|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje jaja
26.2.2021 20:51:42   
emicaa
Ja sam se prosle godine kasno sjetila pa sam jedva nesto malo skupila.Sad da ne napravim istu greskuLesli ti ces moci dijeliti ako jos skupljas 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Farbanje jaja
26.2.2021 21:05:03   
mati
Ni ja se nikada ne setim... Mada to moja mama farba u lukovini, ja ne. Ja sam htela od ljubičastog da skupljam, ali i njega koristim za salatu, za samo neka jela, i to su male količine...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Farbanje jaja
26.2.2021 21:09:38   
emicaa
Imam i ljubicas_ti i obicni 🤣 ali svekrva mi rece da je prosle godine farbala sa ljubicas_tim i da nije uspjelo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Farbanje jaja
26.2.2021 21:20:26   
Ivanka 75
Dobro me podset_iste za lukivinu, fala vi ❤️


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Farbanje jaja
26.2.2021 21:20:37   
lesli


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam se prosle godine kasno sjetila pa sam jedva nesto malo skupila.Sad da ne napravim istu greskuLesli ti ces moci dijeliti ako jos skupljas 🤣




Ne skupljam, nema vise domaceg luka. A ovogodisnji luk ce oko uskrsa biti mladi lukac, taman za uz kuvana jaja 😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Farbanje jaja
28.2.2021 12:24:05   
dunja RR
Mu farbamo samo u lukovini, nekad skupimo a nekad kupimo na pijaci, prodaju svuda, puna kesa je je 50 dinara.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Farbanje jaja
28.2.2021 13:02:04   
Ana RR
Ja bojim u običnoj lukovini a uvek spremim barem 10ak sefardskih jaja, ona su mi najlepša. I sve ukupno imamo 20ak jaja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Farbanje jaja
28.2.2021 20:48:23   
emicaa
Anci bojimo izmedju 40 i 50.Realno ne treba nam toliko ali lako da odolimo svim onim bojama i travkicama 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:32:17   
Queen Lady
Koje boje koristite za farbanje jaja? Da li ste probale sa ovim prirodnim bojama (osim lukovine)?
Da li je neka farbala jaja cajem od hibiskusa, spanacem, cveklom, cajem od nane?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:36:29   
mati
Probala sa maslackom. Ali nije bilo uspešno. Koristim gel boje i lepo se ofarbaju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:42:12   
Ana RR
Ja sam farbala u ljubičastom kupusu i ljuski od crvenog luka (bela jaja), super su ispala. U kurkumi su isto bila super.

Ove godine ću opet kuvati sefardska jaja, malo samo u lukovini i ćao zdravo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:43:59   
dddaca
Ana, kakva su to sefardska jaja?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:46:35   
Ana RR
Daco, sefardska ili jevrejska jaja. Evo ti link, ja ih kuvam po ovom receptu klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:55:24   
mati
I ja sam prošlog puta guglala. Ali super izgleda.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:57:06   
Queen Lady
A jel probala neka sa salvetama i bojama? Ja sam probala jedne god, ali bas nisu uspela. A probala bih ponovo, pa da pocnem uskoro da se pripremam i da znam koje boje tj hranu za farbanje da pribavim...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 12:58:05   
dddaca
Ana, verujem da su ukusna, ali odustajem u startu zbog ovih 14 sati kuvanja

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 13:01:13   
Ana RR
Daco, meni je bilo ok, ujutru sam ih stavila i do uveče su se krčkala. A može i tokom noći, ako neko pazi na struju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 13:05:47   
dddaca
Nije mi zbog struje nego ne volim da ostavljam ukljucen sporet kad izlazim iz kuce.

Queen, gledalo dete ovih dana neki tutorijal na youtube. Mislis li na ono kad se salveta ili ubrus obmotaju oko jajeta i onda se kvasi bojom? Nisam probala do sad, ali rekla mi je da moramo to da probamo user posted image
Bas bi bilo dobro ako je neko farbao na taj nacin da podeli iskustva

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 13:20:46   
Queen Lady
Da, da, bas to kada se umotaju u salvetu i prskaju bojom. Verujem i da moraju da budu malo kvalitetnije te tecne boje. Videla sam negde na netu da je neko farbao jestivim bojama za kolace. Pa ako je neko i to probao, neka pise...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 13:34:12   
dddaca
Na ovom tutorijalu koji sam gledala ispadnu dosta blede boje kad se skine ubrus

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 14:13:36   
mati
Ja sam sa salvetom jedino dekupaz radila, ali na čisto bela jaja.
Sa krep papirom isto bude jako lepo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 14:25:33   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Na ovom tutorijalu koji sam gledala ispadnu dosta blede boje kad se skine ubrus
Nisamih tako farbala.Obavezno ih u lukovini kuvam.Dekupaž isto.Probala sam i sa pirinčem,super su.Ima sad raznih tehnika.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 15:30:30   
dddaca
Nisam radila dekupaz, a ni sa pirincem. Vise sam za one klasicne varijante, da sto pre zavrsim. U lukovini ili u farbi za jaja. Ali htela sam ove godine da probam nesto novo, da usarenim malo user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 16:03:51   
flamingos
Evo mojih dekupaž.

user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 16:09:03   
dddaca
Stvarno su prelepa user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here