|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
27.6.2009 15:43:18   
Hocubebu
Bila sam 10 juna, kod lekara....
A osudnija je dosta, mogla sam da drzim jedan uloz, ceo dan, a ja imam bas obilnu menst, svaki 1 sant menjam...
I jel znate sta je u pitanju?
Kako je moguce da sam dobila tako ranije, to mi se nikada nije desilo....
Bas me bole jajnici i donji stomak, ne mogu da sedim normalno...bas cudno...


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 251
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 15:45:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hocubebu)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Znaci trudnoće
27.6.2009 15:50:27   
Hocubebu
Imala sam 4 dana ali oskudnije dosta...
Naravno da cu ici ponovo kod lekara,. sled nedelje, nego jel mi nije rano da idem kod doktora...
Jel moguce da mi je ovulacija u pitanju ili nesto drugo user posted image ?
Juce me nije boleo malo kao da cu da dobijem, ali danas bas bas...
kako sad da odredim plodne dane ako sam dobila ranije, sve mi se onda poremetilo...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 253
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 15:52:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hocubebu)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Znaci trudnoće
30.6.2009 14:52:38   
Kiki BG
da li je neka imala cudan osecaj u stomaku,kao mali grcici i golicanje u pupku? mene nekada toliko "zasvrbi" pupak da se pitam sta je to???????????????????

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Znaci trudnoće
1.7.2009 12:32:19   
magnetic
Evo da i ja podelim nedoumice sa vama.Iskreno,pokusavam da se ne obazirem na te ''simptome'' jer su isti kao za m.,a uz sve to obracas vise paznju na promene u svom telu,nego ranije kada nisi radio na user posted image .Ali pokusavati nije nuzno i uspevati,tako da sam ja primetila da su me grudi pocele boleti(jako)odmah posle ovulacije.Mene inace bole par dana pred m,ali nikad dve nedelje.Dali je moguce da se bas tako rano jave bilo kakvi simptomi?user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Znaci trudnoće
1.7.2009 15:15:36   
Koukla
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

da li je neka imala cudan osecaj u stomaku,kao mali grcici i golicanje u pupku? mene nekada toliko "zasvrbi" pupak da se pitam sta je to???????????????????


Kiki meni od jutros u stomaku bas kao sto si rekla, golicanje, u visini pupka i nize, nemam pojma sta je to, sve vreme se češkam, nije neprijatno ali je čudno??? Jel si saznala šta je to??? Jel neko zna kakav je ovo simptom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Znaci trudnoće
1.7.2009 19:21:34   
Kiki BG
joj ne znam sta je. niko mi nista nije rekao po tom pitanju.. nije gadan osecaj ali je jako cudan. najradje bih se pocesala al ne moguuser posted image danas nisam primetila da mi se to desilo ali juuuuceeeee c.c.c. Ne znam zasto,ali mi je drago da cujem da se to i tebi desilo ( posto ovako nista slicno nisam procitala)... a mozda smo i zabebile sto bi bilo DIIIIVNOOOO!!!!
Mene  su grdi pocele boleti isto odmah nakon ovulacije! U zadnje vreme me uopste ni ne bole 7 dana pre nego sto treba user posted image ,ali ovaj  put ma ubise... jedva brus nosi ali i kad ga ne nosim tesko mi je,kad legnem na stomak namestam se da mi bude udobnije ( a nemam nesto velike grudi)...sva sam nabubrela user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Znaci trudnoće
1.7.2009 21:48:53   
Zlatna ribica
I prvi put, i sad kad sam zatrudnela, prvi znak da sam trudna bile su mi nabrekle i za dva broja vece grudi ( bukvalno preko noci), ucestalo mokrenje i pojacana pospanost i umor - i ,naravno, kasnjenje ciklusa. Prvi put nisam bila sigurna da li su to znaci trudnoce, drugi put sam odmah bila sigurna.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Znaci trudnoće
2.7.2009 10:34:07   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Zlatna ribica

