|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.10.2013 14:25:21   
mamica 91
Svakako je preskupo ! jocajaca kada ti je termin ? user posted image

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.10.2013 14:50:41   
jocajaca
Polako mi se bliži 22.11. mi je termin.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.10.2013 16:13:08   
mamica 91
oo pa to je jos malo user posted image ..meni rodjendan 21.11. user posted image

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
2.10.2013 7:50:55   
jocajaca
user posted image Da, da još malo a ja se nisam počela još ništa sprematiuser posted image . Moj muž je rođen 24.11. pa kaže da se malo "stisnem", a snahi mi je rođendan baš 22.11. tako da svako ima svoje želje a ja ću ko Georgina iz Radovana III da čekam dok mi ne daju dozvolu da se porodimuser posted image user posted image . Samo se nadam da će u porodilištu proći sve kako treba pošto nemam baš lijepa iskustva od prošli put!
A ti, nemaš tiker pa ne vidim, da li čekaš bebu ili već imašuser posted image ?

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
2.10.2013 13:27:47   
ivaMark
Jocajaca cula sam i ja da je u Doboju rasulo isto, tako da cu sledeci put u B. Luci.... ipak ima vise dr i vece su sanse da nabasas na nekog "normalnog", ovako nemas izbora... Ne daj Boze da se nesto iskomplikuje, dok stignes do B. Luke... ne smem ni da pomislim na to!
Natasice i ja sam sigurna da je bolje u nekim veterinarskim ambulantama nego ovde u bolnicama...

Jeste skupo mozda (prisustvo oca) ali ja bih, neka budu tu, mislim da nam je svakoj od nas potrebna podrska tada.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
2.10.2013 18:07:48   
mamica 91
Ma bice to sve uredu, ne sikiraj se user posted image .. meni je prvi porod bio relativno lak, dug (13 sati) da je bolelo, bolelo je, ali mi nije ostao u pamcenju kao traumatican,a verujem da je zenama koje su se bas napatile teze da se odma odluce za drugo i da se boje kako ce biti sledeci put.. a ja imam user posted image curicu od god. i 8 mes. i evo neki dan smo saznali da sam opet user posted image , ne bas planirano ( kod nas je malo sta planirano user posted image ). Ali na kraju ispadne vise nego dobro, nadam se da ce i ovaj put biti tako...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.10.2013 8:11:51   
jocajaca
Ivamark  samo ti u BL mada kažem ti i ovdje ima stoke ali ipak što ti kažeš ima i više doktora i malo se čovjek osjeća sigurnije.
Mamice  pa čestitam ti!!!!!!!!!!!!! A to da li je planirano ili nije dođe na isto bitno je da je dijete željeno i voljeno!!!!!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
4.10.2013 9:35:58   
mamica 91
Hvala user posted image ... slazem se s tobom.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
5.10.2013 21:23:29   
mamica 91
http://www.kurir-info.rs/pogledajte-bracni-par-iz-srbije-snimio-radjanje-cerke-iskre-clanak-1019827

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
25.10.2013 19:59:54   
dijana1*
8 dana sam lezala na patologiji, prvi sprat. Sve pohvale za sestre i doktore. Svi su ljubazni i nasmejani i sta god da ti zatreba tu su da ti pomognu. I svidja mi se sto rade timskiuser posted image
Pitala sam da li muz moze da prisustvuje porodjaju, oni kazu da jos nisu culi da je neko prisustvoao. Sada mi je lakse jos mi samo treba neki muz da se mota po radjaoniuser posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
25.10.2013 20:06:52   
Anoniman
Dijana,rekla sam ti da su zaista svi ok.Doduse ja sam bila na konzervativi isto prvi sprat.Sestre i doktori za sve pohvale.Isto mogu rwci i za operativu drugi sprat user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 711
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
25.10.2013 20:09:51   
dijana1*
Cece bila sam na prvom, drugom i trecem. Mislim da je krajnje vreme da posetim i cetvrti, e to mi je zeljauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.11.2013 7:11:33   
anajid
Dijana ja sam sad sa blizancima bila na 4.Razlika je ogromna,sa Andrijom sam bila na trecem.Sve pohvale za 4.Kao da nije isto porodiliste.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.11.2013 10:04:04   
little_one
Mi smo bili u po renoviranja....tako da smo prvi i pola drugog dana bili na trecem spratu a ostatak dan i po proveli na 4tom spratu...selili su nas sve sa bebama sprat vise....nije da mi je bilo bas do hodanja tada al ajde de...cetvrti sprat mi djeluje malo vedriji generalno, prostraniji....

