|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 22:42:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Najčešće su žrtve lupanja glavom tijekom seksa žene, jer udaraju gotovo u sve što je moguće.

Khm khm ja udarala u vrata glavom (a bili na zadjem sedistu)!
Boli dupe MM-a!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 22:59:13   
Anoniman
ja i moj bivsi decko otisli u vikendicu na jednom selu a ta je vikendica sva od drveta i tu su se lozila drva. Vode u vikendici nije bilo.Bila je zima. I kupili smo mi fante i kole a ostalo je i od prosli put nekakvih sokova tu u vikendici (sreca). i tako mi smo poceli da vodimo ljubav i taman kad je najljepse bilo lamperija je pocela pucketati jer se zapalila koliko smo mi nalozili  pec i pocelo da gori a nema vode. Jao to je bila koma pa smo fantom i kolom i ostalim tecnim sredstvima na koje smo naisli gasili i na kraju smo kad su nam nestali sokovi goli  izasli ispred i panicno bacali snjeg da se ugasi vatra. Sreca da nije bas zahvatilo puno. da ste samo to vidjele pisale bi se od smjeha njemu djoka leta na sve strane dok trci  po snjeg a meni sise hahahaahahaha.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2009 23:00:21   
Anoniman
jao Bozeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
13.11.2009 21:25:12   
Anoniman
oooh my god! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
13.11.2009 21:27:09   
2002m
user posted image user posted image user posted image user posted image ludi steuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
13.11.2009 21:32:17   
Anoniman


ja kad vratim film...i nisam imala bas neke nezgode...bas steta...ako budem mnogo vracala film, mm ce da provali o cemu mislim

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 11:52:24   
Anoniman
Ajde da se malo i ova tema digneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 12:10:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 12:12:08   
Anoniman
ja i mm usred sexa,ja uživam,letim u oblake,drečim i samo op-------->od silnog dahtanja i stenjanja meni ti lepo izleti slina iz nosa i pravo preko njegove face....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao umrli smo ali UMRLI od smeha......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 12:15:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 12:18:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Kalipoi evo teme user posted image


user posted image  

Meni pričaš?......... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 12:18:20   
Anoniman
ne gagi, to je užasno nezgodno.......to je doduše i moj najveći blamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 87
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 12:20:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 12:24:44   
Anoniman
Pa... aj i ja da dodam svoj skromni doprinos ovoj temi ... user posted image
Naime, naša nezgoda nije nezgoda iz spavaće sobe nego iz parka ....Bledsko jezero... noć pod maskama , ja & moj tadašnji dečko smo šmugnuli sa strane i otišli na klupu... milina, nigde žive duše, sami...romantika na nivou kod Bata Žike ...user posted image user posted image user posted image
Ljubimo se i sve po redu ...u jednom momentu dok je moj momak sedeo na klupi ja se spusti* i ..jel ...user posted image
Nailazi ( ne znamo kako, nismo ga čuli....) neki skitničar---poluodrpan  sa sve biciklom i na slovenačkom nas pita Šta to radite , društvo?
hahahhahaha ja onako čučim ovaj moj me zaklanja rukama ....umirem od smeha ne mogu da doeđm sebi a ovom mom jedina briga da me taj starac ne vidi golu ! user posted image


jbt kakav je to doživljaj bio ... kad se set__im i blama i smeha i budalaštine ....

user posted image


< Poruku je uredio kaliopi -- 16.3.2010 12:26:43 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 12:27:59   
Mari86
IZVORNA PORUKA: banini

ja i mm usred sexa,ja uživam,letim u oblake,drečim i samo op-------->od silnog dahtanja i stenjanja meni ti lepo izleti slina iz nosa i pravo preko njegove face....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao umrli smo ali UMRLI od smeha......user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no comment user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 12:33:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 15:46:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: mamanp

Kad smo se tek uzeli ja i mm uhvatili zalet, kad zvono na vratima, mi nista, on zvoni, zvoni, mi nekako pokupimo to sto smo razbacali, kad gosti na vrata, pocnem ja da posluzujem kafu, sok...moj brus stoji pored nogu naseg gosta. Nije proslo ni petnaestak minuta oni se pokupise i odose. Kad tad nisam umrla od stida nikad necu


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



skoh od smeha user posted image user posted image user posted image
ja sam bila u prirodi i naravno noc,mi poceli radnju,dosli do finala kad ono pale se reflektori i izlazi pesadija vojske na postrojavanje a mi u sred vojnog poligona i naravno svi umiru od smeha,u roku od 2 sekunde smo se pokupili i pobegli user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 16:00:09   
Anoniman
Moj bivsi i ja slavimo godisnjicu na krovu njegove zgrade. Poneli vino, cebe, i pocela prava romantikauser posted image  Taman usred te nase romantike, otvaraju se vrata od krova i izlazi neki cudan momak (naglasicu cudan) i kad nas je video, samo je promrmljao."Izvin''te, moram da nahranim svoje golubove!" i prosao pored nas kao da smo tu svakog danauser posted image user posted image  Ja zaprepascena, pocnem da se pokrivam, a bivsi je ustao, navukao gace i oterao ga sa krovauser posted image user posted image  Umrla sam od blama

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 16:18:57   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Anoniman
"Izvin''''te, moram da nahranim svoje golubove!"


Ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakva rečenica!!! Za citiranje i citiranje godinama i godinama aaaaaaaaaaaaaaaa!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.3.2010 18:44:04   
NONA79
IZVORNA PORUKA: banini

ja i mm usred sexa,ja uživam,letim u oblake,drečim i samo op-------->od silnog dahtanja i stenjanja meni ti lepo izleti slina iz nosa i pravo preko njegove face....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao umrli smo ali UMRLI od smeha......user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e zamislila sam scenu i crkoh od smijeha! svaka ti čast!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
13.4.2010 0:58:40   
Anoniman
Ismejala sam se do suza. Vi ste skroz  lude.
Mali doprinos
Jedna zena mi je rekla da je kraj sexualnog zivota kada pocnes da brojis rupice na spustenim roletnama tokom sexa, a ja sam otisla malo dalje, zaspala sam. Ma ne bi to bilo tako strasno da nisam pocela da hrcem. BIVSI se jako uvredio. Mislim da nema potrebe da naglasavam zasto je bivsi

(odgovor članu NONA79)
  Direktna veza do poruke: 96
   [Obrisana poruka]
16.11.2010 20:55:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 20:59:16   
anuksunamun
meni je moj dragi rekao nakon 49 dana apstinencije...u krevetu ..."ja ne znam sta treba da radim sada sa tobom..."ali se prisetio...a njegova mama nam je upala u predigru toga dana kada smo se vencali i kada smo hteli malo da overimo brak :):):)Duca nasa ...struja....tek smo bili poceli...a moja draga sveki ..niti kuca ,niti zove...oma upadauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 98
   [Obrisana poruka]
16.11.2010 21:01:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:02:53   
Anoniman
al zato pricamo o seksu u svim ostalim temama user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here