|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
24.4.2014 22:59:04   
Torbica
I opskrbi i koristi. To je lokalno, ja sam po preporuci hirurga koristila u trudnocama, bolje nego da uzme maha. Dzaba mazes, jer rece mi hirurg, ovo spolja je samo slika onoga unutra a to unutra se prvenstveno tretira. Znaci u epizodama kad imas problema, slobodno.
Nema na cemu.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Hemoroidi
24.12.2014 18:18:24   
leptiric60
Cao svima,nova sam na sajtu i nadam se da sam na pravom mestu postavila pitanje..
U poslednjih nekoliko dana mi se desava sa osecam bol sa desne strane u unutrasnjosti analnog otvora..Peti sam mesec trudnoce,inace imam spoljne hemoroide,koji se javljaju povremeno,interesuje me da li je moguce da je ovaj pritisak koji osecam u toku napinjanja mozda neki unutrasnji hemoroid?Inace ga osecam samo sa desne strane,imam normalnu stolicu,ne krvarim.
Hvala svima koji se oglase i razrese mi dilemu :)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Hemoroidi
24.12.2014 19:33:57   
Torbica
Draga, dilemu ce ti razresiti hirurg, eventualno gastroenterolog. Pregled. Srecno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu leptiric60)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Hemoroidi
18.3.2015 13:39:03   
Наташица
такође проблем с тим вучем још од средње школе. никад нисам имала проблема са упалама, нити са столицом које су ми редовне и тачно у исто вријеме сваки дан, али добих их некако. после порода сам тако лоше прошла да је то чудо једно. царски ми није био ни проближно болан и неугодан као хемороиди. свашта сам пробала док нисам открила Факту маст. ко зна какву хемију агресивну има у себи, али је дјелотворна. сад сам трудна и пред улазак у 6 мј. и изби ми један. мазала Факту, међутим није препоручљиво у трудноћи да се користи па сам после 1 дан прстала и случајно рекох да пробам са бадемовим уљем и смири се брже него од креме. бар мени поможе, можда још неком буде одговарало.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Hemoroidi
12.5.2015 22:06:25   
soni
Dobila sam ih sada pred kraj trudnoce i ovih dana od kaslja su se bas upalili i izasli napolje....bole....Mazem mast koju mi je doktorka dala ali ne pomaze protiv upale...Citala sam o krompiru i maslinovom ulju...Sta jos prorodno preporucujete ali da brzinski upalu sanira?

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Hemoroidi
12.5.2015 22:07:23   
World
kantarionovo ulje

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Hemoroidi
13.5.2015 8:36:46   
nata11
Neven masta ali ne one komercijalne iz i prodavnica nego domaca, koju prave ljudi koji gaje neven. A od apotekarskih proizvoda Proktis M.

< Poruku je uredio nata11 -- 13.5.2015 8:37:02 >


_____________________________





(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Hemoroidi
13.5.2015 8:49:35   
jekiki
Soni probaj sa cepicima od pcelinjeg voska, svako vece pre spavanja 10 dana. Znam masu ljudi kojima je to pomoglo a uostalom i meni user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Hemoroidi
13.5.2015 23:59:46   
soni
Nista od toga ne mogu ovde naci

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Hemoroidi
14.5.2015 6:53:36   
Misha i Ljisha
soni sigurno mozes u nekoj apoteci naci mast sa propolisom. Evo ja upravo imam problem i koristim tu mast i sve pohvale. Inace meni nikad ranije nisu izasli hemoroidi ovo je prvi put. Znaci ni nakon porodjaja, ma nikad a mucila sam muku za zatvorom od rodjenja a sve do neke 25te godine. Nemam pojma sta se desilo mom organizmu pa su mi izasli hemoroidi. Uzas jedan. I dala mi komsinica mast sa propolisom, odlicna je. Svrab i nelagodnost u sekundi smiri, a evo mislim da ce proci sve za ukupno nedelju dana

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Hemoroidi
14.5.2015 7:21:19   
serpica

IZVORNA PORUKA: soni

Dobila sam ih sada pred kraj trudnoce i ovih dana od kaslja su se bas upalili i izasli napolje....bole....Mazem mast koju mi je doktorka dala ali ne pomaze protiv upale...Citala sam o krompiru i maslinovom ulju...Sta jos prorodno preporucujete ali da brzinski upalu sanira?




Da li znas kako izgleda biljka cuvar kuca? Ako je nadjes,uzmes 10,tak listova dobro opers i izgnjecis koliko mozes u to stavis pavlovicevu mast ali onu original jedno 3,4 vece kasike,i 3,4 kasike svinjske masti. Sve izmesas i odvajs po malo,napravis kao cepice i umotas u foliju aluminijumsku i stavis u zamrzivac da se stegne. Svako vece stavi cepic pre spavanja. Pomaze brzo...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Hemoroidi
29.8.2015 20:57:34   
Maraj
Ijao evo mene u ovoj temi po prvi put user posted image
danas su mi se pojavili evo mesec dana pred porodjaj.... inace redja mi je stolica u trudnoci...midlila samda se javljaju samo kod tvrde stolice.... sta da uzmem, koju mast? Bas su mi dobro ispali da me boluckaju. Mm mi dao neku mast hemureks se zove. Namazala sam samo spolja unutra nema sanse- kao da su blokirali otvor user posted image
da l sam smela uopste ovu mast da namazem u trudnoci

