|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
23.1.2011 23:47:12   
vonavoj
ivo,ne bi da te razocaram,ali ipak mislim da ce user posted image stici,malo ti se ciklus vraca na staro,a i to rozikasto ne obecava!user posted image user posted image ali evo ti malko podrske i user posted image ..bice,bice!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 8:23:43   
Ana007
Kada sam posumnjala da sam trudna uradila sam test,bio je negativan,posle jedno 7 dana,trebala sam da dobijem,a nisam(inače mi je tačna u dan),odmah sam znala,uradila sam opet test i pokazao jeuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 10:39:07   
bubulence
iva80 ima li nesto novo? ono sto si sinoc napisala moze da bude svasta a ne mora da bude nista user posted image . ipak, srecno...

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 10:41:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana007

Kada sam posumnjala da sam trudna uradila sam test,bio je negativan,posle jedno 7 dana,trebala sam da dobijem,a nisam(inače mi je tačna u dan),odmah sam znala,uradila sam opet test i pokazao jeuser posted image



Sto znaci da onaj test koji sam ja radila pre par dana moze da bude netacan. Sacekam jos dva dana pa radim novi.

(odgovor članu Ana007)
  Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 10:56:59   
zeljo
IZVORNA PORUKA: iva80


Ja imam samo jedno pitanje, da li ima onih koje nisu imale ama baš nikakav simptom sličan PMSu tj da im je jednostavno zakasnila menstruacija i da je to bilo to?! user posted image
Thanks!


P.S.- I da u ovoj godini sve mi čekalice postanemo mame!!!


Ja sam ti tipican primer da ima onih koje nisu imale nikakav simptom slican PMS-u. Menstruacija zakasnila i tek 10 dana po kasnjenju sam se usudila da uradim test, cak nisam ni zelela ranije da se ne bih razocarala.
Jedini znak trudnoce, na koji sam tek po ustanovljenoj trudnoci, obratila paznju su bile uvecane grudi, i to nisam ja primetila nego mm. user posted image Kasnije se javila i blaga mucnina koja je trajala par nedelja, kao i bolne grudi.

Najiskrenije se nadam da cete sve vi cekalice uskoro ugledati user posted image

< Poruku je uredio zeljo -- 24.1.2011 10:57:38 >

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 11:05:41   
jabudic
Ivo, srecan rodjendan, nadam se da si ugledala svoje user posted image , a ako misi nadam se da se to dogodditi vec sledeceg mjeseca user posted image

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 17:24:27   
iva80
IZVORNA PORUKA: jabudic

Ivo, srecan rodjendan, nadam se da si ugledala svoje user posted image , a ako misi nadam se da se to dogoditi vec sledeceg mjeseca user posted image


Hvala draga moja!!!
Od jutros imam siptome ko pred vešticu, javio mi se tamni sekret a i jajnici mi se 'javljaju'...izgleda da će Vonavoj biti u pravu...
Kako god.... DA SMO SVE MI, A I NAŠI MMovi sa nama, ŽIVI I ZDRAVI!!! I DA ŠTO PRE PROŠIRIMO NAŠE PORODICE SA   JEDNO, DVOJE ILI TROJE BEBANA  user posted image    user posted image   user posted image    user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 20:07:03   
Damajante
Drage dame,

Moram nešto da vas pitam. Ne znam na kojoj temi, nadam se da nije problem što pitanje postavljam na ovoj.
Malo pre sam radila baby rapid i pokazao je drugu crtcu. Ali bledu. Vidi se, nije da se bas jedva nazire. ALi je bleda nije kao kontrolna crta.Jel to to?
Ciklus imam na 25-26 dana, danas je 29 dan. Jutros sam imala jednu braonkastu tackicu na ulosku i to je to. A ceo dan me boli stomak kao da cu svakog momenta da dobijem. Cak sam jutos kada sam kretala na posao, popila flugalin kao bolece me stomak dobicu u toku dana sigurno.
Planiram da ujutru ponovim test sa prvim jutarnjim urinom. Šta mislite da se nadam da je to to?

