|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
28.7.2010 23:20:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:23:06   
Mishica 77
Ma gagi i ove su jaaarko crvene ali su mi slabe bat. na aparatu pa je slab i blic i deluju zatvoreno crvene ali nisu. Čim sam ih ugledala znala sam da su moje. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:31:59   
Anoniman
Providne, koje ne nosim jer ne valjaju stakla:

user posted image


Crne sa drčavo zelenim drškama:

user posted image


Crno-bele, ne vidi se baš, oko tog crnog ima i belo:

user posted image

user posted image


Ljubičaste sa metalnim drškama:

user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
28.7.2010 23:34:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dioptrijske naočari
28.7.2010 23:36:33   
Anoniman
user posted image I Mishicine su suuuper!


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 18:56:33   
Anoniman
Stigle mi danas nove cvike . Sweet years , braon , pa sa nekim forama , slatke su . Dioptrija promenjena pa sam kao dezorjentisana user posted image .

Inače , imam jedn Iv Sen Loran , crne , koje nosim dugo jer mi prijaju , i jedne DG , tamno zelene , kameleonski menjaju boju , koje sam ćušnula jer mi je napukla drška .

Sočiva sam nosila svih boja , plava , zelena , ali uvek da izgledaju prirodno .

Sada sa ovim SY sebi izgledam čudno ...

< Poruku je uredio BubaMira -- 3.3.2011 19:10:40 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 19:09:02   
pepeljuga
ja ceo zivot nosim naocare jer imam strabizam i mrzim ih najstrasnije (sociva ne mogu), tako da mi je prebitno da mi se bas, bas svidjaju da bi mi bar malo manje bilo mrsko da ih nosim user posted image
trenutno imam divne ljubicaste missoni, stvarno su cakane, ali mrzim ih i dalje. nazalost, skoro da sam slepa bez njih user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:12:26   
choopa choops
Ja ne nosim (za sada, a nadam se da mi nece ni trebat jos duuuugo vremena), ali volim da vidim lijepe cvike user posted image Moja sestra nosila od  razreda osnovne, imala minus dioptriju i promjenila brdo naocara (ja isprobala sve user posted image ), ali je sada nedavno skinula diotriju laserom user posted image Kaze da se preporodila, i da je bila zaboravila kako to izgleda vidjeti 'normalno'.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:27:33   
Snelle
IZVORNA PORUKA: choopa choops
Moja sestra  je sada nedavno skinula diotriju laserom user posted image Kaze da se preporodila, i da je bila zaboravila kako to izgleda vidjeti 'normalno'.


Mm je pre tri godine operisao oko, i od tada na jednom oku nosi veliku dioptriju (-4). Pitao je dr koji ga je operisao i koji važi za vrsnog stručnjaka, jedan od najboljih oftalmologa u Srbiji da li da skine dioptriju laserom. Rekao mu je da to ne radi za džabe, jer se dioptrija stalno vraća.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:30:04   
Anoniman
Ne mora da se vraća, nego nemaju pojma da li se vraća, jer je to "relativno novo", pa nemaju garanciju, da tako kažem.
Ja sam to htela da radim pre 10ak godina, i rekoše mi da mogu (mada sa mojim očima tu ima komplikacija, da ne dužim), ali da nemaju pojma šta će mi biti sa očima za nekih 10-15god, jer još nemaju slučajeve kojima je prošlo toliko od operacije.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:37:26   
choopa choops
Njoj su rekli da moze da se vrati, ali da je to ona "staracka" dioptrija. Kako god, tolke pare bi sigurno dala za tri, cetiri godine za sociva, naocare i ostala s*anja user posted image , tako da je ona prezadovoljna za sada user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:43:06   
majared
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Njoj su rekli da moze da se vrati, ali da je to ona "staracka" dioptrija. Kako god, tolke pare bi sigurno dala za tri, cetiri godine za sociva, naocare i ostala s*anja user posted image , tako da je ona prezadovoljna za sada user posted image


Ja sam laserom skinula dioptriju -10 i -12 na 0. Na levom sada imam -1.5 ali je desno i dalje 0 tako da ne nosim naočare. U svakom slučaju preporučujem, posebno ko je slabovid kao ja.

