|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ciste kod fetusa
17.5.2010 13:23:27   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Anna79

Pahuljice, sve ce to da bude dobro user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:22:14   
pahulja76
bila sam danas opet na konzilijumu, kazu sve je isto kao pre (mada je cista jos malo porasla u odnosu na prethodnih 6 nedelja), ne moraju vise oni da me "prate" samo su u zakljucku napisali da ce po porodjaju, front obavestiti institut za majku i dete i da ce oni "doci" po nju da je odvedu na evaluaciju na odeljenje decije hirurgije. E, to mi je vec malo teze "palo" kad sam cula jer ce nas odmah razdvojiti cim se ona rodi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:25:02   
minna
pahuljo user posted image user posted image user posted image sigurno ce ti biti tesko sto ce vas odmah razdvojiti ali znas da je to za njeno dobro i da ce sve proci dobro i onda cete biti zajedno... jel znas mozda vec sad koliko ce dugo biti tamo?

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:26:52   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: pahulja76

bila sam danas opet na konzilijumu, kazu sve je isto kao pre (mada je cista jos malo porasla u odnosu na prethodnih 6 nedelja), ne moraju vise oni da me "prate" samo su u zakljucku napisali da ce po porodjaju, front obavestiti institut za majku i dete i da ce oni "doci" po nju da je odvedu na evaluaciju na odeljenje decije hirurgije. E, to mi je vec malo teze "palo" kad sam cula jer ce nas odmah razdvojiti cim se ona rodi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mozda ces moci da budes tu negde uz bebicu...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:28:05   
Rivana

IZVORNA PORUKA: pahulja76

bila sam danas opet na konzilijumu, kazu sve je isto kao pre (mada je cista jos malo porasla u odnosu na prethodnih 6 nedelja), ne moraju vise oni da me "prate" samo su u zakljucku napisali da ce po porodjaju, front obavestiti institut za majku i dete i da ce oni "doci" po nju da je odvedu na evaluaciju na odeljenje decije hirurgije. E, to mi je vec malo teze "palo" kad sam cula jer ce nas odmah razdvojiti cim se ona rodi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jeste tesko ali to je za njeno dobro, tako razmisljaj ti moras biti jaka, ja sam od mog Luke bila razdvojena pa skoro mesec dana znam kako je, ali sve prodje veruj mi. user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:28:37   
pepino
Pahuljice jeste tesko,ali samo da ona bude dobro,to je najbitnije,bicete vi zajedno,sve cete nadoknaditi,ne sikiraj se,osjetice tvoja pahuljica da si tuzna pa ce biti i onauser posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:38:54   
pahulja76
pepino user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:44:45   
Nena81
user posted image user posted image user posted image user posted image
stisni zube mila samo njoj da bude dobro, neka joj to srede ima dana uzivacete jedna pored druge
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:44:59   
pepeljuga
pahuljice, raspitaj se vec sada, nadam se da je moguce da budes sa njom dok je na institutu, moja drugarica je upravo tamo sa svojom bebom od nedelju dana zbog nekog ispitivanja, znaci da verovatno moze! zelim ti sve najbolje, bice to u redu, samo moras da izdrzis te neprijatnosti (isto je i meni bilo i bice mi svaki put kad budemo isli na kontrole ali mora se, budi jaka) user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 14:47:48   
pahulja76
neno, pepeljugice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 15:48:25   
bebablue
IZVORNA PORUKA: pahulja76

bila sam danas opet na konzilijumu, kazu sve je isto kao pre (mada je cista jos malo porasla u odnosu na prethodnih 6 nedelja), ne moraju vise oni da me "prate" samo su u zakljucku napisali da ce po porodjaju, front obavestiti institut za majku i dete i da ce oni "doci" po nju da je odvedu na evaluaciju na odeljenje decije hirurgije. E, to mi je vec malo teze "palo" kad sam cula jer ce nas odmah razdvojiti cim se ona rodi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pahuljo, ja uopste ne sumnjam u tebe da ces ti sve izdrzati i da ce sve biti u najboljem redu, do sada si pokazala neverovatnu hrabrost i snagu i zasluzujes sve najbolje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 15:50:51   
minavb
Samo neka se sve sredi i brzo zavrsi, imacete vas dve citav zivot pred sobom da se razmazite i obozavate. Samo jos malkice stisnes zube i posle sve bude super. Posle kise mora da dodje sunce.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 15:55:11   
Anna79
IZVORNA PORUKA: pahulja76

bila sam danas opet na konzilijumu, kazu sve je isto kao pre (mada je cista jos malo porasla u odnosu na prethodnih 6 nedelja), ne moraju vise oni da me "prate" samo su u zakljucku napisali da ce po porodjaju, front obavestiti institut za majku i dete i da ce oni "doci" po nju da je odvedu na evaluaciju na odeljenje decije hirurgije. E, to mi je vec malo teze "palo" kad sam cula jer ce nas odmah razdvojiti cim se ona rodi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pahuljice, draga, nista ne brini, mislim da je na Institutu skoro renovirano odeljenje gde mogu da borave roditelji. Drzi se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 18:02:27   
pahulja76
ne znam minna jos uvek nista user posted image

jeco, nadam se da cu kao majka moci da budem uz nju

minna, jeco, rivana, bebi, mince, anna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sve vas puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pahuljica i ja