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.11.2013 21:31:30   
mamica 91
Drago mi je cuti da je na cetvrtom ok... ja sam se porodila u januaru 2012 i bila na cetvrtom ( soba 454 skoro na kraju hodnikauser posted image ) ali tus je bio u raspadu ( ili je mozda taj sto je pripadao nasoj sobi bio krs user posted image nisam imala zelju da obilazim druge user posted image ) zid budjav, kada zahrdjala, prljava (uvek sam gledala da idem kad cistacica k'o fol opere tj. "omlati" onu kadu misleci da mi je cistije).. wc je vise manje ok, osim curki koje bacaju uloske i kifle u istu kantu u wc-u to mi nikad nije islo u glavu user posted image .... lezala sam mesec dana na neurologiji VERUJTE HIGIJENA NI BLIZU KAO NA GIN.. tamo cistacice rade posao kako Bog zapoveda, a na gin kad se stim jedne niske mrsave (lici na onu salvetu iz kursadzija user posted image ) vise isprlja nego sto obrise... i prale su samo jednom dnevno!!! haos !!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.11.2013 21:50:52   
dijana1*
Mene 4-ti sprat asocira na porodjaj koji je protekao bez ikakvih problema, beba koja je ziva, zdrava i prava, i posle tri dana ides kuci srecan i zadovoljanuser posted image
E zato ja vapim za cetvrtimuser posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.11.2013 21:54:52   
mamica 91
Ja se samo nadam da ne bude gore nego prvi put user posted image , na bolje cu se lako naviciuser posted image .... a i imam vremena do maja, mozda srede tuseve kako valja user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
2.11.2013 20:34:49   
banjaluka86
e sad evo jos jedne price koju nije lako napisat. Da je na nasem Paprikovcu tako bajno bas i nije rade velike propuste pogotovo na pedijatriji. jedino za pohvalu su Dr Ivic i Dr Ecim. Meni licno je beba umrla jer nisu primjetili da bebe nije imala stolicu skoro 48h da bi je vec kasno poslali za beograd "kombijem" sa sepsom sa kojom nije mogla da se izbori tj, borila se par dana i umrla.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
2.11.2013 22:35:28   
dijana1*
Banjaluka86 jako mi je zao sto se to desilo i sto si izgubila svoju bebicuuser posted image
Nigde nije sjajno, nazalost svaka bilnica ima neku svoju ruznu pricuuser posted image

(odgovor članu banjaluka86)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.11.2013 12:46:45   
jocajaca
Banjaluka86 tako mi je zao zbog tvoje bebiceuser posted image . Ne mogu da vjerujem da dopuste da se tako nesto dogodi I poslije toga niko ne odgovara! Za dr.Ecim svi kazu da je dobra Ali za dr.Ivica I nisam cula bas lijepe price. U svakom slucaju drzi se I nedaj da te ti neodgovorni kreteni obeshrabre. user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.12.2013 14:44:07   
jocajaca
Evo i mene da se javim sa najsvjezijim innformacijama. Posto sam ja bila jako skepticna po pitanju promjena na Paprikovcu moram da kazem da sam se prevarila! Ne mogu reci da sam odusevljena jer ipak je to bolnica ali mogu reci da sam prijatno iznenadjena. Prvo sam jedan dan bila na patologiji gdje su sestre stvarno ekstra raspolozene nikakve nervoze, dolaze po pacijente u sobe kad trebaju na pregled, doktori ljubazni, ma nemam rijeci. Sledeci dan su me spustili u radjaonu jer sam cekala carski, dole sam cekala par sati da bude slobodna sala i moj dr, i dole su sestre i doktori odlicni niko nije prosao pored mene da me nije pitao kako sam i svi sa osmjehom, kada sam usla u salu i tamo sve nasmijana lica za razliku od proslog carskog, sve govore e sad vas moramo ubosti nista se se ne sekirajte, e sad vam stavljamo kateter malo je neprijatno pa cemo se truditi da to sto njeznije uradimo ...... Ja sokirana prosli put mi vezali ruke, iko nista nije pricao namazali mi stomak jodom i onda mi tako grubo stavili taj kateter da me peklo danima! E kad je zavrsena operacija premjestili me na intenzivnu isto u prizemlju gdje rade jedna sestra i doktorica koje su toliko ljubazne, stalno su mi prilazile da vide jesam li se razbudila i da li me boli ma sa njima sam odusevljena toliko ljubazne i toliko brizne a u isto vrijeme se i zezaju ma super su. Poslije budjenja su me odvezli na 3 sprat, hvala Bogu, sestre su odlicne, mijenjaju posteljinu kad god treba, dolaze da pitaju treba li sta za bolove, prilikom prvog ustajanja pomazu pacijentima odvedu ih do wc i da se umiju ma ne znam sta bi vam rekla ja sam jos u soku od tolike promjene. Do duse proslo je 8 godina od proslog poroda ali sve jedno nisam mogla da vjerujem koliko su se promijenili. Sve pohvale za porodiliste Paprikovac!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.12.2013 20:11:42   
NadaR
Jocajaca , bas mi je drago da je sve proslo super!
Radujem se sto je nesto pocelo da se mijenja na bolje . user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
10.12.2013 12:17:55   
Agripina
Imam jedno pitanje za vas. POrijateljica mi je trudna, a skoro se preselila u BL i htjela bi da ode na prvi pregled privatno, pošto svakako nema zdrav. osiguranje. Ja nemam pojma koga da joj preporučim, niti gdje bi mogla da ode, pošto sam na Poliklinici. Može li neko, molim vas, da mi preporuči nekog doktora, po mogućnosti nekoga ko radi i na Paprikovcu? Hvala!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
11.12.2013 16:32:05   
jocajaca
Agripina ja bi joj preporucila dr.Lučića, on radi i na Paprikovcu i trudi se da bude na porođaju svojih pacijenata, šaljem ti broj na pp

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
11.12.2013 18:36:18   
Anoniman
Jocajaca jos mi reci da si i ti pacijent dr.Lucicauser posted image user posted image

(odgovor članu jocajaca)
  Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here