|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
21.6.2009 18:21:04   
Shishica
Pa evo peti dan je prosao kako cekam da dobijem i tako se i osecam.. znaci cetiri dana kasni..
Postajem histerija u sebi....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Znaci trudnoće
21.6.2009 18:23:42   
Verus
user posted image joj bojim se da se radujem i ulivam ti nadu, ali TO JE MOZDA TO!!!! Jedva cekam sutra ajde brat pisaj na test da znamo svi!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Znaci trudnoće
21.6.2009 18:29:01   
Shishica
Pa nemam test za sutra user posted image
Kupicu ga sutra a popiskicu ga u utorak..
Nego eto, morala sam da vam se pozalim... user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 16:01:16   
Hocubebu
Cao devojke, ovde sam prvi put...
Imam jedan problem imala sam mest. 22 maja od 30-5 juna ja i moj dragi smo isli do kraja, trebala sam dobiti 19 juna ali sam dobila 15 i to dosta oskudnije trajalo 4 dana roze, crveno braon...jos uvek me probada stomak dole i bole me grudi...
Jel moguce da sam trudna...user posted image
Posto mi je sutra rodjendan volela bi da uradim test i da mi pokaze user posted image e to bi mi bio naj lepsi poklon za rodjendan....
jel rano za test?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 16:26:35   
Tara
Prvo cu da ti pozelim dobrodoslicuuser posted image user posted image
Ako mislis da si trudna a da si ipak dobila menstruaciju, onda ti za test nije rano!
Mada je najbolje da uradis Beta Hcg, i tako ces biti 100% sigurna.
Zelim ti user posted image i da ti user posted image user posted image bude poklon za rodjendan!

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 16:30:26   
sanji
Test ti pokazuje ranu trudnoću već od desetak dana,teko da nije rano ako računaš prošlu !!! ne znam šta da ti kažem za to što si imala ovog meseca, ja nisam ali kažu da neke žene imaju šak prva 2-3 meseca u trudnoći!!!user posted image Držim ti fige user posted image !

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 16:36:41   
sanji
Ja inače nisam imala nikakve znake, ali baš nikakve. user posted image Meni je kasnilo samo 4 dana a pošto su mi uvek bile na 28 ja uradila test (bio pozitivan) i sutradan otišla kod moje doktorke ( i ona potvrdila ). Odmah je videla da ih jeuser posted image user posted image ! I sad da mi ne raste stomak i da se ne umaram malo brže ne bih ni znala da sam trudna!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 16:39:08   
Hocubebu
Ovu sam dobila 4 dana ranije, i jos mnogo mnogo oskudniju, a inace imam obilne menst. evo i posle toga me grudi otkidaju koliko me bole...
e kupicu test pa javljam ujutru sta je bilo...
e bila bi najsrecnija  osoba na svetu, i to jos za rodjendan...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 16:41:45   
prolece
ne bih da ti ulivam laznu nadu, ali meni je bilo tako u prvoj user posted image , pa sam cak i sledeca 2 meseca u vreme kad je trebalo da dobijem imala slabo krvarenje, rozikasto par kapljica.

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 22:48:32   
Hocubebu
Kupila sam test...nadam se da ce mi se pojaviti user posted image ...kao sto rekoh sutra mi je rodjendan, pa bi mi to bio najlepsi poklon za rodjendan....
Jedva cekam jedno...user posted image
Uh bas me nesto strah, da se ne razocaram....user posted image
Ljubim vas sve....user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Znaci trudnoće
23.6.2009 22:57:11   
Tara
Drzim ti figeuser posted image user posted image

Imas temu cekamo dve crtice ,tamo mozes da proviris
KLIKNI OVDE

< Poruku je uredio Tara -- 23.6.2009 22:59:06 >

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 0:17:06   
Anoniman
Dobrodošla Hoćubebuuser posted image

Prošla ponoć... SREĆAN TI ROĐENDAN! Obraduj nas! user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 0:17:37   
Anoniman
Shishice, jesi kupila test??? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 7:46:35   
Shishica
Danas Taso! Danas! Pustio me je moj muski da cekam toliko dugo, nije mi dao pre da kupim.. Sutra cu znati!!!

