|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.6.2013 10:45:10   
bea83
Ana, dobila sam informaciju da izlaze rezultati 10.06. za Čukaricu

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.6.2013 10:48:48   
adulence
ja zvala juros za novi beograd izlaze rezulati 11.06

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.6.2013 13:15:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bea83

Ana, dobila sam informaciju da izlaze rezultati 10.06. za Čukaricu


Baš sam došla to da napišem user posted image zvala sam ih zbog nečega pa su mi to rekli, inače Marko je primljen u Barajevu, ako ga prime i na Čukarici odabraćemo Čukaricu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.6.2013 13:16:01   
bea83
koje vrtiće ste pisali na Čukarici?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Upis u jaslice-vrtić
7.6.2013 13:23:30   
Ana RR
U Železniku i Sremčici.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 10:20:30   
Tiziana
Da li neko zna da li ce upis biti samo jedan dan ili ce trajati duze i da li mora licno da se dodje ili ne?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 10:39:10   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Da li neko zna da li ce upis biti samo jedan dan ili ce trajati duze i da li mora licno da se dodje ili ne?

i mene ovo zanima :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 10:43:21   
adulence
na n.beogradu rezultati sutra u 12:00 najnovija info...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 10:52:57   
jole82
Kad sam prijavljivala T za jaslice...rekli su mi da nece izaci na ovom spisku, jer sad izlaze deca koja krecu ove godine, a T bi krenula od februara...nego su mi rekli da dodjem u oktobru da se dogovorimo oko datuma u februaru..
Doduse ja sam je prijavila i bila sam u vrticu koji je glavna administracija i gde je konkursna komisija za celu opstinu, pa valjda s njima moze takav dogovor....Rekli su da ce da je prime

< Poruku je uredio jole82 -- 10.6.2013 10:54:02 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 10:57:09   
adulence
ja sam napisala da Iva krene u martu sledece godine isto sam bila u glavnom objektu za nasu opstinu,tako da videcemo sutra sta ce da nam kazu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 11:05:09   
jole82
Pa jel su ti rekli nesto za spisak?
Meni su to u dva razlicita razgovora sami napomenuli i da docem u oktobruuser posted image
Ja cu boga mi uskoro da svratim kao da vidim sta se desava...da ne bude posle zaboravili smo..iako mi je glavna tamo obecala da ce je primiti bas u taj vrtic...em nam je na 2 min od stana i meni se bar svidja kako to tamo izgleda
A inace povela sam i T jer nemam kome da je ostavim...a ona...shlihtarica mala samo se kezila onim tetama... i kaze glavna sva deca danas namrstena i meni se ni jedno ne smeje, plase me se... a ona mi se pile moje smeje..eto majka primicemo je ovde kod nas...hahahaha...tako da idem ja ipak da proverim...da ne bude posle buc truc

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 11:14:21   
Sanjica26 RR
Nama je komsinica preko puta nas rekla da verovatno nismo primljeni cim nas nisu pozvali. Pita me zasto joj se nisam obratila kad ona radi u vrticu. Ona je vise dece tako ubacila. Ja nisam imala predstavu da ona radi u vrticu. Inace kod nas tako idu stvari sa vrticem. Ako imas vezu upisujes dete, a ako nemas nikad ga neces ni upisati. Mrzim takve stvari. Muz je malo pre isao do vrtica i sekretarica direktorova kaze da jos nije izasao spisak. Koje ovde luduser posted image Uzela je nas broj i zvace nas.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 11:18:30   
Sandricak
drzite nam palceve mi cekamo llistu za vrtic 17og juna

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 11:21:23   
nela79
U Sremcici sutra izlaze liste

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 11:23:02   
Sandricak
17og je za NS

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 11:23:05   
adulence
Ha cu sutra otici da vidim da li smo primljwni...nisu meni eekli nista za oktobar...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 12:54:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nela79 RR

