|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.12.2011 17:44:53   
ishler
Drage moje,
ja sam se porodila u julu mesecu,inace celu trudnocu sam provela u bolnici,vecinu u Visegradskoj posto je bila jako rizicna...
Susretala sam se sa svakakvim lekarima,prezivela svasta zbog nestrucnosti doticnih,
ali vecno cu biti zahvalna DR.MILOSU PETRONIJEVICU koji je spasio moju trudnocu i doneo na svet moju divnu devojcicu...

Sve preporuke za njega od srca....user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
1.12.2011 21:04:31   
jacagoga
 
IZVORNA PORUKA: ishler

Drage moje,
ja sam se porodila u julu mesecu,inace celu trudnocu sam provela u bolnici,vecinu u Visegradskoj posto je bila jako rizicna...
Susretala sam se sa svakakvim lekarima,prezivela svasta zbog nestrucnosti doticnih,
ali vecno cu biti zahvalna DR.MILOSU PETRONIJEVICU koji je spasio moju trudnocu i doneo na svet moju divnu devojcicu...

Sve preporuke za njega od srca....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
2.12.2011 9:57:05   
bokica p
Hvala Mihi! :)

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
7.12.2011 0:45:28   
adja
I prvi i drugi put me je porodio dr.Petronijevic,samo reci hvale za njega,jako smiren,odmeren,ne mnogo pricljiv i pazljiv koliko je to moguce :)))
Istina je da svaki put posle pregleda pruzi ruku zeni da ustane sa stola,kao sto je neka zenica ovde napisala...Dan-dva posle porodjaja je dosao u sobu da me obidje,a moram da napomenem da covek nije od onih koji traze novac za porodjaj...Naravno,babice te i drugacije gledaju kad ste njegov pacijent,da li zbog njegovog polozaja,ili "smekerskog" izgleda,ne znam :)))) ali od srca ga preporucujem!!!!

(odgovor članu bokica p)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
2.1.2012 11:10:28   
Mika1
Cao svima, nova sam na forumu i u petak imam prijem na odeljenju Vrt-a zbog placente previe, inace sam u osmom mesecu i bas se plasim sobzirom da sam cula grozne price kakvo je to odeljenje nehigijensko, puno bubo i sl. Interesuje me da li neko slucajno skoro bio tamo i kakva je situacija. Ima li poseta i kakvi su uslovi. Inace treba da me vodi Dr. Vrzic.  Hvala puno i pozdravcic svima.user posted image

(odgovor članu adja)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
14.1.2012 15:28:16   
makica88
Pozdrav svima.Nova sam na forumu...u 36 nedelji trud.sam. pre 3 dana sam bila prvi put kod dr.docenta Glisic. Da li ste imale iskustva i kakva sa ovim doktorom?

(odgovor članu Mika1)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.1.2012 13:00:16   
emilica
I ja mogu da kazem sve pozitivno za doktora Petronijevica, bar sto se tice vodjenja trudnoce. Idem privatno kod njega. Uskoro ulazim u 36. nedelju. Nadam se da ce me on poroditi. Da li znate sta se desava ako pocnem da se poradjam kad nije njegova smena? Postoji li nacin da on bude na porodjaju?

(odgovor članu makica88)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.1.2012 18:25:04   
Mika1
Pozdrav draga,
meni niko nije odgovorio na poruku danima, vec sam otisla, videla i prosla sam sama a da nisam ni znala sta me ceka. Uzas.  Meni je dr. njegova zena, dr. Vrzic. Cula sam da su extra oboje i cula sam da kad hoces da ti bas tvoj lekar dodje na porodjaj da se to placa oko 40-50000 din ali nisam sigurna. Puno zdravlja i srece!!!

(odgovor članu emilica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.1.2012 17:37:25   
jacagoga
Dr Petronijevic uglavnom zakaze porodjaj kada je u smeni pa ga izaziva, ukoliko nekoga porodjaj iznenadi mislim da ne dolazi u porodiliste vec se cuje sa kolegom koji radi u tom momentu u porodilistu i ne moze biti izabrani dr tj ne moze doci na porodjaj iako je placeno 40-50000rsd, tako sam cula

(odgovor članu Mika1)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
3.2.2012 10:44:59   
zoranaaa
da li neko ima iskustva sa Dr.J.Dukanac-Stamenkovic?i kakve su sada sobe gde vas smestaju posle porodjaja,da li su ih sredili,jesu idalje na III-cem?

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
3.2.2012 10:54:09   
emilica
Moze li neko da preporuci dobrog anesteziologa iz Visegradske?

(odgovor članu zoranaaa)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
21.4.2012 17:31:35   
iklmn
Ca svima. Nova sam trudnica na forumu. Zanima me da li neko moze da mi preporuci ginekologa iz GAK-a, koji e strucan, radi i privatno a dolazi i na porodjaj po pozivu (znam da se to treba platiti ali nece svi da dodju).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.4.2012 15:36:54   
Ivana.
Dr Petronijevic. Meni nije vodio trudnocu, niti sam cula za njega pre, ali mi se zadesilo da bude dezuran kad sam se poradjala. Gotovo sam sigurna, da cu, ako budem opet trudna, voditi trudnocu kod njega. Znam da radi i privatno, ali nista vise o tome ne znam, mozda ce ti odgovoriti neko sa iskustvom.

