|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 15:39:32   
Anoniman
Hahaha,da probam i ja sa tom anonimnoscu!

Veza ko veza,upoznavanje i shvatanje ko je kome sta...

Nesto najgore je prevara u braku!
Stajes na ludi kamen znas sta gubis a sta dobijas,ako nisi spreman mani da povredjujes drugu stranu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:31:55   
Dora

Zato je meni mama uvek govorila, tako sam vaspitana: Nemaš garderobu za kod kuće i za napolje. Ne treba da budeš lepa komšiji i slučajnom prolazniku na ulici. Treba da budeš lepa sebi, jer ako si lepa sebi, još si lepša drugima, treba da budeš lepa svom mužu, jer on nije oslepeo kada se oženio, i moraš da možeš da pariraš drugim ženama na ulici. Moraš da budeš supruga i ljubavnica, dama i kurva, majka, domaćica i poslovna žena, sexy a fina...

user posted image user posted image user posted image
Mudro! I ja sam to slušala od mame, ali često posustanem, i veliko mi je zadovoljstvo što mm nikada ne primeti kad mi jednostavno ne ide, kad sam ružna i bezuspešna :) njemu sam uvek naj, naj, ali zato primeti kad god me pogleda neki drugi muškarac user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:35:02   
Dora
A šta vi mislite,iskreno,da li biste imale bolji sex sa nekim kome ne perete,ne kuvate,ne viđate ga svaki dan,već samo kad poželite čisto seksualno zadovoljstvo,ili je to uvek bolje u braku sa dobro poznatom osobom.

xaxaxa, naterala si me sad da razmišljam o tome..user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:41:24   
Dora
niko ne zeli da rizikuje dok pravi bebu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:42:29   
eugenija
Drugarica mi ima prosto takav ukus da voli dosta starije muškarce, i par puta je imala prave "velike ljubavi" sa njima. Bar je ona mislila za svaku da je "velika" i "prava". Kao po pravilu, sve i jedan taj oženjeni gospodin je bio izuzetno rečit, nežan, pun razumevanja, pažnje i ljubavi... I sve i jedan nije nikada ostavio svoju ženu niti zatražio razvod braka (niti razmišljao o tome).
Ona je bila ta koja je danima čekala da se on javi, jer ga ona nije smela zvati od žene, ona je bila ta koja strpljivo čeka dok se on ne vrati sa ženom sa odmora, ona je bila ta koja je usamljeno patila u mraku svoje sobe i čekala na par sati uživanja sa svojom ljubavi.. I nije joj bilo teško. Ali je bilo mučno. Jer najmanje je uživala, a većinu vremena je provodila u tom nekom latentnom bolu i patnji i iščekivanju. Drugi su joj se udvarali u međuvremenu, ali ona ih nije primećivala...

Mene interesuje zbog čega se ovaj obrazac kod nekih cura ponavlja? Verovatno ima neko tumačenje zašto baš oženjeniuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:43:57   
Dora
i ja imam "obrazac" - volim mlađe muškarceuser posted image
mm je od mene mlađi skoro 2 god!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:45:56   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Dora

i ja imam "obrazac" - volim mlađe muškarceuser posted image
mm je od mene mlađi skoro 2 god!



I ja i ja mlađe... user posted image Jel neko gledao "Mlađe slađe" sa Umom Turman gde Meril Strip glumi psihijatra,a Uma se zaljubi u njenog sina, mlađeg od nje dosta, ne znajući da je to sin njene psihijatrice?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:57:21   
bebać
Eugeni ja sam gledala extra film,joj sad si me natjerala na neka razmišljanjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 20:59:20   
guppy RR
Majke mi... ja nešto volim starije...
zreliji su, pažljiviji su.. meni ne treba neki party-man već smiren muškarac koji je već toliko odrastao da zna šta žena hoće i šta neće.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 21:10:02   
eugenija
IZVORNA PORUKA: bebać

Eugeni ja sam gledala extra film,joj sad si me natjerala na neka razmišljanjauser posted image user posted image user posted image


Na koja, na koja? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 21:20:35   
lucia
hehehe, prvi put neka druga tema preti da nadjaca 'dve crtice'user posted image user posted image user posted image

