|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
5.8.2009 11:47:42   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
5.8.2009 14:50:20   
Verus
user posted image user posted image  marince....
IZVORNA PORUKA: marince

ajko moja najmilija,danas ti je rodjendan!
Zasto je zivot tako surov pa ti dolazim na groblje na danasnji dan user posted image user posted image user posted image

umesto da dodjem kuci kod tebe i da ti se hvalim kako beba fino napreduje?user posted image


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
6.8.2009 7:50:00   
dana198495
Jos uvijek pogledam na prozor kada ces da dodjes,i tek tada shvatim da te vise nema.Toliku si mi prazninu ostavio u srcu da imam osjecaj da je sve ovo samo san,ali nikako da se probudim.Da se nije desilo to sto se desilo danas bi mi slavili tvoj rođendan i ja bi bila najsretnija da ti ga mogu cestitati.Bio si za mene BOG i BOG ces i ostati samo mi je jako tesko sto si otisao tako rano da nisi docekao da vidis svoje unuce kojem si se toliko radovao.Da nisam trudna ne znam kako bi sve ovo podnijela ali me moja bebica odrzava valjda je takva moja sudbina.Kazu da vrijeme lijeci sve ali ovo niko ne izlijeci samo znam da sam te voljela vise od same sebe i da te i dalje volim i da cu te voljeti ma gdje god da se sada nalazis.SRETAN TI ROĐENDAN i voli te tvoja DADA

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
6.8.2009 7:54:42   
guppy RR
user posted image  user posted image

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
6.8.2009 7:57:42   
marince1
IZVORNA PORUKA: dana198495

Jos uvijek pogledam na prozor kada ces da dodjes,i tek tada shvatim da te vise nema.Toliku si mi prazninu ostavio u srcu da imam osjecaj da je sve ovo samo san,ali nikako da se probudim.Da se nije desilo to sto se desilo danas bi mi slavili tvoj rođendan i ja bi bila najsretnija da ti ga mogu cestitati.Bio si za mene BOG i BOG ces i ostati samo mi je jako tesko sto si otisao tako rano da nisi docekao da vidis svoje unuce kojem si se toliko radovao.Da nisam trudna ne znam kako bi sve ovo podnijela ali me moja bebica odrzava valjda je takva moja sudbina.Kazu da vrijeme lijeci sve ali ovo niko ne izlijeci samo znam da sam te voljela vise od same sebe i da te i dalje volim i da cu te voljeti ma gdje god da se sada nalazis.SRETAN TI ROĐENDAN i voli te tvoja DADA


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
6.8.2009 10:53:04   
Rivana
user posted image user posted image user posted image
koliko tuge na ovom mestu user posted image user posted image zivot ue da zaboli jako user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
6.8.2009 10:56:54   
Anoniman
eeeeeeee Danoooo moja draga user posted image user posted image user posted image user posted image

a ja se pitam što te to nemauser posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
2.9.2009 1:41:40   
gagana83
Sutra ti je rodjendan,umesto poklona samo cvece i sveca na tvoj grob... Proslo je vise od tri godine kako nisi sa nama,a kao da je juce bilo kad smo saznali da ces ti postati baba a ja tetka. Kako smo se samo radovale,koliko smo dugo cekale tu vest. Na zalost nisi docekala da vidis unuce ni od sina a ni ovo drugo koje je na putu da se rodi.Da mi je jos jednom,bar jednom da te zagrlim...Svima nam falis,puno...previse...
user posted image user posted image user posted image
Volim te...


< Poruku je uredio gagana83 -- 2.9.2009 1:52:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
2.9.2009 8:28:06   
mamanp
Gagana ...
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
2.9.2009 8:30:10   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagana83

Sutra ti je rodjendan,umesto poklona samo cvece i sveca na tvoj grob... Proslo je vise od tri godine kako nisi sa nama,a kao da je juce bilo kad smo saznali da ces ti postati baba a ja tetka. Kako smo se samo radovale,koliko smo dugo cekale tu vest. Na zalost nisi docekala da vidis unuce ni od sina a ni ovo drugo koje je na putu da se rodi.Da mi je jos jednom,bar jednom da te zagrlim...Svima nam falis,puno...previse...
user posted image user posted image user posted image
Volim te...



