|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Apartmani u porodilištima
21.6.2011 13:25:50   
Mizzy
I javi obavezno!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Apartmani u porodilištima
26.8.2011 8:57:37   
senjrita
ja sam se porodila u gak narodni front i bila sam smestena u apartmanima. to je bilo pre tri godine i tada su bili povoljniji. sada dan u jednokrevetnom kosta 12000 hiljada  a u dvokrevetnom 8000. verujte da vredi svaki dinar.sve vam cine,beba moze da bude sa vama kad vi zelite,kad zelite da se odmorite samo pritisnete dugme i sestra dodje i odvede je. osoblje je divno i izlazi vam u susret u svakom slucaju. sve je cisto,imate svoju privatnost,mogu da vam dodju svi koji zele.... ma zaista savrseno..... sada sam trudna po drugi put i vec sam sve rezervisala posto idem na carski rez. nikako se ne bih odlucila da ne odem u apartman,zato nemojte ni vi.....  pozzzzz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Apartmani u porodilištima
7.1.2012 19:01:32   
vidic
Pre je bilo potrebe za apartmanima jer je bilo više ženica u sobama, sada su uglavnom dvokrevetne ili trokrevetne sobe sa svojim kupatilom pa ni nema neke potrebe za apartmaom, a i bolje da imaš nekog sa kim bi popričao i skratio vreme. Kad si sam vreme kao da stoji kada beba nije pored tebe.

(odgovor članu senjrita)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Apartmani u porodilištima
7.1.2012 20:22:22   
Leki 77
U Frontu nije tako. Ima jedno-dva kupatila na spratu.
U aoartmanima svaka soba ima kupatilo, plus sve je na poziv i svi su ljubazni, nasmejani. Prvi put sam bila u jednokrevetnom apartmanu i ni jedan jedini trenutak mi nije bilo dosadno. Po ceo dan je neko bio sa mnom u sobi i komotnije sam se osećala nego drugi put, kada nažalost nije bilo mesta u jednokrevetnom već sam morala u dvokrevetni apartman.
Fenomenalna stvar. Drugi put sam noć provela na odeljenju i bilo mi je muka prilikom svakog odlaska u wc. Nosim ceo neseser pa nemam gde da ga spustim, a ništa ne deluje čisto. Uz to, meni mleko krene odmah, pa mi treba pumpica jer beba toliko ne može da popije. Pa mi onda treba i sterilizator, a u sobama jedva ima mesta za bebe i mame, ni za šta više.
Ma apartman je vrhunska stvar!!!!!

(odgovor članu vidic)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Apartmani u porodilištima
21.11.2012 14:33:46   
coka11
Koja je procedura da se rezervise apartman u Frontu? Mislim, otkud znam tacno da li cu se bas po datumu poroditi.

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Apartmani u porodilištima
25.11.2012 23:19:54   
MajaMV
Ja I da hocu ne mogu u apartman jer ih u Pozarevcu nema, a porodiliste je blago receno uzas, jad I beda:(

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Apartmani u porodilištima
26.11.2012 7:11:57   
Cindarella
Majo,Pozarevljanka si?user posted image user posted image

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Apartmani u porodilištima
26.11.2012 12:37:07   
MajaMV
Pa recimo, tacnije iz Kostolca sam
user posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Apartmani u porodilištima
4.12.2012 10:19:32   
Tiziana
COka11 Pa ti rezervises kad ti je termin pa kad se porodis kazes da si imala rezervisano,pa ako ima mesta ima,ako ne...uglavnom uvek ima mesta,ali doktori drze za svoje pacijentkinje...mozes da vidis sa dr koji te bude poradjao da te smesti,oni to uvek mogu!ja sam oba puta bila u apartmanu i zaista vredi svake pare...oba puta sam zaboravila i da rezervisem i da napomenem mom dr da hodu u apartman pa jeopet uspeo da me smesti.drugi put sam do poslednje veceri bila sama u dvokrevetnom apartmanu...

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Apartmani u porodilištima
6.9.2013 8:46:12   
@leptir
Zdravo svima, da li neko mozda ima sveza iskustva o boravku u apartmanu u NF? meni je termin jako brzo, a ne znam sta da radim... velike su pare u pitanju, a opet ako je u ap tako dobro, ako ti donose bebu kad ti hoces i ako su svi ljubazni, mozda i vredi... molim vas za neki svezi utisak od ove godine user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Apartmani u porodilištima
6.9.2013 22:18:04   
Anya
i mene isto zanima kao i @leptir, termin mi je za 15 dana a ne znam sta da radim, da li apartman ili ne..

