|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 10:58:06   
Ana RR
Slažem se sa Mod! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 10:58:50   
Jacaca
Gde si bre Mod, nemogu te videti nikako. Ima li mucnina, si dobro?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:02:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

indikacija za trudnoću.


user posted image

Simptoma trudnoće. Nije to indikacija, nego pokazatelj.

Što ne uradiš test Shishice?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:02:58   
Shishica
Hvala Mod.. Cekacu do uvece pa cu kupiti.. Ili cu cekati jos sutra.. Ne bi da gledam u jednu crtu..
Hvala vam sto ste tu sad kad mi bas trebate.. Mislila sam da necete.. user posted image
Ljubim vas sve user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:04:51   
Jacaca
Jao draga pa to bi bilo ekstra, radi ujutru test.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:06:04   
Trcosava
ja se nešto ne sećam da sam imala bilo kakav sekret, ali znam da 11 sati uveče nisam mogla da dočekam i da su me grudi bolele kao nenormalne.
imala sam jednu trudnoću i morala da je prekinem, i tada su isti zaci bili i ni onda a ni sada nisam imala mučnine :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:08:16   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

indikacija za trudnoću.


user posted image

Simptoma trudnoće. Nije to indikacija, nego pokazatelj.

Što ne uradiš test Shishice?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jel znaš da sam dva minuta razmišljala kako se beše kaže! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:09:54   
Shishica
Ma ovaj moj ima da mi se smeje! Rekla sam da vise nikad necu upasti u to da mislim da sam trudna..ali i nisam sve do sad..ovo se bas cudno desava nesto..a pila sam raptenK kao i uvek pre nego sto treba da dobijem pa me sad i to uhvatilo da li ce skoditi..ali ne verujem..
I tako.. Sad bi samo brbljala od nervoze..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:12:22   
Trcosava
samo ti nama brbljaj - ako ti to pomaže :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:14:14   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ma ovaj moj ima da mi se smeje! Rekla sam da vise nikad necu upasti u to da mislim da sam trudna..ali i nisam sve do sad..ovo se bas cudno desava nesto..a pila sam raptenK kao i uvek pre nego sto treba da dobijem pa me sad i to uhvatilo da li ce skoditi..ali ne verujem..
I tako.. Sad bi samo brbljala od nervoze..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma neće ti biti ništa! Ali pošto sumnja postoji nemoj više ništa da piješ!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 11:16:21   
Shishica
Pa moracu da brbljam user posted image
Necu jos nista da kazem mojoj jacoj polovini..samo ce da me zeza ili ignorise..
Sad sam ko mali pas iz crtaca koji skakuce oko velikog i zapitkuje...

Necu nista da pijem vise, zao mi i sto sam kafu pila.. Al' nemojte da mi se smejete kad vam javim da sam dobila (ako dobijem)..

