|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 15:41:16   
Anoniman
Ja imam sklonost da imam tackice po nosu, tj mitisere, i po zavrsetku ciscenja na lice se stavljaju neke granule koje se prvo rastvore u cini mi se destilovanoj, to je, lupicu, cist kalijum ili tako nekako i on zatvara pore momentalno, caka je sto ti od njega bude bledo lice, da ne kazem - belo, i to ne treba skidati neko vreme. Tako da crvenila nema, ako je dobro odradjen tretman i fora je da zakazes popodne, pa posle pravac kuci, jer takav neces na ulicu, a da se sminkas ne smes bar do ujutru.
Caka je i u tome da narednih sedam dana dva puta dnevno peres lice najobicnijim glicerinskim sapunom i posle mazes Pantenol krem...
Toliko znam...

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kozmetički tretmani lica
27.4.2010 15:24:13   
TinaMartina
Imam suvu kožu lica, ali mi se oduvek pojavljuju bubuljice (možda 2-3) na čelu, i to samo kad sam u pms-u. Ranije sam išla 2 puta godišnje na tretman lica, u proleće i jesen, da mi malo očisti lice i naravno nahrani kožu. Ali na moju žalost, zaradila sam bradavice na licu i mučila sam se sa njima skoro 3 godine. Naravno, za to vreme nisam ni smela da pomislim da odem na tretman lica. I kad sam napokon rešila taj problem sa bradavicama, lice mi se užasno isušilo od tečnog azota a što je još gore, pojavilo mi se milion mitisera. Sad moram češće na tretmane kako bih dovela kožu u ono stanje kakva je nekad bila.  Posle čišćenja i ceđenja mitisera nikad nisam bila crvena i ako imam jako oset_ljivu kožu. Inače idem na tretman kod kozmetičarke koja se bavi tim poslom već 20 godina i za koju znam da je stručna. 

< Poruku je uredio TinaMartina -- 27.4.2010 15:25:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kozmetički tretmani lica
29.6.2010 22:34:02   
neli
pomocuser posted image u trudnoci sam dobila neke pjegice ispod ociju,neke su se povukle a neke jos ne,dojim bebu vec 8 mj nadam se da ce spasti kad hormoni dodju na svoje.ima li neko neki savjet ili slicno iskustvo.inace mi je lice cisto,koza malo suvlja i nisam nikad isla na tretmane.

(odgovor članu TinaMartina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kozmetički tretmani lica
19.1.2011 23:40:54   
New Mom
Danas sam bila na tretmanu posle godinu i po. Konačno sam se nakanila.
Obično odem jednom godišnje (mada sebi obećam da će biti češće). Nije nikad bila problematična, čisto malo održavanja.
Koža mi je inače suva, a od dojenja ekstra suva. Čišćenje, piling, masaža, maska.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu neli)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kozmetički tretmani lica
20.1.2011 9:25:22   
bebać
ne idem...sama svoj majstor za sve...izuzev za nokteuser posted image

sama sebi nanosim crveni i crni lak a pedikir i manikir u kozmetičkom,i solarijum....eto meni kozmetički služi za te tri stavke...

e sad što ne idem,nemam pojma...imam normalno lice bez nekih problema ili šta ti ja znam....i to mi je dovoljno da ne idem(sama sam sebe ubijedila)

mada možda sam i mogla polako krenituser posted image user posted image user posted image user posted image sad će trideseteuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kozmetički tretmani lica
21.6.2011 23:50:02   
pepeljuga
Ne znam u koju temu bih svrstala ovo pitanje, ali ova mi je mozda najpribliznija, pa premestite ako treba:

Da li je neko radio mini val trepavica? Moja drugarica je skoro radila i jako mi se svidja, htela bih da cujem jos neko iskustvo user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kozmetički tretmani lica
6.3.2015 14:40:30   
Mala Elena
Da pokrenem temu jer dugo vec razmisljam da posetim kozmeticara, pa mi treba preporuka za dobrog a povoljnog kozmeticara u Bg-u?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kozmetički tretmani lica
6.3.2015 19:46:54   
Plavusa34
Nisam bila nikad user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kozmetički tretmani lica
6.3.2015 21:15:26   
veselicaa
Me nisam iz Bg,ali obozavam da idem na kozmeticke tretmane,kako lica tako i tela.Ali nemam dovoljno vremena pa idem bas retko

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kozmetički tretmani lica
6.3.2015 22:15:23   
Bibilib
Jos uvek nisam isla,sto znaci nikad do sada ali za koju godinu moracu...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 12:53:20   
Ana RR
Ja danas idem na neki ultrazvučni tretman lica i vrata. Malo da se podmladim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 13:12:16   
pari
Super Ana! Ja jedva čekam leto da odem na neki tretman kod moje drugarice u Bg...

