|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
20.8.2011 0:03:29   
Cuftas
ista pesma kao kod vecine vas, zna da sam na forumu, da caskam sa zenama, povremeno ga obavestim kad se nesto lepo desi, uvalim mu nesto da pije jer sam to ovde procitala...ne bi taj citao sve ove nase "zenske stvari" ni da mu plate

i, da, mislim da voli sto sam ovde, jer sad mnogo vise volje imam, ne paranoisem kao pre.

< Poruku je uredio Cuftas -- 20.8.2011 0:05:03 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
20.8.2011 0:05:58   
mikica sa
zna da sam clan, ne virka dok kuckam i na pocetku je to za njega bilo "trla baba lan da joj prodje dan" dok se nije desilo par situacija kad je vidio da "moje zene" sa RR znaju dati bolji savjet nego neki pedijatri ovdje, tako da sad kad god nesto ne znamo odmah kaze "idi pitaj na forumu" user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
20.8.2011 0:09:40   
jabudic
Zna da sam na nekom "trudnickom forumu", nema pojma na kom, nema pojma koji mi je nik, ni sta se ovdje desava, i ne zanima ga sta ja pisem, pa sve da su muskarci umjesto vas zena user posted image
I ne zanima ga ne samo moj forum, nego internet komunikacije uopste. Komp je samo moj user posted image

Ponekad me pita da li su mi se porodile drugarice, ili mu ja kazem za neku "masnu" foru sa ovih seksi tema, onda on kaze:"Oooo, zeno, nije mi taj tvoj forum ni malo naivan"user posted image Sa njim je, brate, siroka demokratija user posted image

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
20.8.2011 2:05:30   
vukosava
Ne zna uopste nit ga briga. Ni svoj mail ne cita, nit proverava fejsbuk. Operisan od digitalne komunikacije.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
20.8.2011 2:52:12   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jabudic

Zna da sam na nekom "trudnickom forumu", nema pojma na kom, nema pojma koji mi je nik, ni sta se ovdje desava, i ne zanima ga sta ja pisem, pa sve da su muskarci umjesto vas zena user posted image
I ne zanima ga ne samo moj forum, nego internet komunikacije uopste. Komp je samo moj user posted image

Ponekad me pita da li su mi se porodile drugarice, ili mu ja kazem za neku "masnu" foru sa ovih seksi tema, onda on kaze:"Oooo, zeno, nije mi taj tvoj forum ni malo naivan"user posted image Sa njim je, brate, siroka demokratija user posted image


Divni su nam muževi, i moj je vaki:)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
20.8.2011 13:33:59   
Lilla
Moj zna za RR, ali ne zna za sve postove. Ne zbog toga sto ja ne zelim vec zato jer nije izrazio zelju da zna :)
Ponekad se desi da sjedne pored mene dok pisem ili citam nesto, i onda i on cita. Nekad kad je neki duzi post u pitanju kaze: "Ajd' mi ti procitaj, mrzi me, sitna su slova..."  Ne branim mu jer da zeli mogao bi se registrovati da ja ne znam i pratiti sta se pise i desava, ali znam da od toga nema nista.


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
14.9.2011 8:41:55   
maliska
Bolje da ga udarim mokrom krpom po glaviuser posted image

< Poruku je uredio maliska -- 14.9.2011 8:46:33 >

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
14.9.2011 8:53:26   
hanka
Nema pojma i kad bi znao bilo bi mu sve jedno
Cak i profile na fb-u nemamo a mail koristi samo za limundo.
i za neku glupu "ceku" online user posted image

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
28.9.2011 11:01:36   
tina37
Cak ne zna ni sms da otkuca
IZVORNA PORUKA: vukosava

Ne zna uopste nit ga briga. Ni svoj mail ne cita, nit proverava fejsbuk. Operisan od digitalne komunikacije.



