|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štapni mikser, blender
21.2.2012 13:44:56   
mombg
Mi imamo mulineks stapni i za sad je odlican, lepo usitnjava sve, a moze da se koristi i za mucenje slaga itd.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 9:50:48   
malenac76
hm mislim da cu uzeti ovaj kompletic
user posted image
valjda ce biti ok user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 9:59:18   
jelena038
Meni treba mala pomoc, kad vec pricamo. Imam Mulinexov blender, onaj sto mu se na motoru menjaju nastavci - sokovnik i secko. I motor je ok, noz od secka takodje, i posle 11 godina, ali mi je guma na nozu od sokovnika propala od silne upotrebe (ja to stvarno koristim svaki dan) i sada ne mogu da kupim samo taj deo, jer je tip prestar i nema ga nigde.

Posto secko vec imam, kupila bih i taj stapni, ako isto pravi kasu kao pravi blender. Znaci, da mogu da strpam jabuku, sargarepu, smrznuto voce, sveze voce, semenke, orah.. i da od toga napravim kasu kao za bebu.

Je l sposoban za to, ili da kupim klasican blender?

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 10:12:06   
jance
malenac, ja imam taj kompletic i zadovoljna sam, stapni mikser bebi za kasice je zakon zakona. jedino sto ti treba pored toga i redovni mikser...

jeco , po meni zavisi kakav stapni kupis, iliti koje jacine...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 10:13:19   
branki*
jelena,po meni je ipak blender bolji.ja imam stapni,bosch,dobar je za male kolicine,ali posto ja spremam za 2 dana ne mogu njime.kuvani pirinac nece lepo da pretvori u kasu,meso takodje,bar ovaj moj.meni je riknuo blender,pa sam bas juce morala da kupim drugi.mozda su npr cepterovi stapni bolji od ovog mog,javice se neko.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 10:15:29   
jelena038
ma ja spremam kilo voca svako jutro, meni i mom sinu je to dorucak, nekad dodam keks, nekad pahuljice, a nekad u tome lomim i led kad pravim sejkove one, leti. bas mi je vazno da moze da semellje i tvrdo i puno kolicinski.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 10:17:00   
jance
e pa onda bas ko sto branki kaze, uzmi neki jaci blender, stapni su ti za manje kolicine...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 10:18:09   
Lu
IZVORNA PORUKA: jelena038

Posto secko vec imam, kupila bih i taj stapni, ako isto pravi kasu kao pravi blender. Znaci, da mogu da strpam jabuku, sargarepu, smrznuto voce, sveze voce, semenke, orah.. i da od toga napravim kasu kao za bebu.

Je l sposoban za to, ili da kupim klasican blender?

Ovo je pretvrdo za štapni mikser, on može već kuhanu hranu ili nešto mekše da smiksa u kašicu.
Ovo ostalo ja radim u sjecku.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Štapni mikser, blender
22.2.2012 10:19:39   
Ivanka 75
Imam Zepterov Miksi i jednostavno je sjajan!
Čak smo i paprike mleli njime za ajvar user posted image  Extra ih ispasir'o user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 13:41:56   
maslackic
ja imam na ovu foru MULTIPRAKTIK ali mi se cini totalno ne funkcionalno, pogotovo za spremaje klope za bebe...ovaj blender je preveliki da bi se spremalo 100gr klope rcimo, a ima noz na dnu koji se ne skida,pa je teze i pokupiti sve sto se smucka...a ova elektricna cediljka, moze da cedi samo citruse, ne znam kako bih iscedila jabuku ili cveklu, sargarepu, a da ne bude kasa..

cini mi se pametnije kupiti stapni mikser i sokovnik, sta vi mislite?

i jos imam OVO svekrva dobila na poklon pre neku godinu, ona u tome secka beli luk...ali moze li posluciti umesto stapmog? (udene se u struju, pa pritisne odozgo) jaaako je bucan...