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
18.9.2009 12:18:09   
marince1
user posted image user posted image user posted image
Umesto da ti meni sad pripremas stvari za bebu ,ja tebi pripremam parastos!
Zasto je moralo ovako?!? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
18.9.2009 12:22:04   
dunja RR
joj zene al me rasplakasteuser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
18.9.2009 12:43:26   
dana198495
Nemam snage ni da otvorim ovu stranicu jer se svaki put rasplacemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
18.9.2009 12:44:48   
magnetic

IZVORNA PORUKA: dana198495

Nemam snage ni da otvorim ovu stranicu jer se svaki put rasplacemuser posted image user posted image user posted image user posted image
I ja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 16:46:41   
Anoniman
Bilo je strašno ući u sobu i gledati u prazninu između zida i regala u kojem je za mesec dana trebao da stoji krevetac a u njemu moja Maša... zidovi su okrečeni u plavo, jer sam mislila da će možda , baš kao i njena mama voleti plavu boju....
prerano sam te izgubila. nisam ti ni lice videla. možda si imala moje oči ili njegove prste. nikad neću saznati.odneli su te , a da te nisam ni dodirnula.kada se setim kako si se samo ritala u mom stomaku svakog jutra...taj osećaj, tu uspomenu mi niko ne može iščupati iz grudi...odneli su te anđeli i verujem da si i sama mali anđeo, jer si me spasila tog jutra. nisi mi dala da odem sa tobom...gde god da je sad tvoja malena duša, znaj da te nikad neću zaboraviti...

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 16:50:51   
marince1
Gospode boze!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaiopi sad sam videla!

< Poruku je uredio marince -- 1.10.2009 16:57:30 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 16:51:30   
Maya21
kaliopi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 16:51:57   
viking
kaliopi  user posted image   user posted image    
ne znam šta da kažem, ali sve nas je dirnula tvoja bol i tvoj gubitak, sigurna sam da to misle sve devojke i žene ovde, čak iako to ne napišu...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 17:13:51   
Anoniman
hvala, devojke. ne mogu da vam opišem taj bol...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 17:24:12   
Verus
user posted image kaliopi....znala sam sta ces pisati a opet sam citala....evo sedim i placem i srce me boli, jaaako me boli.   Zelim da ti se tvoja Masa vrati uskoro, i da ovaj put budete zajedno zauvekuser posted image
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Bilo je strašno ući u sobu i gledati u prazninu između zida i regala u kojem je za mesec dana trebao da stoji krevetac a u njemu moja Maša... zidovi su okrečeni u plavo, jer sam mislila da će možda , baš kao i njena mama voleti plavu boju....
prerano sam te izgubila. nisam ti ni lice videla. možda si imala moje oči ili njegove prste. nikad neću saznati.odneli su te , a da te nisam ni dodirnula.kada se setim kako si se samo ritala u mom stomaku svakog jutra...taj osećaj, tu uspomenu mi niko ne može iščupati iz grudi...odneli su te anđeli i verujem da si i sama mali anđeo, jer si me spasila tog jutra. nisi mi dala da odem sa tobom...gde god da je sad tvoja malena duša, znaj da te nikad neću zaboraviti...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 17:27:25   
sanji
Kaliopi user posted image , šta reći! user posted image Svi smo uz tebe! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 17:30:43   
sanji
Joj žene danas sam prvi put ušla na ovu temu user posted image  user posted image  user posted image , i sad znam zašto! Rasplakale ste me i bežim odavde! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 17:34:58   
Anoniman
iskreno, u koju god temu da se ubacim, krenem, pa stanem...sve me nešto vuče ovamo, da nakuckam koji redić , eto ne znam ni ja zašto, rekla sam da neću pisati ništa ni u dnevnik ali eto..izgleda mi je ovde mesto  user posted image   sela sam za komp, otvorila fioku da nadjem neke papire i naiđem na slike sa UZ.valjda sam se zato raspisala. ustvari, da se ne lažemo te rečenice sam iskuckala u jednom dahu... šta ću... proći će. hvala na lepim željama. trudiću se. ako bude opet devojčica neće se zvati Maša. biće mi suviše bolno i nekako.. ne znam. imam neku sliku u glavi i u srcu.smisliću drugo ime.samo neka bude živo i zdravo.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 17:38:12   
Anoniman
čitam šta su ostale devojke & žene napisale ovde...stvarno treba imati hrabrosti, stegnuti srce i čitati. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nema te, a htela sam ti reci ...
1.10.2009 17:42:10   
viking
Piši Kaliopi slobodno, biće ti lakše... Kada sam ja doživela gubitak pre nekoliko godina ja sam koristila svaki slobodan trenutak da tu tugu izbacim iz sebe. Nije to univerzalni recept, nekom prija jedno nekom drugo, ali ako osećaš potrebu da nešto napišeš ovde ili u dnevniku, moj ti je savet da pišeš bez zadrške. I mi ovde pišemo svašta, pokušavamo da pružimo neku podršku ili razumevanje, ali samo ti znaš kako ti je. Uz tebe smo svi...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Najlepše muško ime
Boka8

Koje vam je najleđše muško ime?

Mihajlo (23%)

Filip (15%)

Stefan (18%)

Petar (8%)

Vuk (12%)

Aleksej (25%)


Ukupan broj glasova: 164

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here