(odgovor članu iklmn)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.4.2012 15:40:43   
mihi
IZVORNA PORUKA: emilica

Moze li neko da preporuci dobrog anesteziologa iz Visegradske?


Dr Radica Bulatović, veoma stručna i odgovorna.

(odgovor članu emilica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.4.2012 16:23:35   
peca
Ja bi u Visegradskoj mogla da rodim petoro dece user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.4.2012 21:40:47   
SanjaBG
Evo ja sam nova na forumu pa da prvo pozdravim mamice i buduce mamice user posted image

Sada sam u 36.nedelji, mada po UZ sam 38.nedelja (i tako ide od samog starta, jos od prvog UZ) tako da ocekujem vrlo brzo moje upoznavanje sa user posted image

Trebalo bi da me porodi Dr. Vera Milenkovic... Da li neko ima iskustva sa njom? Koliko sam citala temu, slabo sam sta o njoj procitala, pa ako neko ima neku inf. bila bih vrlo zahvalna da je procitam user posted image


(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
25.6.2012 12:43:09   
danka 83
moze li neko da mi kaze nesto o dr Babovic?kakva je doktorka?vodila sam trudnocu u domu zdravlja sad sem se javila u Visegradsku (35.nedelja sam) i zakazali su mi kod nje a nemam nikakvu vezu.pomagajte bas sam uplasena jer ne znam sta me ceka.

(odgovor članu SanjaBG)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.6.2012 11:58:17   
treci put mama
Drage moje,

ja imam iskustva sa dr.Petronijevicem...ako cemo tacnije, danas je punih 7 godina kako me je porodio prvi put, a kroz pet nedelja ce tri godine od drugog porodjaja...
Uskoro ocekujemo jos jednu princezu, pa se nadam da cu sutra kada imam zakazano sa dr.Petronijevicem, odrediti taj dan, kada ce me on poroditi.
Ja sam sa njim prezadovoljna i svima bih ga preporucila. Osim mene, porodio je i moju snaju i moje tri drugarice :)
Prvi put mi je porodjaj krenuo u toku noci, ujutro sam usla u porodiliste, kad je on vec bio na poslu. Nije pustio nikoga da me pregleda osim njega.
Drugi porodjaj mi je zakazao za dan, kada je on bio dezuran i sve je proslo u najboljem redu.
Javljam vam sutra vece, sta smo dogovorili za treci porodjaj :)

(odgovor članu danka 83)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.6.2012 12:05:12   
hocukusurnecuzvaku
Treci put mama,Dr Petronijevic je i moj ginekolog,malo je reci da je covek KRALJ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mozda nam je potrebno da idemo pogresnim putem zivota,da bi pravi put upoznali...
Mozda treba prvo ici ulicom suza,da bi smo pronasli nas osmeh..
Mozda moramo tugu i bol podneti,da bi smo na kraju upoznali sta je SRECA!

(odgovor članu treci put mama)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.7.2012 14:50:21   
xxxyy
Da li neko ima iskustva sa dr Lazovic na porodjaju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.7.2012 15:32:24   
xxxyy
Ima li neko iskustva sa doktorkom Lazovic na porodjaju?

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
10.7.2012 12:08:41   
prolece
Da se i ja pridružim hvalospevima dr Petronijevićuuser posted image
Sve tri trudnoće mi je vodio u Višegradskoj i uspešno završio indukovanim porođajima u njegovoj smeni, osim prvog kad iz ličnih razloga(dete mu se razbolelo) nije došao na posao. Ali njegovim kolegama je bilo dovljno što sam njegov pacijent, da ipak imaju drugačiji odnos.

(odgovor članu hocukusurnecuzvaku)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2012 14:27:36   
mrvica79
Zdravo svim mamama i buducim mamama...ja sam se prvi put poradjala u frontu..sadas am se odlucila za Visegradsku...u 35.nedelji sam i treba u toku sledece nedelje sa odem kod doktora da se dogovorimo za termin posto idem ponovo na cr...da li neka ima iskustva sa planiranim cr i celokupne situaicije sa konzilijumom?Da li je neko cuo za dr Dokica?Kakav je?user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2012 16:42:37   
liliana
Dr. Dokić je veoma dobar doktor.
Što se tiče CR, tebe će hospitalizovati kada tvoj dr proceni da treba, a nakon par dana bićeš "predstavljena" konzilijumu. Neke žene pregledaju na konzilijumu, neke ne (sve zavisi kod kog si dr)-mene nisu, več su samo pogledali moju "istoriju". Konzilijum donosi odluku o tome kog dana će se obaviti sekcija (CR).
Srećno!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mrvica79)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
24.7.2012 19:52:54   
mrvica79
Interesuje me da li se moze desiti da konzilijum ne odobri drugi cr,nego da pokusaju prirodno?Da li ima potrebe da uzimam apartman?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here