|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.8.2013 14:17:15   
srna001
Ja sam se porodila u septembru 2011. prirodno i tada sam se bukvano otimala sa ženom iz garderobe oko torbe pošto je ona insistirala da prebacim stvari u kesu što sam ja kategorično odbila jer sam ih sve složila knap knap a torba je bila mala i još sam imala bolove na 3 min.

Na kraju smo otišle do sale tako što je svaka držala po ručku i otimala se sa ovom drugom.Navodno ona će zbog moje torbe imati problema, na šta sam ja insistirala da je ja ponesem i tako snosim svu odgovornost.Komično mada mi tada nije bilo do smeha.user posted image

Sad kada sam išla na pregled videla sam da iznose žene iz sale sa torbama pa me znaima da li se nešto promenilo u međuvremenu da ne bih opet ratovala!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.8.2013 23:15:47   
smeško
Da, promenilo se. Sad ne daju da se ide sa kesama! user posted image

Šalim se, ne znam što ti je otimala torbu, kada sam od svih žena čula da su išle sa torbom. A i ja sam tako u januaru iste godine.

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
10.8.2013 10:15:01   
reve84
Srna ja prosle godine u decembru kad sam bila u porodjajnoj sali videla sam dosta zena sa putnim koferima i niko im nije pravio problem.
Mora da si natrcala na nekog baksuza :)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
10.8.2013 11:27:36   
Sanjica26 RR
Ma, i meni isto nije dala da idem sa torbom. Ta spremacica je bas bila neprijatna.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
12.8.2013 10:52:26   
Tikim
Zdravo,
Dobila sam preporuku za dr.Petronijevica,da li ste vodili kod njega trudnocu privatno ili u Visegradskoj?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.11.2013 12:27:31   
buba m
Ja vodim trudnoću kod prof Radunovića, privatno. Prvo sam dve godine pokušavala da ostanem trudna. Vodala se od lekara do lekara bez rezultata. Na kraju dospem kod njega u Višegradsku, na prvom uz mi je rekao u čemu je problem i za par meseci ostanem trudna. Ono što mi se jako sviđa jeste što se jednako ophodi prema pacijentima, bilo da ideš privatno, bilo državno. Fantastičan lekar!

(odgovor članu Tikim)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.11.2013 14:01:02   
Žapkić
Bubo, ja se kunem u Profesora Radunovića!!! Zahvaljujući njemu, danas sam ponosna mama jedne devojčice koja za 7 dana puni 4 godine!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.11.2013 20:59:03   
leamalamut

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Bubo, ja se kunem u Profesora Radunovića!!! Zahvaljujući njemu, danas sam ponosna mama jedne devojčice koja za 7 dana puni 4 godine!!!user posted image


Potpisujem!!! I meni je jako pomogao i verovao da ce moja beba biti dobro i evo je ziva , zdrava i vesela curica od 14m !!! Dodala bih jos i docentkinju Kontic , takodje fenomenalna , ona mi je radila cr , sve moguce reci hvale imam za nju , t.j. za oboje , bez ikakve veze , bez para i dinara su bili fenomenalni prema meni !!!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.11.2013 11:35:52   
buba m
Nadam se da će mi samo neko od njih biti i na porođaju. Uglavnom žene kažu nema veze ko ti je doktor, važna je babica. Ja tamo ne znam ni jednu babicu. Ipak, zaista imam poverenja u profesora pa se nadam da će se u svakom slučaju pobrinuti za mene.

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.11.2013 13:49:52   
reve84
Ja se kunem u mog prof Plecasa i docentkinju Plesinac sa kontrole fertiliteta. Stvarno su na prvom mestu ljudi pa onda lekari i to vrhunski. U svakom momentu znaju komplet moju istoriju i sta treba sa mnom raditi. Napominjem da nisam imala vezu i da stvarno nikog nista nisam castila.
Sve preporuke za njih ako nekom zatreba.

Pozz!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.11.2013 19:15:29   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: leamalamut


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Bubo, ja se kunem u Profesora Radunovića!!! Zahvaljujući njemu, danas sam ponosna mama jedne devojčice koja za 7 dana puni 4 godine!!!user posted image


Potpisujem!!! I meni je jako pomogao i verovao da ce moja beba biti dobro i evo je ziva , zdrava i vesela curica od 14m !!! Dodala bih jos i docentkinju Kontic , takodje fenomenalna , ona mi je radila cr , sve moguce reci hvale imam za nju , t.j. za oboje , bez ikakve veze , bez para i dinara su bili fenomenalni prema meni !!!

