|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:55:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ajde..meni je nesto pao sistem user posted image

bas me zanima jos necije misljenje vezano za to, a da je pri tom neutralno!



evo uspešno poslata poruka, biće u roku od 5 dana odgovor. Čim stigne javljam odgovor koji tamo neće biti postavljen javno, stići će mi na mail pa ću ga samo prekopirati ovde.user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 22:57:32   
cipiripi
SUPER user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:01:13   
JULIE
extra,taman ste me uplasile jedva cekam odgovoruser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:03:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

extra,taman ste me uplasile jedva cekam odgovoruser posted image


.. nemoj tako draga.. user posted image
ko zna zašto je to dobro..
opusti se, iskreno, mislim da će ti posle odgovora (koji ne mora 100% da bude tačan...) biti samo lakše... user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:05:05   
cipiripi
Julie mi to za tvoje dobro, jedno je ginekolog a drugo dermatolog. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:07:39   
JULIE
ma znaam,nego daleko bilo da se nesto desi sincicu treba da odem i zadavim doktorkuuser posted image A par puta sam je pitala za to i rekla je da nema veze...Sad me zanima ako vec virus ostaje u telu,gde se on nalazi u slucaju da nema kondiloma?Ako je u krvi pa zar nece i tako preci na bebu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:11:06   
cipiripi
ovo sam iskopala:

Da li ce Vas otklanjanje bradavice rijesiti prisustva virusa u krvi ?NE, jer virus ostaje I dalje prisutan, samo otklanjamo rezultat njegovog djelovanja, ali daje Vam mogucnost da se poradjate vaginalno ako odlucite tako, jer sa velikim kondilomima u porodjajnom kanalu vaginalni porodjaj moze biti komplikovanim na nekoliko nacina:

-blokiranjem porodjajnog kanala
-pucanjem lezija I krvarenjem
-I teskocama u repariranju tkiva ( sivanju povreda )
-Povecan je rizik na prenosenje novorodjenceta ako prolazi kroz porodjajni kanal ispunjen kondilomima, ali isto tako je moguca ascedentna (uzlazna) infekcija ako se majka ne poradja vaginalno nego joj prsnu plodovi ovoji I virus se prenese na bebu.



_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:12:13   
cipiripi
Ponasanje virusa u trudnoci je isto neobjasnjeno do kraja. Poznato je da je trudnoca imunosupresivno stanje, slicno stanju kada imate autoimuno oboljenje koje zahtijeva imunosupresivne lijekove koji onda obaraju imune reakcije organizma da bi kotrolisali bolest (sistemski lupus, Chronova bolest, vaskulitis, skleroderma) a onda dolazi do bujanja virusa I znacajnog sirenja kondiloma.
Zato je moguce da poslije trudnoce dodje cesto do potpunog povlacenja kondiloma !

Dakle razvoj virusa nema istu evoluciju kod zena poslije 25 g koje nisu trudne, I vrlo cesto virus ostaje prisutan u organizmu cijelog zivota, ali mi nemamo istrazivanja koja prate prisustvo virusa do kraja zivota…I da li iscezava kada smo stariji ?! O tome se jos nista ne zna.



_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:32:25   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ana a jel kojim slucajem tvoja drugarica menjala partnera u toku svega toga?
aj da verujem da koristi zastitu i da nije "ponavljanje kondiloma"..




Nije, imala je samo jednog tipa, mada ne garantujem da je on njoj bio veran..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:37:10   
cipiripi
pa to  mi je palo napamet, on ni ne mora da ima nista vidljivo, a moze biti nosilac virusa..
jadna li je ona ako se mucila tako zbog njega.. bzv user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:40:07   
Ana RR
Ne pitaj.. nisam neko ko popuje i meša se u tuđi život, ali u jednom momentu sam pukla i svašta joj rekla.. ali ne vredi.. tip je gazi, ona ode pa mu se vrati.. ne razumem ja to.. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.1.2010 23:42:40   
cipiripi
100 ljudi, 100 cudi...

samo malo je onih koji znaju sta se desava uzastopnim skidanjem kondiloma.


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
8.1.2010 8:56:31   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: kaliopi
Draga, kod mene su bili mali, kažem 3 komada , sitni ali sam ih napipala i videla (stavljala sam ogledalo dole da vidim user posted image ..) kako to da ih nisi napipala?.... jesi imala anesteziju dobru?
..ja bukvalno ništa nisam osetila, krknula mi anesteziju.... Radila sam pvt u Fruškogorskoj u Novom Sadu.