Nego, stvarno Mod, kako si nam ti? Kako bebac? Kako muz? Kako sve? user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 19.6.2009 11:18:44 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 12:11:10   
Shishica
Evo.. Nema user posted image jos..
Nisam kupila juce test jer mi ne da ovaj moj muski..Kaze sta imam da kupujem to, ako je beba - beba, ako nije - nije..
Lako je njemu.. Njemu se ne desava nista..A radovao bi se, znam..
A nije mi bas pametno da ne radim test.. mislim.. moram znati sta se desava i da ... ma znate vec...
Malo sizim...Oprosticete mi..user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 12:14:58   
prolece
nemoj ni da mu pricas da si kupila. bolje ti uradi nego da cupkas po kuci od nervoze.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 12:53:03   
Tara
Uradu test, nemoj da nas drzis u neizvesnostiuser posted image
Drzimo ti fige user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 16:44:06   
Shishica
user posted image
Pa dobro.. Danas ne mogu, a ni sutra..da kupim.. Jedino da kupim u ponedeljak za utorak..
Bas ste blesave..user posted image
A danas me ubedjivao kako sigurno nisam trudna nego sam se mnogo nervirala i bila sam mislila da mi je pas mrtav pa smo ga nasli (slep je i skoro skroz gluv, zavuko se u tudje dvoriste i mi mislili da je tamo otisao i udavio ga pas veliki. Ja preplakala dan, razbolela se, a onda ga uvece tata i ja cujemo jednom, trazimo tamo, njega nema, oko ponoci je poceo jako da laje i cekali smo jutro i tata ode i nadje ga u rupi za septicku koju su krenuli da kopaju... Sav je bio zabunjen, izudarao se dok nije shvatio da smo ga vratili kuci i popio punu ciniju vode).. Eto vidite sta me snaslo.. Zato me odgovara od ideje da sam trudna..
Ali u utorak cemo znati...pa makar!!!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 16:49:49   
Sneža
Tako bi nam sad trebala jedna nova trudnicauser posted image user posted image
Shishica obraduj nas!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 16:57:37   
Shishica
Hocu ja.. Al.. user posted image
Nadam se da cu imati lepe vesti..Ako ne sad onda sl.mesec.. Sve bi vam detaljisala!user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 17:06:19   
sneza24
Evo da i ja kazem koje sam simptome imala.Natekle mi grudi,odjednom mi svi grudnjaci mali,bolele me bradavice,uzasno,nisam dozvoljavala mm da ih pipne.Stalno mi se spavalo,pisalo.Bila sam uvek nekako neraspolozena.Imala sam grceve i onda mi je kasnila menstruacija vec 8 dan i onda sam otisla kod dr i ona mi je potvrdila trudnocu.Uopste nisam bila svesna tih simptoma dok mi dr nije rekla da sam trudna i kad sam dosla kuci i malo ramislila o tome kakva sam bila prethodnog meseca.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 17:13:08   
Shishica
E Snezo, imam i ja to samo sam se jednom toliko zdala u simtome da sad ni u jedan vise ne smem da verujem skroz..
Evo sad cetvrti dan cekam da dobijem, svaki se dan osecam kao da ce sad da kane..
Bradavice me bole vise nego grudi.
Ledja me bole..
U toku dana bude malo gore pa malo bolje.. nije ujednaceno.. ali uvek mi je neki pritisak u stomaku..
Juce se dva puta javio taj sekret gust, belo providan i tegli se toliko da sam jedva obrisala, uvijala sam oko papira da pi se otkacilo providno to.. user posted image izvinjavam se na detaljisanju user posted image
Sad skoro nema ni sekreta ili ima ali nije bas takav..
Ne znam sta jos da kazem..

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 17:14:35   
Ana RR
Navijamo, navijamo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 17:18:41   
sneza24
Zaboravila sam da kazem da sam imala i ja takav sekret.Ali ja uopste nisam bila svsna tih simptoma jer smo mi pokusavali vec 6 meseci i kako do tada nije bilo nista nisam obracala paznju ni na sta jer se nisam nadala da cemo uspeti bas tog meseca.Ja se iskreno nadam da si trudna.Jedva cekam da nam javis.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Znaci trudnoće
20.6.2009 17:20:54   
Shishica
Hiiiiiiii, ju! Ju!
I ti si imala takav?
JooOj.......
Pa eto..kazem ja ovom mom "nevernom Tomi"..

Javicu ja vama...
Ljubim vas sve.. user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Znaci trudnoće
21.6.2009 18:08:19   
Shishica
Ovo je uzas! Od nervoze me boli vec glava i muka mi je, stomak me vec pet dana boli kao da sam dobila, a nisam!!! user posted image user posted image user posted image
Moj realisticni verenik mi se samo smeje!
A ja cu puci..
Ne mogu vise.. Znam da cete mi reci da kupim test... Pa i hocu..sutra poslepodne..
Ali bas me izludjuje..
Ako nocas ne dobijem onda stvarno..
Rekla sam mu da ako saznam da sam trudna u inat necu ni da mu kazem, nego cu reci da sam dobila, a on ce meni: "A ja kao necu i sam znati, gurnem ti ruku u gace i vidim." ZAMISLITE! Bezobraznik jedan! I smeje mi se stalno.. Ko opicen..
Opicicu ja njega jednom sa testom, ako ne sad onda jednog dana!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Znaci trudnoće
21.6.2009 18:13:41   
Verus
shishiceuser posted image bas bi bilo divno! koliko ti kasni?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Znaci trudnoće
21.6.2009 18:15:44   
Verus
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Sneža

Jedem kao luda sve sto stignem,rekla sam mm ako me ne sacekaju jagode i tresnje kad stignem kuci,bolje da se seli,piskim cesto,bradavice nadrazene(mada je tako uvekuser posted image ),spava mi se stalno i kad treba i kad ne treba,i pitam vas jesam li trudna???user posted image
Mac dobro doslauser posted image


(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here