|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
22.3.2016 13:07:08   
Ana RR
Pa da user posted image super ti je i njihov Prospan sirup tj Prospan koji se uvozi na njihovo tržište. Ovaj kod nas je sra*e i nikad nam nije pomogao. Gravol za mučninu isto odličan, ja imam i tečni i u obliku tabletica. Svašta sam tamo kupovala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
22.3.2016 15:12:05   
choopa choops
I meni su rekli da se ne stavljaju hladne obloge po glavi, ali zašto, to nemam pojma....user posted image

Jano, ako ima kod nas u CG, ima i gore sigurno. Potraži u apoteci. Ja sam to uzimala kao oblogu posliej vakcine. Dođe jedan veliki komad unutra, ali presječem na pola, i ima za dva puta. Zove se Frescopad, sad ću da probam da nađem sliku na netu...

Evo ovako izgleda KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
22.3.2016 19:05:11   
dijana1*
Da se upisemouser posted image
Vuka od jutros boli desno uho, pa je jednom povratio i sada ima temp 38.1

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
23.3.2016 9:42:59   
jocajaca
Šta je to sa tim ušima u posledenje vrijeme?? Moja Nikica za 2 mjeseca dva puta upala uha I od zaove dječak isto.
Kako ste danas???
Meni toliko žao djece znam da upala uha tako jako boli. Imala sam samo jednom u životu, bila sam 6.razred I sjećam se I danas kako me bolilo.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:08:57   
daki81
Mislim da je neko pisao vec na ovu temu ali nikako da nadjem...da li je neko koristio oblogice na nogama sa skidanje temperature kod malih beba,mi smo 21.napunili puna tri meseca,nije jos uvek visoka temperatura ali ako krene da skace da li smem da joj stavim nesto na nogice?Hvala

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:26:39   
nikiteki
Ja sam stavljala deci projino brašno sa malo sirćeta i vode i na nogice stavljala da izvuče temperaturu

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:31:14   
daki81
pa iskreno to sam i ja mislila,sinu sam stavljala to ali bio je dosta stariji,pa nisam bila sigurna dal mogu dok su tako mali,mada ne vidim ni sama razlog sto ne bi smeli

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:33:54   
nikiteki
Ja sam im stavljala i mali dok su bili jer to najbolje izvlači temperaturu

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:40:55   
daki81
hvala,znam da je nama mnogo to pomagalo,cesto smo skidali temp samo sa oblogama,nije bilo ni potrebe za lekicima...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:43:34   
nikiteki
Bolje tako nego lekovima

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:44:38   
daki81
ma to svakako,hvala :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:46:38   
vonavoj
Da se upisem..Joka nocas 38.4...glypavi virus koji je zaradila od T drugarice..bili su kod nas u sredu,ona od cetvrtka ima temp koja ne spada..iz vrtica nije pokupila njsta 5 nedelja i od kuce dobila..

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 8:50:48   
daki81
e pa mi smo dobili od sestre od tetke,devojcica ima 38,39 danima a oni tvrde zubici,uf poludela sam,lepo kazem daj da sene vidjamo ko zna sta je ipak ali dzaba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
28.3.2016 9:27:01   
jess021
Daki, obloge sa alkoholom nisu preporucljive za male bebe jer alkohol isparava, a i obloge se stavljaju samo kad su nogice vrele.
Pisala sam na prethodnoj strani sta je nama dr rekla kad je L imala temp.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu daki81)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
17.4.2016 11:43:37   
Rosita
Juce smo bili napolju u zoo vrtu. Krenuli smo u 10 vratili se u pola tri. Isli smo prevozom nismo znali kako ce biti stanje zbog maratona. U pivratku D je zaspao mm na ramenu i spavao jedno pola h kad smo ga spustili u krevet. Tu je zvucalo kao da mu se zapusio nos, al kad je ustao nista. Medjutim juce popodne T 37. 5 . sama je spala ali oko 12 uvece bio je vruc i dadoh mu nurofen. Jutros je bez leka ali je do 37. 5 uglavnom. Promenljivog je raspolozenja, malo ga glava boli, odgovara mu da leskari i gleda crtani. Apetit je slabiji i malopre nije hteo plazmu i mleko, ja kao ajde kasicicu dve i tu je povratio. Sta mislite? Suncanica? Virus? T nije sad visoka. Imao je sesiric al dan je bio vruc. Ne znam sta da mislim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
17.4.2016 18:43:39   
Ana RR
Ne znam Rosi, možda je neki virus. Sećam se da se moj Marko isto tako razboleo posle prve posete zoo vrtu, ja sam već bila u tripu da je od nečega tamo jer je bio savršeno zdrav pre toga.

Kako je sada?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
17.4.2016 19:06:58   
Rosita
Hm, ja se inace opasno tripujem za tako neke stvari, ovaj je i hranio zirafu, pipao koze i sta ti znam, al ajd nisam htela da im vazda kvarim ugodjaj, njemu i mm. Trenutno je ok. Sa 37.5 bio je bezveze pa sam resila da mu dam brufen iako je tako mala T. Makar je jeo posle toga i unormalio se. Videcemo dalje .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
17.4.2016 19:58:03   
suzi kju
Uh ta temperatura user posted image juče nas je baš namučila, danas je malo drugačije. Samo jedan skok, dali brufen i sad je ok.
Ali je nervozna mnoooogo! Verovatno je slomila ta temperatura pa samo kmeči, plače, uh!!
Valjda će sutra biti bolje...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
17.4.2016 20:14:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Hm, ja se inace opasno tripujem za tako neke stvari


Joj jasno mi je skroz, ista sam takva. Pa mi bude žao što stalno zvocam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.4.2016 11:03:03   
Sanjalicaaa
Posle koliko od paracetamola smem da dam G brufen? Ne spada mu T.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 25.4.2016 11:13:21 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.4.2016 11:09:31   
Ana RR
Možeš na 4 sata da mu kombinuješ sirupe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
25.4.2016 11:27:27   
Sanjalicaaa
Hvala Ana, da znam. Spala mu je sada.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Temperatura (sirup i čepići)
26.4.2016 6:54:37   
wivern
Nastavak
Pa da nam ova tema bude sto manje aktivna, i da sto vise pisemo u nekim lepsim temama.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2473
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here