|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 22:17:22   
magde
JAO jovana bas je lepo ....kod moje prodavnice prodaje se ove stikerse ima svasta i u moju sobu ima bas neke interesantne kao ....platnene su pepel;juge i ptice neke u kafez neke okolo i cvece slikacu i postavicu ih bas su lepe  a imam i neke platnene slike da kazem sa dece nesto kao sara kej

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 22:19:00   
magde
user posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 7:09:18   
jovana j
Hvala vam Zivka, Magde user posted image Jao jeste medeno ispalo, to sa nalepnicama user posted image Nadam se da ce i user posted image da se svidjaju! Super je ta ideja sa nalepnicama... ja se jos uvek nadam da cemo jedan zid ovaj famozni u dnevnoj sto smo ofarbali u crveno, oblepiti nekom onako bas,bas lepom tapetom sarenom. Videcemo... za sada ne, ali otom potom... to je meni zelja. user posted image

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 7:23:40   
smeskicTB
jovana, prelepo je! prelep kutak!user posted image bas te kucice mi se dopadaju..jer nisu uobicajene..a i napravili ste divnu kombinaciju izabrane boje na zidu, zatim lutkica iznad kreveta..
ja imam istu lampu kao i vi..ikeina je..cuvam je za bebironcice;)

da li mi mozete reci da li se ovi stikeri lako skidaju sa zida, a bez posledica po zid?
mi smo u iznajmljenom stancicu i dao bog i kada se bebice rode bicemo u njemu3-4meseca, pa se selimo u kucu koja ce biti gotova, pa sam mislila tamo da sredim sobicu..ali bih mozda stikercice probala i ovde gde smo..

jovana, gde si kupila za krevetac visece igracke?

ja sma juce gledala onaj metar stiker..mada mislim da su oni na dascici prakticniji zbog cuvanja kasnije..

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 7:33:52   
zivka
Smeskic -stikeri tj friz tapeta mislim da su skupi(to su oni u nizu prodaju se gde i tapete) za "privremeni smestaj. Ja sam u istoj fazi smestaja tako da sam uzela kod kineza po 200din kartonske koji pozadi imaju kvadratic obostrane trake
Nesto ne mogu od juce da ubacim fotku! Ima je kod mene u albumu- za naseg princa-druga fotka po redu


< Poruku je uredio zivka -- 25.8.2011 7:36:09 >

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 7:49:11   
smeskicTB
zivka, hvala ti punooo!
razumela si me! prosto ne znam koliko cemo tacno ostati..mozda cak budemo i manje, pa odemo kod moje mame..jer ce mi lakse biti od nje da se selim u kucu..da pri selidbi ona bude sa bebicama, a ja da sredjujem u kuci..
a gazdarica nam je divna zena i imala je lose iksutvo sa prethodnim stanarima..a ne bih ni da ulazim u investiranje i krecenje, prekrecavanje priviremenog smestaja..usli smo u sveze okreceno..

koja je cena ovih stikera koji su kao tapete..?

sada cu pogledati tvoj albumuser posted image

evoo, pogledala sam..premedene su zivotinjice! pa ovakve iste sam vidjala kod mene u jednoj prodavnici decije opreme..i oko 700-800din su bile..
jedna zivotinjica je 200din? sta sve jos ima?
i mislis da ce se lepo skinuti sa zida, bez posledica?user posted image


< Poruku je uredio smeskicTB -- 25.8.2011 7:52:22 >

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 7:51:22   
jovana j
Hvala Smeskic draga user posted image
Te nalepnice nisu ´´opasne´´ po zidove, osim ako ih ne lepis preko tapeta, tako je bar pisalo na tom pakovanju koje je mm uzeo. Ako se zalepe preko tapeta pisalo je da prilikom skidanja mogu da se ostete tapete, da se odlepe, ali ako je zid nema brige.


IZVORNA PORUKA: smeskicTB

jovana, prelepo je! prelep kutak!user posted image bas te kucice mi se dopadaju..jer nisu uobicajene..a i napravili ste divnu kombinaciju izabrane boje na zidu, zatim lutkica iznad kreveta..
ja imam istu lampu kao i vi..ikeina je..cuvam je za bebironcice;)

da li mi mozete reci da li se ovi stikeri lako skidaju sa zida, a bez posledica po zid?
mi smo u iznajmljenom stancicu i dao bog i kada se bebice rode bicemo u njemu3-4meseca, pa se selimo u kucu koja ce biti gotova, pa sam mislila tamo da sredim sobicu..ali bih mozda stikercice probala i ovde gde smo..

jovana, gde si kupila za krevetac visece igracke?


ja sma juce gledala onaj metar stiker..mada mislim da su oni na dascici prakticniji zbog cuvanja kasnije..



Sad ja nisam sigurna na koje visece igrackice mislis?? Ako mislis na vrtesku, ili kako se to zove, sa tim leptirima i cvetovima, to je drveno, visice mu iznad glavice, to smo uzeli u jednoj prodavnici ´´Baby land´´ ovde, a ako mislis na kravicu koja spava na zvezdi, to je muzicki mobil, ona svira, nju sam u nekoj bebecoj radnji uzela, ona je marke ´´Belini´´. Eto ako sam ti pomogla nesto...

