|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 17:35:12   
Duškić

IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: kamičak

Retkost kojoj svi teze, a malobrojni dosegnu.
U pravu si.To je ono što sam već napomenula-svašta smo doživeli,proživeli i preživeli.


Svaka cast.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 17:38:28   
flamingos
Hvala Duškić


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 18:03:27   
kamičak
Da piset_e na rr i za zlatnu godisnjicu hehe

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 18:10:18   
flamingos


IZVORNA PORUKA: kamičak

Da piset__e na rr i za zlatnu godisnjicu hehe
Hvala.Au,kad se preračunam...imaću 70 godina tada,ako doživim...


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 19:17:26   
Ana RR
Zaprosio me posle malo manje od 2 i po godine. Venčali se 6 meseci nakon toga. Za 10 dana nam je 12. godišnjica braka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 19:42:05   
Filadendronka
Ana, dakle tu smo negde po stazu. Nama ce sad u junu ukupno 15 godina. 🌸
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zaprosio me posle malo manje od 2 i po godine. Venčali se 6 meseci nakon toga. Za 10 dana nam je 12. godišnjica braka.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 19:49:09   
Duškić
Bice i nama za 10 god toliko .

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 20:03:11   
flamingos
Bravo,15 godina,divnooo


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 20:20:25   
Misha i Ljisha
vauuu...mm i ja smo ukupno 9 godina zajedno. Znaci 3 godine pre deteta a vencali se jos nismo. Evo sad razmisljamo. Dete krece u skolu a roditelji razlicitog prezimena cccc sram nas bilouser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.5.2019 20:39:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ana, dakle tu smo negde po stazu. Nama ce sad u junu ukupno 15 godina. 🌸
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zaprosio me posle malo manje od 2 i po godine. Venčali se 6 meseci nakon toga. Za 10 dana nam je 12. godišnjica braka.





Tu smo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
14.12.2019 18:30:14   
Slavkic
Punih 13 godina Ai sada 4 godine braka


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 12:03:50   
Didy
Pisala sam već na ovu temu, al da napravim upd_ate - Deset_ godina zabavljanja i 11 godina braka nam je trenutno stanje. Ukupno smo 21 godinu zajedno (od 1998.). Zvuči predugo kad samo zamisliš koliki je to period. Duže sam s njim, nego što sam bila bez njega u svom životu. 🙄😂


Počeli smo da se zabavljamo kad sam ja imala 17, on 19 godina. Ja sam tad bila u srednjoj školi, on taman faks upisao. Prošli smo sve faze zajedno: ja u srednjoj, on na faksu u drugom gradu, pa godine zajedničkog studiranja, pa on kod kuće, ja na faksu, pa njegova vojska, pa traženje posla, pa zajednički podstanarski život (Počeli smo da živimo kad smo se oboje zaposlili, bukvalno od prve plate. Sećam se da smo gazdi dali za kiriju 50 evra on, 50 ja, toliko smo tad imali 😁), venčanje, dve trudnoće, usput smo kuću gradili... 
Sad smo u nekoj "mirnoj" fazi, sve je nekako došlo na svoje i namestilo se, uredili smo život da nam bude lepo. Nekako mi je drago što smo sve to prošli zajedno. Često kažem da smo zajedno sazrevali. Poznajemo se jako dobro, mislim da znamo kako ono drugo diše. Ne bih ništa menjala da mogu da se vratim 21 godinu unazad.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 12:08:27   
mama Jo
Didy, kakva prica ❤
Divno, budite zdravi i srecni uvek!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 12:19:31   
Didy


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Didy, kakva prica ❤
Divno, budite zdravi i srecni uvek!!



Hvala, mama Jo. ♥️

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 12:30:39   
flamingos
Didy,divno.Da ste živi i zdravi,pa zlatnu svadbu dočekali❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 13:35:33   
branki*
Didy, divno. Ja sam u svojim devojackim idealima i mastanjima sanjala o takvoj vezi.Ali.... 😁Zabavljali smo se vrlo kratko... Par meseci, pa sam se skoro, pa preselila kod njega i onda smo se vencali. 11 godina u braku,dvoje dece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 13:39:45   
vocicana
Didy, prica za knjigu, naravno da ste sve faze prosli zajedno, pa o je divno. Ja mnogo volim takve sadrzaje, moja prica je pocela 3.1.2014, zajedno smo na taj dan sl godine 6 godina, bebac od 4 godine. Poceli smo da zivimo zajedno 19.10.2014.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 17:55:40   
Didy
Hej, ženice, pa nije baš sve bajka kod nas. Imamo i uspona i padova, lepih i ružnih stvari, ali na kraju kad podvučem crtu, budemo u plusu. Za sad. 😉 Često kažem mm da se izvlači na staru slavu kad poludim i kad me iznervira i kad pomislim nekad da želim da se raziđemo, nekako ima mnogo toga što smo prošli zajedno i što nas povezuje da me brzo to otrezni i ohladi mi glavu. Mislim da smo napravili neku čvrstu bazu za sve ovo vreme i da temelji dobro drže kad se ljuljaju gornji spratovi. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
15.12.2019 19:32:54   
Misha i Ljisha
Didy svaka cas_t.