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Hemoroidi
29.8.2015 21:43:14   
jess021
Maraj, moja preporuka ti je Faktu mast ili Faktu cepici. Zavisi da li su spolja ili unutra. Smes da ih koristis i u trudnoci.
Imas i Sinefarmove mast i cepice na biljnoj bazil

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Hemoroidi
29.8.2015 22:07:11   
Maraj
Jess ne znam kako se odredjuje kakvi su. ...user posted image mislim da su unutrasnji jer su mi ispali nakon redje stolice i ne vracaju se unutra user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Hemoroidi
29.8.2015 22:54:37   
NadaR

IZVORNA PORUKA: serpica






Da li znas kako izgleda biljka cuvar kuca? Ako je nadjes,uzmes 10,tak listova dobro opers i izgnjecis koliko mozes u to stavis pavlovicevu mast ali onu original jedno 3,4 vece kasike,i 3,4 kasike svinjske masti. Sve izmesas i odvajs po malo,napravis kao cepice i umotas u foliju aluminijumsku i stavis u zamrzivac da se stegne. Svako vece stavi cepic pre spavanja. Pomaze brzo...



Ovo je odlican recept i vrlo brzo pomaze.
Ako nista ne pomogne,probaj sa ovim. :-)


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Hemoroidi
29.8.2015 23:33:51   
choopa choops
Ne znam smije li u trudnoći, ali moja preporuka je za Faktu mast. kako sam ih ja dobila poslije porođaja, i probala svašta nešto, od kantarionovog uja, maslinovog, raznih domaćih pripravaka (doduše nisam znala ovo za čuvarkuću, a imam je koliko hoćeš u bašti) na kraju mi je jedino ta Faktu mast pomogla user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Hemoroidi
30.8.2015 10:49:47   
Наташица
факта се не смије у трудноћи кориситти, сем ако је баш јака упала па да баш ништа не помаже. можда да се користи један дан, тј. ујутро и навече да се смири мало па онда прећи на нешто друго. рецимо мени је помогла фиторектал крема на биљној бази. ја са тим имам баш проблема. свашта сам порбала само ми факта одговара најбоље, како је нисам смјела у трудноћи, открила сам ту на биљној бази. кад ми није јака упала и бадемово уље ми знало помоћи.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Hemoroidi
30.8.2015 11:28:51   
jekiki
Od prirodnih lekova cist pcelinji vosak da se naprave cepici, znam da pomaze a ne skodi sigurno u trudnoci

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Hemoroidi
30.8.2015 11:35:44   
Maraj
Pih...znaci faktu ne smem.... bezveze....
Od jutros mi je bolje. Izgleda da su se tokom noci uvukli (ili kako vec da objasnim) . Nisam ni imala stolicu od jutros tako da je stanje za sad ok

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Hemoroidi
30.8.2015 13:31:57   
Klarita
ufffffff Maraj, znam kako ti je, nazalost. Ja sam zbogjake upale pila i antibiotkuser posted image Sano odmaraj sad...vazno da je bolja situacija.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Hemoroidi
30.8.2015 14:03:30   
choopa choops
Maraj samo pazi šta jedeš, potrudi se da ti ne bude tvrda stolica jer ćeš pogoršat stanje. Ja sa jela mljeveni lan sa joggurtom u tu svrhu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Hemoroidi
2.2.2016 9:19:32   
Anoniman
znaci strasno, posle prvog porodjaja nista, a sdaa sam dobila cini mi se unutrasnje *nisam gledalauser posted image *,
sestra koja nam je radila analini bris posle porodjaja, nam je rekla da ih imamo...

nekad krvare, nekad ne, nekad bole, nekad neuser posted image kako ih se resiti , cime mazati,a ko neko ima neki savet, bila bih mu zahvalnauser posted image
sta da radim, sme li faktum za unutrasnju upotebu?



< Poruku je uredio Unina mama -- 2.2.2016 9:26:16 >

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 422
   RE: Hemoroidi
2.2.2016 9:40:47   
vonavoj
UM,mazi flogocid kad bole,mene je spasao!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Hemoroidi
2.2.2016 15:24:44   
choopa choops
UM i meni su izašli nakon ovog, trećeg porođaja user posted image Užas. Sve sam probala, ali jedino mi je pomogla Faktu mast. Obavezno pranje nekoliko puta dnevno. I mazanje po uputstvu. Mislim da može i za unutrašnje, ne drži me za riječ, ali s obzirom da u pakovanju dođe aplikator rekla bih da je to za to.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Hemoroidi
25.12.2016 20:05:31   
revilov
Ja sam 8 godina imala bas probleme sa hemoroidima ali sam uspeo da ih sredim prirodnim putem evo na sajtu
www.prirodomzdravi.com

ima ceo program lecenja mislim i da je na ovom youtubu

https://www.youtube.com/watch?v=trPGDfRxL2M&feature=youtu.be

posto nisam nasla kremu koju oni predlazu zamenila sam je AH kremom (predlog lekara) ima je u apotekama biljna i najbolja krema u apotekama Probajte i uverite se u efekte sjajne

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here