_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 13:49:50   
Ivanka 75
Sinoć mi se polomio poklopac za procesor na Zepterovom Mixiju user posted image
Šta je sve odradio u svom životu dobro je  i izdržao 7 godina, maltretiram ga maximalnouser posted image  
Odmah sam naručila novi i stiže za 7 dana, jeeeeeuser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 13:50:15   
tijatija
Imam jedno user posted image ( citaj glupo ) pitanje, dali stapni mikser meso moze usitniti bas najsitnije , nadam se da me je neko razumeo user posted image
Ja imam blender ali nemogu u njega malu kolicinu, a taj stap mi izgleda super resenje ali jedino ako meso moze da usitni

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 14:05:29   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: tijatija

Imam jedno user posted image ( citaj glupo ) pitanje, dali stapni mikser meso moze usitniti bas najsitnije , nadam se da me je neko razumeo user posted image
Ja imam blender ali nemogu u njega malu kolicinu, a taj stap mi izgleda super resenje ali jedino ako meso moze da usitni


Ovaj moj Zepterov može, ispadne kao pašteta ako ga duže melješ.
Meni su kašice za bebanu kao iz teglice, nema grudvica.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 14:07:02   
maslackic
Ivanka, koliko kosta taj Mixy?user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 14:14:42   
tijatija
Hvala na odgovoru user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 14:15:42   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: maslackic

Ivanka, koliko kosta taj Mixy?user posted image


Joooj, ne znam, mislim da je oko 150 eura, ali vredi svaki dinar!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 14:15:46   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: maslackic

Ivanka, koliko kosta taj Mixy?user posted image


ja mislim oko 180e. Ja ga obozavam user posted image

< Poruku je uredio Jeca* -- 27.2.2012 14:16:46 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 14:17:04   
Ivanka 75
Ja sam ga bila kupila kad je bio na nekom sniženju još davno

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 16:09:25   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: tijatija

Imam jedno user posted image ( citaj glupo ) pitanje, dali stapni mikser meso moze usitniti bas najsitnije , nadam se da me je neko razumeo user posted image



Može. Meni bude kao kupovna kašica.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Štapni mikser, blender
27.2.2012 16:33:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maslackic

ja imam na ovu foru MULTIPRAKTIK ali mi se cini totalno ne funkcionalno, pogotovo za spremaje klope za bebe...ovaj blender je preveliki da bi se spremalo 100gr klope rcimo, a ima noz na dnu koji se ne skida,pa je teze i pokupiti sve sto se smucka...a ova elektricna cediljka, moze da cedi samo citruse, ne znam kako bih iscedila jabuku ili cveklu, sargarepu, a da ne bude kasa..

cini mi se pametnije kupiti stapni mikser i sokovnik, sta vi mislite?

i jos imam OVO svekrva dobila na poklon pre neku godinu, ona u tome secka beli luk...ali moze li posluciti umesto stapmog? (udene se u struju, pa pritisne odozgo) jaaako je bucan...




Zavisi od blendera. Ja imam veliki blender sa posudim od 1.5 ili čak 1,7 litara (ima slika na prethodnoj strani) i bez problema izblendam i male količine hrane (1-2 šargarepe na primer), ništa se ne razleti.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Štapni mikser, blender
14.8.2012 16:37:59   
Guardian
I...šta je bolje? Blender ili štapni mikser?

Mi od početka za bebinu hranu koristimo blender i odlično se pokazao, ali sad razmišljam o štapnom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Štapni mikser, blender
14.8.2012 16:44:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Guardian

I...šta je bolje? Blender ili štapni mikser?

Mi od početka za bebinu hranu koristimo blender i odlično se pokazao, ali sad razmišljam o štapnom...


Ako ti radi posao to što sad koristiš, ne menjaj. Inače ćeš u nekom trenutku da prestaneš da blendaš, što ranije to bolje, jer što duže blendaš to je veća verovatnoća da će do škole jesti samo blendano. Bar prema iskustvima roditelja iz mog okruženja, ako se na vreme ne naviknu na žvakanje posle ih je muka naterati.

(odgovor članu Guardian)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Štapni mikser, blender
14.8.2012 16:52:41   
Anoniman
ja sam u pocetku pokusavala (voce) da izmiksam u blenderu, pa i u onom malom kao secku i nije mi uspevalo. onda sam ovde citala o stapnom mikseru, kupili i sad je sve super. i mnogo je lakse i za pranje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Štapni mikser, blender
14.8.2012 17:02:52   
MicinaMama
Ja imam stapni mixer i nisam bas zadovoljna,meni je ipak bolji blender....jer dok ti sa stapnim sve usitnis...uff,a jos i ostane koji komadic krupniji pa mi i nije pasao...

Ovaj put kupujem blender!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Štapni mikser, blender
23.11.2012 23:55:54   
Sanchy
Kupila sam blender i nece da mi naporavi kasu ,ostanu krupniji komadici ,gde gresim,350w ima to bi trebalo da je dovoljno..ocajna sam user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here