|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
11.2.2010 9:40:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a tek kad si mahmuran pa na kiselu čorbu kod hadžibajrića, pa pače, pa miješano, pa hadžijski ćevap...

bjež bona LU ogladnih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
24.2.2010 10:19:19   
Mari86
Iskreno ne mogu da se setim kada sam tacno naucila da kuvam...
Znam da me je uvek to zanimalo i da sam se uvek vrtela oko mame koja
je izvrsna kuvarica...verovatno sam tako i naucila...
Sada nema rezlike izmedju moje i njene kuhinje user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
26.2.2010 20:51:27   
Alexis79
Pojma nemam .Od kako znam za sebe nesto prckam ko kuhinji.Mama je naravno imala veliki uticaj.
Danas obozavam da kuvam.Retke su stvari koje ne volim da pravim

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
26.2.2010 21:27:53   
Lilly*
Neki dan mi je palo ovo pitanje na pamet dok sam kuvala ručak i ne znam odgovor, izmislila sam svoje kuvanje user posted image Znala sam šta treba da dobijem, a onda sam usput smišljala kako. I danas stalno nešto kombinujem, jedno jelo nikada ne napravim na isti način, napravim ga onako kako bi nam se u tom trenutku jelo (meni pogotovo user posted image ) i nikada ne kuvam po receptu.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
8.3.2010 12:23:04   
bluka
prvo uz mamu pomalo, dok sam bila tinejdžer. kasnije kad nje više nije bilo, morala sam sama da kuvam, u početku mi bilo obaveza a sad preraslo u veliku ljubav prema gastronomiji. kupujem kuvare, kulinarske časopise, tražim recepte po internetu, čitam gastro blogove i širi svoje znanje o kulinarstvu nadajući se da ću jednog dana skupiti hrabrost i promijeniti profesiju u kulinarsku!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
8.3.2010 13:28:48   
pips
Dok sam bila devojka i zivela sa roditeljima mama me je stalno cimala: ''ajde da ti pokazem kako se sprema'', sto sam ja zaobilazila u sirokom luku i bojkotovala ucenje, jer me kuvanje ni malo nije privlacilo a i mama je bila non stop kuci tako da me muka nikad nije naterala da prionem na posao.
Kad sam se udala prvo vreme sam izbegavala kuvanje pod izgovorom da ne stizem zbog posla a onda sam se polako zainteresovala i pocela postepeno da ulazim u carstvo kulinarstva.
Kada sam otvorila trudnicko pocela sam da kuvam svaki dan (bilo mi je dosadno) a sad vec mogu da kazem da volim da kuvam i stalno izmisljam neke nove recepte tj u posto jece volim da ubacim nesto svoje.

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
25.10.2015 10:37:33   
branki*
jos dok sam bila devojcica,mama mi je ostavljala da zaprzim jelo i da dodajem vodu ili da joj mutim oko torte ili da pomazem oko kiflica,kasnije sam u srednjoj skoli par puta nesto kao njoj za rodjendane pravila,a sad preko interneta ili pitam mamu kako ili ovde vas.nisam neka kuvarica,ali nisam ni losa.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pips)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
25.10.2015 10:46:37   
isidora88
Mene internet uciuser posted image
Mm kad vidi da spremam nesto novo, samo pita jel to opet neki recept sa interneta? Ne daj boze da pogresno procotas, otrovaces nas user posted image
I mrzim da kuvam, vise volim kad mm nesto spremiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
25.10.2015 16:12:09   
amdn
naucila sam dok sam studirala, nisam jela luk i nisam se hranila u menzi
i eto malo po malo naucih super da kuvam a i bas volim da kuvam uzivam, njami
doduse sad uz 24 kitchen stalno nesto eksperimentisem :)

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
26.10.2015 17:04:19   
choopa choops
Gledala od mame, pa kuvala. Otprilike u srednjoj sam počela da gledam ona komplikovanija jela.

