i da dajem briseve sledeci mjesec, i ako imam kandidu ponovo nema sansa da cu da radim bilo sta ako one nece...
ako ce user posted image  morace da me slusa

ali bas prolazi trenutno kroz neko vrijeme bas bezveze

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kandida
10.12.2009 10:46:44   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Mari86

Pa ne mogu da verujem.... user posted image
Pa valjda ste vas dvoje,nije on sam..valjda lekar bolje zna od njega..ma kad bi ja dreknula..
rat bi izbio... user posted image
Ali ja sam tako tempetamentna...to ne znaci da je dobro..
Drage moje vi mu lepo podmetnite lek i gotovo....pa ima da ga popije!!!!!
A ako mozete lepo ga naterajte da ode u labaratori..pa da vidis majcin sine kako nemas!! user posted image





user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kandida
10.12.2009 10:49:24   
anci 81
IZVORNA PORUKA: Mari86

Pa ne mogu da verujem.... user posted image
Pa valjda ste vas dvoje,nije on sam..valjda lekar bolje zna od njega..ma kad bi ja dreknula..
rat bi izbio... user posted image
Ali ja sam tako tempetamentna...to ne znaci da je dobro..
Drage moje vi mu lepo podmetnite lek i gotovo....pa ima da ga popije!!!!!
A ako mozete lepo ga naterajte da ode u labaratori..pa da vidis majcin sine kako nemas!! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 142
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 10:52:58   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kandida
10.12.2009 10:55:08   
Mari86
Pa mislim stvarno...bezobraznik jedan..izvini Dudiii mila user posted image
Banini  user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kandida
10.12.2009 11:02:17   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

Evo draga



Na 1 kasiku supenu svinjske masti stavljam latice od 40 cvetova nevena. Mast uopste odma ne topi nego prvo dobro opere, pa onda tek ide u preradu za krema. Uzmes mast i stavis je u plasticnu posudu, zalijes je sa hladnom vodom, ukljucis mikser i mutis neko vreme. Bacis tu vodu, ulijes novu vodu, mutis, opet topovtoris sve dok ne vidis da je mast skroz pobjelila kako krema, postala vazdusata i mekana, e onda ide na teiho zagrevanje, ubcis latice u mast kad je otopljena, da odstoji nakon toga, opet zagrijes koliko da to procedis i tako devet puta........ako budes jos nesto trebala samo mi javiuser posted image




gdje cu da kupujem ove latice, u biljnoj apoteki ili mozda u zdravu hranu?

i da li moras svaki put da mjenjas posudu za mast...
ili samo mutis mast, pa bacis tu vodu i stavis ponovo cistu vodu u istu posudu,
koliko treba da mutim mikserom od prilike, i ovo za zagrijavnje ali treba to na tihoj vatri, ovo na kraju nije mi jasno jel treba devet puta da je ugrijem i procijem sa laticama na istu posudu...

izvini molim te

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 145
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 11:10:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kandida
10.12.2009 11:25:18   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: gagi

Latice imas kupiti u apoteci.........Uzmes plasticnu posudu stavis masti i vodu uzmes mikser i mutis sve dok ne dobijes kremastu masu.Prospes vodu dodas novu i tako devet puta.Kada to uradis uzmes serpicu istreses mast i stavis latice da se malo zagreju nikako na vruce.Poklopis i ostavis da prenoci.Koristi ga ujutru i na vece ,stavis na ulozak i malo masti gurnes unutra.Vidjeces kako ce ti mast sve izvuci.Nadam se da sam tto pomoglauser posted image




Hvala puno draga,
znaci na ulozak da stavim i gurnem unutra, ja sam mislila da treba samo da se mazem

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kandida
10.12.2009 11:27:12   
sephora
mm sada sprema drzavni ispit za lekare pa sam procitala negde tamo da su supruznici prema porodicnom ili vec nekom tako zakonu duzni da brinu o medjusobnom zdravlju i ako jedan supruznik zna da je mozda bolestan i stupa u odnose sa svojim partnerom cime moze da ga zarazi ON JE KRIVICNO ODGOVORAN samo ne znam kolike i kakve su kazne ali znaci da to podleze zakonu i neka se ne zezaju!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kandida
10.12.2009 11:29:16   
Maza82

IZVORNA PORUKA: sephora

mm sada sprema drzavni ispit za lekare pa sam procitala negde tamo da su supruznici prema porodicnom ili vec nekom tako zakonu duzni da brinu o medjusobnom zdravlju i ako jedan supruznik zna da je mozda bolestan i stupa u odnose sa svojim partnerom cime moze da ga zarazi ON JE KRIVICNO ODGOVORAN samo ne znam kolike i kakve su kazne ali znaci da to podleze zakonu i neka se ne zezaju!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kandida
10.12.2009 11:29:44   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: sephora

mm sada sprema drzavni ispit za lekare pa sam procitala negde tamo da su supruznici prema porodicnom ili vec nekom tako zakonu duzni da brinu o medjusobnom zdravlju i ako jedan supruznik zna da je mozda bolestan i stupa u odnose sa svojim partnerom cime moze da ga zarazi ON JE KRIVICNO ODGOVORAN samo ne znam kolike i kakve su kazne ali znaci da to podleze zakonu i neka se ne zezaju!!!user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here