|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 18:17:43   
adulence
rosita a sto ga sutra ne prijavis,sve se brzo izvadi sto ti treba za predaju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 20:00:21   
Moiraina
Kod nas (Zemun) ne može da se konkuriše ako je dete mlađe od 6 meseci u trenutku konkursa. Mi smo malog prijavili i stavila sam da bih želela da krene u martu 2014, tada će imati oko godinu i po.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.5.2013 20:22:45   
adulence
mi smo ivu prijavili ima 5 meseci na novom beogradu i isto sam stavila da krene u martu tada ce imati 15 meseci...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 8:24:32   
bea83
Viktor je rođen u februaru prošle godine, prijavili smo ga prošlog maja, krenuo u januaru ove godine, kod nas tako mora (Čukarica) ili bi čekali ovaj maj a to nam nije bila opcija jer nema ko da ga čuva

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 8:45:31   
Modessty
e kako to kod vas u Bg ide sve po propisu. Mi smo Danila prijavili za vrtić kad je imao oko 5 meseci. I nikad nas ne bi ni pozvali jer je zaboga svuda gužva da naravno nismo tražili veze i vezice. To u Nišu tako ide. Konkurs maltene i ne postoji. Tako smo mi krenuli u vrtić sa dve godine i 7 meseci.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 8:49:20   
serpica
ja sam drugo dete prijavila sa 28 dana a krenula sa 14 meseci i to sam njihov radnik pa vidi sad...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 9:06:20   
cockic
mi smo sina upisali maja 2011godine i krenuo je te godine septembra sa 16m.oboje smo zaposleni.sad za ceru nismo zurili jer joj bata vec ide u isti vrtic pa ce je sigurno primiti.danas mm predaje papire.krenula bi sad u septembru sa 19 meseci.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 11:14:37   
mati
Mi smo odma nasli vezu, jer to tako mora, iako prednost imaju oboje zaposlenih, to je samo na papiru.A da ne pominjem da se sve desavalo kad je bila na snazi zabrana primanja dece, do k se ne sumiraju svi vrtici, prijavljena i primljena deca.
Mod ja sam mislila da je Danilce ranije krenuo u vrtic, zato mi i bilo cudno kad si rekla da ne poznaje sve drugare. U septembru ce biti pune dve godine kako Mata ide, sto kaze jedna mama, oni su tamo sad ko familija, ujutru ne mogu da se izgrle i izraduju kad se vide...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 11:26:10   
Rosita

IZVORNA PORUKA: adulence

rosita a sto ga sutra ne prijavis,sve se brzo izvadi sto ti treba za predaju...


Adulence, ako uspemo, mada sumnjam, gde se to predaje?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 11:29:46   
adulence
pa predas u vrticu za koji apliciras,a potvrdu iz pio fonda koja ti je potrebna izvadis za 2 min sa licnom kartom...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Upis u jaslice-vrtić
21.5.2013 11:30:15   
Modessty
Mati on se ujutru buni što ide. Kaže hoće da ostane kući. A i grupa nam nešto sve tako... ne mogu da opišem. Par normalnih roditelja a ostali neznaju ni dobar dan da ka
u. Ali to je druga tema.
Da zaključimo: ZA NIŠ TREBA VEZA. Nerma konkursa, nema prednosti što si zaposlen, nikad nema mesta pa ni u novim vrtićima i takoooo

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.5.2013 12:18:35   
Snelle
Mi smo zakasnili sa prijavom deteta za upis u vrtić. Možemo li naknadno da je prijavimo, a da ona regularno krene od septembra?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.5.2013 12:26:19   
lesica
Snelle, raspitajte se u vrtiću, mada mislim da će oni finalni presek preostalih mesta i slično imati tek od septembra, ili čak i ranije kad izadju rezultati konkursa. Uglavnom, spremite vi papire.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.5.2013 12:28:47   
Snelle
A reci mi molim te, kako to ide sa prosekom plate - da li se uzima prosek plate domaćinstva (mi smo npr prijavljeni na adresu mojih roditelja) ili samo roditelja deteta koje se upisuje?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Upis u jaslice-vrtić
30.5.2013 12:32:40   
lesica
Domaćinstvo ste samo vas četvoro, samim tim samo su vaša primanja validna.

< Poruku je uredio lesica RR -- 30.5.2013 12:33:16 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.6.2013 13:01:40   
Odri Hepbern
Da li su na nekoj opstini izasle liste?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.6.2013 13:24:05   
lesica
Odri, ako ti iole znači moje prošlogodišnje iskustvo- prošle godine su istaknute liste bile poslednjeg dana koji je odredjen za rok, i to tipa u 17.30 su okačili. Tako je bilo na Zvezdari.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.6.2013 13:25:22   
Leax

IZVORNA PORUKA: serpica

ja sam drugo dete prijavila sa 28 dana a krenula sa 14 meseci i to sam njihov radnik pa vidi sad...

Citam ovo pa sve ne mogu da verujem , majko moja pa zar ste placali onda sve sreme cuvanje mesta user posted image
U novosadskim vrticima takodje moze da se cuva mesto ali se dete najranije upisuje sa "otprilike" navrsenih godinu dana (10-11 meseci) .
Sada mogu konacno da kazem sto sam na neki nacin srecna jer zivim u prigradskom naselju a tu nazalost ima manjak dece tako da su sva deca dobro dosla/nema odbijanja za vrtic ali primaju od 2.5-3 godine (nema mladje jaslene grupe) tj. bitno da nenosi vise pelenu.user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.6.2013 10:30:48   
bea83
ne, ne plaća se dok dete ne krene
tako smo mi Viktora upisali sa tri meseca,krenuo je sa 11 i tad smo počeli da plaćamo, to nije čuvanje mesta jer u zahtevu postoji deo gde popunjavamo kad želimo da dete krene, jedino ako ne krene tada onda se možda plaća ali mislim da ta mogućnost u Bg i ne postoji jer je velika navala za svako mesto

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.6.2013 11:09:34   
bea83
Na Zvezdari su izašli spiskovi, zna li neko da li su na Čukarici?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.6.2013 11:30:18   
Ana RR
Bea, to i mene interesuje..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.6.2013 11:32:36   
bea83
ako saznam, javljam, mi čekamo liste zbog premeštaja ali svejedno

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.6.2013 11:36:52   
Ana RR
Važi se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.6.2013 12:21:17   
cockic
bea jer znas da deca rodjenda do 1.marta krecu ranije u vrtic.lena i viki sledece godine u junu vec prelaze u vrtic.
meni ce ona biti kratko sa vaspitacicama,krenuce u septembru,a vec u juna menja.

meni ce petar sa 3gi 2meseca da predje u vrtic i ne znam kako ce to izgledati,a tek a lenu nemam pojma.ona ce imati 2gi4m.

a liste nisam videla,posle idem po Petra pa cu da pogledam da li su izasle.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.6.2013 12:31:04   
bea83
Znam Cockić, ali meni je Viki već pola godine sa decom koja su od njega starija najmanje 5 meseci (a ima i onih koji već uveliko imaju 2 god.) tako da se ne brinem puno

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here