Mi se zabavljamo jos uvek. 😁 zajedno smo 9 jos malo pa 10 god. Eto D ce uskoro 7.  Pa kao da racunam pre braka 3 godine hahah

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
16.12.2019 11:51:03   
Khaleesi
Citam Didy svaka ti cas_t.

Ja sam sa 22 god upoznala mm na poslu on je bio 29 god. Posle 1 meseca smo poceli da zivimo zajedno, pa smo se zajedno preselili u veci stan moj je tada bio mali. Onda sam ostala trudna, vencali smo se kada je beba imala mesec dana. Tako brojimo god braka koliko starija ima godina 😁😁 Jos se nismo vencali u crkvi nekako nikako to da obavimo... A i ja sam imala fazu kad se mladja rodila da sam htela da odem, ali nekako je sve leglo na svoje pa sad pilokusavamo jos 1 bebu 😋

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
16.12.2019 18:37:56   
lepic
Mi 8 mesevi pa veridba i posle vencanje

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
16.12.2019 21:00:54   
mama Jo
Jeste i ja sam u devojackim snovima mastala o takvoj vezi. Pre mm sam bila u vezi 9,5 godina user posted image
Sva sreca pa sam se ,,otreznila" od silne zaljubljenosti posle toliko godina u jeenog lepotana, ali smo miljama bili udaljeni jedno od drugog, trebalo mi je da sazrim da to shvatim. U svakom slucaju to je jedan lep period mog zivota. Ali usledio je jos lepsi, kad sam slucajno upoznala mm, i kad sam shvazila da moze i ludo da se voli, i jos plus da budete slicni, da ne kazem isti u razmisljanjima. Eto.

A vi koje ste htele da odete, kontam da svako ima tu fazu, zar ne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
16.12.2019 21:41:42   
Khaleesi
Mama Jo da se nas dve nadjemo. Ja sam celo skolovanje bila sa 1 likom i kada sam ga ostavila, ppcela da radim upoznala mm i eto... Bas slicna prica...

Ne znam za tu fazu sta da kazsm. To je bilo kada je mala bila oko 2 ili 3 messca... Stalno sam bila kuci sa njom, zima je bila jaka, Nisam imala pomoc. Nisam ni znala koliko mogu sama i koliko mi ne treba pomoc. Valjda sam bila i nezrela jos. A i tu je bila moja mama koja je stalno govorila da mogu da se vratim kuci kad hocu, nikad ga nije volela... Ne znam zasto uvek je bio fin prema njoj. I tako malo hormoni, malo ta samoca, nezrelost, mozda sam bila i malo depresivna... Ima tu svacega. Sada ne bih nikada otisla. I nekako smo se i nas dvoje promenili. Imamo bolji odnos bolje se razumemo... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
16.12.2019 21:52:03   
mama Jo
To nije strasno Kh... mislim, znam da je tebi tad delovalo strasno, ali mislim u smislu nije se desilo nista strasno tipa prevara ili ne daj boze nesto vise. Kad dodju deca odnos se promeni, udaljite se... to je kod svih tako sigurno. I ja sam bila vrlo depresivna, posebno kad smo dobili drugo dete, mala razlika medju decom, ja sama sa njih dve... hormoni me pucali samo tako. Isto mi se svasta mogalo po glavi.

Jeste, bas slicna prica, obe imamo cerke, dve Jane 😊
Lepo bi se slagale, sigurno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
16.12.2019 22:28:45   
Misha i Ljisha
Ajme.meni svaki dan dodje da kidnem 😂 


Salim se ali u pravu je mama jo. Dodje svima nekako ta faza ako ne ta onda bar faza nekog opsteg nezadovoljstva. Al uvek od sebe treba krenuti

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here