|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.7.2011 23:05:02   
Nina777
I ja vodim trudnocu kod njega a volela bih da mi bude i na porodjaju. Kakav je on sto se tice dogovora oko porodjaja, hoce li da dodje ako nije njegova smena i sl?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.7.2011 23:12:27   
Anoniman
On se dogovara sa svojim trudnicama da dodju kad je on dežuran na izazvani porodjaj.

(odgovor članu Nina777)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2011 20:59:44   
jacagoga
Hvala vam na info. Sto se tice porodjaja nista ne znam (jos je rano da pricamo o tome), mada sam cula da trudnica ode kada je on u smeni izazove porodjaj.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2011 21:01:19   
jacagoga
Nina 777, nadam se da ces me obavestiti kakva je procedura i kako si prosla, posto ti je veca trudnoca, zelim ti svu srecu

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2011 21:55:11   
marija32
Mojoj drugarici je vodio privatno trudnocu(dr Petronijevic), kada se porodila, nije bio dezuran i nije dosao na porodjaj-rekao da im je zabranjeno dolazenje (ja znam da je cena za to 50.000 bila kada sam se ja poradjala), ali je bio na vezi sa lekarom koji ju je poradjao.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2011 22:00:49   
Nina777
Hocu, hvala puno. Ako me slucajno nema, posalji mi PP user posted image , kad dodje beba mozda zaboravim na sve. Svi kazu da je odlican doktor, a to oko porodjaja videcu, nadam se, vrlo brzo user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2011 0:03:14   
Mizzy
IZVORNA PORUKA: Ivana.

Mene je porodio. Odlican doktor, kako si dosla do njega, svaka cast. S obzirom da si njegov pacijent, posle porodjaja ces lezati na IV spratu, sto je super.


A ciji pacijenti leže na IV spratu? Od čega to zavisi?

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2011 0:04:50   
Mizzy
IZVORNA PORUKA: Ivana.

Mene je porodio. Odlican doktor, kako si dosla do njega, svaka cast. S obzirom da si njegov pacijent, posle porodjaja ces lezati na IV spratu, sto je super.


A ciji pacijenti leže na IV spratu? Od čega to zavisi?

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.7.2011 22:10:13   
peca
Malo sam citala ovde po forumu i resila da se registrujem da bih ostavila svoje reci hvale za dr.Nemanju Stojanovica :)

Elem, ja sam trudna tek 9,5 nedelja i do porodjaja imam jos puno da guram. Iskreno bih volela da me on porodi, mada to se ne moze dogovoriti, ko ti zapadne to ti je :) Cim sam saznala da sam u drugom stanju "otrcala" sam kod njega :) Ne volim lekare, ali kod njega bi uvek rado otisla, neverovatno nezan i strpljiv covek, mozes sve da ga pitas i sve ce lepo da ti objasni. Pre neku godinu sam isla kod njega na kolposkopiju, imala sam neki kondilom koji je trebalo da operisem kod njega, imala sam problema sa internistom i anesteziologom posto nisam bas najzdravija, pa su me odbili, i trazili milion nekih analiza, ja sam to bila malo zapostavila, jer sam neke nalaze cekala i po godinu dana, a taj kondilom je misteriozno nestao. posto ja nisam imala pojma ni sta je to ni gde on je bez blama uzeo papir i olovku i sve mi covek nacrtao, to jos uvek cuvam ! Radio mi je i biopsiju grlica materice, pritom mi je objasnio sta ce da uradi, da ce malo da me secne, gde, kako, zasto... ja nista osetila nisam, svo vreme sam se smeskala, i toliko je drag covek, da sam tad znala, ako ikad ostanem u drugom stanju necu kod nijednog drugog doktora da idem. Bila bi jako srecna kada bi se potrefilo da on radi kada bude doslo do porodjaja :D

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.7.2011 22:14:24   
Anoniman
Dobrodosla Peca
Nemanja je meni vodio trudnocu , dogovorili smo se da me porodi , ali moja beba nas je malo preduhitrila, za nekih deset sati user posted image . Sa njim  moze sve da se dogovori, jednostavno jedan divan covek i fantastican strucnjakuser posted image

