|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 13:57:05   
prolece
IZVORNA PORUKA: zmajeva

Nego trazim sad broj telefona za zakazivanje, ali samo sam nasla na internetu ovaj broj:  3617-777!
Da li neko ima taj broj na koji se zakazuje  kod ginekologa u Visegradskoj?

imam neki 3615 611

Je l zna neko neki kontakt dr Olivere Kontić? Relativno je hitno. I na kom odeljenju ona radi?
Šaljite pp.


< Poruku je uredio prolece -- 30.3.2011 13:58:00 >

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 14:22:01   
zmajeva
Hvala, prolece, sutra cu da zovem pre podne. :)


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 16:21:19   
liliana
Proleća, Kontićka radi na odeljenju Humane reprodukcije, a telefon  na odeljenju je (direktan-na moraš preko centrale): 011-366-36-33.

Moderatori, ako nije u redu da ovako javno pišem br. tel. recite.user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 19:31:57   
zmajeva
Citala sam sad ovu drugu temu o Visegradskoj, neke trudnice kazu da su kod dr. Nemanje Stojanovica isle preko debele veze? Nije valjda da mi treba veza da zakazem kod njega?


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 19:38:29   
zoća
mogu samo da preporučim lekare sa humane svi su odlični na čelu sa profom.Dr.Vukolić,dr.Kontić.....user posted image user posted image

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 19:44:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zmajeva

Citala sam sad ovu drugu temu o Visegradskoj, neke trudnice kazu da su kod dr. Nemanje Stojanovica isle preko debele veze? Nije valjda da mi treba veza da zakazem kod njega?

Ja jesam isla kod njega preko veze, ali pitala sam trudnice koje sam upoznala u bolnici da li su kod njega dosle preko veze, jer sam i ja cula da ti treba debela veza da bi dosao do njega, rekle su mi da nisu preko veze, naravno ne sve... Ja ti mogu samo reci da je on jedno divno stvorenje, i ako se odlucis za njega sta ti kaze tako i radi, jer meni sta je rekao tako je i bilo. Jednostavno fantastican i covek i strucnjakuser posted image

(odgovor članu zmajeva)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 20:03:29   
prolece
hvala punooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
31.3.2011 0:39:44   
zmajeva
Onda se ne predajem, Miljana! user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
31.3.2011 0:57:51   
liliana
Zmajeva, mene je operisao 2006 kada sam  imala rak grliča materica. Došla sam kod njega preko veze, ali znam mnoge koji su samo otišli i zakazali kod njega. 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
31.3.2011 10:29:55   
Ivana.
Niko nista ne zna o dr Ljiljani Vukmirovic? Ja pokusala da izguglam, nigde nista nema.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
31.3.2011 10:58:30   
Veca77
Ivana, jedino sam OVDE mogla da pronadjem nesto o dr Vukmirovic.

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
6.4.2011 14:27:39   
Mizzy
Jedno pitanje, mogu li jednostavno otici onaj dan kad dr Nemanja radi sa trudnicama u ambulanti, bez veze? Nece valjda da me vrati? Ja sam upravo saznala da moja dr koja me je operisala ne radi sa trudnicama, pa sada trazim novog lekara....

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
6.4.2011 14:33:48   
zoća
Mizi imaš ogovor na temi GAK Višegradska

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
6.4.2011 14:54:03   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Jedno pitanje, mogu li jednostavno otici onaj dan kad dr Nemanja radi sa trudnicama u ambulanti, bez veze? Nece valjda da me vrati? Ja sam upravo saznala da moja dr koja me je operisala ne radi sa trudnicama, pa sada trazim novog lekara....

Ne treba ti nikakava veza da bi zakazala kod dr Nemanje, pozoves broj 366-33-30, i kazes da hoces kod njega i oni ti zakazu. Tako ja radim user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
6.4.2011 14:54:40   
Rivana
Jedino sto moras imati uput iz doma zdravlja.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
7.4.2011 11:03:22   
vodolija76
Da li mozda neko zna kako se zove i preziva doktorka ,radi na prijemu u porodilistu, ima kratku proredjenu smedju kosu (kao ne daj Boze posle bolesti) i krive crne zube?
Zene hvala unapred na svakoj informaciji :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
12.4.2011 19:18:08   
Mizzy
Jel cuo neko ili jos bolje, imao iskustva sa dr Sašom Andijašević?