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 7:54:11   
smeskicTB
jovana, punooo si mi pomogla! hvalaaa!user posted image
josam sam rano od uredjivanja..ali ja volim da prikupim informacije!

mislila sma na vrtesku sa cveticima..kao med je!

a gde ste vi uzeli stikere? to je verovatno pakovanje tih kucica?

na ove visinometre sam mislila..a bas ih ima u baby land-uuser posted image


< Poruku je uredio smeskicTB -- 25.8.2011 8:02:44 >

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 8:03:53   
jovana j
Stickeri su iz www.pandurohobby.com , ´´WallDeco´´- Self-adhesive wallpaper
To je jedna radnja ovde, mm je nasao tamo te stickere... ne znam da li kod nas ima ta radnja, Panduro Hobby? Pojma nemam... user posted image

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dekoracija zidova i sobe
25.8.2011 8:32:13   
Didy
Jovanice, divni su stikeri.user posted image I prelepo izgleda ceo bebin kutak.user posted image
Ja još nisam polepila. Hoću da kupim neku policu za bebinu sobu, a možda i veći krevet da imamo za maženje i dojenje, pa tek kad tome nađemo mesto, odlučićemo gde ćemo stikere.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dekoracija zidova i sobe
1.9.2011 12:43:05   
Ana RR
Jovanice, preeeelepi su vam stikeri user posted image

Mi smo konačno pre par dana polepili nalepnice na zid, Marko već zainteresovano gleda u ovaj crveni autić user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 16:21:24   
smeskicTB
Ana, bas vam je divan kutak! takvu posteljinicu je imala i moja braticina!
gde ste vi uzimali stikere?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 16:43:43   
Ana RR
Kod kineza user posted image Ove životinjice su 200 din a auto i avioni 150 din.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 16:48:18   
PoisonEve
Ana a da li imaju i vecih nalepnica ili samo te male? Mnogo su slatke ove sto ste uzeli al ja bih da uzmem vece, ako imaju, naravno.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 16:49:53   
smeskicTB
Ana, tamo sam i ja mislila da pogledam kada dodje trenutak.
da li se mogu lako skinuti sa zida?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 16:57:55   
Ana RR
PE, koliko većih? Mislim da su uglavnom iste veličine, nisam videla da imaju velike (tipa, preko celog zida).

Smeskic, lako se skidaju. Životinje su kao folija koja je transparentna a kad zalepiš na zid onda boje dođu do izražaja. Avioni su od kartona pa preko imaju isto sjajnu foliju i oni su zalepljeni samo malom kockastom trakom (vidi se na balonu).
Mi smo kupili i neke nalepnice sa Vini Puom ali one su skroz drugačije i nisu nam se dopale pa smo skinuli. Ove životinje su super, skroz su drugačije.

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.9.2011 16:58:13 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 18:49:27   
Maya21
Anci prelepi su stikeri
MM krenuo sa oslikavanjem decije sobe, kad zavrsi ( nece biti skoro jer planira kombinaciju mnogo likova u nekom vozicu iza kojeg ima i pejzaza user posted image za mladjeg i naravno STAR WARS druzinu za starijeg ). Ja jedva cekam da zavrsi, jer znam da ce biti bas ono sto oni vole a posto on ima talenta ( zavrsio je Akademiju )izgledace savrseno user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 19:01:29   
smeskicTB
Ana, puno hvala! razmisljam zbog stancica koji nam je iznajmljen, a da posle ne moram da se petljam i s akrecenjem..a bicemo u njemu svega 2-4 meseca sa bebicama..i ti si mi potvrdila kao i ostale devojke! suuuper!

Majoo, bice vam predivno!
nasa rodjaka je slikala deciju sobu..i ja ovako velikauser posted image volim da sam u njoj!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 20:25:02   
mirjanica
user posted image

ovo su nasi stikeri, kupljeni u Idei!


_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.9.2011 20:38:00   
PoisonEve
uuu, mirjanice, bas su super!!!user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.9.2011 11:09:55   
Anck Su Nmaun
Mirjanice imamo i mi ovakve  user posted image

Mi smo ceeelu sobu izlepili sto zivotinjicama, zvezdicama i crtanim junacima (postavicu sliku kad lepo uslikam )... bas smo svakakve izlepili i plisane , plasticne , papirne... Tarica obozava da  ih redom pipka i da joj ja govorim sta je sta..i onda ona zamnom ponavlja
. Obozava svoju sobicu, kad nismo u njoj uzme me za ruku i odvede pravo u sobu i onda trazi da je podignem i da redom  sve prepipka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.9.2011 13:01:50   
jance
kod nas je sredjivanje sobice u procesu, kupili smo boje, od dole do polovine ce biti svetlo zeleno a od polovine pa do gore ce biti svetlo plava ili kako mm kaze nebo placa.. uzeli smo one perive boje, razlika u ceni je bila nekih 200din po litri a litra pokriva 8 kvadrata..
u sredinu bi volela onu tapetu po duzini ako je moguce sa motivima avioncica user posted image
a i gledala sam u FormaIdeale brosuri da imaju svasta nesto u plavoj boji bas sa motivima avioncica i da nije skupo pa i u to najverovatnije da uzmem user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.9.2011 14:00:36   
Anck Su Nmaun
jance tih trakica imas mooore puta onog kafica gde smo sedele...odusevices se! i stikera svakakvih ....to je neka prodavnica tapeta.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.9.2011 15:43:01   
mirjanica
Anck, i mi smo mislili da dodamo jos neke, ali nije tada bilo u Idei, moracu da pogledam sada da li su dobili! Ima i u Aksi onih gumenih, vini pu i druzina!


_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.9.2011 16:42:57   
Anck Su Nmaun
Ima Vini Pu u Aksi, ma gde god da odes , uvek nalecem na njega naj vise :)
Eto kazem gde sam ja videla svakakvih  i to mi je bas neko sa foruma preporucio radnju ja sam se odusevila! Ima  i Vini pu , Hello kity, Tvity  i svasta nesto...mi volimo Mikija    odnosno mama user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here