|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2012 22:38:25   
Mizzy
Na prvo pitanje ne znam odgovor, ali nema potrebe da uzimas apartman. Na odeljenju CR sobe su dvo-trokrevetne sa kupatilom. Srecno!

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2012 8:51:37   
mrvica79
Hvala ti puno!Nadam se da ce sve proci u najboljem redu!!!!user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2012 13:21:15   
liliana
Mrvice, ukoliko si se 1. put porodila na CR, konzilijum te automatski šalje na Cr i za 2. porođaj.
Pošto je odeljenje CR sada na 3. spratu gde je bilo odeljenje Humane reprodukcije-te sobe su extra- dvokrevetne, dsa sopstvenim kupatilom.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2012 16:09:45   
mrvica79
Hvala ti puno Liliana!Bas sutra idem kod dr Dokica da se dogovorimo oko termina.Zanima me jos jedna stvar da li stvari da nosim u kesi ili u torbi i koliko sam posle cr na odeljenju intezivne nege?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2012 16:35:57   
liliana
Kad sam ja bila, stvari se se nosile u kesi. Ono osnovno: mrežaste gaćice, mrežasti ulošci, voda, pribor za ličnu higijenju... Posle ti tvoji donesu šta ti treba. Isto, raspitaj se treba li da doneseš pakovanje vlažnih maramica i pakovanje pelena za bebu. Kad sam ja bila, ženama koje su ležale na odeljenju CR su to tražili, ali meni nisu, pošto sam ja bila u apartmanu (uzela sam apartman da bih bila na odeljenju Humane reprodukcije, jer sam tamo ležala 6 meseci svoje trudnoće).

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2012 16:47:24   
mrvica79
Hvala ti puno!!!!user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.7.2012 23:13:57   
Mizzy
Ja sam stvari nosila u torbi (prošle godine).
I trazili su mm da donese pakovanje pelena, ja sam mu to pripremila pre nego sam otisla, maramice nisu trazili.

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.7.2012 9:32:22   
mrvica79
Hvala puno!

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.7.2012 10:54:39   
mrvica79
Interesuje me da li neko ima spisak analiza koje je neophodno uraditi za carski rez?Ja imam krvnu grupu i rh faktor od pre tri godine jer im mogu to poneti posto se krvna grupa nije menjala da ne bi ponovo placala odredjivanje grupe i da li moram uraditi koprokulturu....jel su vama trazili....

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.7.2012 15:15:29   
liliana
Mrvice, ja ovo stvarno ne mogu da ti pomognem, pošto sam ja 6 meseci ležala u bolnici u trudnoći i krv su mi vadili svakoga dana, eventualno svakog drugog. Znam samo da ti oni kad te hospitalizuju u svakom slučaju rade krvnu grupu, jer u Višegradskoj traže da je krvna grupa urađena kod njih.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
31.7.2012 9:31:09   
mrvica79
Hvala ti puno Liliana....13.tog treba da me hospitalizuju i u toj nedelji zavrse carski rez...samo se nadam da necu dugo lezati u bolnici pre cr....user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
31.7.2012 19:26:12   
liliana
Ma, nećeš, sigurno... Nikoga tamo ne zadržavaju bez preke potrebe. Nisu oni željni nas.user posted image user posted image user posted image Konzilijum zaseda ponedeljkom, sredom i petkom (tako je bar bilo kada sam ja ležaka) i tog dana kada te predstave konzilijumu, oni donose odluku o načinu porođaja i kada će bit cr. Cr zakazuju najdalje na 7 dana

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.8.2012 11:02:33   
mrvica79
Liliana,znam da sam te vec pitala ali jesi li sigurna da nakon 1.carskog reza i drugi put automatski salju na cr?user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.8.2012 11:08:16   
jacagoga
Ja ne znam kako je u Visegradskoj ali moja rodjaka se pre 10ak dana porodila u frontu, prvi porodjaj je bio CR a sada drugi prirodan uz epidural, navodno im je postala praksa ako nije neophodno ne radi se CR