Ja nejmu dugujem život mog deteta i svoj.
Moja devojčica je sa VTO. Imala sam 3 bebe, jednoj je srce prestalo da kuca u 8. nedelji, drugu su morali da mi izvade na kraju 5. meseca. Sve prognoze su bile da ni T. neće da preživi.
Samo je Profa verovao da ćemo uspeti. Kada je na KOnzilijumu rekao da će on na sve načine pokušati da spase moju bebu, oni su predlagali da i nju izvade (tada-na kraju 5. meseca). On se, kao lav, borio protiv čitavog Konzilijuma. Samo što mu se nisu smejali(neki i jesu-da ih ne imenujem sad). On je ostao pri svom.
Bila sam u BG u bolnici na njegovom odeljenju 6 meseci, on mi je radio carski, rodila zivu i zdravu prelepu devojčicu.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
4.12.2013 22:59:42   
buba.marica
ja se takodje kunem u prof Plecasa ! Toliko je sjajan da ne mi je malo reci hvale koje bih mogla da iskucam !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
5.12.2013 0:36:27   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: buba m

Nadam se da će mi samo neko od njih biti i na porođaju. Uglavnom žene kažu nema veze ko ti je doktor, važna je babica. Ja tamo ne znam ni jednu babicu. Ipak, zaista imam poverenja u profesora pa se nadam da će se u svakom slučaju pobrinuti za mene.

Profa će ti biti na porođaju samo ako se budeš porađala Carskim rezom

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
21.1.2014 11:11:56   
majira
Pozdrav svim buducim mamama,
Ja treba sledece nedelje da pocnem da idem na ctg u Visegradsku.. Da li neko zna koji sve doktori rade u ambulantama za ctg? Da li postoji negde spisak lekara koji moze da se vidi pa da se zakaze ctg za taj dan? Hvala svima na pomoci

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
6.2.2014 12:51:53   
megi 8
Meni je dr.Ljiljana Mirković dva puta vodila trudnoće i porođaje i imam visoko mišljenje o njoj.Nisam joj ništa plaćala,žena je predivna.Druga trudnoća mi je bila visoko rizična,sve je prošlo savršeno.Zaista sam iznenađena vašom pričom....
Moja dobra drugarica je isto dve trudnoće izgurala kod nje uspešno.
Nisam odlazila kod nje privatno i obilazila me je nakon porođaja.
Žena je zaista profesionalac!!!!

(odgovor članu Marija1982)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
17.2.2014 0:24:54   
alyssa82
Zdravo svima!
Trenutno sam u 32-oj nedelji trudnoce koju sam do sada vodila u Valjevu kod svog dugogodisnjeg ginekologa. Zivim u Beogradu i on mi je preporucio da se porodim u Visegradskoj kod dr Olivere Kontic. Pokusala sam da zakazem pregled privatno, ali je prebukirana naredne 2 nedelje, pa ne znam da li ima smisla pokusati zakazivanje u Visegradskoj i sta mi treba od papira za to. Da li je vec kasno da me primi da pratim trudnocu kod nje do kraja i da me porodi jer sam cula da mnogi lekari ocekuju odredjene nadoknade i nerado prihvataju pacijente drugih lekara u kasnoj trudnoci? Zanima me i da li postoji mogucnost da se sa njom dogovorim oko prisustva na porodjaju i epidurala? Kako cujem, epidural je postao retkost u Visegradskoj....
Novac za sve to nije neki problem, necu ga zaliti, veci mi je problem mi je panika jer se plasim da cu ostati bez lekara i epidurala na porodjaju! user posted image Ako neko nesto zna o dr Kontic, pomozite!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.2.2014 0:51:25   
leamalamut