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.7.2011 22:37:09   
peca
Hvala na dobrodoslici Miljana :) Stvarno sam se registrovala na forum samo da ga pohvalim :) Inace ne volim preterano forume, ljudi se tu nacitaju raznih gluposti, mada ima i korisnih stvari user posted image Ali sad imam viska vremena, pa cu da vas citam pomalo. Ja imam neke stavove, tako da mi forumi nisu rizicni, ali znam neke koji se stresaju na svaki malo tuzniji post, i odmah im se javlja milion pitanja i strahova user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.7.2011 22:43:04   
Anoniman
Sve smo tu da pomognemo jedna drugoj, u svakom slucaju meni je forum mnogo znaci. Ima jako lepih tema, pa nam se pridruzi user posted image
A sto se tice Nemanje cini mi se da bih mogla stalno da budem trudna user posted image , jer je stvarno divan. Evo ti jdan savet za njega, samo radi sta ti on kaze i nema da brinesuser posted image

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.7.2011 23:32:13   
jecaneca
Procitala sam celu temu i niko ne spominje dr. Igora Pilica...zna li neko nesto o njemu????????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
11.8.2011 20:00:48   
vodolija76
Dr.Petkovic je gruba, ne daj Boze, na prijemu u porodiliste me je pregledala tako nezno da sam odskocila 20 cm od kreveta.Dr.Petronijevic je bio u komisiji koja mi je odredjivala da li cu ici na cr.Bio je vrlo pazljiv na pregledu, cak mi je i ruku dao da ustanem sa stola sto je inace retkost,ostave te da lezis posle pregleda niko ruku da pruzi.Takodje izvesna doktorka na prijemu u porodiliste sa krivim zubima i kratkom proredjenom kosom je takodje bila uzasno gruba ne zasluzuje nista dobro kad tako postupa sa trudnim zenama,nju nikako ne preporucujem nazalost nisam uspela da saznam kako se zove a volela bih da saznam kako bih mogla da obavestim sve zene i upozorim ih na nju...toliko drage buduce i sadasnje mame ...

(odgovor članu jecaneca)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.10.2011 20:07:49   
Marija1982
Bezite od doktorke Ljiljane Mirkovic. Zena je totalni amater, a radi kao nacelnica za visokorizicnu trudnocu u Visegradskoj. Ovo govorim iz licnog iskustva. Ona ne zna da gleda ultrazvuk, i samo su joj pare vazne. NAJGORI DOKTOR U VISEGRADSKOJ !!!!!!!!!

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.11.2011 22:41:06   
srelence
Marija potpuno potvrdjujem tvoju pricu za dr Ljiljanu Mirkovic, zaobidjite je u sirokom krugu. Do nje sam dosla preko jedne veze u prvoj trudnoci i ceo 8 i 9 mesec vodila trudnocu kod nje privatno na B.Brdu, a trazeci po netu, vidim da to nije jedina privatna ordinacija gde zgrce lovu. Ctg mi je jedan privatno uradila, pa sam ostale radila u Visegradskoj normalno na moje insistiranje, jer sto bih joj i to placala,kad uredno imam vec tad uput za porodiliste. I sve se mi dogovorimo, oko porodjaja, da je pozovem ako krene ranije i meni zakaze 22.12.2008. kontrolu, a meni 19.12. pukne vodenjak u ponoc, niti je odgovarala na moje poruke niti na pozive i mm je zvao ceo dan sutradan,a posle 24h od pucanja vodenjaka meni urade hitan carski i naravno ova se nije ni pojavila niti zvala. Posle me je srela u hodniku sa osmehom pitala:''Pa ko se to nama porodio'', mogla sam da je ubijem. Znaci kod nje unapred pare na videlo, pa mozda i dodje na porodjaj. Uzas

(odgovor članu Marija1982)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
8.11.2011 12:41:03   
jacagoga
Vec sam na nekoj temi pisala, moja druga trudnoca se nazalost nije zavrsila kako je trebalo. U 29oj nedelji je doslo do abrupcije posteljice, nisam stigla na vreme u porodiliste.
Trudnocu je vodio dr Petronijevic, bez obzira na splet okolnosti o njemu imam samo reci hvale, bio je uz mene, sve se dobro zavrsilo po mene (mogla sam da iskrvarim).
Bez obzira na sve DR nemam nameru da menjam i svakom bih ga preporucila, ucinio je sve sto se moglo uciniti ali spasa nije bilo.