Javi kako je bilo!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 13:19:10   
Ana RR
Javljam, Pari user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 14:02:13   
Sanjica26 RR
Opa Anci. Javljaj. Ja cekam da stane ovo ludilo, pa da zakažem.





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 15:04:05   
Ana RR
Važi Sanjči, javljam. Iskoristila sam neki popust za 8.mart, da malo sebe počastim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 16:50:33   
mati

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja danas idem na neki ultrazvučni tretman lica i vrata. Malo da se podmladim user posted image

Opa ženska, na podmladjivanje malo... Ja nikada nisam išla na tretmane lica. Možda bi i trebalo. Ali još nisam razmišljala u tom smeru.
Anci javi utiske.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 17:06:48   
Sanjica26 RR
Anci i treba da castis sebe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 20:51:30   
Duškić
Ja nikad nisam bila. A planiram user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 21:44:31   
flamingos
Divno Ana.Javi utiske.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 23:03:01   
Ana RR
Vratila sam se sa tretmana user posted image Prvo da objasnim šta je u pitanju - radi se o HIFU 4D tretmanu kojim se učvršćuje i zateže koža lica, vrata i dekoltea, podiže tonus i smanjuje dubina bora:

HIFU 4D pod uticajem fokusiranog UZ talasa tkivo zagreva na visoku temperaturu, prilikom čega dolazi do kontrakcije i stvaranja novih kolagenskih vlakana, što rezultira efektom zatezanja i podizanja kože. Nakon tretmana koža postaje glatka i zategnuta, a dubina bora se znatno umanjuje.

Tretman traje oko sat i 15 minuta, i nije baš prijatan. Osećaj je kao da vas bockaju sitne iglice kroz sondu i najneprijatnije (a bogami i najbolnije) je u predelu vilica, zapravo oko kostiju. Sonde se menjaju, prva je malo bolna, druga me je više golicala a trećom se stimuliše površinski sloj i u isto vreme golica i pecka. Crvenilo lica je normalno ali ja ga nemam ali zato mi je vrat crven (tu mi je koža osetljivija). Ovo je tretman koji daje trenutne rezultate a najveći efekat se vidi kroz mesec dva. Ja nemam bore na licu, na vratu imam neke nasledne, ali htela sam da osvežim kožu.

Može se raditi i telo, ja sam odradila i tretman stomaka.

Eto to je to ukratko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 23:08:55   
mati
Joj Anci, koliko puno bockica. Blago tebi ženo kad nemaš bore. Ja imam one dve između obrva, i tako često kad dugo ćutim one dodju do izražaja i izgledam namrsteno, ljudi misle da sam baksuz. Ali ja se vise ne objašnjavam. I meni je to nasledno, od mame. Obećala sam sebi da cu nekada da skupim novac da malo sredim to. Ništa drugo.
Koliko te je iskostalo to zadovoljstvo, ta patnja da te bockaju? user posted image

< Poruku je uredio mati -- 24.3.2021 23:09:33 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 23:35:35   
Ana RR
Haha baksuz user posted image luda si! Ali svi imamo te mimične bore ja mislim, samo su kod nekih ljudi više izražene.

Platila sam 15 hiljada (sa popustom), lice i vrat. Stomak je bio gratis user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 23:42:10   
mati
Šta mi rece... Koliko je onda bez popusta i bez gratisa... user posted image
Hej, meni su moje borice na neki način odbrambeni mehanizam. Puno puta sam čula "mislio/la sam da si baksuz a ti si bas suprotno", oni kojima dozvolim da mi se približe znaju kakva sam zaista. Oni koji veruju borama, i čije me mišljenje ne zanima drže se po strani i veruju da sam baksuz. I meni to u potpunosti odgovara.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kozmetički tretmani lica
24.3.2021 23:57:39   
Ana RR
Bez popusta je 25 hiljada a samo stomak ne znam koliko je user posted image

Mati, mene ceo život prati mišljenje da sam uobražena. I onda kada me upoznaju kažu Hej pa ti uopšte nisi uobražena! user posted image Najjači odgovor mi je bio, na moje pitanje zašto su tako mislili o meni, da tako hodam user posted image

Šta te briga, barem te ne diraju oni koje ne želiš blizu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kozmetički tretmani lica
25.3.2021 7:11:21   
Duškić
Lepo zvuci to sto si napisala, a zakljucih i da si bas zadovoljna i bas mi je drago.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here