(odgovor članu @leptir)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Apartmani u porodilištima
11.9.2013 7:41:29   
@leptir
Nikog 'svezeg' da se javi :-) Anya, kad ti je termin? Mi cemo izgleda da uzmemo ap, mada sam ja i dalje u nedoumici, ali mm insistira.. :-)

(odgovor članu Anya)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Apartmani u porodilištima
11.9.2013 9:42:28   
Tiziana
Ako imate love,svakako uzmite apartman.
CIsto je,imate kupatilo u sobi(sto je po meni naaaajvaznije),mogu da vam dolaze u posetu kad hoce i ko hoce.Bebe donose na 3h na podoj,ako ne zelis da je beba stalno tu oni je posle podoja odnesu,ako zelis oni je ostave,sve je stvar tvog izbora.Hrana je fina,nisu svi bas tooliko ljubazni,ali su generalno ljubazni..
Ja sma oba puta bil,poslednji put pre skoro 2 god i kazem,meni je najbitnije to kupatilo na metar i po od kreveta koje je cisto,mozes da se kupas svakih 10min ako zelis, mozes normalno da ides u wc (jer ce vas tamo pratiti kad ste imale i d ali ste imale prvu stolicu itd),postoje jednokratne 'navlake' za solju itd itd. Postoji i terasa na kojoj moze da se sedi.Ja sam se drugi put porodila krajem septembra i sva 3 dana sam sedela napolju i pila kafu.
Da je puno para, jeste, to se slazem.

(odgovor članu @leptir)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Apartmani u porodilištima
12.9.2013 15:07:50   
@leptir
Hvala Tizijana user posted image Na zalost, istina je da uslovi koje opisujes treba svaka zena da ima, a ne samo ona koja moze da plati, ali zivimo u takvoj zemlji u kakvoj zivimo, da o tome ne vredi ni raspravljati.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Apartmani u porodilištima
12.9.2013 15:21:11   
Tiziana
Naravno,to bi trebalo da je standard,ali na veliku zalost, nije!

(odgovor članu @leptir)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Apartmani u porodilištima
17.9.2013 0:44:41   
Anya
@leptir meni je termin 25.09 i za sada se cini da nece biti ranije danas sam bila na ctg ni k od kontrakcija a bebac super.
Tebi?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Apartmani u porodilištima
12.2.2014 14:48:16   
marijap
Molim vas za informaciju ukoliko ih imate.
Treba da se porodim u maju u Visegradskoj ,pa me zanima cena apartmana tamo(malo svezije informacije) i ako neko ima neki kontakt tel kako bih rezervisala isti na vreme

(odgovor članu Anya)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Apartmani u porodilištima
12.2.2014 18:44:08   
pari
kako znate tačno kad da rezervišete apartman? da li se rezerviše otprilike pa kad krene porođaj, kako se onda to reguliše, ako nije taj dan za koji smo rezervisali?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu marijap)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Apartmani u porodilištima
12.2.2014 18:56:44   
madre
mislim da ne postoji mogucnost da se apartman rezervise.... vec ako je slobodan onog momenta kada tebi treba mozes da udjes. nisam najsigurnija u ovo, ali jesam prilicno, pa ti proveriuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Apartmani u porodilištima
12.2.2014 22:56:57   
Leptiric123
Apartman mora da se rezerviše, tj moze i da se ne rezerviše ali onda su jako male šanse da bude slobodan...tako je bar bilo kad sam se ja poradjala u julu. Mene je mm ubedjivao a ja nisam htela jer ipak za tri-četiri dana po 12000 nije malo. Sada žalim što nisam i sledeći put neću ni da zatrudnim dok ne odvojim pare baš za to...Bila sam u trokrevetnoj sobi...uslovi su ok, ali što moze da vam upadne žena budala kao meni pa to je čudo...smučilo mi se sve. Na sve one poludele hormone još neka lujka da vas nervira svojim glupostima...Ko ima mogućnosti apartman, jednokrevetan (jer u dvokrevetnim umeju nekima da dodju posete po ceo dan pa onda bude horor).

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Apartmani u porodilištima
13.2.2014 10:25:55   
pari
hvala leptirić!
ja bih baš volela...rezervisaću jednokrevetan i nadam se da to tako funkcioniše bez obzira na dan porođaja...
imam još do tad, ali da se na vreme raspitam barem...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Apartmani u porodilištima
13.2.2014 10:37:26   
dunja RR
Pari, ja sam sito čula da se ne može rezervisati unapred, jedino ako je slobodan može se uzeti. Čini mi se da su mi tako rekli za Zvezdaru i Front. Doduše ja ne razmišljam o tome, skupo mi je, ali iz priča drugarica se sećam ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Apartmani u porodilištima
13.2.2014 14:57:56   
Leptiric123
Pojma nemam Dunja mene je jedna dr pitala nedelju dana pred porodjaj da li zelim poseban tretman tipa apartman ili tako nešto, jer to mora da se rezerviše unapred...:(

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Apartmani u porodilištima
13.2.2014 15:21:46   
Tiziana
U Frontu se rezervise unapred.
Moze da se dodje do apartmana i ako se ne rezervsie,ako imate srece pa ih ima slobodnih. Ja sam oba puta imala srece. Doduse nisam bila u jednokrevetnom,vec dvokrevetnom.Mozda je za jednokrevetni veci problem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Apartmani u porodilištima
14.2.2014 7:23:35   
pari
hvala puno! pitaću baš i moju dr iz fronta...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Kako vam se svidja ime Kolja?
nela79

Sjetila sam se ovih dana jednog preslatkog djecaka iz komsiluka, koji se zvao Kolja! Kakvo je vase misljenje?

Svidja mi se (27%)

Ne svidja mi se (73%)


Ukupan broj glasova: 175

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here