|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
10.9.2010 17:39:31   
dacica
i ja da javim,nije kondilom nego sam se posekla pri brijanju-posto nevidim od stomaka,i napravila se krasticauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
30.10.2010 11:10:49   
joca1976
Pre par dana slučajno sam sreo devojku sa kojom sam imao odnose pre dve godine. Nismo koristili zaštitu.

Optužila me je da sam je zarazio kondilomima, koji su se navodno ispoljili par meseci nakon što smo se rastali. (U vreme kada smo se viđali imala je odnose sa još jednim muškarcem).

U međuvremenu, tj. u zadnjih godinu i po dana, imam redovan seks sa svojom sadašnjom devojkom, ne koristimo zaštitu, a kod nje se nisu javile nikakve promene. Bila je u međuvremenu nekoliko puta kod ginekologa, redovni pregledi (nije pitala za kondilome jer ni ja nisam znao da je moguće da ih imam/prenosim), na kojima ginekolog ništa nije primetio (pretpostavljam da ih je dobila da bi ih ginekolog dijagnostikovao).

Ja na penisu, glansu, međici, nemam nikakvih vidljivih promena.

Pitanje je:

Da li postoji mogućnost da za sigurno utvrdim da li sam zaražen, tj. da li sam nosioc virusa?

Jako bi mi značio odgovor na ovo pitanje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
31.10.2010 1:05:23   
Nensi*
Ja mislim da mozes da uradis analizu iz krvi da li u sebi imas HPV virus,jer moguce je da imas virus ali da nemas kondilome jer ti je jak imunitet i da budes samo prenosilac...Te polne bradavice izbijaju kad opadne imunitet...A ko je od koga dobio ne moze bas da se utvrdi...Mozda je ta tvoja bivsa i mnogo ranije dobila daj virus ali joj je u tom trenutku opao imunitet i bradavice se pojavile...
Nadam se da sam bar malo pomogla...

< Poruku je uredio nensi27 -- 31.10.2010 1:06:13 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu joca1976)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 0:45:26   
carobnicabc
Zdravo curice...user posted image Ja sam imala te bradavice prije 2 i po godine i radjeno mi je spaljivanje pod lokalnom anestezijom. Nisam osjetila nista, ali me je boljelo kada je anestezija popustila. Nakon toga mi je dr rekao da samo spricam Bivacinom i to je sve. Zaista, rane su zarasle za 5-6 dana. Nakon 15 dana sam mogla da imam odnose. Prije nekoliko mjeseci mi se pojavilo "nesto" na ulazu u vaginu, tjesila sam sebe da nije nista, i kada sam otisla na redovni pregled koji je inace u mom slucaju, upravo zbog fobije od bradavica, na svaka 3 mj.-dr nije nista rekao za to "nesto". Prije 2 mj. se stvorilo 6-7 bradavica na ulazu u vaginu i 2 sa strane gdje rastu dlacice. Panicar sam nevidjeni. I uzasno me strah da idem jer ne znam kako rade to unutra. Bila bih jako zahvalna kada bi neko napisao malo detaljnije. A i cula sam za ovu kremu podofilin, mada niko nije spomenuo da se rijesio bradavica na taj nacin. Jako mi je drago sto je bar nekome to poslo za rukom na taj nacin. Paaa.... Jel smije to da se koristi unutra? TJ. na ulazu u vaginu? Predpostavljam da ne, ali eto, pokusavam da se ponadam da ima neko bezbolno rjesenje. Strah me samog uklanjanja ali jos vise oporavka.... user posted image user posted image user posted image Nasla sam neke sajtove gdje preporucuju ekstrakt smokve, jabuke, bijeli luk... Malo mi je to sve... Hm.... Ali kada bi znala da uklanja to 100 % pokusala bih. Jel imala neka takvih iskustava? user posted image

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 0:47:41   
Crvenkapa85
carobnice moja kuma je imala tih problema,al je ona mazala neku kremu,koja kaze jako pece....to je sve sto znam....al ona nije imala kod vagine vec negde izmedju....