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.8.2012 11:38:48   
liliana
Mrvice, koliko ja znam, rpvi carski je automatski indikacija za drugi carski rez. Osim ukoliko pacijentkinja ne zahteva prirodan porođaj. Tako je bar bilo do sada...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.8.2012 11:46:32   
mrvica79
U frontu je totalno druga prica,kod njih je carski rez uvek krajnje resenje i mucice zene na sve nacine i iscrpice sve metode pa tek onda carski rez....to znam sigurno jer sam prvi put u frontu prosla kroz pakao dok me nisu poslali na hitan carski rez.....tako nikada vise ne bih isla.....imam izuzetno lose iskustvo.....user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.8.2012 11:49:09   
mrvica79
Liliana,i ja sam cula da u Visegradskoj odmah salju posle 1.cr na drugi da uopste nece da rizikuju....posto si dugo tamo lezala i imas vise iskustva zbog toga sam te pitala.....a sigurno necu zahtevati da me porode prirodnim putem....user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.8.2012 14:11:05   
liliana
user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
5.10.2012 22:20:19   
Mariandjela
Može li neko da mi kaže svoje iskustvo sa dr. Ivanom Likić? Počela sam da vodim privatno trudnoću kod nje i deluje mi da je previše odsutna. Možda je to samo moj loš utisak...Hvala!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.12.2012 8:16:36   
markjacknow
Guglaj VTO pojavice ti se neki tekstovi o njima, nisu ih bas puno hvalili. Kazu da su u bolnici bljak da bi kod njih posle isla privatno.



__________________
WoW Gold|Diablo 3 Gold|RS Gold

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.12.2012 20:00:01   
Mojstrovka
Dr. Vukolic Dusan u Visegradskoj mi vodi trudnocu i sjajan je doktor. Moja trudnoca je malo rizicnija zbog godina ali u sjajnog doktora i vrhunskog strucnjaka uopste ne razmisljam i znam da ce sve biti u najboljem redu. Doktor je savrsen i kao doktor i kao covek. Uvek doceka sa osmehom a dijagnoze daje zmureci to je fascinantno. A resenje situacije ima odmah. Takvu brzinu reagovanja nisam videla jos ni kod jednog doktora iz bilo koje oblasti. Svaka mu cast.

(odgovor članu markjacknow)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
5.7.2013 14:45:14   
neda 79
Pozdrav svima,ja sam 37nedelja trudnoce i imam jedno pitanjce.
Da li je neophodan odlazak u porodiliste da bi se organizovala za uzimanje maticnih celija?
Ovo mi je treca trudnoca i prvi put smo se odlucili za uzimanje mat.celija.Prethodna dva puta sam se poradjala u Visegradskoj i sad bih tamo ali ako je moguce da odem tek kad pukne vodenjak.
Sa prvom trudnocom sam prosla prilicno cupavo,sa drugom sam otisla bukvalno po pucanju vodenjaka i brzo zavrsila sve pa bih da prekopiram :)

(odgovor članu Mojstrovka)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
11.7.2013 9:52:24   
Mizzy
Malo je off-topic, ali da ne ostanes bez odgovora. Ne moras otici ranije u porodiliste radi maticnih celija. Jednostavno kad krene porodjaj, poneses sa sobom set i to je to. Ja sam doduse lezala na odeljenju dok sam cekala porodjaj, a kad su me poveli na CR ja sam ponela sama set za maticne, i dala ga sestri u sali.

(odgovor članu neda 79)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.7.2013 12:37:41   
Lelica78
Ja sam nova pa eto da pohvalim DR Tatjanu Dosev divna,divna predivna zena...inace sam rodila blizance pre 8 meseci prirodno :) zahvaljujuci njoj sam divno prosla :) a dinara joj nisam dala user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.7.2013 0:42:03   
smeško
Dr Milošević-sve najbolje!

(odgovor članu Lelica78)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here