|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 20:54:24   
pari
Ja sam M davala bas malo kupovnih ali sad T dajem,nemam toliko vremena za spremanje...vocnih ima super bez secera...Kuvam grizove,palentu, zitarice...ali ostalo kupujem

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 21:30:06   
Sanidej
Uzimamo Frutek, Lino vocne kasice u dm na akciji. Pre smo favorizovali Juvitanu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 22:14:41   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maraj

Kupila sam danas u Liliyu te Naturino da probam. Instant
Trebaju mi za veceru ponekad. Bila je kombinacija pirincana, kukuruzna i banana, pa uzeh tu. Valjda ce hteti. Stvarno mi se ruke vise raspadaju. Ko sta radi ja sam u kuhinji i prčkam po serpicama...


Maraj,odlicne su. Ja sad samo te kupujem,milupa i humana su mi skupe,a isto. Ima i 7 zitarica,i to je mlecna..milupa je bezmlecna.Ja kupujem kad idemo negde,ovako spremam sve,i vocne i povrtne😁 Uglavnom dm su vocne,uzimam i frutek,i naturino,i iz lidla..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.3.2019 22:35:09   
Sanidej
Kakav je izbor kasica u Lidlu?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Kupovne ili domace kasice
21.7.2019 12:46:15   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Kakav je izbor kasica u Lidlu?


Nikakav, a i cene su kao i svuda, ako.mislimo na one u teglici.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2019 13:26:56   
mama ivane
Ja lično sam za domaće kasice uvek sveže pripremljene i ukusnije ali nismo mi protiv kupovnih 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Kupovne ili domace kasice
28.7.2019 13:27:42   
MimaKos
Ja sam uvek za domace kasice, kupovne sam uzimala samo za more ili put, iz bezbednosnih razloga


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Kupovne ili domace kasice
29.7.2019 14:09:37   
bubulence
Domace, kad god je moguce. Nece deci biti nista ni od kupovnih, ali volim da znam sta jedu. Kupovne smo koristili za more ili kada idemo negde na izlet ceo dan... 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Kupovne ili domace kasice
31.7.2019 11:35:33   
Maraj
Snece kupovne. Od kupovnih samo hoce one sokice u kesicama tj to su one vocne kase u kesicama.
Povrtne/vocne/mesne iz teglica, ne zeli

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 13:09:45   
MimaKos
Moj je jeo sve, sem one sa jagodom iz teglice, nju nikako mnogo mu je kisela bila


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 13:15:13   
Maraj
L je isto sve hteo. To mi je znqcili zvog npr odlaska na more
A S nece.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 13:33:50   
Duškić
Ko imA uslove i vreme za pravljenje uvek sam za domace.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 15:35:07   
Axi87
Oboje, zavisi od obaveza.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 16:04:25   
MimaKos
Ma koji uslovi, kad si kuci, serpica i ono za pasiranje. Neko misli da je bezbednije u teglici. Ja se sa tim ne slazem.


(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 16:24:39   
Duškić
Da. Zavisi od uslova ali kazem opet ko moze domace.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 17:25:23   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maraj

Snece kupovne. Od kupovnih samo hoce one sokice u kesicama tj to su one vocne kase u kesicama.
Povrtne/vocne/mesne iz teglica, ne zeli