< Poruku je uredio majared -- 3.3.2011 22:44:23 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:45:43   
Snelle
Majo, koliko je prošlo vremena od operacije?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:50:03   
majared
8 godina. Operisana sam 2003. a vratila se dioptrija na to levo oko na kojem sam i imala -12. Doktorka mi ne da da nosim naočare da ne bi ulenjila oko a ja samo ponekad kada provedem ceo dan na kompjuteru uveče slabije vidim (teže mi je da čitam prevod kad gledam filmove)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:51:23   
viking
A da li operacija skida astigmatizam?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:52:42   
Snelle
Majo, pa to je fenomenalno!!! Za 8 godina tako mala dioptrija se vratila! Moraću da kažem mm. Hvala ti user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 22:53:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

A da li operacija skida astigmatizam?


Ja mislim da ne. Ja imam i cilindar i astigmatizam, zato su i rekli da sam ja posebna priča. user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 23:00:11   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: viking RR

A da li operacija skida astigmatizam?


ne znam user posted image
Znam da je ona prosla nekakav kontrolni pregled da se vidi da li je uopste kandidat za operaciju.

majared da te pitam, ona kaze da je jedino primijetila da su joj sada oci malo suvlje, pa mora cesce da trepce? Da li se i kod tebe to desavalo? Mada ona je relativno skoro to odradila user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 23:11:25   
JMPM
Gledam sta pisakrate i kako imate lepe neocarke...treba da idem da proverim dioptriju jer dugo ne nosim naocare i sad mi se povecala diopt. jer mi stare vise ne odgovaraju user posted image ...zezam se sa ocima,znam,ali bas su mi nesto smetale na glavi,a sociva ne podnosim.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 23:15:05   
viking
Heh, sve isto kao ja. Samo što si se ti udala za optičara user posted image
Negde sam čula da kao sada skidaju i to, zato pitam da li neko ima neki pouzdan info...

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: viking RR

A da li operacija skida astigmatizam?


Ja mislim da ne. Ja imam i cilindar i astigmatizam, zato su i rekli da sam ja posebna priča. user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 23:18:13   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: viking RR

Heh, sve isto kao ja. Samo što si se ti udala za optičara user posted image
Negde sam čula da kao sada skidaju i to, zato pitam da li neko ima neki pouzdan info...

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: viking RR

A da li operacija skida astigmatizam?


Ja mislim da ne. Ja imam i cilindar i astigmatizam, zato su i rekli da sam ja posebna priča. user posted image




Ukoliko sam dobro shvatila, ovdje pise da moze?!
KLIK


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dioptrijske naočari
3.3.2011 23:18:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Heh, sve isto kao ja. Samo što si se ti udala za optičara user posted image
Negde sam čula da kao sada skidaju i to, zato pitam da li neko ima neki pouzdan info...

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: viking RR

A da li operacija skida astigmatizam?


Ja mislim da ne. Ja imam i cilindar i astigmatizam, zato su i rekli da sam ja posebna priča. user posted image




Pitaću muža kad se vrati sa poslovnog puta. Podseti me u nedelju / ponedeljak. user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dioptrijske naočari
4.3.2011 1:46:41   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: majared

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Njoj su rekli da moze da se vrati, ali da je to ona "staracka" dioptrija. Kako god, tolke pare bi sigurno dala za tri, cetiri godine za sociva, naocare i ostala s*anja user posted image , tako da je ona prezadovoljna za sada user posted image


Ja sam laserom skinula dioptriju -10 i -12 na 0. Na levom sada imam -1.5 ali je desno i dalje 0 tako da ne nosim naočare. U svakom slučaju preporučujem, posebno ko je slabovid kao ja.

Gdje si radila laser? Meni je dioptrija -4 na desnom, a na lijevom -0,75, Stakla ne ogu da se upare, ko zna na sta bi licilauser posted image ...od sociva, samo gas propusna, koja moje oci ne podnose...cini mi se da mi samo laser preostaje


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dioptrijske naočari
28.9.2014 17:01:50   
Mala Elena
Imam naocari sa dioptrijim , pre 3 godine cini mi se, kupila ih u Ocnoj kuci Monokl...ne nosim ih cesto ali i sa njima mi se muti pred ocima...a bez njih da ne pricam. Znate li da li se kod njih radi besplatno provera vida ili mozda u dz-u ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dioptrijske naočari
28.9.2014 17:03:59   
vonavoj
U svakoj privatnoj prodavnici prodaje naocara se radi..ja vec 10 godina ne idem u drzavnu ocnu kliniku,samo privatno gde kupujem naocare...kompjuterski mi odradi posle menja stakla!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here