I prvi put, i sad kad sam zatrudnela, prvi znak da sam trudna bile su mi nabrekle i za dva broja vece grudi ( bukvalno preko noci), ucestalo mokrenje i pojacana pospanost i umor - i ,naravno, kasnjenje ciklusa. Prvi put nisam bila sigurna da li su to znaci trudnoce, drugi put sam odmah bila sigurna.
E pa onda se nadam da je i kod mene to u pitanjuuser posted image ,jer mi se nikada do sada nije desilo da zabole tako puno do m.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Znaci trudnoće
6.7.2009 22:35:45   
marat
Pozdrav svima , evo i ja sam na stend baju ! user posted image prosli put kad sam mislila da sam trudna citala sam silne forume i kako procitam bole grudi ... bam... zabole me ... mucnina ...bam muka mi .... bol u trbuhu ..... uradila sam test posle 5 , 7 , 10 dana od odnosa i nista brale . Hahaha toliko sam umislila da mi je bilo muka na poslu pa sam zbrisala ! kad ono user posted image i to 4 dana ranije haha bas sam se smorila ! Skoro mi je drugarica trudnica pricala o sluzi i to da je najplodniji period kada je ta sluz gusta i moze da se razvuce bla bla... svi znamo . E , sad to sam imala odmah po zavrsetku user posted image i prosla je . Obzirom da sam cula da je najplodniji dan onaj kada se ta sluz prekine ( zavrsi ili sta god ) meni se nesto ne poklapa sa tim famoznim danom br. 14 . Inace dobijam user posted image bukvalno u sat ! Dobila sam 19. 6. i zavrsavala "neke" poslove 14 i 15 dana ......user posted image i sad cekam ! Ja bi opet pishnula na test al tek proslo 4 dana ! Kad mogu ? sta mislite , au sto sam nestrpljiva... by the way moj mushki takodje ima foru daj sacekaj da ti kasni ....haha sta mislite kako mi je sad kad citam vase odgovore user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Znaci trudnoće
6.7.2009 22:40:45   
Anoniman
Helo!

Imamo teme za sve to o čemu pišeš, sve ne znam gde bih te pre usmerila. user posted image

Hajde da ti kažem ovako za sada.

Nađi temu Čekamo dve crtice - tamo su nam sve čekalice. Videćeš da nisi sama...

Test... ne vredi da sada radiš. Bolje daj beskućniku pare. user posted image Bar 10 dana nakon odnose treba da sačekaš, a koliko god to surovo zvučalo, tvoj muški je u pravu, najbolje bi bilo da sačekaš da ti kasni.

(odgovor članu marat)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Znaci trudnoće
6.7.2009 22:47:41   
Sneža
Marat dobro nam došlauser posted image user posted image
Što kaže Tasha,strpi se sa piškenjem,jer ono kad uradiš rano pa pokaže jednu blesavu crticu,uh da ti ne pričam kako to "radi" po psihiuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Znaci trudnoće
7.7.2009 8:56:56   
marat
hahaha hvala ....cekamoooo...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Znaci trudnoće
7.7.2009 9:48:06   
magnetic
Ja stvarno ne znam vise sta se samnom desavauser posted image .Dobila sam m. 05.07.,danas je 07.07.,a od sinoc je vise nema, s tim da mi je i juce bilo kao peti dan a ne drugi.A uz to ni grudi me vise ne bole,sto je zapravo znak da su me bolele samo zbog pms-a.Stvarno mi se ovo prvi put desava,a mislim da ni na forumu nisam naisla na slican slucaj.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marat)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Znaci trudnoće
7.7.2009 10:42:53   
tixy1
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

da li je neka imala cudan osecaj u stomaku,kao mali grcici i golicanje u pupku? mene nekada toliko "zasvrbi" pupak da se pitam sta je to???????????????????



Joj, ja to imam!!! Uvek nakon odnosa pa do user posted image . Ne znam sta je to, mozda je na psihickoj bazi, na mogu nista da ti kazem u vazi toga, samo da znam kako ti je. Mene svrbi od stidne kosti do pupka, ponekad toliko da me svrbi i po grudnom koshu do grla. Cak sam malo pritisla tacno ispod pupka, pa me zasvrbelo.
U pravu si, tako je cudan osecaj!!!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Znaci trudnoće
7.7.2009 12:43:04   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: tixy1

IZVORNA PORUKA: Kiki BG

da li je neka imala cudan osecaj u stomaku,kao mali grcici i golicanje u pupku? mene nekada toliko "zasvrbi" pupak da se pitam sta je to???????????????????