Maraj isprobaj vise proizvodjaca i vrsta. Jedino tako. Moja je vocne iz teglice jela sve (ali se kupuje iskljucivo hipp bez dodatog secera), povrtne smo muku mucili dok nismo nasli sta prolazi. I sada imam na prste da izbrojim sta jede, ali je spas kad se ide negde.
Ono sto kod nas od slanih prolazi:Hipp krompir i bundeva; hipp teletina, cvekla, jabuka i krompir; bebivita bundeva, curetina (ili je piletina); bebivita curetina (ili piletina) , krompir i sargarepa u pavlaci i neka juvitana (od onih bez soli) piletina, batat i ne znam sta jos. A isprobala sam ih more, sto mesnih sto bezmesnih. Jedini kriterijum da su bez dodate soli i secera. Pojede par kasika jer je gladna i krene u dreku.
Od slatkih iz teglice kod hippa kod nas nema promasaja. Ali one su stvarno fine sve. Ono i ja kad ostane gurnem sebi rado u zitarice ili pojedem ovako ;)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Kupovne ili domace kasice
1.8.2019 21:20:17   
MimaKos
Lesli, ja se sa ovim ne slazem, bacis brdo para na isprobavanje kupovnih, ako dete jede domace i odbija, sto pa mora da isprobava...   kad krenes na put strpas u prenosni frizider i mirna glava. Em znas sta jede em je neuporedivo za budzet bolje. Nema kasice ispod 150 , 200 dinara, meni je to suludo, a unutra banana i jabuka 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Kupovne ili domace kasice
2.8.2019 9:36:56   
lesli
Sta da ti kazem, moze mi se da “bacim” neke 2000-3000 dinara, da bih nasla sta ce jesti od tih kupovnih kasica. Na kraju krajeva, kada ubodes jednu da valja, dalje je mnogo lakse praviti dobre izbore (zakljucujes po sastavu, procentu koji nije voda itd.).Meni to resava problem. Nikakvi rucni frizideri mi ne resavaju, jer mi ne pruzaju dovoljnu fleksibilnost. 
A tek komentar da “znas sta jede dete” je besmislen. Nemas pojma zapravo sta jede ako voce, povrce, meso, jaja, pirinac i sl. kupis na pijaci ili u supermarketu. Jedino ako to sve sama proizvodis (sto je fizicki nekoguce) onda “znas sta jede”...


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Kupovne ili domace kasice
2.8.2019 13:55:42   
MimaKos
Opet kazem, ja se sa tim ne slazem, ne moze vocna kasa da stoji na sobnoj temperaturi mesecima a da u njoj nema konzervansa, i to dosta. Znam za mnogo reakcija alergijskih na kupovnu bebecu hranu , ne znam da je neko reagovao na krompir ili sargarepu sa pijace. Sve je stvar izbora roditelja, naravno.. moj je stav ovakav.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Kupovne ili domace kasice
2.8.2019 17:57:07   
lesli
Vocna kasa moze da stoji i bez “mnogo konzervanasa” kako ti tvrdis, jer je voce za tvoju informaciju prepuno secera koji je prirodni konzervans. A postoji i nesto sto se zove proces pasterizacije...



(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Kupovne ili domace kasice
2.8.2019 18:01:52   
lesli
A i taj tvoj “krompir i sargarepa” sa pijace mogu biti zestoko tretirani pesticidima i kao takvi mogu izazvati reakciju.I to se generalno odnosi na svo to voce i povrce koje se mora puno prsakti. Pritom pojedini pametnjakovici znaju i da prskaju vise nego sto je potrebno i da ne postuju tzv. period karence, a mi zivimo u Srbistanu. Setimo se nekoliko umrlih beraca visanja od pre par godina...
Ps. Cisto da se razume ne propagiram kupovnu hranu za bebe, ali sam protiv sirenja dezinformacija!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Kupovne ili domace kasice
2.8.2019 18:27:14   
MimaKos
Opet kazem, stvar izbora. Pa i kad poraste dete ne mozes da mu ne das da jede krompir i sargarepu, voce sa pijace... svakako ga ceka ta "preprskana" vocka ili salata.. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Kupovne ili domace kasice
2.8.2019 19:54:00   
lesli
Ne znam zasto ti mene ubedjujes da je “ceka” prskano voce ili salata, kada moje dete u 99% slucajeva jede hranu koju joj ja kuvam?! 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Kupovne ili domace kasice
2.8.2019 20:31:18   
MimaKos
Ja sam iznela moje misljenje, to je sve. Nemam apsolutno nikakvu nameru da bilo koga u bilo sta ubedjujem. Kazem da kada porastu, svakako jedu voce i povrce sa pijace, sem ako sami ne uzgajate, kao sto si i sama navela.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Kupovne ili domace kasice
12.12.2019 5:55:12   
Slavkic
Da ja sam uvek za domace, kupovne samo ako smo u zurbi


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here