|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina bebi opreme
1.4.2011 14:21:05   
AndreaK
Sjajno Snelle...za neke od ovih sajtova nisam znala...

a moram priznati, od kako sam u drugom stanju postala sam pravi internet manijak za kupovinu, tako me mm nazvao user posted image

Ja sam najvise uz Aksu za sada... mozda su malo skuplji od drugih sajtova ali zato imaju besplatnu dostavu... a tu su i ready, bebino...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: online kupovina bebi opreme
1.4.2011 14:35:06   
Jele

IZVORNA PORUKA: isidora88

mene zanima da li neko kupovao nesto na limundu? kako to ide? vidim da svi traze da im se uplati novac na racun,da li postoji mogucnost prevare? ja hocu da kupim spravu za vezbanje,videla sam da neki covek donosi iz nemacke nove sprave koje su troduplo jeftinije nego ovde pa bih preko njega uzela,ali ne znam proceduru user posted image


Ne ide sve uplatom na račun, mnogi imaju opciju i slanja pouzećem, treba videti koje je opcije plaćanja naveo prodavac, a i sve se može dogovoriti... Naravno da ima i prodavaca koji su izričito protiv slanja pouzećem zbog negativnih iskustava... Kao i u svemu i ovde postoji mogućnost 'prevare', ali recimo ti možeš po robu i lično otići i dati novac na ruke, ako je prodavac negde blizu, uvek navedu mesto odakle su...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: online kupovina bebi opreme
1.4.2011 15:02:48   
Anoniman
Isidora , ne ide to baš tako lako sa prevarom . MM dosta toga kupuje sa Limunda a isto i prodaje (oprema za mobilne telefone i računare) . Nikad ga niko nije zeznuo , niti je bio zeznut . Ne može se na Limundo tek tako doći i prodavati , svako ko prodaje ili kupuje mora skenirati i poslati adminima Limunda svoju kopiju lične karte , fixni broj telefona , i dosta toga od podataka . Ako se i desi da nešto pođe njanjavo - član koji nije ispoštovao pravila automatski dobija "negativne poene" koji mu se prikazuju pored profila na Limundu , i samim tim mu smanjuju mogućnost da bilo šta ikad proda ili kupi (jer kupci vide negativne poene i odmah postanu nesigurni oko saradnje sa tim prodavcem tj kupcem) . Zato je svima u interesu da budu fer .

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: online kupovina bebi opreme
1.4.2011 16:43:05   
Nensi*
Ja sam pre neki dan narucila kisobran kolica sa sajta ready i prezadovoljna sam...Kolica sam narucila popodne,stigla su sutradan u 9 ujutro... Sve pohvale user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 8:50:09   
Anoniman
Ja sam juce popodne narucila sa ready.rs,jos uvek nista.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 11:08:34   
nencydrew
Javite iskustva!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 12:04:13   
coka11
Dobila sam puno garderobe od drugarice na kojima piše Ready, i baš mi se čini da je kvalitetna. Valjda je to ta ista marka.

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 12:11:42   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Ja sam juce popodne narucila sa ready.rs,jos uvek nista.


Mozda zato sto je vikend...Jel su te zvali? Mene je zena okrenula sat vremena posle moje porudzbine i rekla mi da stizu sutra...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 20:48:50   
Anoniman
Niko me nije pozvao.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 21:36:30   
minnica
Ja sam pre mesec dana naručila krevetac preko ready.rs i nisu me zvali da potvrde porudžbinu uopšte, samo se kroz dva dana javio kurir da je na 15 minuta od naše kuće user posted image  Srećom, bili smo kod kuće.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 21:39:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minnica

Ja sam pre mesec dana naručila krevetac preko ready.rs i nisu me zvali da potvrde porudžbinu uopšte, samo se kroz dva dana javio kurir da je na 15 minuta od naše kuće user posted image  Srećom, bili smo kod kuće.

user posted image
Pa ja trebam da bacam kocke da bih znala da li da budem kuci.