Joj, ja to imam!!! Uvek nakon odnosa pa do user posted image . Ne znam sta je to, mozda je na psihickoj bazi, na mogu nista da ti kazem u vazi toga, samo da znam kako ti je. Mene svrbi od stidne kosti do pupka, ponekad toliko da me svrbi i po grudnom koshu do grla. Cak sam malo pritisla tacno ispod pupka, pa me zasvrbelo.
U pravu si, tako je cudan osecaj!!!



Ne bih mogla da kazem da je to znak za trudnocu posto sam baskuz dobila pre 4 dana user posted image Nikada nisam imala slican osecaj i mislila sam da je on jedinstven i da je to TO, kad ono pogresila sam... Tesko mi je da raspoznam simptome za pms i za trudnocu... tako su slicniuser posted image

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Znaci trudnoće
7.7.2009 14:58:27   
marat
Sad sam se cula sa drugaricom , njoj ona je dobila regulare , samo je trajala 2 dana i onda je uradila test i ..user posted image valjda bi mogle sad po baby rapid ? veeeliki pozdrav

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Znaci trudnoće
7.7.2009 15:07:32   
magnetic
IZVORNA PORUKA: marat

Sad sam se cula sa drugaricom , njoj ona je dobila regulare , samo je trajala 2 dana i onda je uradila test i ..user posted image valjda bi mogle sad po baby rapid ? veeeliki pozdrav
Pa onda cu i ja sacekati jos koji dan,pa ako se pojavi jos neki simptom uzecu test.Jooj sada sam se opet ponadala,pa se bojim da ipak nije nista

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marat)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Znaci trudnoće
7.7.2009 22:26:10   
tixy1
Otkako smo poceli da radimo na bebi, nemam vise pms kao ranije, uopste me ne bole grudi npr. Ni po cemu ne mogu da odredim da cu da dobijem, a ranije sam imala pms nedelju dana. Samo me iznenadi...Cak mi se i ciklus produzio sa 29 na 31 dan. user posted image

Da li je neka od vas imala to isto?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Znaci trudnoće
8.7.2009 12:50:44   
Nella79
Cao tixy!  user posted image

I kod mene isto, meni se sa 28 pomerilo na 32-33 dana!
Uzas... taman se ponadam, kad ono user posted image

To valjda kod nekih tako ide...

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Znaci trudnoće
8.7.2009 13:08:37   
nina83
Evo, da i ja podelim svoje iskustvo o zatrudnjivanju..
Prvi simtomi su bili slicni kao pred pocetak menstruacije..otekle grudi, stomak..
Medjutim, posto mi je kasnilo 7 dana, pocela sam da obracam paznju i  na druge stvari..
bradavice su mi nabrekle i potamnele, sto mi se nikad do tada nije desilo.. Zato sam resila da uradim test i ugledala sam user posted image ..
Mucnina je stigla tek kasnije, pa umor, vrtoglavice..uh, kad se setim..
Eto, mozda nekom pomogne, ko nije siguran da l jeuser posted image
Srecnooouser posted image

(odgovor članu Nella79)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Znaci trudnoće
8.7.2009 15:29:45   
cicko
I meni se cini da mi se produzio ciklus otkad smo poceli da radimo na bebi, cak sam par puta pomislila da sam trudna jer sam imala mucninu. Pre nekoliko dana sam uradila test i bio je pozitivan (kasnila mi je 5-6 dana). Grudi su mi bolne kao u PMSu, jedino sto bih pripisala trudnoci je slabost i danas pre podne sam imala zestoku nesvesticu cak i u lezecem polozaju. Mislila sam dan cu se onesvestiti, bas sam se uplasila! Kakva su vasa iskustva sa trudnickim simptomima?

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Znaci trudnoće
8.7.2009 16:02:28   
prolece
sem izostanka menst. i bolnih grudi, ništa.user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Znaci trudnoće
8.7.2009 16:09:16   
Rina
Ja sam odmah znala da sam trudna ,vec pre izostanka menst.  ..neki poseban osecaj kad piskim, prepoznala sam iz prve trudnoce ,to je stvarno prvi prvi prvi znak Tek posle napupele grudi i umor,iscrpljenost ,drugo nista ,nikad mucnina, nikad povracanje jela sam punim apetitom,kao i sad user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here