_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
28.9.2011 11:07:46   
Anoniman
NEEEEEEEEEEEEEEEE!!! user posted image

(odgovor članu tina37)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
28.9.2011 11:14:15   
bea83
Zna da sam na RR koji je porodični forum i zna da sam upoznala divne ljude ovde, ali što bi znao svaki moj post?ko da mu prepričavam svaki telefonski razgovor?user posted image  Znači odgovor je NEuser posted image

Ali često ume da kaže -da nije bilo tog tvog foruma dok smo pravili bebu, ko zna kad bi smo je napravili i kakve bi psihičke posledice ja trpeouser posted image zna čovek da sam ovde skupljala savete i kukala na sav glas, a kući primenjivala sve što sam saznala i bila uvek raspoložena za akcijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
28.9.2011 11:15:05   
d@d@
Kao i kod vecine-zna za forum ali ne cita sta pisem!Drago mu je jer vise davim vas nego njegauser posted image !Ponekad kada mi nesto nije jasno ili se uspanicim pita me sta kazu na forumu ili ima li neko slicno iskustvo....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
28.9.2011 11:41:04   
Inica
Naravno da NE user posted image
Zna da sam na ovom forumu, itd, ali postove nikad nije video, niti ce :) Ja se ne mesam u njegove aktivnosti na netu, nema potrebe ni on u moje da se "petlja" :)

(odgovor članu d@d@)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
28.9.2011 11:53:19   
MarijaBg
Apsulutno ga ne zanima forum a jos manje moji postovi user posted image
Jedino kad imamo neki problemcic sa bebom, pita me sta kazu na RR user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
28.9.2011 12:08:49   
Dove
Ma u opste ga ne zanima sta ja trucam ovde.Kaze:"Ja znam da ti nemas sta pametno da kazes,samo davis te zene..."Jedino je iscitao temu MUSKA SAKA I MUSKI POLNI ORGAN,sit se ismejao i rekao:"Pa vi niste normalne!"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
26.10.2011 23:28:00   
crazymama
moj takodje nije zainteresovan... ali obzirom sa su mu kompjuteri struka, ako mu dune moze sve zivo da nadje i iscita za 5 minuta :)
sta da vam kazem kad je jednom rekao "onaj tvoj forum KAJSIJICA" umesto RINGERAJA hahahahahaha :)

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.1.2012 20:36:14   
Shishica
user posted image Cuj, da li zna user posted image

Odreko bi me se kad bi sve procitao..kako pisem u svojim izlivima emocija.. Zna naravno za RR i zeza me kako ja imam: "Moje drugarice" - ruga mi se user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
19.1.2012 20:37:58   
Alexxa
Zna, mora, kada mu prepričavam sve interesantno što pročitam, zanimlo to njega ili ne user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.1.2012 15:56:08   
Meisje
Ja sam samo na pocetku objasnila sta je ali mu ne pricam sta se desava,inace ne svidja mu se RR i cela ideja oko foruma...user posted image

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.1.2012 16:14:41   
branki*
ni mom muzu se ne svidja forum i sto je tu kuckam.ne zanima ga sta pisem,ali mi je rekao da ne stavljam nikakve slike.teorija zavereuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.1.2012 16:17:58   
MakiJ
Zna za forum ali mu nepricam sta pisem, nemora bas sve da znauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
24.1.2012 16:56:46   
indy_25
Ne zna, a nekad bi tako voljela da zna jer mislim da bi tada malo bolje znao.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
29.2.2012 9:35:40   
tanjica85
moj zna otprilike. i on je aktivan na forumima. ali mi takodje ne dozvoljava da stavljam slike, teorija zavere. user posted image user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
9.4.2012 23:24:48   
Jole84
Zna da piskaram sa crticama,ali ga ne zanima toliko da bi čitao user posted image
Doduše mnoge cure "zna" pošto mu stalno prepričavam user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li vam muzevi/momci znaju za sve vase ...
9.4.2012 23:30:00   
Anoniman
Smara ga da sluša a ja bih tako rado da mu ponešto prepričam... Džaba kad ga ne zanima...

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here