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 0:55:43   
Nensi*
Ja sam stavljala Podofilotoxin i pomogao mi je...Unutrasnje sam skidala laserom,a imala sam i 2-3 spolja,i ovo mi je pomoglo...Isto pece kad se nanese...Pretpostavljam da je to slicno Podofilinu...I da,to u apoteci mozes da dobijes samo uz nalaz lekara,ne daju ovako da se kupi,bar je tako u Bg-u...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 0:55:52   
carobnicabc
Prosli put kada su me napale te napasti, prva se pojavila na medjici a zatim jos 2 ili 3 sa strane.... I to je donekle podnosljivo, ali ovo unutra me bas brine.... user posted image U svakom slucaju hvala....

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 0:59:12   
Nensi*
Ako je na samom ulazu,ni to nije strasno,zeznuto je kad su na grlicu materice...Ja sam ih imala tu i sva sreca da se nisu vracali,evo proslo je 4,5 godine...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 1:03:13   
carobnicabc
Pa iskreno se nadam da nisu otisle tako duboko... Mada.... Ko zna... Vidjet cu sledece sedmice.... Posto sam trebala da dobijem prije 4 dana, ali vjerovatno mi kasni zbog silne nervoze..... Tako da dr. mogu sledece sedmice, znam da je najbolje to raditi cim prodje menstruacija.....

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 1:05:30   
Nensi*
Jeste,ja kada sam zakazivala,morala sam da dodjem kad mi je bio prvi dan ciklusa,jer se to skudanje laserom radi 4-5 dan,tako nekako,vise se ne secam tacno...A Papa test ce pokazati da li ima nesto na grlicu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 1:27:46   
carobnicabc
Radila sam PAPA-test prije 4 mj i bilo je sve uredu. Valjda bi nesto pokazao jos tada da je bilo kakvih promjena na grlicu. Ne ide to bas preko noci-valjda....

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.1.2011 8:38:32   
Nensi*
Pa kondilomi izbijaju kad opadne imunitet,tako da mislim da je moguce da izbiju brzo...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.3.2011 2:17:15   
snalica
Ja sam se dugo mucila sa kondilomima. Isla sam 4 puta na lasersko spaljivanje i stalno su se vracali.
A onda sam problem resila jednom biljnom kremom koju sam nasla na Internetu.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.4.2011 21:30:33   
JennL
Cao svima!
Kondilomi su mi se pojavili pre par godina.
Skinula sam uh laserom, ali su mi se uskoro ponovo pojavili.
Koristila sam podofilin, delimicno su mi se smanjili.
Zanima me gde u Srbiji mogu da nadjem ili da narucim kremu Aldara 5% ??

(odgovor članu snalica)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.4.2011 22:05:13   
kupina
Davno sam imala spolne bradavice,ali nisam išla ginekologu. Bilo ih je baš puno,malte ne jedna do druge,nakon par mjeseci su prošle same od sebe i od tad se nikad nisu vratile.