sto se mene tice , isuvise se cenim da bih bila druga,prosto ne umem, tako sam valjda odgojena. u mladosti je manje vise sve dozvoljeno jer malo sta imamo u glavi a mislimo da je citav svet nas i to je lep period kada treba sve proci ali ako i ostanemo na tom nivou kasnije u zivotu,onda mislim da necemo upoznati one zrelije i vrednije stvari u zivotu. od onih sam sto ne osudjuju druge,ili bar ne vise nego samu sebe ali se trudim da podrzavam uvek zene, i ako ih ne znam jer muskarci tako lako manipulisu zenama samo zbog njihove medjusobne surevnjivosti. eto malog doprinosa i od mene.. user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 21:59:56   
Verus
Toliko toga mislim na ovu temu da ne smem ni da pocnem.....strasno mi je biti druga zena, sto eugenija kaze vise vremena provede u cekanju i bolu nego u ljubavi....a takvi muskarci mi se iskreno gade, mislim da oni ne samo da varaju svoju zenu, nego varaju i svoju decu!  Ako se posvetis necemu, ostani veran i fer do kraja, a ako ti vec ne ide sa tom zenom, razidjite se ko ljudi, a ne da pravi budalo od nje!  Moj dobar drug je imao tu situaciju sa ocem, on je nasao sebi mladju "devojku", sa kojom je isao na svoj gliser (po Dunavu) a zena im je pravila korpicu sa hranom!!! JBT te zivot!!  Napravila  bih joj ja korpicu sve da se prashi!!  E, dosla "teska' vremena pa je nas sponzro ostao bez novca, i naravno zena je uvek bila uz njega....neka mu je laka zemlja, skoro je umro, pa da ga vise ne pljujem.  Poenta je da bih ja licno volela da mm meni kaze da mu je dosta sa mnom, i svako na svoju stranu.  Da bi bolelo, bi sigurno, ali bolje to nego da zivimo u lazi-a da hoce i jare i pare, e to kod mene ne bi moglo!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:07:23   
mihi
Verus i meni se gade takvi muškarci, imam takvu situaciju na poslu koleginica sa šefom našim kolegom a prethodno je bila sa starim šefom, toliku količinu laži u životu nisam videla. Ti ljudi non stop nekog lažu tako da mislim da ni sami ne znaju šta je istina. Što kaže Verus karte na sto, život je samo jedan provedi ga sa kim hoćeš ali ne na takav način.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:12:22   
Verus
Bravo mihi!user posted image   Ne kazem ja da nisu te zene manipulisane u te veze, i ne stajem ni na ciju stranu, ali znam sta bih ja htela da se ne daj Boze to meni desi... kad sam cula ovo za tatu mog druga, odmah sam pomislia "jbt koji skot", fuj fuj fuj.....A iskreno, mislim da ima i zena koje su "istog kova" i bez problema ce da rasture porodicu zbog koristi ili novca, ili pak samo ako su se zaljubila, a treba se zapitati, sta da se to desi meni??? ne znam kako im to ne padne na pamet.....Ne znam sta zivot nosi i ne mogu reci da se necu zadesiti u nekoj cudnoj situaciji, ali sigurno ne bih usla u vezu sa ozenjenim covekom, ako osetis da se situacija menja, i da pocinjes da gajis osecanja, moras biti bolji covek, jak, okrenuti se i pobeci glavom bez obzira, jer to nista dobro nece doneti....druga je stvar ako je on BIO ozenjen, pa ste se zaljubili i sada ste zajedno.  Moja mama je druga zena ali bukvalno!  Znaci upoznala tatu kada je vec bio razveden.... i tako, ali eto to je moje misljenje, svi smo drugaciji...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:16:06   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus

strasno mi je biti druga zena, sto eugenija kaze vise vremena provede u cekanju i bolu nego u ljubavi....


Ma to je meni najviše... Uopšte ne osuđujem, nego mi žao te "druge" jednako kao i zakonite, ustvari cela ta situacija mi je žalopojna.. Nema tu sreće...
Ova drugarica, em je lepa, em je pametna, em za poželeti i drug, i žena i sve, ali prosto je tako... Ne interesuje je niko drugi sem tog oženjenog... Pokušavam razumeti... Zaista se trudim.... Jako sam bespomoćna i sve moje reči upućene njoj su uzaludne... Boli me kad nju boli, a šta uraditi... Nemam ideju uopte.. Zato razmišljam šta se krije iza svega.. Iza te potrebe da se bude sa oženjenim. Dobro, može se desiti jednom, ljubav ne bira gde udara, ali kod nje se dešava već treći put....

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:16:12   
mihi
Najgore što ona to radi da bi ostvarila svoje interese na poslu a on se zaljubio ko somuser posted image .

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:19:57   
Verus
Eguenija, mozda je to sama cinjenica sto je to "zabranjeno voce"? Mozda je to jedini nacin da ona oseti ushicenost ljubavi, zanos, uzbudjenje....mozda to ne bi nikada mogla da oseti u normalnoj vezi, ili ne bi trajalo dugo....svi se mi malo "ucrvamo" u vezama i brakovima, ali se na tome i radi!  Bitno je puno toga raditi zajedno, volim onu "family that plays together, stays together!" To je ziva istina....takodje mislim da i muz i zena, ili momak i devojka MORAJU imati vreme za sebe, nesto sto vole da rade a da tu partner ne mora biti umesan....tako svako sacuva svoj identitet....takodje mislim da ako se par nikada ne prepire, da to nije bas normalno i  zdravo....neko je tu izgubio svoj identitet, jer se toliko utopio u onog drugog da uvek moze da kaze "da draga" ili "da dragi" i da je sasvim OK sa svim sto mu je ponudjeno....ali eto, filozofiji nikada kraja..