(odgovor članu minnica)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 21:50:08   
nencydrew
ovako svi rade, strašno.Ili ostave paket u pošti, još češćeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 21:58:33   
MarijaBg
Ja sam dosad dva puta porucivaka preko ready-a, oba puta me zvali odmah... Krevetac stigao u roku od 5 dana a drugi put paket za 2 dana. Jaho sam zadovoljna i robom i cenama user posted image
Ako ne pozovu oni vas, pozovite vi njih, stvarno su ljubazni

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:00:55   
Anoniman
Ma Justclick je zakon . Ja sam pokušala sa svim drugim da "sarađujem" , ali brate , namučih se . Danas mi je stigao drugi krevetac i momak je montirao na licu mesta .

< Poruku je uredio BubaMira -- 2.4.2011 22:01:46 >

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:10:11   
AndreaK
Ja sam nedavno porucivala od ready muzicku lezaljku i set_ za novorodjence... vidjala sam njihovu robu i delovala mi je kvalitetno, no eto, sad kada sam prvi put oprala set_ prekrivac se rašio a i rasparala se trakica na benkici sto me je malo razocaralo...
Robu im necu vracati, stetu cu sama popraviti...al eto, da znate... desava se i to... evo kako izgleda

user posted image

Što se isporuke tice, nisu me zvali odmah, pa sam ja njih okrenula sutradan...a paket mi je stigao vec naredni dan.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:15:20   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ma Justclick je zakon . Ja sam pokušala sa svim drugim da "sarađujem" , ali brate , namučih se . Danas mi je stigao drugi krevetac i momak je montirao na licu mesta .



Novosadjani, nemoj se falite bre sto ste povlasceni kod Justclicka user posted image user posted image user posted image user posted image
Nama ostalima stize preko kurirskih sluzbi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:30:15   
choopa choops
Juhu Snelle super sajtovi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:37:18   
mejvis
I mene je ready razočarao, poručila sam jednom 2 bodića iste veličine, jedan je bio duži i uži a drugi kraći i širi! user posted image
Kada sam poručivala prenosivi krevetić čekali smo 2 nedelje da stigne jer nema na lageru i posle smo mi njih zvali i rekli su nam da nema. A kengur nam je stigao samo sa Bugarskim uputstvom!user posted image
Aksa je meni odlična, 3 puta sam pručivala, danas poručim, sutra me zovu preksutra stigne i uvek je bilo sve u redu!

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.4.2011 22:39:23 >

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:38:57   
Ana RR
Drugari, nemojte citirati postove sa slikama, please user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:41:54   
snovi
IZVORNA PORUKA: MarijaBg


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ma Justclick je zakon . Ja sam pokušala sa svim drugim da "sarađujem" , ali brate , namučih se . Danas mi je stigao drugi krevetac i momak je montirao na licu mesta .



Novosadjani, nemoj se falite bre sto ste povlasceni kod Justclicka user posted image user posted image user posted image user posted image
Nama ostalima stize preko kurirskih sluzbi


bez obzira kako stiže, što reče Buba - JustClick je zakon user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:43:02   
gugutka
IZVORNA PORUKA: snovi

IZVORNA PORUKA: MarijaBg


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ma Justclick je zakon . Ja sam pokušala sa svim drugim da "sarađujem" , ali brate , namučih se . Danas mi je stigao drugi krevetac i momak je montirao na licu mesta .



Novosadjani, nemoj se falite bre sto ste povlasceni kod Justclicka user posted image user posted image user posted image user posted image
Nama ostalima stize preko kurirskih sluzbi


bez obzira kako stiže, što reče Buba - JustClick je zakon user posted image user posted image user posted image



slažem se user posted image

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: online kupovina bebi opreme
2.4.2011 22:50:14   
AndreaK
e a ja sam se nedavno iznervirala zbog njih (justclick), resim da uzmem set_ flasica za novorodjence...gledala sam na nekoliko sajtova i tu je bio najjeftiniji...a stiglo bi kod mm u firmu sto je u NS, znaci usteda na dostavi...ali sam mislila da sacekam jos koji dan do plate kad ono set_ poskupeo za citavih 1000 dinara... user posted image



< Poruku je uredio AndreaK -- 2.4.2011 22:51:06 >

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: online kupovina bebi opreme
3.4.2011 18:30:54   
nencydrew
Sve više sumnjam u online kupovinu.Ma, dok ne vidiš na licu mestauser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: online kupovina bebi opreme
4.4.2011 9:18:04   
Anoniman
Jos uvek nista!!!!!user posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: online kupovina bebi opreme
4.4.2011 9:28:39   
Nensi*
Pa pozovi ih...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here