U Sremcici sutra izlaze liste


Da, a ja išla i do Banovog brda, međutim ni tamo još nema. Sve sam više sigurna da je Marko bio primljen u Sremčici ali da ans je ova ćurka iz Barajeva izbacila sa liste. Odlepiću.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 13:10:34   
bea83
Što se spiskova tiče, ovako je bilo prošle godine - mi smo se prijavili regularno u maju i pisali decembar kao mesec kad želimo da krene. Nismo izašli na zvaničnim spiskovima ali smo išli u upravu vrtića da provere da smo primljeni za decembar jer za to postoje posebni spiskovi. Sad izaze samo deca koja kreću jul/septembar

Ana što bi vas izbacili iz Barajeva? Jutros nisu izašli ni u našem vrtiću spiskovi, videćemo u toku dana

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 14:55:33   
tanjicak79
Za PU "Čika Jova Zmaj" na Voždovcu rezultati konkursa će biti u petak 14. juna. Nadam se da će ih odmah okačiti na sajt, da ne moramo ići do uprave.
A za opštinu Zvezdara su bili rezultati sad u prošli petak. Moje dve prijateljice su tamo konkurisale za svoju decu i nijedna nije dobila mesto. Jednoj je prvo dete, ali ona trenutno nije zaposlena. A druga je konkurisala za treće dete, srednje dete joj već ide u vrtić, ona jeste zaposlena i muž joj isto radi, ali nije prijavljen. Baš je bila očajna.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 15:16:34   
Odri Hepbern
Jesu li izasli rezultati na Vracaru? Taman sam htela da prosetamo i da pogledamo ali opet kisa. user posted image

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 15:18:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bea83


Ana što bi vas izbacili iz Barajeva? Jutros nisu izašli ni u našem vrtiću spiskovi, videćemo u toku dana



Mi smo konkurisali i u Barajevu jer smo bili sigurni da nas nigde drugde neće primiti (mm nije prijavljen). Kada smo tamo predavali papire, ona je odmah počela da se buni kada sam ja rekla da ćemo konkurisati i na Čukarici, rekla je da to već tri godine ne može i da će automatski biti izbrisan kod njih ako ga prijavimo i tamo. Ja odem na Banovo brdo, kažem šta mi je ona rekla, oni me pogledaju bledo (u fazonu, ko je ta ćurka) i kažu da normalno mogu da prijavim dete na više opština ali da se posle odlučim gde će ići, ukoliko ga prime na dva mesta.
I, zove mene ta iz Barajeva u petak i drsko mi kaže kako sam ja konkurisala na Čukarici iako nisam smela (!?) i pita me da li to znači da odustajem od Barajeva, ja kažem da ne odustajem jer ne znam ni da li je primljen negde i da ako ga ne prime na Čukarici onda može i Barajevo (to je u stvari u Meljaku, nije mi usput, nije da mi odgovara ali prosto ga negde moram upisati) i ona mi kaže pozvaću za vas za 5 minuta i kad je pozvala rekla mi je sređeno je, u Meljaku ste. Ja kažem, to znači da je primljen, ona kaže da.
I tek posle razmišljam, zašto bi ona mene zvala ako nije nekako imala uvid u listu za Čukaricu, verovatno je bio i tamo primljen (ali lista tu nije izašla i ja to ne znam) i zvala me da se odlučim. Ali do kraja razgovora ja nisam znala da je on primljen bilo gde, ni jednog momenta nije rekla. Odmah sam zvala komisiju na brdum objasnila im, oni su se svemu nasmejali i rekli da može biti primljen i na Čukarici i da sačekam listu. A lista nikako da izađe, danas sam bila, rekli su sutra. Odmah idem da se žalim ako ga nema na slisku za Čukaricu. Besna sam na sebe jer me ova ćurka zbunila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 15:19:00   
vikiveki
A ja sam se upisala na vreme tako da sada kada počnem da radim nema problema

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 15:27:12   
bea83
Kakva zapetljancija user posted image
Nadam se da ćete biti primljeni i na Čukaricu, ipak nije u pitanju Brdo,Cerak ili Padina, tu je ludnica, mislim da u Sremčici nije nega frka

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 15:40:42   
Tiziana
Odri, na Vracaru nisu jutros bili spiskovi,ja sam gledala za drugaricu kad sam vodila decu u obdaniste. Moji su u Biseru. Kad se budem vracala sa posla pogledacu ima li spiskova...

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2013 15:46:10   
Odri Hepbern
Ok, javi da li su izasli. user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here