Kad se probudim nemam nikakva boluckanja, ali cim pocnem da mrdam tupo me boli stomak, ponekad secne ostro. Grudi nekad manje nekad jako bole. Spava mi se.. Ma svasta, samo se mislim da ne umisljam.. Ali i pored slicnih simptoma kao kad treba da dobijem (samo malo cudnije) ipak ne osecam da cu dobiti... Samo uvece kad legnem pocnem da placem misleci sta me ceka sutra..

V.V.Sveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 9:04:57   
Hocubebu
Radila sam test...i jedna crta...bas sam tuzna...i to za rodjendan....
nista mi nije jasno i dalje me bole grudi i donji stomak....
a sve mi je u redu kad sam isla kod doktora...nemam upale materica na mestu...
jedino to osudno krvar. idem sutra kod lekara...
sta mislite jel moguce da test pogresi?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 9:49:16   
dunja RR
a kada nisi trebala da dobijesuser posted image ?

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 10:30:29   
Hocubebu
ma dobila sam 4 dana ranije, ali dosta osudnije...i jos me bole grudi...i stomak kao da cu da dobijem...tup bol...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 15:51:16   
Shishica
Kupili smo test. Dosla sam kuci i dobila...
Kaze mi moja ljubav:"Lepo sam ja rekao da cekamo do uvece.."
Uvek bude upravu, za sve....
Rekla sam mu pa dobro ostace test za drugi put..
Kaze..videcemo posle mora..
Volim ga najvise na svetu.. user posted image

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Znaci trudnoće
24.6.2009 15:56:23   
Shishica
Verovatno je bilo od stresa. Bila sam sa mamom kad je radila abraziju, gledala devojku koja je imala spontani, posle mi mama otisla u bolnicu, mislila sam da je mog psa udavio komsijski pa smo ga posle nasli..ispiti.. Mnogo sam se nervirala.. Nadam se da je samo to u pitanju, da nije nesto ozbiljnije ili da je bila trudnoca pa sad odlazi..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Znaci trudnoće
25.6.2009 20:03:15   
Modessty
Već sam pisala al evo za Kiki i Taruuser posted image

Od dana kada sam trebala da dobijem počeo da me tišti stomak. Nedelju dana sam mislila "evo sad će". I nije došlo. Bilo mi je po malo muka. Test sam uradila desetak dana nakon očekivane i rezultat je bio šokantan! user posted image user posted image
Grudi su počele da me bole par dana nakon toga.
I dalje mi je muka po ceo dan. Retki su trenuci bez mučnine. Sokove ne mogu da pijem - samo jogurt i vodu. Slatko ne mogu da jedem (user posted image šmrc za čokoladu sa keksom). Po nekad imam grčeve u stomaku.
Eto to je to.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Znaci trudnoće
25.6.2009 20:05:25   
Kiki BG
hmmm ti si imala te simptome nakom ocekivane user posted image .... e ovo pocinje da me brine... jer meni se "nesto" sada desavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Znaci trudnoće
25.6.2009 20:12:28   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

hmmm ti si imala te simptome nakom ocekivane user posted image .... e ovo pocinje da me brine... jer meni se "nesto" sada desavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne treba da brineš, ali treba da budeš realna.

Meni je tako bilo kod prve trudnoće. Nekako sam znala još pre menstruacije da sam trudna.
Nemoj ni previše da se nadaš. Onako, oladi malo  i čekaj. To je jedino što možeš!

Srećno!!!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Znaci trudnoće
27.6.2009 15:32:17   
Hocubebu
cao svima....e ovako imam jedan problem.
dobila sam osukudnu mesnt 15 juna tacnije 4 dana ranije nego sto sam trebala da dobijem, Ja i moj verenik se uopste ne pazimo tj, idemo do kraja...danas je 27 jun
mene dosta boli stomak i jajnici, kad sam bila kod lekara nemam nikakve upale i slicno...
Jel moguce da sam trudna pa me zato boli toliko stomak i jajnici, ili je u pitanju ovulacija...
Molim vas pomozite mi...jer radimo na bebi....user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Znaci trudnoće
27.6.2009 15:33:36   
Anoniman
A kad si bila kod lekara? 

(odgovor članu Hocubebu)
  Direktna veza do poruke: 249
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 15:34:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hocubebu)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here