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 20:38:42   
bubulence
damajante moguce da jeste user posted image user posted image user posted image , mnogo puta sam cula da je ta druga crta bila jedva vidljiva a da je trudnoca prisutna. inace je sasvim normalno da imas sve simptome da ces svakog trenutka da dobijes user posted image , a na kraju budu user posted image . ali ipak ujutro ponovi test sa prvom jutarnjom mokracom. od srca ti zelim da ponovo ugledas crtice i da nam se pridruzis.....

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 20:42:25   
vonavoj
ivo80..mogu samo da teuser posted image i u pravu si,da smo zivi i zdravi!
damajante,svak crtica,pa cak i bleda predstavlja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 21:14:11   
Damajante
Jao devojke hvala!! Bas mi znaci.
Ujutru ponavljam test, pa ako se pojavi crta idem odmah da dam krv da budemo sto posto sigurni. MM se vec raduje, ali ja jos ne. Sve mi nesto sumnjivo.
hvala puno, javljam sta je bilo!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 21:48:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Damajante

Jao devojke hvala!! Bas mi znaci.
Ujutru ponavljam test, pa ako se pojavi crta idem odmah da dam krv da budemo sto posto sigurni. MM se vec raduje, ali ja jos ne. Sve mi nesto sumnjivo.
hvala puno, javljam sta je bilo!


ajde ajde, pa da nam ujutro javis da si ponovo ugledala user posted image , user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 21:52:28   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA:
Od jutros imam siptome ko pred vešticu, javio mi se tamni sekret a i jajnici mi se 'javljaju'...izgleda da će Vonavoj biti u pravu..



Meni su to bili simptomi prve trudnoce...mislila sam svaki dan da cu dobiti ..
A tako je i sad... sa user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 22:04:54   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Damajante

Drage dame,

Moram nešto da vas pitam. Ne znam na kojoj temi, nadam se da nije problem što pitanje postavljam na ovoj.
Malo pre sam radila baby rapid i pokazao je drugu crtcu. Ali bledu. Vidi se, nije da se bas jedva nazire. ALi je bleda nije kao kontrolna crta.Jel to to?


I meni je bila jedva, jedva vidljiva na oba testa, ali evo bebac raste. Vjerovatno da je to to, uradi ujutro opet, ali ocekuj da ces ugledati user posted image user posted image

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 23:21:08   
Malecka074
Ponovi test sutra ili prekosutra, da bi bila sigurna.
Drzim fige da budu vidljive user posted image !user posted image


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Znaci trudnoće
24.1.2011 23:27:55   
iva80
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA:
Od jutros imam siptome ko pred vešticu, javio mi se tamni sekret a i jajnici mi se 'javljaju'...izgleda da će Vonavoj biti u pravu..



Meni su to bili simptomi prve trudnoce...mislila sam svaki dan da cu dobiti ..
A tako je i sad... sa user posted image



Anck, jesi li imala i ovaj braon sekret? Ja ga nazivam sekretom jer ne znam kako drugacije da ga nazovem, danas mi je dva puta bio na ulosku...sada odoh na spavanje...veceras jajnici se nisu ni 'javljali'... Videcu, pa ako i sutra bude ovako, onda ću u sredu ujutru da uradim testić user posted image

Laku noć drage moje!!!!

I da, Anck, svaka čast za tvoje crtice i dete/dečicu!!!!!  user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Znaci trudnoće
25.1.2011 9:13:48   
Damajante
Radila sam jutros, isto kao i juce. Ima dve crtice, ali meni se nesto cini da je bledja nego juceuser posted image
Mm kaze da je isto, a ja sam ocekivala tamnije s obzirom da je prvi jutarnji urin.
Stomak me vise ne boli. Samo grudi.
Ne znam sta da mislimuser posted image  Da li beta hcg iz krvi moze da se radi odmah, ili da sacekam jos par dana? I da li mora ujutru da se vadi krv bey da se pije, jede ili nema veze?

