|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 0:39:26   
Anoniman
Kme ! user posted image

I osmehnula se šeretski user posted image .

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 9:11:34   
Anoniman
user posted image Kmeeeeeuser posted image
Dora, najjača fora je što mi mm nikad to ne govori tim rečima, bar se ja nešto ne sećam u poslednje vreme, ne znam odakle Neši touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 9:25:56   
Dora
Još malo će tvoj muž moći da uči od njega fore user posted image

Joj, slatki su. Bubo, tvoja Ninica je ko lutka, ja sam takvu lutkicu imala kao dete user posted image Prava princeza

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 12:24:21   
Snelle
Moje dete je do pre mesec dana bila jako, jako lenja beba, nije htela ni da puzi, ni da ustaje, ni taši-taši.....ma ništa!
E onda je odjednom naprasno odlučila da će da bude dobra user posted image
Sada...kad se kupa i ja joj kažem bući, bući, ona pljeska vodu rukicom; kad joj kažem buc - ona mi se približava da nam se sudare glave; pokazuje sve prstom što je interesuje i pri tome kaže upitno "B(u)" - u fazonu "šta je to" user posted image Ponekad kada je pitam kako kaže kuca kaže "Vavavava" - neće svaki put. Kaže pa-pa ali samo kada odlazimo od bake i deke i kada izlazimo iz dvorišta, pa ih više skoro ni ne vidi; počela je da nam se smeje, ali ne zato što je mi nečime zasmejavamo i sl. nego zato što želi tek tako da nam se osmehne; razne predmete stavlja na uvo, jer misli da je to telefon user posted image ....svačega tu još ima...po ceo dan se smejemo sa njom user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 12:26:56   
jovicaa
ja zaboravih, pa mi smo se danas okrenuli prvi put sa stomaka na ledja! ali samo jednom, nije hteo opet! bilo je jako smesno, trajalo je jednu sekundu, ja sam ocekivala da ce drugacije da bude , a ne tako tup i gotovouser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 12:29:43   
Dora
Meni se sara prvi put okrenula sa mesec ipo. Samo jednom. Sledeći put kad se okrenula imala je oko 3-4 meseca i onda je to bilo to. Može se desiti slučajno da se okrene i posle neće to da ponovi, ali kad ukapira da mu je bolje kad sam može kako hoće, onda će to da vežba i uvežba...user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 13:51:06   
jovicaa
pa daaa user posted image i meni je delovalo kao da je to slucajno uradiouser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 13:52:18   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mishice jel se šališuser posted image
Možete o tome pisati u temi razvoj perceptivnih sposobnosti 0-7 godina
A imamo i kalendar razvoja deteta, pa možete malo pročitatiuser posted image


Citiraću Lu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 15:07:43   
gagana83
IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: Diabla

Evo i ja da se pohvalim, inace to ne radim nikada. Moje dijete je Englez na mamu user posted image Umjesto jabuka, on govori apple, i to ga tacno izgovara. Kako? Pa gledao je onaj special edition Pepe Prase gdje se uci alfabet. Inace gleda sve crtane na engleskom. 
user posted image user posted image user posted image I moje dete je naucilo da kaze baby za bebu jer ima knjigu plasticnu,muzicku iz koje se uci engleski user posted image


Sve sami Engleziuser posted image

Una je ranije za bubu pricala BAG(bug),a pre neki dan je za pace rekla DAK(duck)user posted image To je pokupila sa Baby TV-a.
Sad je kao ucim da broji na engleskom i to u njenom izvodjenju otprilike zvuci ovako"Edi, tu ,ti ,teti...)user posted image Malo srpski,malo engleskiuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 18:04:45   
mati
Evo i mi da se malo pohvalimo user posted image . Mata zna da mase kad mu neko kaze "cao, pa-pa", zna tasi, tasi i gde zeka pije vodu. Kad mm kaze "ljubi taja glavicu", a on nasloni celo i ceka "cmok". Puzi kao metak i za cas se popne na TV ili klub stocic... Tako da nema odvajanja ociju od njega ni sekunde.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 19:17:34   
pepeljuga
moj vukic je takodje hiperaktivan, ustaje od sest meseci, brz je kao metak, posebno ako vidi nesto sto ga zanima (daljinski, venecijaner, telefoni....igracke nikad user posted image ) ali moram priznati da nema stpljenja da nesto uci - mnogo je vise raspolozen da nesto dohvati, cacka, prevrce, obrce, podize, baca... kad sam konacno izgubila nadu da ce nesto nauciti u skorije vreme, u zadnjih par dana je naucio da kaze pa-pa i gde je pametna glava user posted image a zna i da se folira da kaslje kad skrece paznju ili kad ga pitamo "kako beba kaslje" user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 23:32:24   
lenaa
Moja bebica zna tasi, tasi, naucila je za dan pa sad kad god je ne gledam ona pocne da tapse rukicama da mi privuce paznjuuser posted image .