(odgovor članu srelence)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.11.2011 16:44:59   
Estella
Cao devojke! Nova sam na ovom forumu, sad sam u 17. nedelji trudnoce, a ovde se javljam prvim postom jer je neka od vas pitala za dr Igora Plica. Dr Pilic je sjajan lekar i divna osoba, mlad, posten, opusten. On me je porodio prvi put i sve je sjajno proslo uz epidural i prisustvo supruga na porodjaju. On mi nije vodio prvu trudnocu, ali sam bila jednom kod njega na pregledu i pre porodjaja, a jednostavno se zadesilo tako da je on bio dezuran kad mi je porodjaj krenuo. Iskreno, nemam nista protiv da opet bude dezuran kad mi krene i sledeci porodjaj!

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.11.2011 20:19:23   
mihi
Dr Igor Pilić radi na odeljenju Kontrole fertilitita, sa prof. dr Darkom Plećašem, doc.dr. Snežina Plešinac i dr Nemanjom Stojanovićem, svi su sjajni, ljubazni i predusretljivi.

(odgovor članu Estella)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
10.11.2011 12:11:47   
dušica2010
devojke, ja sam iznenadjena sa vasim misljenjem o dr Ljiljani Mirkovic... ona je mene porodila pre 16 meseci... porodjaj je bio tezak, ne zbog njenog "amaterstva" kako ste navele, vec zato sto sam se prodila dve nedelje pre termina, beba mi je bila velika 4200, a do devetog meseca sam pila ginipral skoro 5 meseci... na kraju me je porodila forcepsom... sada sam ponovo trudna, u cetvrtom sam mesecu trudnoce i OPET cu se poroditi kod nje... stvarno je bila fina prema meni i na porodjaju i posle je dolazila dva, tri puta u sobu da me obidje... sto se para tice, mi nismo dali ni dinara, tj. evra... sve je uradila iz svoje volje... naravno, muz ju je castio, ali tek kad je bebonja dosao na svet... ali to je cast, a ne mito... stvarno sam iznenadjena...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.11.2011 17:35:29   
srelence

IZVORNA PORUKA: dušica2010

devojke, ja sam iznenadjena sa vasim misljenjem o dr Ljiljani Mirkovic... ona je mene porodila pre 16 meseci... porodjaj je bio tezak, ne zbog njenog "amaterstva" kako ste navele, vec zato sto sam se prodila dve nedelje pre termina, beba mi je bila velika 4200, a do devetog meseca sam pila ginipral skoro 5 meseci... na kraju me je porodila forcepsom... sada sam ponovo trudna, u cetvrtom sam mesecu trudnoce i OPET cu se poroditi kod nje... stvarno je bila fina prema meni i na porodjaju i posle je dolazila dva, tri puta u sobu da me obidje... sto se para tice, mi nismo dali ni dinara, tj. evra... sve je uradila iz svoje volje... naravno, muz ju je castio, ali tek kad je bebonja dosao na svet... ali to je cast, a ne mito... stvarno sam iznenadjena...