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Znaci trudnoće
25.1.2011 9:16:25   
Olga75
Damajante , ako je test pokazao dve crtice mislim da mozes da radis betu i nema veze da li si jela ili pila. Ja sam prvi test radila nedelju dana nakon izostanka user posted image a ponovila ga nakon tri dana .
To sto nemas drugih simptoma ne mora nista da znaci .user posted image user posted image user posted image za user posted image ili user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Znaci trudnoće
25.1.2011 9:17:16   
jabudic
Nema veze sto je blijeda, i meni je bila bledja nego prva, ali jedva vidljiva. To je to, sigurno, idi uradi betu, i cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Znaci trudnoće
25.1.2011 12:42:50   
bubisarba
Evo zenske da i ja podelim neka svoja iskustva sa vama. Jednog meseca mi je user posted image kasnila 21 dan, nije bilo nikakvih PMS i bila sam ubedjena da sam user posted image . Test je bio negativan, pa sam vadila hcg i pokazalo se da nije u pitanju user posted image . Posle par dana je stigla user posted image . A onda, sledeceg meseca, imala sam sve PMS i poslednje sto mi je padalo na pamet bilo je da sam user posted image . Medjutim, posto mi je kasnila 13 dana, ja uradim test, koji je istog trenutka pokazao user posted image . Ko ce mu ga vise znati sa tim simptomima.

Inace sto se tice te blede druge crtice, i mojoj drugarici je bilo tako, slabo vidljiva druga crtica, i evo je za koji dan ulazi u 8.mesec.


_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Znaci trudnoće
25.1.2011 12:57:38   
MarijaBg
Dajamante, mislim da slobodno mogu da kazem user posted image i cestitam...
Ja sam radila posle 2 dana kasnjenja user posted image , bile su jasno vidljive obe, ali u uputstvu lepo pise, cak iako je jako bleda, to je touser posted image user posted image user posted image
Sto se mene tice, ja sam odmah otisla kod ginekologa, koja mi je potvrdila trudnocu, videla je mesak...

(odgovor članu bubisarba)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Znaci trudnoće
25.1.2011 15:07:04   
iva80
Damajante user posted image   čim ima druge crtice, makar i blede to je zasigurno user posted image !!!
BRAVOOOOOOO!!!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Znaci trudnoće
26.1.2011 12:43:31   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: iva80

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA:
Od jutros imam siptome ko pred vešticu, javio mi se tamni sekret a i jajnici mi se 'javljaju'...izgleda da će Vonavoj biti u pravu..



Meni su to bili simptomi prve trudnoce...mislila sam svaki dan da cu dobiti ..
A tako je i sad... sa user posted image



Anck, jesi li imala i ovaj braon sekret? Ja ga nazivam sekretom jer ne znam kako drugacije da ga nazovem, danas mi je dva puta bio na ulosku...sada odoh na spavanje...veceras jajnici se nisu ni 'javljali'... Videcu, pa ako i sutra bude ovako, onda ću u sredu ujutru da uradim testić user posted image

Laku noć drage moje!!!!

I da, Anck, svaka čast za tvoje crtice i dete/dečicu!!!!!  user posted image



Nisam ..ali sam cula da je i to normalna pojava u pocetku trudnoce!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Znaci trudnoće
27.1.2011 16:47:36   
Anoniman
Naredili su mi da napisem svoje znake trudnoce user posted image
Ovako nisam imala nikakve siptome pms-a. Bas nikakve. Javila mi se samo mucnina i glavobolja. I osetila sam blage kontrakciju u donjem stomaku i dva dana mi je pulsirala leva prepona. Danas samo mukica user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Znaci trudnoće
28.1.2011 11:34:17   
slavica.
E mukice moja! Proci ce i to,a i dok se mucis,znaj da sve to ima svoj razlog,i da je vredno toga user posted image
i da,nismo naredile,nego zamolile user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here