|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.12.2015 21:16:09   
dijana1*
Jeste trudna je. Ako se ne osecas sigurno onda potrazi nekoga drugog ali sto kazes svakako bi morala traziti jer je i ona trudna.
Mene je poradjala sa prvim,.vodila mi trecu trudnocu od prvog dana. Sto se tice price, sve sto me zanima ja je pitam i na sve mi je odgovarala. Ja licno imam pozitivno iskustvo sa njom. Ali i sama znas da uvek neki dr. nekome odgovara a nekome ne. Ako ti je toliko rizicna trudnoca ja bi na tvom mestu vodila kod nekoga sa KC.
Meni je u ponedeljak termin. Hvala tiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
8.12.2015 21:31:36   
mamica 91
I ja da pohvalim Ives, mene je porodila prvi put i vodila drugu trudnocu...trece cu da planiram kad dodje sa porodiljskoguser posted image ... Dijooo draga, srecno i da sve prodje u najboljem redu user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
10.12.2015 12:59:37   
Jikica90
Bas super! Ti jos bar dana i mamica! Blago tebi! Srećno, još jednom!user posted image
Moraću nekoga vidjeti! Hvala!
Ja sam dosta uplašena. Sve mi je novo, dosta toga ne znam. Recimo, npr. ja sam jela tunjevinu često, svaki drugi dan, a ona u stvari ne bi trebala da se jede radi zive, a kada pitam doktora svi samo kazu nemoj jesti slano. user posted image Dobro to, ali hrane ima dosta i načina spremanja. Da li smije išta prženo, možda sa roštilja, šta? kako? ima dosta sitnica a ja radi pritiska se bojim da ne napravim štetu, kao recimo to sa tunjevinom. Npr. da li smijem pavlaku i feta sir? Neko kaze DA, neko NE!
Ako neko zna više bila bih zahvalna!
Pozzzz
PS. Paradajz i sok od paradajza ne mogu nikako iako bih ga trebala piti. Sve sam probala i ne mogu!user posted image user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.12.2015 18:23:00   
Jikica90
Da li je neko tu? Potrebanmi je savjet, pomoć, hitno!

(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.12.2015 18:33:59   
Наташица
sto se tice mlijecnih proizvode sve sam jela sem fete, jer sam imala visok pritisak u prvoj trudnoci pa sam pazila sa slanim. nista slano ne smijes. jela sa rostilja treba svakako izbjegavati, a kamo li u trudnoci. najbolje bi bilo corbe, supe, povrca i voca dosta. kuvano meso umjesto przenog....tunjevinu nisam jela i to treba da izbjegavas, jer tunjevina akumulira zivu u svom tijelu, a ziva je stetna po plod. paradajz sok u zivotu nisam okusila, ali jesam jela parazajz u salatama.
sto se tice doktora i sto se tice mene i mog iskustva sa doktorima na paprikovcu moja preporuka su: andrija banicevic, aleksandra govedarevic, aleksandra rodic, sinisa ivic, arnela banicevic, vesna ecim, draganovic, bokan)


< Poruku je uredio Наташица -- 18.12.2015 18:36:08 >


_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.12.2015 18:56:09   
Jikica90
Hvala ti!
Postoji drugi problem! Doktorica kaze da bi se u sedmoj sedmice trudnoce srce moralo cuti i da mi beta dovoljno brzo ne raste. Radila sam betu 4.12 i bila je 4117, pa 14.12-20250, pa 16.12.-26229 i danas mi je bila 29269. I doktorica je htjela danas odmah da idem na paprikovac da radim kiretazu, ali sam je molila bar da ostavi jos koji dan i jedva je pristala na ponedjeljak. Isla sam i privatno u kliniku Jelenu, i doktorica Gojkovic mi je rekla isto tako da bi se srce trebalo cuti, ali da nista nije konacno i da sacekam bar jos 7dana pa da onda vidim. Jedino za slucaj krvarenja da se moram odmah javiti. I jedna i druga su rekle da je moguce da je trudncamanjanego sto misle pa se pitam da li mogu jos cekati i zasto me moja doktorica bez velikog objasnjenja odmah salje na to. Sta da radim?

