|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:36:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Ja opet "sredjujem" ove poruke user posted image
Ma dobro, razumemo se, valjda user posted image
Popadijo Maro i mene boli glava ovih dana, i to ujutru kad ustanem, pa uvece pred spavanje... Moze biti znak user posted image Samo vi pisite vase simptome, da imam u cemu da se pronalazim user posted image user posted image


Ma mene je otkidala cetri dana uzastopno. Mislila sam da ce mozak da mi izadje. user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:42:21   
sandrina 85
user posted image Mene ne, uvece kao da se premorim, takav imam osecaj, ako ne legnem, onesvesticu se! A zgadila mi se hrana, mogu samo nesto slatko da jedem, to je opet znak i PMS-a user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:44:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

user posted image Mene ne, uvece kao da se premorim, takav imam osecaj, ako ne legnem, onesvesticu se! A zgadila mi se hrana, mogu samo nesto slatko da jedem, to je opet znak i PMS-a user posted image


Ja nisam imala potrebu za slatki, jedino sto mi se desilo sa hranom pre nego sto sam saznala za user posted image je dam pojela pola tegle ruske salate i da nisam ni primetila. To mi je tek posle reko popa da sam je solo smlatila za 5 min user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:03:01   
sandrina 85
Hahahaha, a ja pojela sama pola oblatne juce, i posle toga sam pila kuvanog paradajza... Ja mislim da to moze da uradi samo trudnica, ili pominjara user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:05:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Hahahaha, a ja pojela sama pola oblatne juce, i posle toga sam pila kuvanog paradajza... Ja mislim da to moze da uradi samo trudnica, ili pominjara user posted image


user posted image user posted image ne moj se zezas. Ja sam pre dva dana napravila takav zastoj creva da je htela noga da mi otpadne user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:13:06   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Inica

Helena, i ja treba da ne 'ne dobijem' isto tu negde, tj 14og.. tako nesto.. zajedno cemo da cekamo simptome  user posted image


user posted image  Jeeeeee!!!Imam sa kim da uporedjujem simptomeuser posted image  Chekamo zajdenouser posted image user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:14:55   
*helena*
Inice ,a znas li kada je bio bas "TAJ" keksuser posted image ? Meni je 30og,ali nemam pojma da li su mi bili plodni dani jer mi nisu bas bas redovne mece u danuser posted image

< Poruku je uredio *helena* -- 1.2.2011 11:15:25 >

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:16:40   
sandrina 85
Ja nemam pojma kada je to bilo, trudili smo se a kada smo uboli ne znam... Moja M je relativno tacna, na 28-29 dana.

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:21:22   
*helena*
Uh,Sandrina,pa tebi je super,uvek mozes lako da izracunas plodne daneuser posted image

Maro,ja uopste juce nisam skontala da si ti trudna?user posted image user posted image  Tek sad vidim na temi...user posted image user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:40:14   
Inica

IZVORNA PORUKA: *helena*

Inice ,a znas li kada je bio bas "TAJ" keksuser posted image ? Meni je 30og,ali nemam pojma da li su mi bili plodni dani jer mi nisu bas bas redovne mece u danuser posted image

xexe. . Pa ni meni nisu bas najredovnije, ali otprilike dobijam na 31 dan, dan manje-vise. A inace, bili smo aktivni stalno od prestanka M pa do 29og, nadam se da smo "uboli" :D Mozda bi bilo sigurnije da smo bili aktivni jos koji dan, ali necemo se videti neko vreme. . Tako da. . Sad samo mogu da cekam

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:41:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *helena*

Uh,Sandrina,pa tebi je super,uvek mozes lako da izracunas plodne daneuser posted image

Maro,ja uopste juce nisam skontala da si ti trudna?user posted image user posted image  Tek sad vidim na temi...user posted image user posted image


user posted image user posted image Ne primecuje se jos user posted image Ja vas vucem za nosice a vi kako hocete user posted image

(odgovor članu *helena*)
  Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:43:40   
*helena*
Ja cu da navijam da ste uboliuser posted image  Pa da se radujemo zajednouser posted image
Mi smo tek pre neki dan odlucili da je vreme da krenemo,pa polako.. Ko zna,mozda sam ja od onih srecnica koje ubodu iz prveuser posted image  Mada,to su retki slucajevi... Mislim,stvarno je mala sansa,da prvi put krenemo sa tim prekjuce i da se primiuser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 11:58:15   
Inica
E, pa i mi smo se isto sad odlucili za bebce. . Skontala sam da je vreme za drugo. . Cim sam pocela da sanjam bebe :D
ma moguce je ubosti odmah, tako sam ja sa prvim. . Tj tacnije drugi mesec, ali prvi se nismo ni trudili nesto user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 12:29:59   
sandrina 85
IZVORNA PORUKA: *helena*