Dušice, svako iznosi svoje mišljenje i iskustvo! Meni je baš drago što se tebi sa njom posrećilo, ali u mom slučaju je bila krajnje nekorektna i neprofesionalna i ne znam iz kojih razloga, samo mogu da nagadjam.Tako da pišem isključivo iz ličnog iskustva, a ne iz priča rekla kazala, čula. Pozz

(odgovor članu dušica2010)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.11.2011 21:30:46   
vodolija76
Potvrdjujem negativno misljenje o dr.Mirkovic.Kada sam kod nje u privatnoj ordinaciji pricala sa njom i insistirala  na tome da ne zelim da mi dete na porodjaju vade forcepsom ili vakumom ona mi je rekla : Tja,to je nesto sto se stalno dogadja na porodjaju.Znate, ja mogu da garantujem da Vam ja to necu raditi ali za druge doktore ne znam''. Takodje, isla sam kod nje na UZ i nije htela da mi kaze koliko je teska beba sto se na kraju ispostavilo kao kljucno za moje poradjanje jer su me zbog disproporcije porodili carskim rezom.Ona me nije poradjala vec jedna druga doktorka. Da je htela, mogla je odmah da mi kaze da je beba velika i da to nece moci prirodno. Ovako, sustina je sledeca: da sam kojim slucajem zapala da se poradjam prirodno zavrsila bih iseckana, na transfuziji i sa izmucenom bebom, sto se desilo mojoj drugarici. Inace ,da je bila korektna na porodjaju ona bi te odmah porodila cr da se ne mucis sa toliko velikom bebom a ne da koristi forceps ko u srednjem veku.
Nadam se da te nisam uvredila ovim svojim misljenjem.Divim se tvojoj hrabrosti i drago mi je da je sve ispalo ok na porodjaju ali cinjenica je da vole oni svi teske slucajeve da resavaju tako da se na kraju zena napati . Osim ako im ne das koverat unapred. Ja koverat nisam dala.
Pozdrav!

(odgovor članu dušica2010)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.11.2011 17:09:30   
srelence

IZVORNA PORUKA: vodolija76

Potvrdjujem negativno misljenje o dr.Mirkovic.Kada sam kod nje u privatnoj ordinaciji pricala sa njom i insistirala  na tome da ne zelim da mi dete na porodjaju vade forcepsom ili vakumom ona mi je rekla : Tja,to je nesto sto se stalno dogadja na porodjaju.Znate, ja mogu da garantujem da Vam ja to necu raditi ali za druge doktore ne znam''. Takodje, isla sam kod nje na UZ i nije htela da mi kaze koliko je teska beba sto se na kraju ispostavilo kao kljucno za moje poradjanje jer su me zbog disproporcije porodili carskim rezom.Ona me nije poradjala vec jedna druga doktorka. Da je htela, mogla je odmah da mi kaze da je beba velika i da to nece moci prirodno. Ovako, sustina je sledeca: da sam kojim slucajem zapala da se poradjam prirodno zavrsila bih iseckana, na transfuziji i sa izmucenom bebom, sto se desilo mojoj drugarici. Inace ,da je bila korektna na porodjaju ona bi te odmah porodila cr da se ne mucis sa toliko velikom bebom a ne da koristi forceps ko u srednjem veku.
Nadam se da te nisam uvredila ovim svojim misljenjem.Divim se tvojoj hrabrosti i drago mi je da je sve ispalo ok na porodjaju ali cinjenica je da vole oni svi teske slucajeve da resavaju tako da se na kraju zena napati . Osim ako im ne das koverat unapred. Ja koverat nisam dala.
Pozdrav!



Vodolijo, potvrdjujem svaku tvoju rec, kao ja da sam pisala. Du[ice potpuno delim misljenje sa Vodolijom i nemoj pogresno shvatiti, ali zasto je dovela uopste do toga da se ide na forceps, kad je znala da je beba krupna i kad je vec porodjaj tako tesko isao, zasto te je mucila, a pri tome si njen pacijent.

(odgovor članu vodolija76)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.12.2011 14:29:22   
bokica p
Drage moje,

da li neko od vas ima neku informaciju o doktorki Milici Berisavac? Ona mi vodi trudnocu.
Jle radila ona nekome od vas ili nekome koga vi poznajete CR?

(odgovor članu srelence)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.12.2011 15:06:40   
mihi
Ja sam čula da je odlična, ona je i profesor na Ginekologiji na medicinskom fakultetu. Mene je jednom pregledala UZ i vrlo je prijatna žena.

(odgovor članu bokica p)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here