IZVORNA PORUKA: alyssa82

Zdravo svima!
Trenutno sam u 32-oj nedelji trudnoce koju sam do sada vodila u Valjevu kod svog dugogodisnjeg ginekologa. Zivim u Beogradu i on mi je preporucio da se porodim u Visegradskoj kod dr Olivere Kontic. Pokusala sam da zakazem pregled privatno, ali je prebukirana naredne 2 nedelje, pa ne znam da li ima smisla pokusati zakazivanje u Visegradskoj i sta mi treba od papira za to. Da li je vec kasno da me primi da pratim trudnocu kod nje do kraja i da me porodi jer sam cula da mnogi lekari ocekuju odredjene nadoknade i nerado prihvataju pacijente drugih lekara u kasnoj trudnoci? Zanima me i da li postoji mogucnost da se sa njom dogovorim oko prisustva na porodjaju i epidurala? Kako cujem, epidural je postao retkost u Visegradskoj....
Novac za sve to nije neki problem, necu ga zaliti, veci mi je problem mi je panika jer se plasim da cu ostati bez lekara i epidurala na porodjaju! user posted image Ako neko nesto zna o dr Kontic, pomozite!


Mene je dr.Kontic porodila i vodila trudnocu od polovine uporedo sa dr. iz Valjeva . Pretpostavljam da ju je dr.Mirkovic preporucio kao i meni :) . Ja sam imala veliki faktor rizika kod ploda , dr.Kontic me je pregledala prvo privatno i tu jos rekla da nije bilo potrebe da dolazim privatno vec bi me pogledala i na odeljenju . Inace , ona je na odeljenju humane reprodukcije . Za mene , predivna zena i vrhunski strucnjak . Toliko je se zalozila za mene i moj slucaj da sam joj beskrajno zahvalna . Sve smo se dogovarale preko tel-a , zakazala mi CR , povezala me sa decijom klinikom ,da ne sirim sad ... Ni u jednom momentu se nije osetilo da ocekuje neku nadoknadu . U svoj mojoj prici , vanredno mi je preko neke njene veze zakazala magnet . Porodila me i nista , ama bas nista , nije trazila , nikakvu nadoknadu . Ja bih je svakom preporucila jer je zaista fenomenalna!!!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu alyssa82)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
13.3.2014 12:56:42   
xxxyy
Cao,

Da li neko može da mi preporuči lekara koji dolazi na porodjaj, a radi privatno, i da je naravno dobar lekar?

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
13.3.2014 14:05:04   
superm
Da, dr Kontic je vrh!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
17.3.2014 9:20:05   
xxxyy
Cao svima,

Da li u Višegradskoj može da se bira anestezija za CR? U stvari da li može da se traži totalna anestezija? Pitam to pošto znam da u DM insistiraju na spinalnoj , u Frontu na epiduralu i za CR...pa me zanima kako je to u Višegradskoj? Da li te anesteziolog koji će ti biti na porodjaju obiđe ranije da se dogovorite i kakvi su?

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.3.2014 14:24:14   
Mizzy
Ja sam se porodila CR u totalnoj anesteziji. Pominjali su mi spinalnu,a li ja nešto nisam bila za tu varijanu. Dan pre ideš na razgovor sa anestizeologom, i ako se sećam pregleda te internista.

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.3.2014 10:47:32   
xxxyy
Cao,

Preporučili ste mi dr Kontić. Gde radi privatno? Da li radi i u Višegradskoj na Odeljenju prof. Radunovića?

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.3.2014 14:04:00   
leamalamut

IZVORNA PORUKA: xxxyy

Cao,

Preporučili ste mi dr Kontić. Gde radi privatno? Da li radi i u Višegradskoj na Odeljenju prof. Radunovića?



Radi privatno kod prof.Radunovica u klinici Bis Intermedicus na Novom Beogradu , a u Visegradskoj sa prof.Radnovicem takodje . Sve preporuke za nju od srca !!!

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu xxxyy)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.3.2014 13:05:22   
Jeltje
Da li neko moze da podeli samnom iskustva vezano za dr Nebojsu Markovica?

Ovde ima slabo komentara o njemu, a mene je igrom slucaja sa njim povezala sestra od strica koja ga zna nevezano za trudnocu i porodjaj i tako ja zavrsih kod njega, a ne znam puno o njemu u smislu kakav je struckanjak i kakav je na porodjaju. On radi na 4 spratu i dobar je sa dr Pilicem, znam jer me kod njega salje na uz svaki put, jer Nebojsa ne radi dole u ambulanti vec samo gore na odeljenju.

Hvala unapred na pomoci!! user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.4.2014 14:00:58   
alyssa82
Porodila me je dr Kontic. Divna zena, neverovatan strucnjak, prava dama! Sve preporuke!

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here