(odgovor članu JennL)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
12.4.2011 2:19:36   
anonimna
Nema potrebe ni za kakvom brigom, to kazem iz sopstvenog iskustva. I sama sam uzaludno brinula, i bzv se tripovala kad sam saznala da imam kondilome.. Jeste malo neprijatno kad vam to ginekolog saopsti, ali u poredjenju sa ostalim mnogo tezim polnim bolestima, stvarno je sitnica, naravno ne treba da ih zanemarite, jer nazalost nece proci "sami od sebe." Ukoliko se javite sto ranije, sve ce proci ok. Meni su ih uklonili u Visegradskoj, laserski, i to u totalnoj anesteziji, i to je bio najneprijatniji deo, ali nimalo bolan. Ono sto je bila olakcavajuca okolnost, jeste to da nisam imala kondilome na grlicu materice i papa test je bio skroz uredan. Naravno, da jedna intervencija cesto nie dovoljna, jer su kondilomi, totalni "smaraci." user posted image Par meseci, nakon intervencije su mi se ponovo pojavili, ovoga puta znatno manji, i uposte nije bilo potrebe za intervencijom, vec sam uspela da ih "skinem" koristeci 3% rastvor borne kiseline, naravno sve to mi je savetovao ginekolog. Ponavljm, najvaznije je rano dijagnostikovanje, da se utvrdi tip kondiloma, razloga za brigu nema, jer ukoliko su vec "izrasli" onda ne pripadaju onom tipu koji izaziva karcinom grlica materice.. Pozdrav.....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.4.2011 21:37:49   
marina25
Pre neki dan sam bila kod ginekologa i rekla mi je da imam unutrasnje kondilome :(..... Nikada pre ih nisam imala i nisam znala sta je u pitanju. Znala sam da se spoljasni kondilomi spaljuju, kada sam pitala doktorku da li se to radi i sa unutrasnjim ona mi je rekla da nema potrebe nista da se radi i dala mi neke vaginalete.... Kada sam dosla kuci sela sam i odmah na internetu potrazila o cemu se radi i ustanovila da su unutrasnji kondilomi jako opasni. Da li je moguce unutrasnje kondilome izleciti bez lasera? molim vas neka mi neko hitno odgovori

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.4.2011 22:42:06   
Nensi*
Ja mislim da ne mogu nikako drugacije da se uklone osim laserom,a meni su to radili bez anestezije i mogu ti reci da nisam ni osetila,tako da ne boj se,nije nista strasno...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marina25)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.5.2011 17:50:03   
BrankaMrvica
Da li je moguće da neko ima obične bradavice na rukama i da tamo prenese na polni organ?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.5.2011 17:52:36   
Klarita
Ne, nije moguce. Polne bradavice su posledica Humanog papiloma virusa!

(odgovor članu BrankaMrvica)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.5.2011 17:58:09   
BrankaMrvica
Gledala sam slike i čitala sve poruke u ovoj temi,zaista izgleda katastrofalno,a koliko sam pročitala i lečenje je jako bolno iskustvo što za muškarca tako i za ženu.Nadam se da nikada neću dobiti kondilome.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.5.2011 18:22:23   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: BrankaMrvica

Da li je moguće da neko ima obične bradavice na rukama i da tamo prenese na polni organ?


Ne,to nisu iste bradavice,ne brini user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu BrankaMrvica)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
9.5.2011 18:27:39   
BrankaMrvica
Uplašila sam se zato što moj momak ima na rukama neke bradavice pa da mi ne prenese. user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 8:09:25   
Gejsha
molim vas recite mi da li ste videle te kondilome?
ja vidim sebi kao tri izrasline,bradavice odmah na ulazu u vaginu, baš pored rane od ušivanja. da li su to kondilomi ili možda ima neke veze sa ušivanjem?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 8:53:17   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Gejsha

molim vas recite mi da li ste videle te kondilome?
ja vidim sebi kao tri izrasline,bradavice odmah na ulazu u vaginu, baš pored rane od ušivanja. da li su to kondilomi ili možda ima neke veze sa ušivanjem?


Gejsha, kad si se porodila (ne vidim ticker)? Kondilomi mogu, a ne moraju prilično brzo da narastu - u pitanju su meseci. E sad - tako sam ja videla neku izraslinu i poučena ranijim iskustvom, odem kod ginekologa. Umrla žena od smeha - kaže da nisu kondilomi, da je sve super, prosto mi tako izgleda vagina posle porođaja.
When in doubt, pravac kod ginekologa.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Nick
jelena038

Jeste li primetile kako neke clanice nase male zajednice imaju nickove kao da se prijavljuju na sexy-chat?

Jesam i mnogo me nerviraju (28%)

Jesam njihova stvar (6%)

Nisam razmisljala o tome (11%)

Nisam primetila (26%)

Ne zanimaju me tudji nadimci (29%)


Ukupan broj glasova: 192

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here