Mrzim da kuvam. Iako svi kažu da su jela koja ja spremim preukusna, ali ja ne volim da spremam. TJ spremam zato što moram, ne uživam u tome nimalo user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
4.11.2015 18:53:46   
Mariya

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Gledala od mame


Isto. Osnovnim stvarima me naučila mama,posle sam iz novina,net-a...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
3.3.2016 15:53:00   
IvanaSK RR
Ponešto od mame, a najviše sa interneta kad sam se udala user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
3.3.2016 16:03:47   
nikiteki
Naucila sam od mame i babe

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
7.3.2016 20:40:42   
Sladja 29
Moje prvo kuvarsko iskustvo došlo je do izražaja tek kada sam se udala. Jer kako smo živeli sami htela ja to ili ne morala sam da kuvam. I taj prvi zajednički ručak ću večito da pamtim jer je bilo nešto najlepše što sam tada znala da napravim-pržene krompiriće...user posted image Inače kuvanje sam samo gledala kako je to moja Mama radila a pokušala da kuvam tek posle udaje...Htela ja to ili ne postadoh prava domaćica...sada sama smišljam recepte i dosta eksperimentišem u kuhinji....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
30.10.2016 17:13:57   
Anck Su Nmaun
Od mame
Kad sam se odselila i pocela da zivim sa deckom ( citam sadasnji muz user posted image ) ona mi diktirala ja zapisivala. Prvo ta osnovna jela posle sve ide samo od sebe user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
30.10.2016 17:42:59   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Od mame
Kad sam se odselila i pocela da zivim sa deckom ( citam sadasnji muz user posted image ) ona mi diktirala ja zapisivala. Prvo ta osnovna jela posle sve ide samo od sebe user posted image

Isto tako preko telefonauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
30.10.2016 18:33:24   
emicaa
mama zaglavila mjesec dana u bolnici,baba nije htjela da kuva,tata radio pa sam ja onda preuzela user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.10.2016 19:58:47 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
30.10.2016 19:59:39   
Ana RR
Uvek sam volela da se petljam po kuhinji, da pomogne mami. Sa dvadesetak godina sam počela da živim sama i tu sam se izvežbala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
30.10.2016 20:07:31   
Animsaj9
opaaa vidi mogu da pisem user posted image
Znala sam po nesto , pa uz pomoc telefona, interneta , mame i babeuser posted image domacica da budem

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
3.5.2018 14:41:23   
mama ivane
Ja sam naucila od muza kuvam user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
3.5.2018 15:06:06   
AnaTamara
Cim sam videla temu, nasmejala sam se. user posted image Udala sam se, jaje nisam znala da isprzim, jednom sam pokusala krompirice ali od njih su ispali cvarci user posted image user posted image user posted image Pocela sam sa kasicama za dete , a onda i ozbiljnije, svekrva mi telefonom sa posla objasnjavala. user posted image Sada znam sve i volim da eksperimentisem

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
3.5.2018 15:13:14   
MimaKos
Od nane najvise.. i ponesto od svekrve :))

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
3.5.2018 15:31:40   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Cim sam videla temu, nasmejala sam se. user posted image Udala sam se, jaje nisam znala da isprzim, jednom sam pokusala krompirice ali od njih su ispali cvarci user posted image user posted image user posted image Pocela sam sa kasicama za dete , a onda i ozbiljnije, svekrva mi telefonom sa posla objasnjavala. user posted image Sada znam sve i volim da eksperimentisem


😂 isti slucaj... samo sto ja jos ucim, imam volju ali manjka vremena, pa mi je to problem.
Ma iskustvo je tu presudno!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
3.5.2018 17:13:13   
Misha i Ljisha
Isto kao Ana. Muvala se po kuhinji mami da pomognem acsa 21 zivela sama i morala sa naucim

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
4.5.2018 23:01:20   
mama Jo
Sve se to da savladati, nikakava velika filozofija 😊... osim ako niste strogi pobornici zdrave hrane... e, onda sro cudesa sa kombinovanjem namirnica, nacinom spremanja, vremenom obroka o slicno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here