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.3.2011 23:37:51   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: lenaa

Moja bebica zna tasi, tasi, naucila je za dan pa sad kad god je ne gledam ona pocne da tapse rukicama da mi privuce paznjuuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
22.3.2011 13:08:36   
mihi
U subotu gledamo TV dečiji kanal, ređaju se golubovi sivi, ljubičasti, sivi, ljubičasti i sad na mesto ljubičastog stavili upitnik i pitaju koja boja treba da nastavi niz, Miloš pažljivo gleda, ja pitam Mišo koja boja tu treba da dođe, pošto vidim da je zaintersovan, on kaže neđena (ne znam), pa skoči na dvosed i prstom pipne ljubičastog goluba i kaže ovi boja, nije znao naziv boje ali je znao koja boja nastavlja niz. On je mnogo aktivniji nego stariji sin i čini mi se inteligentniji u tom uzrastu, prosto ga sve zanima, tražio je blok i bojice, nešto švrlja ali to drži u svojoj sobi i kaže moje knjige. Luku to nikada nije zanimala i dan danas ne zna gde su mu knjige za školu.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
22.3.2011 13:25:23   
Jeca*
user posted image
svako dete priča za sebe....
e, a baby tv je zakon! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
22.3.2011 13:28:29   
Anoniman
Moram da pohvalim moje dete kako se prevrce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
22.3.2011 13:31:58   
ivaj
Moja Jana nije dobila batine citavih 7 danauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
22.3.2011 13:33:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ivaj

Moja Jana nije dobila batine citavih 7 danauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.3.2011 11:23:57   
IVA 11
Ja sam svom sinu dok je šetao u dubak i hvatao se za zavjesu rekla; "Luka, dođi!" On me gleda i ne trepce i odjednom kaze "dodji". user posted image Samo sto nisam pala u nesvijest!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.3.2011 11:46:29   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ja sam svom sinu dok je šetao u dubak i hvatao se za zavjesu rekla; "Luka, dođi!" On me gleda i ne trepce i odjednom kaze "dodji". user posted image Samo sto nisam pala u nesvijest!!!!!!!! user posted image


preslatko user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.3.2011 12:27:55   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: ivaj

Moja Jana nije dobila batine citavih 7 danauser posted image

znas kako ja sada mrzim svoju mamu! uzasno me je vredjala i tukla kada sam bila malauser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 27.3.2011 12:28:07 >

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.3.2011 12:49:56   
jovicaa
mislim ne mrzim je , to glupo zvuci.. ali imam jako lose misljenje  o njoj i nikada necu moci da  predjem preko nekih stvari...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.4.2011 18:50:19   
Snelle
Naučili smo da pokažemo gde su oko i nos, i kada nam neko pruži ruku i kaže dobar dan i mi pružimo svoju rukicu da se pozdravimo user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
3.4.2011 20:57:38   
ivaj
IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: ivaj

Moja Jana nije dobila batine citavih 7 danauser posted image

znas kako ja sada mrzim svoju mamu! uzasno me je vredjala i tukla kada sam bila malauser posted image


jovicee,ne se sekiraj,nije kod nas tako ozbiljna situacijauser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
4.4.2011 15:06:00   
Verus
31 mart: upire prstom u flasicu i trazi "djush" , ili ti djus.  Jednom je rekla "josh djush"user posted image

Ja joj uvek govorim "jos soka", ali je izgleda naucila djus u jaslicama, pa tako govori, mnogo je slatkauser posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here