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.12.2015 19:05:21   
Наташица
ne zelim ti govoriti sta da radis, ali ja bih licno sacekla jos malo. otidji kod doktorice gojkovic opet za par dana, znam za nju da je fina. ne sikiraj se i nadam se da ce biti sve ok. moguce je da si 2 nedelje manje trudna, jer oko 5 nedelje pocinje de se cuje srce pa nisu uspjeli da cuju tada. mozes otici i na paprikovac na pregled pa da te neko i gore pregleda. ne znam kakva im je praksa gore, ali vjerujem da bi te prvo pregledali i oni pa tek onda odlucili na kiretazu.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.12.2015 19:17:39   
Jikica90
Zvucace djetinje ali bojim se! I strasno mi je krivo i ljuti me sto tako bez velike muke i pomoci odmah sta je za njih lakse. Ne kazem da ne znaju, bar vise nego mi ali ipak hvala Bogu ja nemam nekih problema, osjecam se dobro. Kako odmah tako me rjesava, ma ne znam, da ne zvucim ruzno. Znamda idu praznici, ali mogla me pustiti jos 10 dana, dati bar sansu da se nesto promjeni. Sad ako odem kod nje, nema diskusije nego na paprikovac, a ako ne odem, bice mi problem kasnije. Doktorica Gojkovic mi je rekla da mi se ne moze nesto dogodit, samo da ako prokvarim da idem, ali to je logicnno, a Ives samo kada sam ja to pitala mi je rekla: " Valjda sam ucila za ovo da ja znam kako i sta", kakvo je to objasnjenje?! Iskreno, licno mislim da nisam toliko trudna, ali ne mogu nikad biti 100% sigurna.
Htjela sam ici u Diva Medicu, kod dr. EĆIM, ali me prije par dana, dok josnisam znala ovo zakazala u januaru. Volila bih ako več budem morala to uradit da odem tamo, jer sam cula da je jeftinije nego u Jeleni i da se odmah ide kuci. A nisam znala da se na paprikvcu ostaje 2-3 dana i to me dodatno uzasava.
Hvala na na savjetu! :-*

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.12.2015 19:34:29   
World
Sacekaj jos malo. Ja sam isla na pregled mislim u nekoj 7. ili 8. nedelji, ne sjecam se sada vise, nije se culo srce. Nakon 7 dana jeste. I sve je bilo ok.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
19.12.2015 6:46:15   
dijana1*
Meni je dr Vujic u 5 -toj n rekao da trudnoca nece biti dobra i da cu verovatno morati raditi kiretazu. I bio je upravu.
U 6-7 nedelji sam se javila na Paprikovac kod dr. Ivica i on je potvrdio na UZ da nije dobro ali je sacekao jos par dana i svaki drugi dan mi vadio betu i kontrolisao. Po beti je video da nije dobro i smestio u bolnicu. Pre kiretaze je ponovio UZ. Prvi dan se radi kiretaza a drugi ides kuci.
Sada me je porodio dr Andrija i sve pohvale za njega. Divan covek i saljivdzija. Zna da opusti zenu.
I pohvale za dr. Rodic, Ecim i Bokana.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
19.12.2015 20:21:40   
Jikica90
Hvala vam puno na savjetima! Probacu da sacekam jos koji dan, pa se cujemo! Poz:-(

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
28.12.2015 21:11:47   
Наташица
Јикице, како си?

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
1.1.2016 19:19:26   
Jikica90
Prvo da cestitam Novu godinu i da pozelim sve najljepse!
Sto se tice mene, hvala ti na pitanju, oporavljam se-psihicki!
Morala sam na ciscenje, pa sam isla u Diva mediku, da bar ne moram biti u bolnici, da sto prije zaboravim.... Razmisljam stalno, da ne bude problema kasnije, da bar znam zbog cega nije uspjelo.... Stalno se pitam u cemu sam pogrijesila...Ne znam sta da kazem:-(

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
2.1.2016 22:57:58   
Наташица
такође и теби и осталим на форуму.
е сад, не брини ниси ништа ти крива. то је био почетак и доста жене прођу кроз то. из неког разлога се догоди.
нема разлога да нешто касније не буде ок. познајем жену која је имала два-три спонтана и после родила двоје дјеце, а планира и треће. желим ти срећу и да у новој години буде дивних вијести.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Jikica90)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.1.2016 11:32:43   
Jikica90
Hvala ti! Bice nadam se ok! Javljam, cim bude lijepih vjesti! Sve najbolje!user posted image