< Poruku je uredio pahulja76 -- 24.6.2010 18:05:50 >

(odgovor članu Anna79)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 18:06:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahulja76

bila sam danas opet na konzilijumu, kazu sve je isto kao pre (mada je cista jos malo porasla u odnosu na prethodnih 6 nedelja), ne moraju vise oni da me "prate" samo su u zakljucku napisali da ce po porodjaju, front obavestiti institut za majku i dete i da ce oni "doci" po nju da je odvedu na evaluaciju na odeljenje decije hirurgije. E, to mi je vec malo teze "palo" kad sam cula jer ce nas odmah razdvojiti cim se ona rodi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Znaš da je to za dobro tvoje bebice. Koliko god da ti teško pada, samo ponavljaj sebi da je to za njeno dobro, i da će sve biti ok, i da ćete ostatak života provesti zdrave, bezbrižne i zajedno. user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 18:07:45   
pahulja76
hvala tashke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 18:11:28   
LillyT
Pahuljice user posted image
Draga moja, jedva cekam da dodjes ovde (na forum) i zakukas kako bi se malo odmorila od deteta. Nauzivacete se zajedno, ima vremena za to, samo ponavljaj sebi da je to za njeno (a i vase) dobro user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ciste kod fetusa
24.6.2010 18:13:36   
pahulja76
lillyt user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ciste kod fetusa
25.6.2010 13:12:41   
Daca88
Pahuljiceuser posted image
Mora biti sve u redu,sta si prezivela...MORA!Vratice ti je brzo jer ce sve biti u reduuser posted image a mozda ces i ti moci da podjes sa njomuser posted image
user posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ciste kod fetusa
25.6.2010 13:41:59   
pahulja76
mozda cu moci i ja sa njom, raspitacu se jos...

daco user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ciste kod fetusa
25.6.2010 13:44:32   
Mimče
Pahuljice user posted image user posted image bice sve dobro, samo misli pozitivno, ako te razdvoje od bebe znam da ce ti dani, minuti i sekunde izgledati kao vecnoist, ali kad sve prodje i zagrlis je zaboravices i izgledace ti samo kao da na tren nije bila tu.....mi svi mislimo pozzitivno i da sve bude u redu 
mali bata i ja vac pozdravljamo i ljubimo punoooo user posted image

< Poruku je uredio Mimče -- 25.6.2010 13:46:48 >

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ciste kod fetusa
25.6.2010 13:45:33   
Mimče
IZVORNA PORUKA: pahulja76

mozda cu moci i ja sa njom, raspitacu se jos...

daco user posted image user posted image user posted image



draga ja koliko znam na institutu su deca sama tek posle trece god ustvari nekada je bilo taka , nemam pojma , nadam se da mozes da budes sa njom

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ciste kod fetusa
25.6.2010 13:50:12   
pahulja76
i nas dve pozdravljamo i ljubimo malog batu i tebe, mimce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Ciste kod fetusa
1.1.2011 19:41:41   
Ginga
Pozdrav svima, ja sam nova na ovom forumu i imam slican problem kao Pahulja.
U 28. nedelji sam trudnoce i na UZ su nasli cistu na bebinom desnom bubregu velicine 25mm. Zakazala sam konzilijarni pregled u Institutu za majku i dete 13.1. ali ne mogu da smirim do tada. Vidim da si se porodila, ali ne mogu da nadjem sta se desavalo nakon porodjaja sa tobom i bebom. Da li si se porodila u terminu ili su ti ranije zakazali?
Puno pozdrava od zabrinute trudnice  user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Ciste kod fetusa
1.1.2011 19:50:01   
Daca88
Draga Ginga dobrodošla!Uživaj u RR družini.Pročitala sam šta si pisala,ja nemam iskustva sa tim,ali poslala sam našoj pahulji poruku da skokne ovde,pa se nadam da ćeš saznati nešto više o svom problemu.
Ugodno druženje,prijavi se na spisak RR trudnica i uživaj na forumima,imaš puno lepih temica :)
...iii Srećna Nova godina,sve najbolje!

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Ginga)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here