(odgovor članu vodolija76)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
12.4.2011 19:20:18   
Verus
jooj oprosti ali ja ne mogu da se prestanem smejati, suze mi tekuuser posted image
user posted image
IZVORNA PORUKA: vodolija76

Da li mozda neko zna kako se zove i preziva doktorka ,radi na prijemu u porodilistu, ima kratku proredjenu smedju kosu (kao ne daj Boze posle bolesti) i krive crne zube?
Zene hvala unapred na svakoj informaciji :)

(odgovor članu vodolija76)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
13.4.2011 19:40:53   
vodolija76
Ma da bilo bi smesno da nije tuzno...nabasala sam na nju na prijemu u porodiliste i pregledala me je toliko grubo da nemam reci pa sam zelela da saznam njeno cenjeno ime kako bih mogla da znam sa kim sam nazalost imala posla user posted image ...pozdrav za sve zenice i bebice!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
13.4.2011 19:45:24   
Verus
uf vodolija, bas mi je zao zbog tvog iskustva..jos mislim trazis zenu jer nesto "valja".  A bogami, kako si je opisala ni ne cudi me kakav je skot!

(odgovor članu vodolija76)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
14.4.2011 22:40:43   
minna

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Jel cuo neko ili jos bolje, imao iskustva sa dr Sašom Andijašević?


Mizzy, evo sa prethodne strane


IZVORNA PORUKA: maslachak


IZVORNA PORUKA: minna

IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Ja sam uput dobila u DZ kod doktorke koja mi cak nije ni vodila trudnocu, vec samo davala doznake, a u Visegradskoj me je poradjao i vodio trudnocu Milos Petronijevic i imam samo reci hvale za njega, super je!


I ja o njemu sve sve najbolje! On mi je vodio trudnocu.
CR mi je radio dr Andrijasevic, sve je proslo dobro, videla sam ga nekoliko puta samo, ali cini mi se skroz ok i korektan.



meni je dr.Andrijasevic vodio trudnocu i ja sam vise nego zadovoljna,on me je i porodio..bio je sve vreme sa mnom u boksu sem kada je morao do sale,ali na maksimalno pola sata..salio se sa mnom,hrabrio me..nakon porodjaja kada su me smestili u sobu obilazio me jer nisam bila kod njega na odeljenju..user posted image sve sto me je interesovalo u vezi sa trudnocom i porodjajem lepo mi je objasnio i resio svaku nedoumicu ako je i postojala..a ja sam stekla utisak da sa covekom mogu da razgovaram o svemu..eto,ako nekom bude trebao jos neki info tu sam..



(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 11:34:53   
Mizzy
Puno hvala Mina! I ja sam o njemu cula da je ok, i da radi i negde privato i u Višegradskoj. jesi li ti isla preko neke preporuke, ili ...?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 11:56:08   
minna
Nisam, nego mi je bio planiran CR, a krenula da se poradjam pa su me poslali hitno, a on bio dezuran i proslo sve superuser posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 14:24:22   
zmajeva
Zakazala sam ultra zvuk kod Nemanje Stojanovica za 28.4.! Zvala telefonom i to je to!user posted image

_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 14:42:15   
Vika
Nemanja Stojanović je o.k. nežan prilikom pregleda i ljubazan.

Snežana Plešinac takođe, nekada ne deluje ljubazno ali jeste, i jako stručna.

Darko Plećaš vrsan stručnjak, ali  prezauzet na GAK-u

Andrijaševića ne znam lično, ali sam bila prisutna kada je cimerki spasio bebu i glavu

Petronijevića takođe hvale, i kažu i da je zgodan, ako neka voli da u pauzama vrištanja ima lep pogled

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Click Here