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 20:39:20   
tamymi
Pozdrav svima...
volio bih da mi neko pomogne ukoliko raspolaže bilo kakvim informacijama i sličnim iskustvima...
Cura mi je trudna oko 14 sedmica i zadnje 2 sedmice je s vremena na vrijeme imala braonkasto krvarenje...
prošli vikend bila na Paprikovcu - prestalo krvarenje, došla kući ono opet...
13.1. naveče opet isto... i juče joj ginekolog da uputnicu ponovo za Paprikovac na čuvanje trudnoće... rekao da je niska trudnoća i da je rizično... na to curenje nije imao adekvatan odgovor... danas joj ustanovili da joj curi plodna voda i ne znam kakve su šanse uopšte i čime to mogu da saniraju...Činjenica je da ove na paprikovcu boli briga... večeras je pregledao neki ''djed'' - ne zna kako se zove doktor koji je rekao ''nema ništa od ove trudnoće, ovo će izaći na abortus'' bez ikakvog objašnjenja i pokušaja da nešto uradi... A beba je dobro - otkucaji srca itd. Rekao joj i da prestane uzimati cefaleksin. Da li ima iko sličnih iskustava???
Postoji li uopšte pomoći?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 21:13:25   
IvanaSK RR
Da li mozete otici u drugu bolnicu kod drugih lekara?

(odgovor članu tamymi)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 21:25:54   
tamymi
Ne znam... pošto je u bolnici i ako bih tražio da je puste na ''moju odgovornost'', bojim se ako bi došlo do komplikacija da ne bi htjeli ponovo da je prime...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 22:36:11   
dijana1*
Trazite da je pregleda dr. Vesna Ecim, ona radi na KC.
Nadam se da ce biti sve uredu i da ce roditi zivu i zdravu bebu.
Da li su sto posto sigurni da je u pitanju plodova voda? Malo mi je cudno her plodova voda nije braon bojeuser posted image
U drugoj trudnoci mi je posteljica bila nisko i u tom nekom periodu oko 15-te nedelje doktorica mi je rekla da postoji mogucnost da se javi krvarenje ali da se ne brinem , pojavice se mali visak posteljice koji ce se stvoriti prilikom podizanja ali nece nista uticati na bebu. Prosla sam bez krvarenja ali tada me je upozorila da ako se to desi da ne brinem i da se zenama to desava a da doktori lupaju razne dijagnoze jer ne znaju prepoznati. To je moje iskustvo.
Javi sta se desava i srecno!


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tamymi)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:05:54   
tamymi
Bojim se da je i ta Dr kao i svaki drugi Dr koji nešto zna već odavno napustio KC jer nisam nigdje vidio to ime.
Bilo je braon boje ovih dana i nije bilo bolova samo postepeno kao ''grčevi'' ali kratkotrajno, rijetko i nije bilo puno bolno. Juče ujutru je bilo i ugrušaka kad se probudila, a opet nije imala bolove...
Jutros su joj valjda radili test i Dr je rekla da je plodna voda...
Nisam pametan baš user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:21:33   
World
Ima gore jako dobrih doktora samo kad hoce da rade. Dr. Rodic je ok, a i ovi 'stariji' tipa dr. Jovanic, Savic.. Nadam se da ce biti u redu.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu tamymi)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:34:07   
dijana1*
Dr Vesna Ecim radi na KC. Ona je starija i iskusnija.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:35:53   
World
Dr. Ecim je pravi strucnjak, ali cini mi se da sam nedavno procitala da je neko negdje napisao da je pocela da radi na poliklinici? Ne znam je li moguce, ali ako covjek kaze da je nema gore....

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:47:38   
tamymi
Sad sam čačkao po netu i piše da u privatnoj klinici ''Diva medica'' radi Dr Vesna Ećim-Zlojutro?
Je li to ta osoba?

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
18.1.2016 23:50:35   
dijana1*
Da radi privatno u Divi ali dugo se ceka. Kod nje je uvek puno.
World koliko ja znam ona je na KC , bila je pre mesec dana.
Vesna Ecim radi na KC ali jednom nedeljno radi privatno u Divi.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 18.1.2016 23:51:24 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tamymi)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here