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:20:52   
Verus
IZVORNA PORUKA: Verus

Eguenija, mozda je to sama cinjenica sto je to "zabranjeno voce"? Mozda je to jedini nacin da ona oseti ushicenost ljubavi, zanos, uzbudjenje....mozda to ne bi nikada mogla da oseti u normalnoj vezi, ili ne bi trajalo dugo....svi se mi malo "ucrvamo" u vezama i brakovima, ali se na tome i radi!(ne na ucrvalosti braka, nego na tome da stvari ostanu uzbudljiveuser posted image ) Bitno je puno toga raditi zajedno, volim onu "family that plays together, stays together!" To je ziva istina....takodje mislim da i muz i zena, ili momak i devojka MORAJU imati vreme za sebe, nesto sto vole da rade a da tu partner ne mora biti umesan....tako svako sacuva svoj identitet....takodje mislim da ako se par nikada ne prepire, da to nije bas normalno i  zdravo....neko je tu izgubio svoj identitet, jer se toliko utopio u onog drugog da uvek moze da kaze "da draga" ili "da dragi" i da je sasvim OK sa svim sto mu je ponudjeno....ali eto, filozofiji nikada kraja..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:21:18   
lucia
veruska moja sve isto mislim, to su ljudske slabosti koje su mladosti objasnjive,ali kasnije je vec druga prica, odgovornost i prema sebi i onima oko nas. svaka prevara nanosi veliku patnju, apsolutno sam za fer plej. ali to sve dolazi sa godinama i zreloscu...a ocigledno nekome i neuser posted image . zato smo valjda i nesavrseni

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:25:07   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus

Eguenija, mozda je to sama cinjenica sto je to "zabranjeno voce"? Mozda je to jedini nacin da ona oseti ushicenost ljubavi, zanos, uzbudjenje....mozda to ne bi nikada mogla da oseti u normalnoj vezi, ili ne bi trajalo dugo....svi se mi malo "ucrvamo" u vezama i brakovima, ali se na tome i radi!  Bitno je puno toga raditi zajedno, volim onu "family that plays together, stays together!" To je ziva istina....takodje mislim da i muz i zena, ili momak i devojka MORAJU imati vreme za sebe, nesto sto vole da rade a da tu partner ne mora biti umesan....tako svako sacuva svoj identitet....takodje mislim da ako se par nikada ne prepire, da to nije bas normalno i  zdravo....neko je tu izgubio svoj identitet, jer se toliko utopio u onog drugog da uvek moze da kaze "da draga" ili "da dragi" i da je sasvim OK sa svim sto mu je ponudjeno....ali eto, filozofiji nikada kraja..


Ja sam fasinirana postom! Od A do Ž svaka je na mestu! user posted image user posted image user posted image
Svaka čast Verus! Svaka čast!  user posted image
I da znaš idem još dva puta da pročitam ovaj tvoj post! Dao me na dobro razmišljanje!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:28:02   
Verus
user posted image user posted image user posted image drago mi je da i ja skucas nesto pametno!  Vidis da sam bas bila u svom ambijentu! user posted image obecavam, ne sedim na wc solji dok kucam na rr!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 22:34:07   
eugenija
user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:15:29   
eugenija
Lu, jesi mogla da naslutiš koliko će interesovanje tema izazvati? user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:17:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus

Eguenija, mozda je to sama cinjenica sto je to "zabranjeno voce"? Mozda je to jedini nacin da ona oseti ushicenost ljubavi, zanos, uzbudjenje....mozda to ne bi nikada mogla da oseti u normalnoj vezi, ili ne bi trajalo dugo....svi se mi malo "ucrvamo" u vezama i brakovima, ali se na tome i radi!  Bitno je puno toga raditi zajedno, volim onu "family that plays together, stays together!" To je ziva istina....takodje mislim da i muz i zena, ili momak i devojka MORAJU imati vreme za sebe, nesto sto vole da rade a da tu partner ne mora biti umesan....tako svako sacuva svoj identitet....takodje mislim da ako se par nikada ne prepire, da to nije bas normalno i  zdravo....neko je tu izgubio svoj identitet, jer se toliko utopio u onog drugog da uvek moze da kaze "da draga" ili "da dragi" i da je sasvim OK sa svim sto mu je ponudjeno....ali eto, filozofiji nikada kraja..


Ja pročitah pitanje od Eugi,zašto neke žene imaju potrebu biti s oženjenim muškarcem i patiti?
Spremam se da nešto napišem i onda ovaj post,
ma bravo Verususer posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 23:21:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

Lu, jesi mogla da naslutiš koliko će interesovanje tema izazvati? user posted image

Kad sam sad ugledala 6 stranicauser posted image
Posebno mi je drago da smo ovako kulturne ipak je ovo škakljiva tema a mi raspravljamo kao prave dameuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here