Uh,Sandrina,pa tebi je super,uvek mozes lako da izracunas plodne daneuser posted image

Maro,ja uopste juce nisam skontala da si ti trudna?user posted image user posted image  Tek sad vidim na temi...user posted image user posted image

Mogu, ali ne znam da li ih imam!? Moram na Folikulometriju sad ako dobijem, pa posle toga, jer imam neki mali disbalans hormona (0.07) user posted image Ali sve to moze da utice na O... oplodnja je slozen proces, pogotovo kod mene, dve godine jos malo i nista user posted image


< Poruku je uredio sandrina 85 -- 1.2.2011 12:31:15 >

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 12:40:07   
*helena*
IZVORNA PORUKA: Inica

E, pa i mi smo se isto sad odlucili za bebce. . Skontala sam da je vreme za drugo. . Cim sam pocela da sanjam bebe :D
ma moguce je ubosti odmah, tako sam ja sa prvim. . Tj tacnije drugi mesec, ali prvi se nismo ni trudili nesto user posted image


I ja sanjala bebe!!!!!!user posted image  

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 12:42:04   
*helena*
IZVORNA PORUKA: sandrina 85

IZVORNA PORUKA: *helena*

Uh,Sandrina,pa tebi je super,uvek mozes lako da izracunas plodne daneuser posted image

Maro,ja uopste juce nisam skontala da si ti trudna?user posted image user posted image  Tek sad vidim na temi...user posted image user posted image

Mogu, ali ne znam da li ih imam!? Moram na Folikulometriju sad ako dobijem, pa posle toga, jer imam neki mali disbalans hormona (0.07) user posted image Ali sve to moze da utice na O... oplodnja je slozen proces, pogotovo kod mene, dve godine jos malo i nista user posted image



A jesi li probala nekad da radis one test trake na ovulaciju?Jesu li pokazale ista? Nemoj da brines,znam dosta ljudi koji nisu imali probleme pa nisu mogli godinama da naprave bebu,a i one koji su imali probleme,pa su je napravili ;) Bice beba,samo polakouser posted image

_____________________________

crta,crta,crtica,gde je moja bebica? :))
sa nestrpljenjem cekam da uradim test,
pa da vidim lepu vest!! :)))
cak i ako bude crtica bleda,ja znam da je to mala beba!
hajde bebo brzo juri,da te vidim,bas mi se zuri!! :))

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 13:07:19   
Inica
sanjati user posted image .. to je onda to user posted image ja sam sanjala skoro i blizance.. dva decaka.. xexe..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 13:18:13   
Anoniman
devojke, imate TEMU o lh trakicama

(odgovor članu Inica)
  Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 15:10:53   
sandrina 85
Bice Helena .... Sad idem na Folikulometriju kad mi dodje i prodje M... to je najsigurnije.
Al' ovaj put se iskreno nadam da sam user posted image i tebi zelim isto, i puno puno jasnih simptoma user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 18:03:37   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: sandrina 85


IZVORNA PORUKA: vonavoj

hm,mozda sam i ja user posted image ..a ni ne znam!user posted image user posted image kasni,a imam osecaj da samo sto nije stigla!user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Navijam user posted image


hvala draga! pocela sam i ja da se nadam! jer je jos nema..mada su prisutni simptomi kao da ce stici,ali vidim da je to dosta devojaka imalo! a inace,temperaturu bi trebalo meriti samo ujutru,ili se varam? da li je tokom celog dana temperatura povisena? morala bi da proverim!



< Poruku je uredio vonavoj -- 1.2.2011 18:04:00 >

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 18:05:21   
Olga75
Vonavoj da te ohrabrim ceo prvi i dobar deo drugog meseca trudnoce prosao je u osecaju da cu svakog momenta dobiti tako daaaaaa drzim fige user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 18:14:00   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: Inica

sanjati user posted image .. to je onda to user posted image ja sam sanjala skoro i blizance.. dva decaka.. xexe..

Verovala ili ne, ja sam sanjala moju devojcicu, i sada kada zatvorim oci vidim joj lik, gusta kosa na mm i ooogroomne zelene oci, a prcast nos na mene, i pune usne :)
A to je to, pogotovo ni manje ni vise BLIZANCI user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 18:16:01   
Anoniman
Nikakve znakove nisam imala,bila sam ubedjena da cu da dobijem.Grudi su me bolele,stomak boluckao,bubuljice,sve kao pred ciklus.

(odgovor članu sandrina 85)
  Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 18:18:46   
Volta
VON,imaš pp

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 18:55:40   
vonavoj
o drage moje devojke,dajete mi nadu,nadam se da nece biti lazna! user posted image user posted image user posted image ako ste i vi imale ovakav osecaj,Boze pomozi i da sam i ja user posted image user posted image user posted image user posted image
tnxuser posted image

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here