Ja sad vidim da ste sve imale baš vidljive kondilome, koji su mogli da se napipaju - moji kondilomi su mogli da se vide tek kad me je pregledala onim aparatom za uvećanje (ne baratam sa nazivima instrumentima) - izgledalo je kao kad se naježi koža (taj aparat je povezan sa tv-om, pa sam mogla da vidim). Otuda i moja velika površina - dakle, nisu bile diskretne bradavice, već kontinuirane user posted image . A anesteziju mi nije dala, prskala je nekim anestetikom u spreju... Možda ima više podvrsta kondiloma? Kažem, ja sam mislila da imam kandidu, pošto sam tada baš kuburila sa njom, ma ništa nisam opipavala pod prstima. Sad se već ponavljam, hm...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 20:19:50   
indy_25
evo kao sto sami obecala postavila sam recept za kremu za kondilome koju sam dobila od dermatologa i koja mi je puno pomogla tako da nisam morala ici na to lasersko skidanje koje puno boli. Moji se kondilomi nikada nisu vratili od tada a recept sam sacuvala za nedaj boze. Maze se samo na oboljele bradavice ne i zdrava koza sa stapicima za usi i tako se drzi dva sata krema zatim se ispere sapunom i vodom ,ako se koza upali stavljaju se obloge od kamilice i krema se vise nestavlja dok se koza ne oporavi. U mom slucaju do upale nije doslo i najbolje je da vas maze neka osoba jer sami ne mozete. Opet da naglasim imala sam ih dosta oko analnog otvora bilo ih je i sitnih i nekoliko velikih nestale su samo za dva dana i krema nije skupa u bosni je oko 5 eura. Znaci odete kazete za kremu naprave vam je u apoteci i to je to.

user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 20:24:08   
Anoniman
Indy user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 20:24:27   
indy_25
Ako se ne moze uvecati slika da samo protumacim nalaz i recept kreme.
Ovo gore je Condilomata dalje ne znam ni ja sta pise a ovo dole ispod pise 5% mg krema PODOFILIN i pise donijeti na kliniku da me oni mazu ali ja kad sam dosla oni su rekli da je bolje kuci mazati. I jos da naglasim treba biti oprezan sa kremom znaci tacno 2 sata drzati nakon mazanja, jednom dnevno, zatim oprati i iskljucivo samo na bradavice nanositi sa stapicima za usi. Nadam se da ce nekom pomoci ko ima problema sa kondilomima.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 20:55:23   
cipiripi
sadrzi i penicilin, ko je osetlji/alergican neka pazi ...

bravo za recept user posted image

a ovaj "pedofilin" ti je smesan naziv user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 21:12:32   
indy_25
Cipiripi ova krema kazes sadrzi pencilin nemogu da vjerujem jer sam ja alergicna na pencilin zamalo nisam umrla od pencilina a kada sam se mazala nista mi nije bilo.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 21:15:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Cipiripi ova krema kazes sadrzi pencilin nemogu da vjerujem jer sam ja alergicna na pencilin zamalo nisam umrla od pencilina a kada sam se mazala nista mi nije bilo.

.. možda jer ne ide direktno u krv...? user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 21:15:45   
cipiripi
pa pise na receptu user posted image
ne mogu samo da protumacim da li je 1g ili 1 mg...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.1.2010 21:16:52   
indy_25
Mislis na ovom mom receptu jel

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
10.1.2010 1:03:45   
mejra81
Ja sam imala kondilome pre tri godine...
Bile su unutrasnje i to bas dosta.Skinula sam ih radio talasima...Uspavali su me tako da nista nisam osetila,cak ni posle,nista me nije bolelo.
Nisu mi se vratile,za sada...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
10.1.2010 10:53:59   
indy_25

IZVORNA PORUKA: cipiripi

sadrzi i penicilin, ko je osetlji/alergican neka pazi ...

bravo za recept user posted image

a ovaj "pedofilin" ti je smesan naziv user posted image user posted image




Cipi ova krema ne sadrzi pencilin bas sam trazila na internetu da vidim. A ako si mislila da na mom receptu pise negdje penicilin ne pise nigdje nisi dobro onda vidjela sigurno. Ovo pisem da ne bi bilo zabune. I nisam nigdje napisala da se krema zove Pedofilin nego PODOFILIN i napravljena je iz biljke podofil.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
10.1.2010 10:59:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: cipiripi

sadrzi i penicilin, ko je osetlji/alergican neka pazi ...

bravo za recept user posted image

a ovaj "pedofilin" ti je smesan naziv user posted image user posted image




Cipi ova krema ne sadrzi pencilin bas sam trazila na internetu da vidim. A ako si mislila da na mom receptu pise negdje penicilin ne pise nigdje nisi dobro onda vidjela sigurno. Ovo pisem da ne bi bilo zabune. I nisam nigdje napisala da se krema zove Pedofilin nego PODOFILIN i napravljena je iz biljke podofil.


joooooooooj Cipi legendo! user posted image
Indy draga, dobro je da si proverila , kako ne bilo došlo da zabune... inače, ja čekam odgovor čike iz Stetoskopa...user posted image (mada mislim da je to sve ok, evo čitam sad i Mejrin post... rodila je zdravu lepu bebu...)user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
10.1.2010 11:00:42   
indy_25
A sada sam skontala gdje si ti pomislila da pise penicilin ondje ispod Condylomata aceminata. E tu pise reg. peranalis ( to znaci registrovani oko analnog otvora) a tebi se mozda ucinilo da pise penicilin.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here